Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
___HADES____

Graf Spee - Tier 6 Premium

291 comments in this topic

Recommended Posts

[BUSHI]
Players
3,312 posts
17,352 battles

Śliczność rzecz gustu. Mi się nie podobają te pomocnicze w pojedynczych wieżach. Jakoś tak mi to Aurorą zalatuje.

A ten komin z dziurkami kojarzy mi się z podstawką pod puszki z Colą. I te obudowy na torpedy mają coś z sf - takie owadzie kształty. Nie biere ! ;-)

Na serio, to te 19 mm na dziobie dopiero jest lepsze na VIII tierowych krążkach. VI i VII mają tak od 13 do 16 mm.

Edited by Odo_Toothless

[KURLA]
Beta Tester
234 posts
6,702 battles

Leander zje go apekami i zakąsi torpedą. Ciekawy okręt ale w niego nie wierzę.

On z założenia miał być batem na te krążowniki...

Już wiem! Dajcie mu radar! Dopplera najlepiej :D

[-DWS-]
Beta Tester
4,559 posts
12,375 battles

Już wiem! Dajcie mu radar! Dopplera najlepiej

O tak, dopplera. Jak się nie będziesz ruszał, to Cię nie wykryje.

[1DF]
Players
330 posts
15,497 battles

Okręt shiiiit jakich mało. Wolny, ogromy, kiepskie działa z dużym rozrzutem, z dymu do zjedzenia do '0'. Właśnie miałem przyjemność z nim "zagrania'.Jeśli kupić to tylko dla nazwy. Bo do niczego innego się nie nadaje.

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,583 posts
12,963 battles

Cóż, pozwolę się raczej nie zgodzić :D 

• Cool 1

[MS-B]
Beta Tester
357 posts
7,549 battles

Okręt shiiiit jakich mało. Wolny, ogromy, kiepskie działa z dużym rozrzutem, z dymu do zjedzenia do '0'. Właśnie miałem przyjemność z nim "zagrania'.Jeśli kupić to tylko dla nazwy. Bo do niczego innego się nie nadaje.

To samo słyszałem na temat Scharnhorsta i Gneisenau, jakie to miały być słabe i jak wszyscy mieli je klepać.......a okazało się, że to najlepsze "siódemki". Myślę, że podobnie będzie z Graf Spee, to będzie najmocniejszy krążek na VI tierze.

[1DF]
Players
330 posts
15,497 battles

to się nazywa 'łiszful finking' :P... działa 283mm x 6 super, ale tylko 3 na front i tylko 3 na tył + 20 sec reloadu... taki Clev zeżre go jak jabłoczko 

[HERO5]
Alpha Tester
599 posts

Ma bardzo dobrą naprawkę ten okręt, dość szybko leczy sobie spore ilośći hp o czym nikt się nie wypowiadał, nie, leander go nie ubije raczej 1vs1 :) Niemiecki sonar+duzo lepsza naprawka+pancerny przód :)

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,885 battles

Ma bardzo dobrą naprawkę ten okręt, dość szybko leczy sobie spore ilośći hp o czym nikt się nie wypowiadał, nie, leander go nie ubije raczej 1vs1 :) Niemiecki sonar+duzo lepsza naprawka+pancerny przód :)

ale tylko czszy lufy sz pszodu łolabogalboga ;(

Players
5 posts
61 battles

No dzisiaj mnie kopnął zaszczyt i wrzuciło mi do teamu Flamu testującego GS. Jakoś coś średnio mu poszło, a poczciwa Omaszka dalej OP ! Nawrzucałem 50 K, a dostałem jednym przeciwpancernym za 0 DMG ;-)

edit. Obejrzałem dokładnie cały replay. GF jest przepiękny. Zadaje konkretne obrażenia dla pancerników idących burtą (jak Schanrnhorst). Wygląda na to, że aby strzelić z dwóch wież trzeba sporo boku pokazać. Tankuje w lekkim skosie pociski 356 mm - ma 19 mm pancerza jak New York. Flamu grał spoko, ale niepotrzebnie poszedł na zwarcie w centrum mapy i niestety odsłonił bok dla innego BB, więc zszedł momentalnie jak każdy inny krążek. Ogólnie patrząc to naprawdę fajny okręt na VI. Ma moc w działach, torpy i ok pancerz.

shot-16.12.03_23.32.40-0978.jpg

shot-16.12.03_23.32.40-0978.jpg

Edited by Starszy_Majtek

[MS-B]
Beta Tester
357 posts
7,549 battles

to się nazywa 'łiszful finking' :P... działa 283mm x 6 super, ale tylko 3 na front i tylko 3 na tył + 20 sec reloadu... taki Clev zeżre go jak jabłoczko 

Wiesz, to zależy jeszcze kto powozi.......ale jakoś tego nie widzę :P

Players
2,199 posts
5,264 battles

Patrząc po informacjach z ship-compare ma bardzo dobre AA i najwięcej HP na tierze. Torpedy maja prędkość 65 węzłów (o 6 więcej niż te z Aoby), ale krótszy zasięg (8km do 10 km). Natomiast patrzac po tym, co w filmiku pokazał RadicalPL to niestety ne wieżyczki swoimi kątami ostrzału wrażenia nie robią. W walce 1 na 1 tankując dziobami Graf Spee wystrzeli 9 pocisków na minutę, a Aoba 20... Japończyk na bank lepiej podpala, więc pewnie da readę go spalić do 0. Ale ja się na krążownikach nie znam, wiec tylko tak sobie wróżę z fusów.

