Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MaciejoVietnam

[ALN] Alliance rekrutacja

509 comments in this topic

Recommended Posts

Koledzy. Żadnej taktyki tam nie ma jak sami mówicie. Powtórki macie. Nie jestem chamski czy niemiły. Wyslijcie mi powtórke i po sprawie.

Taktyka zawsze jest,tylko mniej ekstrawagancka w przypadku CB :Smile-_tongue: Mapy są mniejsze,nie jest to 9vs9,nie ma CV,więc możliwość kombinacji taktycznych jest mniejsza

Głupio mi było pisać cos takiego. Pomyślałem wyślą mi powtórkę i wyjdę na durnia. Ale sprawa wydaje się byc coraz bardziej interesująca.

1 minute ago, FLANKER_Luk said:

Głupio mi było pisać cos takiego. Pomyślałem wyślą mi powtórkę i wyjdę na durnia. Ale sprawa wydaje się byc coraz bardziej interesująca.

Powtórka Ci nic nie da. Odtwarzasz powtórkę na swoim kliencie i będą widoczne tylko TWOJE modyfikacje.

Nie wiem, może byłeś na jakimś kursie i ktoś Ci naopowiadał, że samym uporem można osiągnąć cel. Ale nie, nikt Ci żadnej powtórki nie wyśle, gdyż ujmując to może niebyt delikatnie, nie interesuje nas w co tam sobie uwierzysz.

A jak ktoś chce pooglądać nasze mecze, to zawsze może wpaść do VOD u Flamu, Akaby czy innych streamerów i sporo tam tego znajdzie z różnych turniejów. Polecam, póki można oglądać za darmo, potem może być tylko za gelda, czy na innym Netfliksie.

• Cool 3

baart33   

ale nas duzo bardziej kręci Twoje marudzenie i stękanie, niz robienie z Ciebie durnia, takie perwersyjne stare dziady z nas:D

a że mnie nawet bawisz, to dam Ci taka zyciową analogię:

"wiesz kto jest najbardziej nieufną stroną w związku? ten kto sam ma za soba zdrady małżeńskie;)"

co do Twojego marudzenia koncząc juz temat, powtorze za Atherionem, niestety bedziesz musial z tym zyć, a nasz zły dotyk bedzie Cie juz bolał do konca zycia buahahaha, dostałęś z młotka w głowe? deal with it!!! i sie juz nie osmieszaj tymi błąganiami, repki nie dostaniesz. chociazby z takiej racji, iż nie mam w zwyczaju ulegać marudzeniu jakiegoś przypadkowego czlowieka, brzęczącego mi upierdliwie jak mucha latająca koło ucha;)

masz problem to adres supportu WG znasz, pisz do nich, na bank Ci madrze odpowiedza;)

pozdro B.

• Cool 3

13 minutes ago, FLANKER_Luk said:

Będę widział proces celowania :)

Spoko. Jak się skończą klanówki to ja (może) wrzucę z 10 bitewek (Jak pozwolą :Smile-_tongue:) na swój kanał będziesz miał co oglądać OM, TTT, OMNI, AAO, TWA.

• Cool 2

4 minutes ago, baart33 said:

masz problem to adres supportu WG znasz, pisz do nich, na bank Ci madrze odpowiedza;)

Jesteś okrutny. Ja najgorszemu wrogowi bym nie polecał kontaktu ze wsparciem. Przecież na bank powiedzą, że to wina jego komputera, dostawcy internetu lub sterowników. :cap_haloween:

• Cool 2

baart33   
Just now, Viandinea said:

Spoko. Jak się skończą klanówki to ja (może) wrzucę z 10 bitewek (Jak pozwolą :Smile-_tongue:) na swój kanał będziesz miał co oglądać OM, TTT, OMNI, AAO, TWA.

pewnie, to akurat spoko pomysł, po sezonie Viandi zmontuje ( jesli oczywiscie bedzie mial ochote i czas) jakies filmiki, przy okazji mniej zorientowani będą mogli zobaczyc o co nam chodziło z failem tego trybu, a i fajne promo klanu moze wyjść:)

Ale ja bym chciał powtórkę z tej jednej konkretnej bitwy.

Nie musicie mnie obrażać. Nie potrzebny sarkazm i historie małżeńskie Barta.

Podejdźmy do sprawy jak dorośli. pozwólcie mi zobaczyć tą powtórkę.

Proszę.

No panowie, co wam szkodzi.

baart33   

dziecko jest zima, zimą lodów nie jemy, juz siooo spac, ja tez ide w kime, jutro mozemy sie bawić dalej;) dobranoc

7 hours ago, FLANKER_Luk said:

Ale ja bym chciał powtórkę z tej jednej konkretnej bitwy.

Nie mam end screenów z waszej bitwy, ale mogę wrzucić całą jak już klan podejmie decyzję, że nie gramy więcej CB w tym sezonie. Nawet Ci wyślę PW :Smile_Default:

44smok   
Spoiler

Jakie klanówki taka drama. Nawet popkornu mi się robić nie chce. Zdjąłes gacie to  chłopaki zrobiły cię bez wazeliny. Trzeba było trzymać gacie na tyłku. Powtórkę masz u siebie, zawsze możesz sobie obejrzeć.

baart33   
9 hours ago, FLANKER_Luk said:

Nie jestem dzieckiem. A sarkazm i cynizm nie przykryje tego co się  tu dzieje.

