Jump to content
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Pomruk

USS Missouri

468 comments in this topic

Recommended Posts

[RCHT]
Beta Tester
174 posts
5,124 battles

W temacie dziś ogłoszonym

Na stronie już to pisałem , ale ...

Podobno prem 9 , za free exp. hmmm Wiedzą że mamy po kilka mln expa na różnych naszych stateczkach , jakoś to trzeba zagospodarować (przepalić :teethhappy:) . Za prem 9 T około 300 zł , tyle jest za przepalenie 500 tys expa , czyli.......gdzieś w górę od tego , bo mamy przecież swój free exp tak po 100-200 tys, no to by wychodziło tak z 750 000 tys free expa i juz masz misia :B.

Dobrze licze?

[ZGZ]
Weekend Tester
1,891 posts
10,477 battles

Raczej będzie mniej, jak by ogłosilor event, którego bez przetapiania dublonów nie da się zrobić, to shitstorm by im sie przez miesiąc rozlewał. 

Osobiście podejrzewam,  że 200k free expa to mało kto ma, osobiście mam ze 40k i to tylko dla tego że od patu tygodni nic nowego nie grindowałem.

[E--C]
[E--C]
Players
286 posts
13,730 battles

Na serwerze NA napisali tak jak cytuję poniżej : Ja myślę że na Missouri będzie potrzebne około 200 - 300 000 wolnego XP.
Może czas kupić Anshana ( zamiast LO Yanga) - gdyż Anshan jako jedyny okręt ma bonus 100 % do zarobku wolnego XP ? - Może okazać się dobrą zarabiarką wolnego XP.

Może być niedługo wielki popyt na Anshany - sam się zastanawiam. Albo za dublony  przerobić PD z okrętów na wolne PD - tak czy inaczej - KASA !!!!!!

Just hoard free XP!

Okay! Fine! You win, Mr. Seagal!

IT'S HAPPENING!

USS Missouri is coming to World of Warships!

USS Missouri is a powerful Iowa-class battleship that fought in conflicts from World War II to Operation Desert Storm. Today Missouri is a museum ship at Pearl Harbor, standing as a testament to American firepower and design. Soon, "Mighty Mo" can be all yours, if you're worthy of earning her!

Attention on Deck!

Missouri is a new tier IX Premium battleship, but you won't see her in the Premium Shop, nor will you be able to earn her through completing missions. Let's just say… you should start saving Free XP!

You've heard Steven Seagal will be a Commander in World of Warships, but you haven't heard about his Heroic "Seagal Skills" coming in Update 0.5.14!

Expert Loader 

• -75% to reload time when the shell type is switched
  • (Ordinary Skill gives -50%)

Expert Marksman

• +3 deg/s to the traverse speed of guns with a caliber of up to 139mm, +1 deg/s to the traverse speed of guns with a caliber above 139mm
  • (Ordinary skill gives +2.5 and +0.7)
Edited by NuklearnaPL

[WOB]
Players
4,750 posts
14,690 battles

Na serwerze NA napisali tak jak cytuję poniżej : Ja myślę że na Missouri będzie potrzebne około 200 - 300 000 wolnego XP.

A ja myślę, że będzie potrzebne 100.000 - 1.000.000 wolnego XP.

Tylko jakie ma to znaczenie?

Ważne jest to ile dla WG (i czy na pewno tyle samo na każdym serwerze), a nie to co myślą forumowicze :P

[POMF]
Weekend Tester
2,346 posts
9,324 battles

Nie dosc ze gra na tych tierach lezy to jeszcze mialbym pakowac w to kase heh:)

No ale  wg ostatnio stara sie jak moze zeby zachecic graczy do gry na tych tierach.

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,724 battles

Jest jeszcze jedna opcja- obyć się bez pozłacanego klona.

To jest kuszące, tym bardziej, że moja NC zrobiona gdzieś w połowie. Ale akurat mam zapotrzebowanie na dowódcę i ten co go robiłem pod Iowę (Montany nie chcę) by się akurat przydał.

[QTAZ]
Players
189 posts
13,141 battles

póki co Iowa łyka tak cytadele ze nie wiem czy warto bedzie tyle wolnego pd tak poświęcać aczkolwiek dla lansu może być

[ARES-]
Beta Tester
252 posts

Podobno okręt będzie posiadał unikalną funkcję ...coś tam z kotwicą ...i +50% dmg przeciwko obcym :izmena:

• Cool 3

Players
3,296 posts
5,097 battles

Podobno okręt będzie posiadał unikalną funkcję ...coś tam z kotwicą ...i +50% dmg przeciwko obcym :izmena:

Niezły ma ROF :)

[ZORRO]
Beta Tester
1,186 posts
2,501 battles

Phi

Zwroty na kotwicy to już piraci robili :P

Że też Hector tak dał się zaskoczyć :D

• Cool 1

[AKI]
Players
4,181 posts
7,661 battles

Może czas kupić Anshana ( zamiast LO Yanga) - gdyż Anshan jako jedyny okręt ma bonus 100 % do zarobku wolnego XP ? - Może okazać się dobrą zarabiarką wolnego XP.

