Sign in to follow this  
Followers 0
scorpionangel

DERİN KABUS EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

• You need to play a total of 10 battles to post in this section.

87 posts in this topic

logoo.png

BİR ARAYA GELMEK BAŞLANGIÇTIR.   BİR ARADA DURABİLMEK İLERLEMEKTİR.

BİRLİKTE ÇALIŞMAK BAŞARIDIR.

DERİN KABUS Oyun Gurubu 06.01.2014 Tarihinde Deneyimli Bir Ekip Tarafından Kurulmuştur.
Gurubumuz Şu Anda Hem WORLD OF TANKS’ta Hem  ARMORED WARFARE’de ve WORLD OF WARSHIP de Faaliyet Göstermektedir.
Amacımız DERİN KABUS Oyun Gurubuna Katılacak Arkadaşlarla Eğlenceli Güzel Vakit Geçirmek ve Günün Stresinden Kurtulmaktır.
Hedefimiz Daha İyi Seviyelere Gelip İsmimizi Yurt Dışında Duyurmak Güzel Başarılara Terbiye Ve Centilmenlik Kuralları İçinde İmza Atmaktır.
Sizde Eğlenmek ve Oyundan Zevk Almak İstiyorsanız.Sizleride aramızda Görmek İsteriz.

NOT:Elinizde bulunan gemilerin tieri önemli değildir.Winrate de önemli değildir.Saçmalıklara ayıracak zamanımız yoktur.Önemli olan ekip halinde maçı kazanmaktır.

Web:http://www.derinkabus.com

Facebook:https://www.facebook.com/groups/236923110105522/

Twitter:https://twitter.com/derin_kabus

Email:http://info@derinkabus.com

Kurallar:http://derinkabus.com/kurallar/

Discord:https://discord.gg/p2vz8Xa

Edited by scorpionangel

1 person likes this

Başarılar dileriz :) Klan sistemi geldiğinde görüşmek üzere bir gün sizi iletişim kanalımıza misafir etmek isteriz :)

Başarılar dileriz :) Klan sistemi geldiğinde görüşmek üzere bir gün sizi iletişim kanalımıza misafir etmek isteriz :)

çok teşekkür ederiz.Başarılar dileriz bizde sizi misafir etmek isteriz.iyi oyunlar.

1 person likes this

Akşamları ekip halinde oynamaktayız katılacak arkadaşları aramızda görmek isteriz.Başarılar iyi oyunlar.

1 person likes this

Akşamları ekip halinde oynamaktayız katılacak arkadaşları aramızda görmek isteriz.Başarılar iyi oyunlar.

​Nasıl başvuracağım?

​Nasıl başvuracağım?

info@derinkabus.com

veya ts den iletişime geçebilrisiniz.

saat 22:00 civarı ts deyim.

Edited by scorpionangel

1 person likes this

Merhaba arkadaşlar oyuna klan düzeni gelmesi ile birlikte Klanımızı oyun içinde kurmuş bulunmaktayız.Başvuru için DR-KS veya DERİN KABUS olarak başvuru yapabilirsizinz.Başarılar iyi oyunlar.

www.derinkabus.com

Edited by scorpionangel

1 person likes this

33-300x275.pngDerin Kabus

13692574_264317723944572_381439786336647Milgem Silahlı Kuvvetler Komutanlığı

yNaY4y-300x300.pngTürk Yıldızları

Merhaba arkakdaşlar World Of Warship de yeni bir dostluğa arkadaşalığa ve Dayanışmaya kardeşliğe İmza atmış bulunmaktayız.
Bundan sonra Milegem Silahlı Kuvvetler Komutanlığı,Türk Yıldızları ve Derin Kabus Klanları birlikte bilgi ,eğitim ,
eğlence ile Müttefik olarak haraket edeceklerdir.İlerde aramıza katılacak olan yeni klanlarla aynı ilişkilerle yolumuza devam edeceğiz Hayırlı olsun.Başarılar iyi oyunlar.

