Sign in to follow this  
Followers 0
vuque

Hoşgeldiniz!

• You need to play a total of 1 battles to post in this section.

53 posts in this topic

Herkese merhabalar,

Uzun süredir beklenen World of Warships forumumuz açılmış bulunmakta. Hepiniz hoşgeldiniz!

Ben vuque. Türkiye Topluluk Koordinatörüyüm. 2 yıldan uzun süredir Wargaming Paris ofisinde çalışıyorum. Türkiye Topluluk Takımımız şu an üç kişiden oluşuyor: ben ve Türkiye Topluluk Koordinatörü ennoia ile Türkiye Topluluk Yöneticisi Ishtara. Amacımız sizlerle iletişim halinde olup, hepimizin sevdiği bu oyunu, forum üzerinden de eğlenceli hale getirmek.

Forum kullanımını herkes için kolaylaştırmak adına Türkiye Topluluk Takımı olarak buraya bazı bilgileri not olarak eklemek istiyoruz.

Öncelikle bu forum Wargaming'e ait olup, Wargaming'in forum dahilinde uygulanmasını beklediği bazı forum kuralları var. Forum kurallarını Türkçe olarak bu link üzerinden okuyabilirsiniz. Forum kurallarını ihlal etmenin belli yaptırımları vardır ve forum kurallarına uymadığını düşündüğünüz yorumları yorumun altındaki "report" seçeneği ile raporlayabilirsiniz. Forum dahilindeki kural ihlalleri ile forum moderatörlerimiz eulash ve JustBe ilgilenmektedirler.

Oyunu oynamak için bilmeniz gereken her şey portalımızda bulunmaktadır. Oyuna başlamadan önce portalımızı ziyaret etmenizi öneririz.

Herkese tekrardan hoşgeldiniz demek istiyorum, umarım yukarıda paylaştığım linkler sizin için faydalı olmuştur.

İyi forumlar ve iyi savaşlar kaptanlar!

vuque

2 people like this

Hoşbulduk,

Oh ohh  forumda açıldı :)

Hoşbulduk,

Oh ohh  forumda açıldı :)

açıldı tabi sen nerdesin gözümüz yollarda kaldı :)

1 person likes this

selamun aleykum cumleten oyunda türklerin konuşabilcegi veya toplandıgı bı kanal varmı veya takım yapmak isteyen daha dgrusu takım yapabılıyomuyzu ? :):):):) 

selamun aleykum cumleten oyunda türklerin konuşabilcegi veya toplandıgı bı kanal varmı veya takım yapmak isteyen daha dgrusu takım yapabılıyomuyzu ? :):):):) 

bir ts adresi var orada konuşula biliyor ayrıca oyun içinde takım sistemi mevcut arkadaş ekleyip özel oda oluşturup onlarla konuşabilir ve biraz öncede yazdığım gibi onlarla takım ( "platon" ) atabilirsiniz. Edited by yukaw

Herkese Merhaba Kaptanlar :izmena: 

Birlikte oynayıp kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar için işte bir toplanma adresi:

rc.png RaidCall ID :4826036

1 person likes this

Herkese merhabalar,

Uzun süredir beklenen World of Warships forumumuz açılmış bulunmakta. Hepiniz hoşgeldiniz!

Ben vuque. Türkiye Topluluk Koordinatörüyüm. 2 yıldan uzun süredir Wargaming Paris ofisinde çalışıyorum. Türkiye Topluluk Takımımız şu an üç kişiden oluşuyor: ben ve Türkiye Topluluk Koordinatörü ennoia ile Türkiye Topluluk Yöneticisi Ishtara. Amacımız sizlerle iletişim halinde olup, hepimizin sevdiği bu oyunu, forum üzerinden de eğlenceli hale getirmek.

Forum kullanımını herkes için kolaylaştırmak adına Türkiye Topluluk Takımı olarak buraya bazı bilgileri not olarak eklemek istiyoruz.

Öncelikle bu forum Wargaming'e ait olup, Wargaming'in forum dahilinde uygulanmasını beklediği bazı forum kuralları var. Forum kurallarını Türkçe olarak bu link üzerinden okuyabilirsiniz. Forum kurallarını ihlal etmenin belli yaptırımları vardır ve forum kurallarına uymadığını düşündüğünüz yorumları yorumun altındaki "report" seçeneği ile raporlayabilirsiniz. Forum dahilindeki kural ihlalleri ile forum moderatörlerimiz eulash ve JustBe ilgilenmektedirler.

Oyunu oynamak için bilmeniz gereken her şey portalımızda bulunmaktadır. Oyuna başlamadan önce portalımızı ziyaret etmenizi öneririz.