Edited by henryk5pio

Weekend Tester
651 posts

No AA takie sobie . 50hp/s na 4,5 km nie powala . Oczywiście że wzmocnieniem byłoby już sporo , ale po co dawać te ulepszenie jak mamy myśliwiec i bardzo dobre hydro. AA można poprawić flagą i perkiem czy to zasięg czy to dps . Co do pojedynku z Aoba to nie wiemy podstawowej sprawy jakie ma działa Graf . Konkretnie jaką mają przebijalność . Wiemy za to jaki dmg zadaje pocisk AP , a jest to 8400. Żeby Aoba rzuciła torpedy musi pokazać burtę pod kątem prostym, no chyba że gra na rufę . Pokazanie burty równa się złapanie cytadeli , a te łapie bardzo łatwo . Dodatkowo Graf ma hydro i wykryje torpedy dużo wcześniej . Kąty ostrzału z wież w walce z CA też mają mniejsze znaczenie bo raczej Graf nie złapie cytadeli bo ma poniżej linii wodnej . Teoretycznie w walce więcej atutów po swojej stronie ma Graf, ale i tak wszystko zależy od kierowców okrętów . 

Beta Tester
362 posts
7,572 battles

Szkoda że to T6 ;( problem 6 jest taki, ze co drugie losowanie jest na T8. To jest zderzenie innych epok, dużo łatwiej gra się 7 na 9 czy 8 na 10. Z tego co widzę skupienie jak na Szarym, 280 cytadeluja krążowniki ustawione idealnie bokiem przy szczęśliwym losowaniu. Przy tak słabym skupieniu i małej ilości pocisków trudno będzie tym efektywnie grać. Fajnie ze jest naprawa, ale czy okręt będzie w stanie oddać w stronę przeciwnika tyle dmg co łącznie z naprawami przyjmie, wątpię

Edited by punisher82

Weekend Tester
651 posts

To jest właśnie problem krążków że losuje często i gęsto dwa tiery wyżej . Chociaż na serwerze RU jakby zwiększyła się ilość CA w grze i tak okrutnie już nie rzuca . Co do dział to się okaże w praniu co potrafią . Na pewno kluczowy będzie kapitan z camo i akurat mam takiego zrobionego. Będzie to typowy okręt wsparcia bo nie powala prędkością ani szybostrzelnością . 

Beta Tester
362 posts
7,572 battles

. Będzie to typowy okręt wsparcia bo nie powala prędkością ani szybostrzelnością . 

No właśnie, okręt wsparcia... czyli jesteś uzależniony od snajpiacych bbeczkow ;( gapienie się na innych i czekanie aż podejmą jakieś działania, to jest właśnie to co odrzuca mnie od krążków. Klasa najbardziej uzależniona od gry drużyny 

Beta Tester
38 posts
10,373 battles

No właśnie, okręt wsparcia... czyli jesteś uzależniony od snajpiacych bbeczkow ;( gapienie się na innych i czekanie aż podejmą jakieś działania, to jest właśnie to co odrzuca mnie od krążków. Klasa najbardziej uzależniona od gry drużyny 

Z drugiej strony patrząc na wyczyny dzielnego Dropsa mam wrażenie, że i tą klasą da się kreować wynik...

P.S.

Nie bijcie, ale wiadomo kiedy rzucą do sklepu Grafa?

Edited by Wojtas1818

[KURLA]
Players
821 posts
11,000 battles

Z drugiej strony patrząc na wyczyny dzielnego Dropsa mam wrażenie, że i tą klasą da się kreować wynik...

P.S.

Ja miałem nadzieję, że go wrzucą w środę, kiedy zaczynał się event z La Platą. No ale wyszła chyba jakaś obsuwa, jak z Campbeltownem na event z St Nazaire. 

[ZGZ2]
Players
2,103 posts
10,256 battles

Ja bym obstawiał, że będzie jeszcze przed Świętami, co by Niemiaszki mogli wydać kasę :P

[-FZO-]
[-FZO-]
Beta Tester
563 posts
8,633 battles

niech wypuszczą póki jeszcze mam jakąś kasę na koncie... potem mogę jej nie mieć...

Beta Tester
38 posts
10,373 battles

No to wygląda na to, że ujrzymy go za niedługo ;) I dobrze, bo napaliłem się jak Tryniu na przedszkole :P

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.