Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MaciejoVietnam

[ALN] Alliance rekrutacja

509 comments in this topic

Recommended Posts

 

SK_logo_notext.png.a1aebff061c8985e71734a703d2c2658.png

 

Witamy w Alliance

 

Z dotychczasowych sukcesów należy odnotować,iż wygraliśmy OMC Cup 2016,ogrywając najlepsze zespoły na serwerze EU,wygraliśmy Clash of The Servers FirstWave(EU vs RU),1 sezon League of The Sea,zajęliśmy 2 miejsce w kolejnym sezonie League of The Sea.

Braliśmy także udział w 1 sezonie bitew drużynowych(5 miejsce),grając pod nazwą Ministry of Silly Shots.

 

W związku ze zmianą modelu funkcjonowania naszego klanu,otwieramy także część dla tych,którzy nie są zainteresowani tak bardzo e-sportem,ale chętnie dołączyliby do nas,grali dywizjony i przede wszystkim dobrze się bawili :)

Nie prowadzimy akademii,ani innych podobnych rzeczy,zatem jeśli pragniesz aplikować,powinineś mieć już pojęcie o grze.Jak zawsze,każdy wniosek rozpatrzymy indywidualnie i w pełni obiektywnie.

Podstawowe kryteria:

WR na poziomie minimum 55%

minimum 50 000 średnich obrażeń na bitwę

 

 

E-sport/tryb zorganizowany

Nadal poszukujemy też ludzi,którzy będą chcieli się zaangażować w grę w trybie zorganizowanym,który zdecydowanie do łatwych nie należy,gdyż wymaga poświęcenia znacznej ilości czasu,energii.

Istotne jest Twoje zaangażowanie w działanie zespołu,zdyscyplinowanie,umiejętność samodzielnego myślenia oraz podejmowania decyzji,cierpliwość i jakżeby inaczej perfekcyjne opanowanie gry daną klasą okrętów.

Nie jest to wesołe,bezstresowe pływanie randomów,ani co-opów,lecz gra pod presją,gdzie minimalne błędy robią różnice,czasami wręcz przeważają o wyniku starć.

 

Ogłoszenie to kierujemy do graczy,którzy są pewni swych sił oraz poziomu jaki reprezentują,chcących grać na najwyższym poziomie i osiągać wyniki,zamiast pływać kolejne setki randomowych bitew.

Z pewnością padną pytania o kryteria/wymagania dotyczące rekrutacji.Głównym kryterium ocennym jest rozegranie z nami nieokreślonej liczby bitew.Mogą to być cztery,może być siedem,czy dziesięć bitew.

Statystyki są również istotnym kryterium przy rekrutacji.

 

Adres TS ALN:mytwstats.com hasło:aln1

Możecie mnie znaleźć również w grze,jak i na TSach:ALN,MSB.Możliwy także kontakt poprzez forum.W sprawach rekrutacji można kontaktować się także z Oxomoco.

 

Pozdrawiam

MV

 

 

 

  • Cool 7

Share this post


Link to post
Share on other sites
baart33   

od siebie dodam, ze liczy sie rowniez czas ktory nalezy poswiecic na treningach/sparingach i oczywiscie wymagany dosyc szeroki "port", na chwile obecną turnieje odbywają się głównie na 8 tierach, zatem na tych okrętach należy się skupić, idealnie jest gdy osoba zainteresowana ogarnia dwie klasy, np BB i CA lub CA i DD, na dobrą CV nawet nie liczymy haha ale jesli ktos uważa, że ogarnia to zapraszamy na wspolne sparingi;) poprzeczka jest wysoko, bo ekipa jest zgrana i ma juz spore doswiadczenie, ale dzieki temu kazdy nowy moze liczyc na własny rozwój i coś kompletnie nowego w porownaniu z randomami czy nawet rankedami

liczymy na szerokie zaplecze kadrowe co pozwoli na spokojny rozwój całego projektu i wystawianie drużyny w kazdym większym turnieju WOWs

pozdro B.

Edited by baart33

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Może ogłoście się na innych forach językowych ?

 

  podpuszczałem trochę z tym że nikt się nie zgłosi :) Edited by punisher82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie myślę - może potrzebujecie sparing partnerów?

Wiecie, zapraszacie trochę ogarniętych graczy, aby was zaskakiwali na mapach, żebyście mogli przećwiczyć różne sytuacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
baart33   

No wiecie jak zrobię sobie normalne konto to postaram dołączyć do was, pozdrawiam! :honoring:

 

hej, lepiej powiedz jakie komentarze na RU forum i co tam ciekawego mowia po tym turnieju:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 stycznia startują zapisy do ligi WoWS. Temat jest bardzo interesujący, ponieważ o ile wiem jest to pierwszy "konkursowy" turniej na T10.

Liga wymaga minimum 15 zapisanych osób, mecze są rozgrywane 9vs9 więc 6ściu rezerwowych. W treningach ALN bierze obecnie udział mniejsza ilość osób więc:

jeśli chcesz dołączyć do mongolskiej hordy i masz T10, na których dobrze się czujesz, do tego potrafisz szacować ryzyko w bitwach, oceniać sytuację, wiedzieć kiedy się wycofać a kiedy zaatakować, improwizować w dynamicznie zmieniającej się bitwie - odezwij się na priv, pogramy w dywizjonie, później treningi i może ligę:)
Link do tematu ligi:
http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/69453-mdiv-warships-league-announcement-updated/

Link do zasad:

https://docs.google.com/document/d/17qHQu_RFwPOiYW47xVV77rm5QF3tIK0xzEf6ej3Ip-A/edit

  • Cool 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×