Dobranoc.

P.S.

"zimom lodów nie jemy" :D

dzieki, juz poprawilem:) zadnej repki nie dostaniesz, a im wiecej blagasz tym bardziej sie od tego oddalasz, po zakonczonym sezonie jak ladnie poprosisz jest taka szansa, a dzieckiem jestes mentalnym, bo dawno nie widzialem takiego marudy, to typowe dla rozwydrzonych dzieciaków, "ja chce ja chce ja chce!!!!!!!!!!!" i tupie nóżkami.. a to kim jestes juz nie raz dales znac w swoich postach, gdyby to byl ktos inny, to bym z nim powaznie rozmawial, a Ty masz taki poziom rozmowy na jaki zasługujesz

Widziałem powtórkę i ewidentnie widać że oszukują. Strzały spadają na Ciebie z końca mapy, widać na mapie obok grał drugi team ALN i tamci pomagali tym. Po za tym w 3 minucie słychać strzały. Ja zgłaszam to do prokuratury. 

A tak serio co Ci da podwórka? Odpal sobie losową swoją, albo nie czekaj, odpal gracza który na pewno nie gra na haxaxh i zobaczysz że są takie desynki że okręt ma działa niby w lewo a strzela do przodu. 

• Cool 1

Nie łapiecie sensu wypowiedzi Flankera.

1) Grał w WHYME.

2) Strzelaliście bez haxów celniej zza wysepek niż Collmoney i Arothes na warpackach.

3) Jest przekonany, że wyszedł nowy warpack i po powtórce będzie przez najbliższe trzydzieści postów błagał o "link do modów".

4) Na końcu pozdrowi Was z "HOME" (czymkolwiek to jest) i napisze, że są w Tajfunie (co oczywiście nikogo nie obchodzi).

5) Wrzuci Wam na PW swoje staty, zaznaczając, że to jego pierwsze i jedyne konto (co obchodzi wszystkich jeszcze mniej).

PS. Wrzućcie mi na PW powtórki z ostatnich dziesięciu gier, chcę *edited* Wasze taktyki sprawdzić czy nie czitujecie!

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

• Cool 6

3 minutes ago, PancernyAgrest said:

zaznaczając, że to jego pierwsze i jedyne konto (co obchodzi wszystkich jeszcze mniej).

Też mnie to zawsze bawi:P Jakby Ci, na których konta znaleźli się kup... ups, kuzyni z Niemiec byli gorsi, bo sprze...pożyczyli konta i stwierdzili później, że jednak wrócą do gry. Zawsze mnie bawi ten argument w wykonaniu Greysharka, że zrobiłem 2 rerolle mimo, że dobrze wie, że na 1szym gra kuzyn z Niemiec, który zmienił nick i zablokował staty (które i tak były lepsze od obecnych Greyowych), a drugie zmieniłem na 3cie bo wyszły "zaproszenia dla przyjaciół" i chciałem z nicponiem skorzystać z promocji;D

Ale cóż, jak ktoś nie ma czym się chwalić, to chwali się np. tym, że urodził się w mieście albo, że jest takiej a takiej narodowości. Tu można się chwalić, że ma się jedno konto^^

On 11/17/2017 at 11:25 AM, lobuzjeden said:

Też mnie to zawsze bawi:P Jakby Ci, na których konta znaleźli się kup... ups, kuzyni z Niemiec byli gorsi, bo sprze...pożyczyli konta i stwierdzili później, że jednak wrócą do gry. Zawsze mnie bawi ten argument w wykonaniu Greysharka, że zrobiłem 2 rerolle mimo, że dobrze wie, że na 1szym gra kuzyn z Niemiec, który zmienił nick i zablokował staty (które i tak były lepsze od obecnych Greyowych), a drugie zmieniłem na 3cie bo wyszły "zaproszenia dla przyjaciół" i chciałem z nicponiem skorzystać z promocji;D

Ale cóż, jak ktoś nie ma czym się chwalić, to chwali się np. tym, że urodził się w mieście albo, że jest takiej a takiej narodowości. Tu można się chwalić, że ma się jedno konto^^

Czyli jako, że to faktycznie jest moje jedyne konto, gram dopiero od open bety, to oznacza, że jestem jeszcze bardziej fioletowy a mój *edited* jest dwa razy dłuższy? 

Zajebiście!

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

• Cool 2

6 minutes ago, FLANKER_Luk said:

No... baart33...

Pokaż społeczności jak grasz i jak celujesz. Udostępnij swoją powtórkę. Jak nie tą to jakąkolwiek.

:D

U nas pancerniki celują tylko i wyłącznie na wyczucie. Niczego innego nie ogarniają.

• Cool 1

baart33   
3 hours ago, FLANKER_Luk said:

No... baart33...

Pokaż społeczności jak grasz i jak celujesz. Udostępnij swoją powtórkę. Jak nie tą to jakąkolwiek.

:D

hahaha no chyba stac Cie na wiecej, niz tak tani chwyt podpuszczający? wróc do błagania o repke, zdecydowanie lepiej Ci to wychodzi;) 

ps. czekaj przeciez mialo byc z Desów, a teraz juz Ci obojetnie byle by jakas byla? serio az tak nie ogarniasz dlaczego przegraliscie?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.