Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Cemal_Yildiz

Arkadaş daveti ödülleri gelmedi.

25 comments in this topic

Recommended Posts

Players
7 posts

Merhabalar, bana verilen linkden bir arkadaşımı davet ettim ama ne arkadaşıma ne de bana ödüller gelmedi. Sayfada gösterilen koşulları yerine getirdik diye düşünüyorum. Bilmediğimiz başka bir koşul varsa lutfen cevaplayın.

Players
28 posts
6,691 battles

davet ettğiniz arkadaşınız her hangi bir gemi sınıfı ile 6. seviyeye kadar yükseldimi ?

Hayır yükselmedi. Ben 6. seviye olmayı USS Texas gemisi için istiyor sanıyordum. Diana gemisi için herhangi bir maça girince geleceğini yazıyordu.

Players
28 posts
6,691 battles

Selamlar :read_fish: 

Bunu için her oyuncuya 3 hak verilmiştir. 3 kere arkadaş davet ettiyseniz artık daha fazla gerçekleştiremezsiniz. Arkadaşınız ilk savaşa girdiğinde DİANA premium gemisini kazanır. Sonra ilerleyen zamanlarda tier 6 gemi ile bir savaş bitirdiği zaman USS TEXAS kazanır ve onun vazifesi burada son bulur. Arkadaşınız USS TEXAS' ı aldığında size düşen ödülleri de o anda alırsınız. :coin::honoring:

Şimdi şöyleki bu benim ilk davet hakkım ve başkasını da çağırmadım. Ayrıca çağırdığım arkadaşım 9. seviye oldu 4. seviye kruvazörü açıldı ama ne Diana geldi ne başka birşey :)

• Cool 2

Players
30 posts
138 battles

Şimdi şöyleki bu benim ilk davet hakkım ve başkasını da çağırmadım. Ayrıca çağırdığım arkadaşım 9. seviye oldu 4. seviye kruvazörü açıldı ama ne Diana geldi ne başka birşey :)

Aynı sorun bende de var ,Ne Diana geldi ne Texas ,ne de diğer ödüller (flama ve sbenzeri) T6 ingiliz kruvazör Leander limanda demirli ve onunla zafer de kazandım.Ama nafile ,kısacası bu bir aldatmaca mı?!!!Yani müşteri kazanmak için bir üçkağıt ve sahtekarlık mı?!!! Umarım Bu hatalarını en kısa zamanda düzeltirler!! Çünkü bu tip durumların adli yolları da var!!! Sadece oyunu silmekle olmaz!!!

Edited by Trakya_Warrior
  • Cool 1

Players
7 posts

Aynı problem bende de mevcut.İşin ilginç tarafı davet kodu ile üye olduğumda 7 günlük premium + Diana geldi ancak 6 seviye açmama rağmen 80.000 DP' gelmedi.Bununla ilgili ticket gönderdim ama henüz cevap yok.

• Cool 2

Players
28 posts
6,691 battles

Aynı problem bende de mevcut.İşin ilginç tarafı davet kodu ile üye olduğumda 7 günlük premium + Diana geldi ancak 6 seviye açmama rağmen 80.000 DP' gelmedi.Bununla ilgili ticket gönderdim ama henüz cevap yok.

Hmm o halde sizin dediğinizden farklı bir sonuç çıkarabiliriz. Önceki yamalarda çalışıyor şu anda çalışmıyorsa, şu an kullandığımız yama hatalı demektir. Bu hatanın düzeltimesi gerekir. Lütfen ilgilenin, oyunda BUG var.
  • Cool 2

Players
7 posts

Hmm o halde sizin dediğinizden farklı bir sonuç çıkarabiliriz. Önceki yamalarda çalışıyor şu anda çalışmıyorsa, şu an kullandığımız yama hatalı demektir. Bu hatanın düzeltimesi gerekir. Lütfen ilgilenin, oyunda BUG var.

