Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MaciejoVietnam

[ALN] Alliance rekrutacja

509 comments in this topic

Recommended Posts

Flanker nie mam nic do Ciebie, ale chłopcy z ALN napisali Ci wyraźnie, że nie chcą się dzielić powtórką (wydaje mi się, że musisz to zaakceptować albo złożyć pozew). Chcesz wiedzieć czy ultrafiolety używają moda i dlatego są ultrafioletami? Myślę, że gdyby Graczowi_którego_skilla_nie_wolno_oceniać zainstalowano najlepsze mody i czity ever, to i tak pozostałby w kolorze dojrzewających w słońcu pomidorów bo gra w WOWS to nie tylko celowanie. Nie ma moda który będzie grał za Ciebie. Poza tym gracze ALN raczej nie należą do osób które musiałyby się wspierać jakimiś ruskimi dobrodziejstwami.

• Cool 2

10 minutes ago, Parpoceel said:

Flanker nie mam nic do Ciebie, ale chłopcy z ALN napisali Ci wyraźnie, że nie chcą się dzielić powtórką (wydaje mi się, że musisz to zaakceptować albo złożyć pozew). Chcesz wiedzieć czy ultrafiolety używają moda i dlatego są ultrafioletami? Myślę, że gdyby Graczowi_którego_skilla_nie_wolno_oceniać zainstalowano najlepsze mody i czity ever, to i tak pozostałby w kolorze dojrzewających w słońcu pomidorów bo gra w WOWS to nie tylko celowanie. Nie ma moda który będzie grał za Ciebie. Gracze ALN raczej nie należą do osób które musiałyby się wspierać jakimiś ruskimi dobrodziejstwami.

Miła i rzeczowa odpowiedź. Dziękuję. Jednak ja nie jestem drogi kolego jakimś płaczącym i histeryzującym dzieciakiem. Jestem dobrym graczem i gram w dobrym klanie. Grywamy z topowymi klanami i jedyne komentarze po przegranych są takie, że albo ganimy siebie za słabą postawę, albo komplementujemy grę przeciwników. Pierwszy raz przytrafiło się, że ludzie mówili, że coś tu jest nie tak.

Poprosiłem bardzo grzecznie o udostępnienie powtórek, ale spotkałem się z bardzo nerwowymi i agresywnymi odpowiedziami. To tylko pogłębiło moje podejrzenia. A po przekopaniu internetu znalazłem sporo ciekawostek, którymi nie omieszkam się podzielić niebawem.

Naprawdę tak bezkrytycznie zaakceptujesz te wykręty. Nie zastanawia Cię skala reakcji, szyderstwa i cynizmu.

Bart nigdy nie pokaże publicznie powtórki ze swojej perspektywy.

Mogę się założyć, że jeśli przyszło by zagrać turniej publiczny, gdzie wszystko jest pod kontrolą to Bart by zachorował lub miał akurat chrzciny u cioci. 

Pozdrawiam.

5 minutes ago, FLANKER_Luk said:

Miła i rzeczowa odpowiedź. Dziękuję. Jednak ja nie jestem drogi kolego jakimś płaczącym i histeryzującym dzieciakiem. Jestem dobrym graczem i gram w dobrym klanie. Grywamy z topowymi klanami i jedyne komentarze po przegranych są takie, że albo ganimy siebie za słabą postawę, albo komplementujemy grę przeciwników. Pierwszy raz przytrafiło się, że ludzie mówili, że coś tu jest nie tak.

Poprosiłem bardzo grzecznie o udostępnienie powtórek, ale spotkałem się z bardzo nerwowymi i agresywnymi odpowiedziami. To tylko pogłębiło moje podejrzenia. A po przekopaniu internetu znalazłem sporo ciekawostek, którymi nie omieszkam się podzielić niebawem.

Naprawdę tak bezkrytycznie zaakceptujesz te wykręty. Nie zastanawia Cię skala reakcji, szyderstwa i cynizmu.

Mogę się założyć, że jeśli przyszło by zagrać turniej publiczny, gdzie wszystko jest pod kontrolą to Bart by zachorował lub miał akurat chrzciny u cioci. 

Pozdrawiam.

Spoko... zaraz na początku Ci napisaliśmy dostaniesz powtórkę ~21.12.2017, a do tego czasu masz 212 filmików do przejrzenia (213 w drodze).

