Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MaciejoVietnam

[ALN] Alliance rekrutacja

509 comments in this topic

Recommended Posts

Jestem pewien, że w klanie jest wielu wspaniałych graczy, o kilka klas lepszych jak ja. 

Więc czytajcie.

Bart nie pokaże tamtej powtórki. Nie pokaże też, żadnej innej z własnej perspektywy. Nie będzie nigdy streamował własnych bitew.

Będzie wymyślał różne wymówki, konsolidował społeczność, obrażał, szydził, wyśmiewał i zasłaniał się kolegami.

Ale nigdy mi, ani wam nie pokaże jak gra.

Dlaczego?

Kto myśli samodzielnie ten się zastanowi.

Kto ma trociny w głowie będzie dalej szydził.

Pozdrawiam.

8 minutes ago, FLANKER_Luk said:

Jestem pewien, że w klanie jest wielu wspaniałych graczy, o kilka klas lepszych jak ja. 

Więc czytajcie.

Bart nie pokaże tamtej powtórki. Nie pokaże też, żadnej innej z własnej perspektywy. Nie będzie nigdy streamował własnych bitew.

Będzie wymyślał różne wymówki, konsolidował społeczność, obrażał, szydził, wyśmiewał i zasłaniał się kolegami.

Dlaczego?

Pozdrawiam.

Nie pokaże, bo powiedział, że nie pokaże. Kto myśli samodzielnie przyjmie to do wiadomości, kto ma trociny w głowie będzie szukał teorii spiskowych.
Są ludzie, którzy chwalą się własną grą i umiejętnościami, a są ludzie, którzy wolą być anonimowi i nie chwalą się na lewo i prawo umiejętnościami. Problem nie w tym, że nie chce pokazać, tylko w tym, że Ty chcesz zobaczyć. Już ładnych kilka stron różnymi metodami chcesz uzyskać dostęp do tej powtórki. Najpierw było miło i grzecznie prośbą, potem groźbą, następnie zastraszaniem, a teraz próbujesz pod włos: nie popartymi dowodami insynuacjami. No i oczywiście próbą oczerniania ludzi myślących inaczej.

• Cool 2

1 hour ago, FLANKER_Luk said:

Więc czytajcie.

Dlaczego?

Pozdrawiam.

Baart nie pokaże nie dlatego, że ma coś do ukrycia, tylko dlatego, że bawi go (i nas) drażnienie zwierzątka, które wpadło tu niby prosząc o powtórkę, a tak naprawdę żądając dowodów na brak oszustwa. Nie masz pojęcia jak rozmawiać z ludźmi, jak poprosić o coś tak, żeby ci nie odmówili. Następnym razem spróbuj tak:

baart i wszyscy z ALN, gratuluję Wam bitwy i wspaniałego zwycięstwa, to było coś niesamowitego, jeszcze czegoś takiego w swojej WoWsowie karierze nie widziałem! Miałem się za dobrego gracza, ale sprowadziliście mnie na ziemię :) Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś na pancerniki tak celował jak Ty, no po prostu najwyższa klasa! O ile nie jest to jakąś tajemnicą, czy mógłbyś podesłać mi na PW powtórkę z tej bitwy? Pozwoliłoby to nam przeanalizować nasze niedociągnięcia, a przede wszystkim nauczyć się czegoś od najlepszych. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

17 minutes ago, Greyshark said:

baart i wszyscy z ALN, gratuluję Wam bitwy i wspaniałego zwycięstwa, to było coś niesamowitego, jeszcze czegoś takiego w swojej WoWsowie karierze nie widziałem! Miałem się za dobrego gracza, ale sprowadziliście mnie na ziemię :) Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś na pancerniki tak celował jak Ty, no po prostu najwyższa klasa! O ile nie jest to jakąś tajemnicą, czy mógłbyś podesłać mi na PW powtórkę z tej bitwy? Pozwoliłoby to nam przeanalizować nasze niedociągnięcia, a przede wszystkim nauczyć się czegoś od najlepszych. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

Ładny kawałek literatury science - fiction ;)

Specjalnie patrzyłem na necie jakie są haxy i najlepszy jaki znalazłem:

-pokazuje gdzie celować w aktualny kurs okrętu

-pokazuje torpedy jak będą płynać

-pokazuje gdzie spadną pociski wroga

Czyli nic czego gracz z choćby 56% wr potrzebuje.

Jakie są w ogóle oskarżenia? że trafiłeś go za górką?

Przecież w takim razie 90% graczy na Atlancie to cziterzy. Ostatnio wsadziłem 400 pocisków w Bismarka który stał za dwoma górkami. HAX

Tej a może on nie wie o tricku z klawiszem M - mapy? Wyjaśniam, na lornetce klikasz szybko dwa razy M i widzisz okręty za skałami. Hax wbudowany w grę!!!