1 person likes this

DERİN KABUS  Gurubuna Katılacak Arkadaşlarla Eğlenceli Güzel Vakit Geçirmek ve Günün Stresinden Kurtulmak İçin

Aramızda görmek isteriz başarılar iyi oyunlar.

Edited by scorpionangel

1 person likes this

DERİN KABUS  Gurubuna Katılacak Arkadaşlarla Eğlenceli Güzel Vakit Geçirmek ve Günün Stresinden Kurtulmaktır.

Aramızda görmek isteriz başarılar iyi oyunlar.

Bende günün stresini atmak için oyuna giriyorum fakat oyunda daha çok strese giriyorum :)

1 person likes this

BİLGİLENDİRME

Lütfen Oyuncu alım işini Tabiri caiz ise sidik yarışına çevirmeyin.Başkalarının tanıtım yazılarını taklit etmeyin.Başarılar iyi oyunlar.(ANLAYANA)

2 people like this

DERİN KABUS  Gurubuna Katılacak Arkadaşlar. Eğlenceli Güzel Vakit Geçirmek ve Günün Stresinden Kurtulmak İçin

Sizleride Aramızda görmek isteriz başarılar iyi oyunlar.

NOT:Klan kuralları için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.http://derinkabus.com/kurallar/

1 person likes this

Klanınıza girdik de ne oldu?!!! 2 (iki) Gün sonra attınız ,hala anlamış değilim neden !!!Küfür etmedim hakaret etmedim!!! Zaten mart a kadar chat banım var çok şükür!!!Bu oyunun b...u günden güne daha da çok çıkıyor zaten!!!

Eger stressiz oyun oyniyacaksan arkadasim klandan cikarmalari isabet olmus ben zaten belirttim burdaki klan sistemini hic bir oyunda gormedim diye adamin birisi anket yapar olumsuz yanitlayanlari kotuler sasirmamak elde degil ben sadece gulup geciyorum o zaman o anketi neden yaptin diye sormazlarmi adama hadi bir anket daha bekliyprum :-) abi kusura bakma sayfani kirlettim hafiften

1 person likes this

Derin Kabusu dünkü dostluk maçı için teşekkürlerimi sunuyorum. :honoring: Derin Kabus klanını ilgilendirmeyen hususları bu konu altından başkalarına gönderme yapmamanızı rica ediyorum PisiReis. Her yürekli insan gibi özelde bunu o kişinin yüzüne söyleyebilirsiniz... Hmm sanırım iki yüzlü ve nankör insanlar hakkında özel bir anket düzenleyeceğim. Offff offf iş iş iş... :)

İyi savaşlar sakin denizler arkadaşlar :)

Hava biraz soğusun, göIge veren ağacı unutursun! Japon Atasözü

1 person likes this

Klanınıza girdik de ne oldu?!!! 2 (iki) Gün sonra attınız ,hala anlamış değilim neden !!!Küfür etmedim hakaret etmedim!!! Zaten mart a kadar chat banım var çok şükür!!!Bu oyunun b...u günden güne daha da çok çıkıyor zaten!!!

Değerli dostum belirli kurallarımız var bu kurallar içinde küfür hakaret vb... de var.Sen bunları yapmadın kabul fakat oyunu oynarken iletişim çok önemlidir ve biz discord programı kullanıyoruz o kadar lütfen iştirak edin dedim.Ve kaç kere selam verdiğim halde cevap alamadım.Bu yüzden çıkarıldınız.Başarılar iyi oyunlar.