Sebebini malesef bilmiyorum.Arkadaşıma sorduğumda bayrakların ve kredinin de gelmediğini söyledi.Belki de serverlarda sistemsel bir sorun vardır.Umarım kısa sürede çözüme kavuşur.
  • Cool 1

Players
6 posts
1,989 battles

SLM akradaslar ben linkle arkadas davet ettim ama linki tıkladıkdan sonra davet kodu istiyormus bende bu davet kodu yok sadece link var kim yardımcı olabilecek bana bu konuda :(((( 

2 dir arkadas davet ediyorum ama o davet kodu yüzünden hiçbir sey alamıyorum link var ama gerisi yok :( yardım acill yardım pls :((

Players
30 posts
138 battles

SLM akradaslar ben linkle arkadas davet ettim ama linki tıkladıkdan sonra davet kodu istiyormus bende bu davet kodu yok sadece link var kim yardımcı olabilecek bana bu konuda :(((( 

2 dir arkadas davet ediyorum ama o davet kodu yüzünden hiçbir sey alamıyorum link var ama gerisi yok :( yardım acill yardım pls :((

Hiç boşuna uğraşma kardeş sana boş cevaplar verecekler hatta üzecekler !! Ben onlara gerekli uyarıyı yaptım hatta WG yi mahkemeye vermek üzereyim!!!

Players
6 posts
1,989 battles

teknodusler kardeşim iyi hoş güzelde linki tıkladıkdan sonra hesap olustur cıkıyor hesap olusturdukdan sonra asagıda davet kodu soruyor linki oraya kopyaladıgında kabul etmiyor kod istiyor öyle kodsuz hesap acan oldu 2 kişi ama ne bana ne arkadasa ödül felan gelmedi anlamadıgım nokta bir kod var ama o kodun ne oldugu belli degil bize verilen bağlantı linki yetersiz yada bilen biri beni aydınlatsın bu konuda lütfen

Players
28 posts
6,691 battles

Selamlar:read_fish:

zaten davet kodundan kastı o link. O linki arkadaşınıza ulaştırın o linke girerek kayıt olup oyuna giricek. Böylece arkadaşını davet et etkinliği başlar :)

İyi savaşlar Sakin Denizler :honoring:

Anlaşılan sözler kifayetsiz kalıyor. Bakın bol ss li bir anlatım hazırladım buyurun;

1. Oyun içi linkimi kopyalıyorum;

qjn4g5.png

2. linki açıp "Hesap Oluştur" butonuna tıklıyorum;

Mo46zN.png

3. Gerekli bilgileri giriyorum (Davet kodu yerine ne yazarsak yazalım kabul etmiyor verilen lik bile işe yaramıyor dolayısı ile orayı boş bırakıp "Devam Et" butonuna basıyorum.

QvGRkk.png

4. Hesabımı aktive etmemi istiyor ve e-posta adresime gidiyorum.

X9pv77.png

5. E-posta adresimden hesabımı onaylıyorum;

bkR5A8.png

6. Onayladıktan sonra karşımıza gelen sayfa burası oluyor ve herhangi bir link bulunmamakta ve dolayısıyla oyuna giriş yapıyoruz. Talimatlarda ilk savaşı yapar yapmaz "Diana" addlı gemiyi vermesi gerekiyor.

d8E5z4.png

7. Hemen oyuna girip bir güzel bir maç atıyoruz;

5LzdrR.png

8. Tadaaaa ve sonuç olarak elde var koca bir SIFIR. ne oyuna kayıt olan arkadaşımız ne de davet eden oyuncu hiçbirşey alamıyor.

AnPmQ0.png

Buyurun nerede yanlış yaptığımızı açıklarsanız seviniriz.

[R-C-N]
Players
1,230 posts
15,332 battles

Dostum sizin durumunuz gerçekten ilginç. Bundan 2-3 ay öncesi ve dün 2 farklı arkadaşım benim davet kodumla kayıt oldular ve ikisinede Diana geldi. 

PnzPg6.png

https://playtogether.worldofwarships.eu <<<<< Bu linki kontrol et. Aşağıya in biraz, orada benim yukardaki ekrandaki gibi yer olması lazım. Eğer orada da böyle gözüküyorsa ( İlk savaşın altında tik ) destek ekibine başvurmanızı tavsiye ederim. 