• Cool 1

15 minutes ago, FLANKER_Luk said:

Znaczy pierwszy raz trafiliście na klan, który spaziował was w sposób do tej pory wam nieznany. Owszem, rozumiem szok, ale rzucanie takich oskarżeń słabo świadczy o spaziowanym a nie o paziującym, bo to znaczy, że poziom zaprezentowany przez ALN jest dla was nieosiągalny. Do tego stopnia, że nie przyjmujecie do wiadomości, że ktoś może tak grać w uczciwy sposób. Zamiast w żenujący sposób żebrać o powtórki poprosiłbyś baarta, żeby was podszkolił, idę o zakład, że by nie odmówił.

Napisali ci już, że może dostaniesz powtórki po CW, więc cierpliwości. A im więcej żebrzesz, tym bardziej to „może” idzie w stronę „na drzewo”.

Więc daj sobie już spokój.

• Cool 3

13 minutes ago, FLANKER_Luk said:

Pozdrawiam.

Nie akceptuję wykrętów, nie szokuje mnie skala cynizmu bo grając na codzień niekiedy spotykam się z oskarżeniem o czity (jak chyba każdy z nas od czasu do czasu). Nieraz widziałem na filmikach/streamach do czego zdolni są niektórzy gracze. Niekiedy coś co wydaje Ci się czitem jest zagraniem, które nie przyjdzie Ci do głowy bo w niektórych sytuacjach i aspektach gry jesteś (lub jestem, nie zwracam się osobowo w tej kwestii) zdecydowanie gorszy od innego gracza który ładuje Ci 3 cytadele w dymie bo potrafi celować.

PS: No i w końcu jest okazja żeby się w pełni zgodzić z Greysharkiem :)

2 minutes ago, FLANKER_Luk said:

ALE JAJA!!!

Bart pokaż nam jakąś powtórkę z twojej perspektywy. Nie musi być CW.

Trolling confirmed.

Aż przypomniały mi się nasze rozmowy z koleżankami w przedszkolu:

- pokaż

- nie pokażę!

- no pokaaaaż, proszę..

- zobaczymy, może później

- pokaż teraz!

Ten poziom. Żebrzącego, oczywiście.

• Cool 1

Jakbyś mógł łaskawie robić większe przerwy czasowe między zamieszczaniem postów. Tak z 3-4 godziny byłyby optymalne. Zanim Ci się znudzi, to na dłużej utrzymasz nasz temat na samej górze. Hot, hot, hot.

Pamiętaj tylko, że sam zdecydowałeś się na ten wolontariat i nie przychodź na koniec po zapłatę. Tak czy inaczej, good job!

• Cool 1

baart33   
4 hours ago, FLANKER_Luk said:

Pozdrawiam.

hmm muszę Cie zmartwić, graliśmy clash of the servers EU vs RU i teraz ciekawostka;) cały turniej był rozegrany na zewnętrznych kontach przyznanych przez WG (specjalne konta turniejowe udostępnione nam tylko na czas turnieju z odblokowanymi okrętami geldem credytami itp itd) i teraz niespodzianka, wiesz kto wygrał jako jedyny wszystkie swoje mecze po stronie EU co zapewniło ogólna wygrana naszemu serwerowi dzięki naszej ostatniej bitwie? owszem nie mylisz sie ALN;) kolejna ciekawostka, wiesz kto tam grał na BB? owszem baart razem z Shamem haha

ostatnia podpowiedz, jeśli chodzi o analizowanie profilu w wyszukiwaniu aimbotów itp, procent trafień i DMG powinien być kosmiczny, a mój jest po prostu zwyczajny:(

ostatnia podpowiedz dla Ciebie- jesteśmy ekipą, która ma na sumieniu największą ilość wszelakich bitew turniejowych, zorganizowanych trybów itp, to doswiadczenie procentuje, pograj wiecej poćwicz, moze zrozumiesz co i jak, co do tej konkretnej bitwy to w sumie nawet nie trzeba bylo wyjątkowych umiejętności byliście tak fatalnie rozstawieni za skałkami, ze łatwo sie na was łapało proxy, ale co moze o tym wiedziec jakis retard, hmm zaczynam myslec ze Cie znam, brzmisz prawie jak ten retard AK cos tam cos tam:D co to przyłaził nam na TSa zeby spłynęła na niego MOC buahahaha, w sumie jesli chodzi o aimboty to w tej kwestii akurat masz najwieksze doswiadczenie z tutaj zebranych, Twoi koledzy dostawali warny od WG za ich stostowanie, siedziałeś i grałeś dlugi czas z nimi a obecnie chyba nadal z KoxBoxem  znanym jako "oj oj chyba zaraz mnie trafia", ktory to chitowal ile wlezie:)