Może być niedługo wielki popyt na Anshany - sam się zastanawiam. Albo za dublony  przerobić PD z okrętów na wolne PD - tak czy inaczej - KASA !!!!!!

Edited by FM6a

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,724 battles

póki co Iowa łyka tak cytadele ze nie wiem czy warto bedzie tyle wolnego pd tak poświęcać aczkolwiek dla lansu może być

No i właśnie dlatego chcę Iowę. Lubię szybkie i miękkie okręty z dobrym walnięciem. Pancerniki są nudne, krążowniki (w tym liniowe) to jest coś.

Co prawda Iowa to nominalnie szybki pancernik, ale sporo cech battlecruisera posiada.

[GOFER]
Players
1,537 posts
8,693 battles

ziomek, ale ty nudny jestes
  • Cool 4

[RCHT]
Beta Tester
174 posts
5,124 battles

200 to raczej mało....sam mam 158 ....kasa musi sie zgadzać....chociaż , jak piszecie to ja jestem z tą ilością free xp w zdecydowanej mniejszości , także 200 też jest możliwe.....hmmm ucieszyło by mnie to :honoring:

Players
4,154 posts
9,221 battles

200k free expa rly?

to przy optymistycznych założeniach , ktoś tam wyliczył że zrobienie Iowy to jakieś 375k expa więc i 500 000 moga rzucić za przecież unikatowy okręt premium

[GOFER]
Players
1,537 posts
8,693 battles

to przy optymistycznych założeniach , ktoś tam wyliczył że zrobienie Iowy to jakieś 375k expa więc i 500 000 moga rzucić za przecież unikatowy okręt premium

przerwa na reklame

A WIEC CZAS ZAKUPIC ANSHANA BO JAKO JEDYNY MA BONUS +100% DO ZDOBYWANIA FREE EXPA

po reklamie

• Cool 3

[ISEN]
Beta Tester
4,602 posts
13,721 battles

648k expa trzeba na grind od NY do Iowy

czyli coś koło tego będzie trzeba na tym evencie posiadać(wymaksowane wersje okrętów od T5 do T9)

Modder
4,826 posts
21,974 battles

Info od administratora forum RU o Missouri.

Всё-таки не забывайте, это не бесплатная раздача корабля - это реализация премиум линкора 9-го лвл новым способом.

tłumaczenie:

Mimo wszystko nie zapominajcie, że nie jest to bezpłatne dawanie okrętu - jest to forma sprzedaży pancernika IX poziomu w nowy sposób.

Wniosek: najprawdopodobniej będzie potrzebna nierealna dla przeciętnego gracza ilość wolnego XP

Edited by Odo_Toothless

[ISEN]
Beta Tester
4,602 posts
13,721 battles

Info od administratora forum RU o Missouri.

Всё-таки не забывайте, это не бесплатная раздача корабля - это реализация премиум линкора 9-го лвл новым способом.

tłumaczenie:

Mimo wszystko nie zapominajcie, że nie jest to bezpłatne dawanie okrętu - jest to forma sprzedaży pancernika IX poziomu w nowy sposób.

Wniosek: najprawdopodobniej będzie potrzebna nierealna dla przeciętnego gracza ilość wolnego XP

jednym słowem chcesz miec misia oro

1- hard free exp na poziomie ponad 500k

2 dublony przetopa golden galeon

sorry ale jak mam kupowac dwa złote galeony na okręt który w standardowym drzewie zbiera od niemców niezły wpie....l  to juz bym wolał derpa i atago kupić

ogólnie niewchodze( zaraz ktos moda barwnego na iowe zrobi

[TTTPL]
[TTTPL]
Beta Tester
1,266 posts
14,227 battles

Może czas kupić Anshana ( zamiast LO Yanga)

tyle miesięcy spamu a jeszcze nie kupiłeś chińczyka???

a tak na poważnie - jeśli misja będzie miała nieograniczony czas na zbieranie wolnego doświadczenia to ok - nawet jeśli będzie to bardzo duża ilość. Jeśli będzie ograniczony czas - bezczelny skok na kasę

na szczęście jest to okręt amerykański wiec nie mam parcia na zdobycie jego

Community Contributor
430 posts
11,242 battles

Ludzie, nie mam jeszcze info co i jak. Zaczyna się lament, poczekajcie do oficjalnego komunikatu od WG.

Edited by Strzelam_za_1hp
  • Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.