• Cool 3

^^ Tego to chyba nikt nie wie. Chyba chodzi o to, że trafialiśmy zaświecone, stacjonarne okręty. Bo znacznie łatwiej jest w sposób dziecinny rzucać niejasne oskarżenia i wymagać, żeby ktoś udowadniał, że nie jest słoniem. Tutaj należy się pochylić nad faktem, że osoba rzucająca te oskarżenia przywędrowała tu prosto z rezerwatu dla takich słoni.

W wolnej chwili odpaliłem sobie powtórkę tej niby słynnej bitwy. Dwie drużyny grające ciężkim składem bez niszczycieli. Jedna z nich uwaliła praktycznie wszystko co miała przy wysepkach, druga na każdej flance miała szerzej okręty niż przeciwnik. Biorąc pod uwagę, że układ capów na Sea of Fortune sprawia, że gra się na mniej niż połowie mapy (gratulacje WG, doskonały pomysł na T10), to chyba jasne która z tych drużyn łapała więcej kątów do obijania klejących się do wysp krążowników.

Edytka: postanowiliśmy się wykosztować jednak i poszły środki do Gmochów. Po przeglądnięciu powtórki z bitwy między team HOME (czerwony), a team HAX (niebieski) Jacek ewidentnie wskazał na przełomowy moment bitwy zaraz po jej 11 minucie. Wszystko oczywiście rozrysował nam na poniższej infografice pokazując ustawienie graczy z tej wiekopomnej chwili. Otóż możliwości są dwie:

1. team HAX po stracie okrętu wystraszył się przegranej i włączył wszystkie dostępne czity i tym haniebnym manewerem pognębił szlachetnych, doskonałych graczy teamu HOME

2. team HOME zrobił tarło na środku mapy i otoczony z każdej możliwej strony zebrał po prostu słuszne bęcki.

1.jpg

Dzięki za taktykę!!! Właśnie tylko tej mapy nam brakowało. Narysuj jeszcze taktykę że team Hax ma dwie deski - było by super :)

35 minutes ago, SzakalDarkstar said:

Dzięki za taktykę!!! Właśnie tylko tej mapy nam brakowało. Narysuj jeszcze taktykę że team Hax ma dwie deski - było by super :)

No i widzisz, właśnie dlatego chwilowo zrezygnowaliśmy z desek.

Baart dawaj powtórkę !!!!!!!!!!!!

ExemplaryNeighboringCivet-size_restricte

No i reszta forum

giphy.gif

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

• Cool 3

Kolega pewnie myśli że to wyglądało tak

giphy.gif

A jednak wyglądało tak

giphy.gif

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

• Cool 1

10 hours ago, Xunarra said:

Pierwsza taka drama od czasów ograniczenia działalności przez NESI.

popcorn.gif

Drama? Nie żartuj. Moje trollowanie Kolmoneja było na nieporównywalnie wyższym poziomie niż ta symulacja forumowego cygana.

• Cool 3

baart33   
11 hours ago, FLANKER_Luk said:

A jednak trociny. No cóż... :D

A ktokolwiek, kiedykolwiek widział jak gra Bart? :D

nie, wszyscy zawsze zamykają oczy, zeby nie widzieć tego dramatu!!! za to wszyscy widzieli jak gra FLANKER za wyspą manewrując desperacko na jednym kwadracie;) po czym ginie i sie zastanawia skąd ten gruz przyleciał?

zapomniałeś napisać, jakich haxów używam? 

Ależ o tamtej bitwie to jaj już zapomniałem :D

Ciekawszym temat się zrodził. 

Włącz stream! Daj powtórkę z dowolnej bitwy! 

Baart pokaż graczom jak celujesz.

Ale będzie kuźwa wstyd na całą Europę!!!

15 hours ago, SzakalDarkstar said:

Baart dawaj powtórkę !!!!!!!!!!!!

ExemplaryNeighboringCivet-size_restricte

1

Za Rona Swansona zawsze plusa dostaniesz:cap_look:

Drama 0/10 i bezsensowna kompletnie.

Maciejo! Ty się chłopaku lepiej nie mieszaj. Potem będzie ci głupio. Co prawda zawsze możesz powiedzieć, że w życiu byś nie pomyślał że coś takiego może mieć miejsce, ale niesmak pozostanie.

3 minutes ago, MaciejoVietnam said:

Wyraziłem już swoją opinię.Poza tym,nie mam czasu na takie błahostki.

A nie chciałbyś zobaczyć jak celuje twój dowódca? :D

baart33   

wystarczy lajf szoł z małpeczką;) juz Ci mowiłem, ze nie mam w naturze ulegać wioskowemu głupkowi, to nie tak jak z mamą, tupniesz stópką, rzucisz się na ziemię pomachasz łapkami, poryczysz i dostaniesz cukierka;)

co poradzę na to, ze masz urojenia, i objawy schizofrenii.. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.