Jump to content
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
Wysch

Nováčci, otázky & odpovědi

1,108 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
41 posts
770 battles

Zdravím :honoring:

Chtěl bych se zeptat, právě teď jedu Japonskou třídu bitevních lodí (momentálně jsem u tieru 5 loď Kongo) a čas od času mi při zásahu nepřítele zabliká "Zásah do citadely" Nevím co to je, a tak bych jsem se chtěl zeptat při jaké možnosti se mi to rozsvítí, a jestli mi to ke způsobené DMG něco přidává

Děkuji za odpověď

Weekend Tester
135 posts
7,271 battles

Zdravím :honoring:

Chtěl bych se zeptat, právě teď jedu Japonskou třídu bitevních lodí (momentálně jsem u tieru 5 loď Kongo) a čas od času mi při zásahu nepřítele zabliká "Zásah do citadely" Nevím co to je, a tak bych jsem se chtěl zeptat při jaké možnosti se mi to rozsvítí, a jestli mi to ke způsobené DMG něco přidává

Děkuji za odpověď

Citadela je hlavní nástavba na palubě lodi, jsou v ní důležitá centra. Zásah do citadely ubírá hodně, je to něco jako kritický zásah.

Beta Tester
13 posts
95 battles

Z stránky hry, napríklad: http://worldofwarships.eu/cs/news/

V pravo, hore máš 'Členská stránka', tak tam :honoring:

Samozrejme je nutné sa prihlásiť na portál.

Maily ti musia prísť 2:

1. Že sa ti úspešne podarilo poslať prihlášku do bety (je to len polovica úspechu)

2. Že bola tvoja prihláška akceptovaná. Až vtedy si členom a máš prístup do hry.

Edited by ICE2502

Beta Tester
1 post
5 battles

u me tedy stazeni asi 10 minut ale instal pres dve hodky

View PostBahamutik, on 12 March 2015 - 04:11 PM, said:

tak to bude nejaky problem..me to od zacatku stoji v pulce nejsou videt zadna procenta a nikam se to nehybe...chjo a uz to "stahuju" 2 hodiny

Ten klient je taky takovy prazdny krom instalacni cary ktera stoji v te pulce instalace je to okno bez jakehokoliv text/obrazku/a na support a tak nejde kliknout uaa to bude zase neco to vubec rozbehat

Beta Tester
13 posts
95 battles

Ešte raz si prečítaj môj príspevok. Medzi časom som ho upravil. Ja tam aj vysvetlené, za akých podmienok to budeš mať.

Beta Tester
13 posts
95 battles

Nemusí prísť vôbec. Mne prihlášku schválili do 2 hodín. Predpokladám, že sa berie do úvahy predošlá aktivita a správanie daného hráča v iných WG hrách, lebo asi by si nechcel mať v uzavretom teste priveľa účtov, ktoré by boli neaktívne, takže zo žiadostí vyberajú tie, pri ktorých je väčšia šanca že budú aspoň ako-tak hrávať.

Napríklad vo WoT mám 16 000 bitiek a žiadne varovania/bany.

Wo WoWp mám asi 10 bitiek, ale v bete som hrával viac.

Edited by ICE2502

Beta Tester
41 posts
770 battles

Citadela je hlavní nástavba na palubě lodi, jsou v ní důležitá centra. Zásah do citadely ubírá hodně, je to něco jako kritický zásah.

Děkuji moc za odpověď :)

Beta Tester
6 posts
62 battles

Musíte být oba online, musíš si ho přidat do přátel a pak pozvat do čety, takhle nám to fungovalo.

No jo, ale když jsme ho dal vyhledat, tak mi ho to nenašlo:((

Weekend Tester
135 posts
7,271 battles

napis nick, zkusim

Weekend Tester
916 posts
1,191 battles

To vyhledávání, tedy aspoň u mne, je asi nějak bugnuté, pokud člověk napíše část nicku, on se mezi tím vyhledá a pak dodá ještě další písmeno, tak pak zase z toho seznamu zmizne a už nenaběhne. Co mě fungovalo je, napsat rychle část nicku a jakmile se něco zobrazí v seznamu tak už hlavně nic nemačkat. 

Beta Tester
45 posts
7,546 battles

Je možné najit někde na portálu nebo na foru  popis ovládání ve hře? Nápověda v bitvě je ok, ale není tam moc čas to studovat :)

Weekend Tester
40 posts
1,285 battles

Ale ovládanie lode musíš mať naštudované ešte pred hrou:-) V hre sa učiť ovládanie nie je práve najefektívnejšia metóda:-)

• Cool 1

Beta Tester
45 posts
7,546 battles

Výborný tip, tak ještě čekám že mi poradíš kde kompletní seznam ovládání najdu na portálu :-P

Chybí mi hlavně např. ovládání letadel.

Edited by Springpeace
  • Cool 1

Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Ahoj mnel buch dotas proc nejde rucne ovladat protiletadlove baterie?

Ty jsou na automatu. Těžko by si v pozdější fázi mohl útočit na několik letadel zároveň a do toho zaměřovat hlavní baterie popřípadě torpédomety. To samé platí i o druhotných bateriích děl.

Alpha Tester
185 posts
101 battles

Kapitán jde přesunout dál - odeslat do rezerv, přeškolit. Při počtu slotů, které mám, budu muset prodávat :-)

Jde, ale teprve, když se hráč dostane na určitou úroveň (pátou) svého osobního záznamu. Na první úrovni posádku cvičit ještě nelze. 

Beta Tester
41 posts
770 battles

Výborný tip, tak ještě čekám že mi poradíš kde kompletní seznam ovládání najdu :-P

Chybí mi hlavně např. ovládání letadel.

Seznámení s letadlovými loděmi najdeš zde

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.