Herkese tekrardan hoşgeldiniz demek istiyorum, umarım yukarıda paylaştığım linkler sizin için faydalı olmuştur.

İyi forumlar ve iyi savaşlar kaptanlar!

vuque

hoşbulduk gardaşımda bi oynuyamadık :hiding:

konu buraya ait olmaya bilir şimdiden özür dilerim.Neden başka dillerde web sayfalarında haberler yayınlanırken bizim türkçe sayfamızda yayınlanmıyor.yayınlanırsa bile ingilizce yayınlanıp kaldırılıyor.?

konu buraya ait olmaya bilir şimdiden özür dilerim.Neden başka dillerde web sayfalarında haberler yayınlanırken bizim türkçe sayfamızda yayınlanmıyor.yayınlanırsa bile ingilizce yayınlanıp kaldırılıyor.?

Haberler Türkçe olarak yayınlanmaktadır, aşağıda verdiğim linkten haberlere Türkçe olarak ulaşabilirsiniz;

http://worldofwarships.eu/tr/news/

hoşbulduk. 

kapalı beta code ları taa ocak ayında filan dağıtılmaya başlanmış dünyada ama benim 1 hafta önce haberim oldu 1 haftadır o site senin bu forum benim  arıyorum. en az 20 oyun sitesine abone oldum, ne olduğunu bilmediğim 10-15 indirme programı kurdum, 1 ay önce yayınlanmış yaklaşık 150 kodu bile tek tek girmeyi denedim belki bi tanesi es geçilmiştir diye ama nafile. Sayın vuque lütfen bir tane world of warships beta code istiyorum. JCK4L savaş komutanı olarak bunun için size wot dünya haritasında gomel ve kaliningrad ı aynı gece almayı bile vaad edebilirim. harbi çok istiyorum şu oyunu oynamayı bizim toplulukta (JCKAL-JCK4L) sadece 3 kişide var oynuyorlar birazda nispet yapıyorlar inanın arkadaşlara garezim oluşmaya başladı bulundukları ts odalarına giremez oldum saplantı haline geldi parasıyla bulsam onuda satın alıcam gözüm kapalı lütfen yardım edin bu pisikopata. eğer mümkün olursa bu hesaba posta yolu ile mutlu haberlerinizi dört gözle bekliyorum iyi günler dilerim.

Edited by superjet74

Haberler Türkçe olarak yayınlanmaktadır, aşağıda verdiğim linkten haberlere Türkçe olarak ulaşabilirsiniz;

http://worldofwarships.eu/tr/news/

türkçe yayınlanan bu adresi biliyorum fakat ingilizce sayfada yayınlanan bir video bizim türkçe sayfamızda yok ben bunu demek istemiştim.

örnek:http://worldofwarships.eu/en/news/

türkçe yayınlanan bu adresi biliyorum fakat ingilizce sayfada yayınlanan bir video bizim türkçe sayfamızda yok ben bunu demek istemiştim.

örnek:http://worldofwarships.eu/en/news/

O tercümanı bulurlarsa bence önce oyunu Türkçeye çevirtsinler. :teethhappy:

1 person likes this

hoşbulduk :izmena::popcorn:

Edited by akuna

ilk dikkatimi çeken nokta varsa bi yöntemi bulamadım :)

torpidoların dağılma açısının belirlenebilmesi yani istersem aynı noktaya 6 torpidoyu da atabileyim yada istersem tek tek istediğim açıda atayım yada örneğin aralarında 3 derece 5 derece açı ile yollayabileyim. saygılar to be continued

1 person likes this

ilk dikkatimi çeken nokta varsa bi yöntemi bulamadım :)

torpidoların dağılma açısının belirlenebilmesi yani istersem aynı noktaya 6 torpidoyu da atabileyim yada istersem tek tek istediğim açıda atayım yada örneğin aralarında 3 derece 5 derece açı ile yollayabileyim. saygılar to be continued

savaşın içinde o kadar ayrıntı biraz fazla olur bence kafam karışır :P :amazed: üst seviyelerde zaten uçaklarda fazla uçak gemileri felaket zor olur o zaman.

ama destroyerlar ve cruiserlar için diyorsan 3 tuşuna yani torpido tuşuna tekrar basarsan geniş tekrar basarsan geniş açıyla atar. onun dışında uçak gemileri için gerçekten zor olur.

Oyuna Başlarken net baglantımda kopma oldu gemı hareket etmedı sag ustten X basıp kapatıp oyunu tekrar açtım gemi savasta dıyor tankdakı gıbı oyuna gıremedım gemi savasta baska gemi secın :amazed: Edited by veritasaequitas

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.