to tyle z pierdoolenia o szopenie, a teraz jak juz wczesniej pisalem drogie dziecko, albo leć do WG składać oficjalna skargę, albo czekaj na koniec sezonu i wtedy sobie pooglądasz powtórki z naszych bojów, co do powtórek w których biorę udział hmm jest ich wiele na roznych sztrimach, Flamu i innych sztrimerów, z wielu rozgrywek turniejowych, w ktorych bralem udzial, mozesz sobie do tego czasu je wszystkie przeanalizowac, moze przy okazji nauczysz sie cos o taktykach itp, bo na chwile obecna jestes znany tylko z tego, ze potrafisz kłapac farmazony na forum, idz cos wygraj, pozniej wroc to moze potraktujemy Cie poważnie drogi randomie, Twoja indolencja juz zostala udowodniona przy okazji rozkminy na temat CW

pozdro&poćwicz

• Cool 7

Bart! W szkole podstawowej też chyba oszukiwałeś. Bo nie jest możliwe, by Cię wypuścili w świat z taką polszczyzną.

Pokaż społeczności jak celujesz :D

59 minutes ago, FLANKER_Luk said:

Bart! W szkole podstawowej też chyba oszukiwałeś. Bo nie jest możliwe, by Cię wypuścili w świat z taką polszczyzną.

to przestało być zabawne... stało się śmieszne... 

za dwa-trzy takie Twoje posty stanie się żałosne.

ale będę zaglądał :) 

baart33   
4 hours ago, blacman_pl said:

to przestało być zabawne... stało się śmieszne... 

za dwa-trzy takie Twoje posty stanie się żałosne.

ale będę zaglądał :) 

spokojnie, za długo grałem w WOTa, zeby jakis noname retard potrafił wyprowadzic mnie z równowagi, tam tego typu zwierzaczki notorycznie wychodziły z pod kamienia, przyzwyczaiłem się;) trochę się pobawiłem i tyle, nic nowego nie wykombinował, więc sam zabił swoją dramę, a mogło być tak intrygująco:( ale jednej rzeczy trzeba mu pogratulować, jest pierwszym, który przytargał tutaj poziom dna z forum WOTa, zatem osiągnął swój cel- w końcu ma jakiś "sukces" na koncie i będzie z czegoś zapamiętany w imię maksymy "lepiej jak mówią o mnie źle niż w ogóle":)

gratuluje dzieciaku GJ, szkoda tylko, że starczyło Ci inwencji na zastosowanie metody powtarzania się niczym "zdarta płyta"

dzięki za podbijanie tematu, podobno każdy szanujący się klan powinien mieć swojego zwierzaczka, nasz własnie został wyhodowany 

Wuuush   
5 hours ago, FLANKER_Luk said:

.

Ja widziałem powtórkę i nic tam nie ma czego nie można by się wyćwiczyć . Choć przyznaje nawet do tego odrobina umiejętności jest potrzebna.

14 minutes ago, Wuuush said:

Ja widziałem powtórkę i nic tam nie ma czego nie można by się wyćwiczyć . Choć przyznaje nawet do tego odrobina umiejętności jest potrzebna.

Taaa...? A czyją powtórkę widziałeś? :D

16 hours ago, FLANKER_Luk said:

Ale trafiłem!!! :D

Zupełny przypadek :D

Bart pokaż swojego skila w celowaniu! :D

Pozycjonowanie się Waszych 2x Moskwa było tak tragiczne że szkoda mówić,dostały po kilka cytadel od nas ( były świecone przez mojego Hindenburga przez całe 2 minuty za pomocą hydro + miałem świetny kąt żeby świecić również Ciebie w DM ).

P.S Gorąco zapraszamy klan HOME do wzięcia udziału w następnej edycji Lots, aktualny sezon akurat się kończy.

1 minute ago, Krycin_invader said:

Pozycjonowanie się Waszych 2x Moskwa było tak tragiczne że szkoda mówić,dostały po kilka cytadel od nas ( były świecone przez mojego Hindenburga przez całe 2 minuty za pomocą hydro + miałem świetny kąt żeby świecić również Ciebie w DM ).

P.S Gorąco zapraszamy klan HOME do wzięcia udziału w następnej edycji Lots, aktualny sezon akurat się kończy.

Nie mam żadnych uwag do twojej gry. Na początku poprosiłem o powtórki z Des Moines. Ale potem sprawa zrobiła się bardziej interesująca. Niech wasz dowódca pokaże wszystkim, też i wam jaki z niego ekspert w celowaniu.

