Sign in to follow this  
Followers 0
voulezvous

Wersja 0.6.0 - dyskusja ogólna

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

20 posts in this topic

Kapitanowie!

Wersja 0.6.0 wkracza do testów publicznych.

Celem tego testu jest sprawdzenie działania nowych perków kapitańskich. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to bardzo ważna część gry i chcemy rozpocząć testy już teraz.

Początek testu: 29/12/2016 17:30 CET

Koniec testu: 03/01/17 14:00 CET

Zapraszamy do dyskusji poniżej.

Linki do poszczególnych wątków z opiniami:

Podoba mi się, że okręty które się pojawiają/znikają nie robią "puf" i ich nie ma, ale jest przejście ich widoczności.

Drżyjcie RN :trollface:

2 people like this

Też zauważyłem, że jakoś płynniej.

Na plus nowe stałe kamuflaże. Japończycy tylko nudni, wszędzie ten sam ;)

A u mnie nie zresetowało osiągnięć z poprzedniego testu, to co miałem wybadane do VIII trieru (Fiji, Edinburgh) to mam z expem z poprzedniego testu. :P

Dorzynamy niszczarki

ale patrz na to z innej strony... nie ma cichego nerfa od zarobków na CV :trollface:

Różowy dymek .. Rozumiem, że teraz będzie już tak kolorowo w stylu gay power ? Rozumiem że dla lepszej widoczności, ale to tragicznie wygląda. Na początku nie wiedziałem o co chodzi i myślałem, że to jakiś efekt ARP.

A może to tylko u mnie takie kolory, bo przerzuciłem stare mody. Na bank tego wina. Z drugiej strony taki różowy dymek widać na sam koniec mapy :-)

Edited by Odo_Toothless

pytanie za 100 punktów. Co może powodować że po 5 minutach pobierania z prędkością 400 kb/s nagle prędkość spada mi do 30-40 kb/s ? Dotyczy to tylko i wyłącznie testowego Wowsa . Pusciłem sobie ściąganie "na noc" to rano zobaczyłem 1.2 Gb pobrane

Wyłączyłem udostepnianie aktualizacji i wygląda na to że pomogło, pobiera normalnie

Edited by KaraMon

Dzięki bardzo za Wasze opinie!

Całość poskładałem do kupy i posłałem wyżej!

Ktoś wie może jak jest z nagrodami za test 0.6.0? Poprzedni skończył się 3 stycznia a nadal nie można nic odebrać 

Mam wiele do pisania wiem jedno doputy tej gry nie spierdolita będe grał 2 ga strona medalu wtapiam z kolegą kupe kasy tak apro 800/900 zł szkoda gadać głupi to płać po co mi statki premium jak zwykły statek wyciąga to samo 

po drugie japonskie statki kolorowe to smiech na sali siedza w porcie i zawadzają 5 5tek 4 -7 demki po co mi to chcę to sprzedać i nie mogę myślałem że to my gracze decydujemy co mamy w porcie ale spoko 

i teraz taktyczny błąd wywaliłem 700 dublonów  ha ha typowy frajer reset perek ustawiłem po swojemu co się dzieje a to że linia dochodzi na lotniskowcu i cofa do połowy znowau walka cały dzien linia zamiast zaliczać 5 tą perke cofa się do połowy szczena opada wiem wiem napisz do supory pisze do nich i co prosze wysłać skany jakie skany lini co nie wbija rubcie tak dalej a niedostaniecie juz ani 1 zł odemnie szukają typowo pajacy sorrki za błędy ale wkurzam się jesli kotoś mnie okrada ,,, Dariusz128Poland .

1. możesz są filtry karuzeli i tam wybierasz co chcesz żeby się wyświetlało

2. nie wiem o co ci chodzi ale pewnie przeszkalałeś kapitana z jedneog lotniska na drugie bez dublonów i "ta linia" najpierw doszła do konca przeszkalając kapitana na nowe lotnisko a teraz dopiero zaczął iśc exp na perki .

Znajomość mechaniki gry nie boli chłopie

Mam wiele do pisania wiem jedno doputy tej gry nie spierdolita będe grał 2 ga strona medalu wtapiam z kolegą kupe kasy tak apro 800/900 zł szkoda gadać głupi to płać po co mi statki premium jak zwykły statek wyciąga to samo 

po drugie japonskie statki kolorowe to smiech na sali siedza w porcie i zawadzają 5 5tek 4 -7 demki po co mi to chcę to sprzedać i nie mogę myślałem że to my gracze decydujemy co mamy w porcie ale spoko 

i teraz taktyczny błąd wywaliłem 700 dublonów  ha ha typowy frajer reset perek ustawiłem po swojemu co się dzieje a to że linia dochodzi na lotniskowcu i cofa do połowy znowau walka cały dzien linia zamiast zaliczać 5 tą perke cofa się do połowy szczena opada wiem wiem napisz do supory pisze do nich i co prosze wysłać skany jakie skany lini co nie wbija rubcie tak dalej a niedostaniecie juz ani 1 zł odemnie szukają typowo pajacy sorrki za błędy ale wkurzam się jesli kotoś mnie okrada ,,, Dariusz128Poland .

I wtedy dusisz 15 minut na wolnym ogniu mieszajac co pol godziny a pierzemy wywrocone na lewa strone

2 people like this

Bardzo proszę o wyedytowanie wypowiedzi.

• Pozbądź się proszę wulgaryzmów, bo po co Ci one?
  • Wstaw kilka przecinków (sam wiem, że potrafię popełnić w tej materii błąd ale przynajmniej stwórz złudzenie że Ci zależy)
  • Literówki też byś mógł poprawić ale pewnie się czepiam.

Najpierw proszę Ciebie o to, byś przemyślał co tak właściwie chcesz powiedzieć. W tej chwili nie jestem pewien.

Pozdrawiam,

voulezvous

3 people like this

ok nie ważne ;) do wywaleniapost jak można :) 

Edited by Tanaka_15

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.