[R-C-N]
Players
1,230 posts
15,332 battles

Ek olarak, kayıt yerinde ki aşağıda bulunan davet kodu ( ILOVEWARSHIPS ) gibi bir kod. Başlangıca özel promosyon kodu gibi bir şey.

Edited by Accelerated

Players
28 posts
6,691 battles

Dostum sizin durumunuz gerçekten ilginç. Bundan 2-3 ay öncesi ve dün 2 farklı arkadaşım benim davet kodumla kayıt oldular ve ikisinede Diana geldi. 

PnzPg6.png

https://playtogether.worldofwarships.eu <<<<< Bu linki kontrol et. Aşağıya in biraz, orada benim yukardaki ekrandaki gibi yer olması lazım. Eğer orada da böyle gözüküyorsa ( İlk savaşın altında tik ) destek ekibine başvurmanızı tavsiye ederim. 

Sizin verdiğiniz linke tıkladım ama hiç kimseler görünmüyor ne yazık ki.

Ayrıca destek ekibi ile görüştüm ve yardımcı olmadılar. 1 arkadaşımı başarı ile daver ettiğimi sanıyordum ama o arkadaşım bir yayıncının daveti ile kayıt olmuş "ILOVEWARSHIPS" kodu ile kayıt olmuş.

Ve bu hatayı sadece ben değil birçok kişi yaşıyor.

Chrome - firefox - opera tarayıcılarını denedim olmadı. modemi resetledim çerezleri sildim yeni kayıt açtım olmadı. Deneme amaçlı en az 10 mail harcamışımdır ama olmuyor.

buyrun verdiğiniz linkten bir kare;

JqBAPW.jpg

özelden ulaşabileceğim bir platform var ise size Teamviewer adresimi vereyim.

[R-C-N]
Players
1,230 posts
15,332 battles

Sizin verdiğiniz linke tıkladım ama hiç kimseler görünmüyor ne yazık ki.

Ayrıca destek ekibi ile görüştüm ve yardımcı olmadılar. 1 arkadaşımı başarı ile daver ettiğimi sanıyordum ama o arkadaşım bir yayıncının daveti ile kayıt olmuş "ILOVEWARSHIPS" kodu ile kayıt olmuş.

Ve bu hatayı sadece ben değil birçok kişi yaşıyor.

Chrome - firefox - opera tarayıcılarını denedim olmadı. modemi resetledim çerezleri sildim yeni kayıt açtım olmadı. Deneme amaçlı en az 10 mail harcamışımdır ama olmuyor.

buyrun verdiğiniz linkten bir kare;

JqBAPW.jpg

özelden ulaşabileceğim bir platform var ise size Teamviewer adresimi vereyim.

Çok garip bir durum. Eğer o siteye girip o linki atmakdan farklı birşey yapmadıysanız, benimde TW yardımı ile bağlandığımda yapacak olduğum farklı değil. Destek ekibinin yardımcı olmaması da ilginç. :unsure:

Players
28 posts
6,691 battles

Çok garip bir durum. Eğer o siteye girip o linki atmakdan farklı birşey yapmadıysanız, benimde TW yardımı ile bağlandığımda yapacak olduğum farklı değil. Destek ekibinin yardımcı olmaması da ilginç. :unsure:

Şimdi tekrar bir ticket gönderdim bakalım neler olacak.

Players
30 posts
138 battles

Şimdi tekrar bir ticket gönderdim bakalım neler olacak.

Neler mi olacak, hiç bir şey olmayacak !! Sadece sinir stres ve bol bol küfür sarf edecen ,ne yazıkki abuk subuk cevaplar verecekler baştan sarma işte bu kadar!! Ben sizi mahkemeye veriyorum dedim ,onlar ise sorun nerede diye tekrarlayıp durdular!!!Kısacası durum bu!!! Yani herifler resmen Editlenmiştir  geçiyorlar bizlerle!!! Şimdi de bunu yazdım diye community Editlenmistir bir tanesi bana uyarı mektubu gönderir puha puha puha. Bu yazdıklarımı silerler yani editlerler!! Kendi hatalarını örtbas edecekler ya!! 