8 minutes ago, FLANKER_Luk said:

Nie mam żadnych uwag do twojej gry. Na początku poprosiłem o powtórki z Des Moines. Ale potem sprawa zrobiła się bardziej interesująca. Niech wasz dowódca pokaże wszystkim, też i wam jaki z niego ekspert w celowaniu.

Vi już Ci napisał, cierpliwości, powtórki dostaniesz po sezonie, moje również mogę Ci wtedy wrzucić.

6 minutes ago, Krycin_invader said:

Vi już Ci napisał, cierpliwości, powtórki dostaniesz po sezonie, moje również mogę Ci wtedy wrzucić.

Dziękuję, chętnie zobaczę twoją. Ale mogę się założyć, że powtórka z perspektywy waszego dowódcy nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Pozdrawiam i poczekam do końca CW :)

Jak widać widzimy tutaj wspaniały przypadek tworzenia się teorii spiskowych, gracz - zatopiony celnym strzałem - nie przyjmuje do wiadomości, że ktoś potrafi, dzięki umiejętnościom i znajomości mechaniki, wykonać niesamowite trafienia i zatopienia. Szuka wytłumaczenia, bo przecież ON zrobił wszystko dobrze, a przeciwnik MUSI używać nielegalnych modów, gdyż to według niego niemożliwe tak trafić. Zaczyna szukać, węszyć i znajduje powtórki (z których mało wynika, bo mody działają tylko na danym kliencie i w powtórkach nie ma ich śladu). Kończy się na spamie i insynuacjach.
Czytała Krystyna Czubówna.

BTW: piękny przykład dlaczego ludzie dostają minusy w normalnych grach za zatopienia przeciwnika - w końcu przeciwnik WIE, że musimy oszukiwać, bo inaczej byśmy go nie trafili.

• Cool 3

baart33   

to taki prosty mechanizm wypchnięcia z psychiki własnej ułomności, działa on gdy osobnik jest niedoinformowany na temat mechaniki, pozycjonowania sie, ma słabe doswiadczenie turniejowe, a do tego dużą ambicje i przerośnięte ego, wtedy po przegranej, zamiast skupic sie na tym co zrobił źle i wyciągnąć z tego wnioski i naukę, zaczyna wmawiać sobie, ze skoro padł (a przecież jest doskonały) to może oznaczać tylko jedno!!!! adwersarz musiał używać jakis chitów!!!! i od razu jego psychika się uspokaja, nadal czuje sie idealny, bo przecież przegrał niesprawiedliwie;)

swoja droga tak z innej beczki, dokonałeś czegos interesującego, a mianowicie dopiero teraz zdałem sobie sprawę, ze nasza PL społeczność jest całkiem skonsolidowana, to bardzo budujące, w sumie dzięki Panowie za wsparcie:) zupełnie odwrotna sytuacja niz w WOT, to budujące i uśmiech pojawił mi się na mordzie:)

ps. oczywiście, że żadnej mojej powtórki nie otrzymasz, bo nigdy nie mam w zwyczaju negocjować, tudzież ulegać szantażowi lub innej formie nacisku, mnie nie interesuje co sobie myslisz na mój temat, za długo żyje na tym świecie, żeby sie przejmować zdaniem przypadkowych osób przewijających sie na mojej drodze;) tak jak jeszcze na początku miałes szanse na jakas repke, tak teraz już z samej przekory nie ma opcji, zebys cos ode mnie dostał, niedowartościowany dzieciaku

ps2. tak z ciekawości, bo to mnie w sumie zaintrygowało, jakich czitów trzeba, żeby trafiać w nieruchome cele stojące od Ciebie maks 15km? jedynie jaki mi przychodzi na myśl, to jakiś magiczny teleport dzięki, któremu można sie przeniść w dogodne miejsce na mapie, by przerzucić wyspę, za która się kitrasz;) z tego co pamietam z tej konkretnej bitwy to stałeś za wysepką i przemieszczałeś się o pół kratki w prawo lub lewo, 90% czasu wyświecony, raz ja miałem bicie na Ciebie, raz chłopaki z mojej lewej

dzobo30   
3 hours ago, Krycin_invader said:

dajcie znać kiedy kolejny sezon

A tak po za tym rozumiem ze ten cały pseudo burdel dotyczy sprawy że, ALN skopał komuś zadek, i ktoś nie potrafi przyjąć tego do wiadomości.

No tego to jeszcze nie grali na tym forum.

• Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.