Edited by cekan_1
WG çalışanlarına Hakaret
  • Cool 1

Players
30 posts
138 battles

Ben artık oyuna girmiyorum bile en son dün sadece baktım ne olmuş diye.Gelen giden Diana var mı diye!!Ama yok ne yazık ki!!!Bu saatten sonra bu oyunu O-Y-N-A-M-A-M. Leanderi aldık öyle limanda duruyor ,ne zaman hurdaya ve jilet olmaya çıkacak diye bekliyor.

Kimseye bu oyunu da ne tavsiye edecem ne de teklif edecem !!Tam tersine kesinlikle bulaşmayın diye tembihleyecem.Boşuna sinir stres ve zaman hatta para kayıbı!!!

• Cool 1

Players
28 posts
6,691 battles

Ben artık oyuna girmiyorum bile en son dün sadece baktım ne olmuş diye.Gelen giden Diana var mı diye!!Ama yok ne yazık ki!!!Bu saatten sonra bu oyunu O-Y-N-A-M-A-M. Leanderi aldık öyle limanda duruyor ,ne zaman hurdaya ve jilet olmaya çıkacak diye bekliyor.

Kimseye bu oyunu da ne tavsiye edecem ne de teklif edecem !!Tam tersine kesinlikle bulaşmayın diye tembihleyecem.Boşuna sinir stres ve zaman hatta para kayıbı!!!

Ne diyeyim hocam +1 sorun yalnızca bende olca neyse ama birsürü kişi bu konudan muzdarip.

Players
161 posts
3,396 battles

Benimde başıma gelmişti fakat daha sonra şu şekilde çözdüm. Arkadaşının davet linkini browsera yapıştırıp login olması gerekiyor. Login olduktan sonra karşınıza daveti kabul et butonu çıkacaktır, ona tıkladığınızda işlem halloluyor.

• Cool 1

Players
54 posts
10,050 battles

Arkadaşlar farkındayım konu biraz eski üstünden zaman geçmiş fakat bir durumu açıklamak gereği duyduğumdan yazıyorum...

Bakınız bir arkadaşa davet linki gönder dediğinizde size verilen davet kodu bir link'tir.. Yani onu arkadaşınıza göndereceksiniz- arkadaşınız ona sadece tıklayacak (Biryere yapıştırıp yazmayacak) Gönderdiğiniz linke tıkladıktan sonra giriş yap demeyecek yeni hesap oluştur diyecek... Siz burada hata yapıyorsunuz.. Ben şu zamana kadar 7 kişiye davet linki ile oyuna soktum bunlardan iki tanesi tüm ödülleri aldılar ve bana da gelmesini sağladılar diğerleri oynamayı bıraktılar fakat ellerinde tier 2 diana mevcuttu...

Kayıt esnasında sayfa yenilenirse en baştan başlanır sayfa donarsa yine en baştan başlanır.. Yani arkadaşınıza verdiğiniz linke yeniden tıklayarak girmesi gerekir.. Kayıt esnasında arkadaşınızda sizin adınız gözükmeli.. örneğin; ''mehmet03ali sizi oyuna davet etti.'' gibisinden.. Bu yazıyı görmediyseniz zaten yanlış yerden kayıt oluyorsunuz demektir..

Bu arada görüldüğü üzere davette 3 kişi sınırı yok hepsi ödülleri alıyor. Sadece davet gönderen kişi 3 kez kendine ödülü alabiliyor..

0111.jpg

• Cool 1

Players
292 posts
459 battles

Merhabalar,

Yukarıda belirtildiği gibi size verilen bir link'tir. Bu link'i arkadaşlarınıza gönderebilir, sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşabilir ve arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Bu link üzerinden kayıtlarını gerçekleştirdikten sonra elde ettikleri başarımlar sonunda iki tarafa da ödülleri verilecektir. 

Sign in to follow this