2 people like this

Eger stressiz oyun oyniyacaksan arkadasim klandan cikarmalari isabet olmus ben zaten belirttim burdaki klan sistemini hic bir oyunda gormedim diye adamin birisi anket yapar olumsuz yanitlayanlari kotuler sasirmamak elde degil ben sadece gulup geciyorum o zaman o anketi neden yaptin diye sormazlarmi adama hadi bir anket daha bekliyprum :-) abi kusura bakma sayfani kirlettim hafiften

Eyüp kardeşim öncelikle selamlar.Bu oyundaki klan sistemi hiçbir yerde yok diyorsun olabilir demek ki wot oynamamışsın.Yada fazla oyun guruplarında bulunmamışsın.Bu tarz oyunlardaki oyun guruplarının kuralları vardır.Bu kurallar uyanlar bu guruplarda arkadaş ve dostlarıyla belli bir disiplin içinde zaman geçirip güzel anları paylaşırlar.Tabii ki bunlara uyup uymamak sizin takdiriniz.Bizim oyun gurubumuzda Klan savaşları olsun etkinlik savaşları olsun bu tarz aktivitelerde Görevli olan arkadaşlar komuta  ve yönetim kademesinde olanlar sadece bu aktivitelerde görevlerini icra ederler.Bunun dışında zaten dosthane bir şekilde oyunumuzu oynarız.Lütfen artık burdaki klan sistemi veya oyun guruplarının Klan sistemini eleştirme.Eğer arzu edersen sende kendince bir klan kur ve kendi kuralların çerçevesinde Oyununu oyna başarılar iyi oyunlar.

2 people like this

Abi ben farkli konulara girersem banko sizin klandan 2 kisi cikar oyunu birakir o konularada girmek istemiyorym burayada yazmiyacam  benim klan kurmak milleti idare etmek gibi bir sikintim yok ben zevkine takiliyorum tamam klanin kurallari olur amenna riyaka isine gelen girer isine gelmeyen girmez ama sizin idealleriniz var onada eyvallah ben klan ypneticiligide yaptim ve dunya capindada derecelerimiz vardir bunun formulunu sorarsan abilik kardeslik aile ortamindan gecmektedir oyle rutbecilikle klan yurutulmez maalesef ben bunu anlatmaya calisiyorum halen daha komutancilik oynayanlar var pes dogrusu 17 sene adam ypneticilik yaptim diyor forumda ne derece elde etmis komutancilik oynarak 

Eyüp benim haberim olmadan bazı olaylar gelişmiş ve ben halen seni bekliyorum gelip konuyu anlatırsın diye ama onuda yapmıyorsun.Biz bir oyun gurubundan çok bir aileyiz DERİN KABUS ailesi büyük bir ailedir.Bizde abilik kardeşlik dostluk hat safhadadır. Sana kim ne rütbecilik yaptı bunu bilmiyorum konuyu bilmiyorum bana sitem ediyorsun.Diyorsun ki farklı konulara girersem insanlar ayrılır madem ayrılmak isteyen varsa buyursun ayrılsın.Bu konular forumun bu köşesinde konuşulacak şeyler degil burda oyuncu aradığımızı belirtiyoruz ama nedense insanlar burayı sohbet alanı gibi kullanıyor ve trolliyor.Bir sorunuda olan varsa discorumuz var bekleriz.Herkese burdan başarılar iyi oyunlar.

1 person likes this

Abi tamam ben daha bu konulara girmeyecem o konularida anlatmak istemiylrum burada noktalayalim sen benim her zaman abim olarak kalacaksin senin gerekenide yapacagini biliyprum sirf o arkadaslar devam etsin ben onlarin iyiliklerini dusuniyorum desinlerki biz nerde hata yaptik bunu dusunebiliyorsa ne mutlu onlara benim son sozum bu kadar abi

Değerli dostum belirli kurallarımız var bu kurallar içinde küfür hakaret vb... de var.Sen bunları yapmadın kabul fakat oyunu oynarken iletişim çok önemlidir ve biz discord programı kullanıyoruz o kadar lütfen iştirak edin dedim.Ve kaç kere selam verdiğim halde cevap alamadım.Bu yüzden çıkarıldınız.Başarılar iyi oyunlar.

Gördüğüm kadarıyla okuma yazman da kıt be birader unutmadan kendimi tanıtayım Ayhan yş. 46 Chat ban varken nasıl selamına cevap vereyim ?!!!Bu demek ne oluyor sen bu oyundan bihabersin!!! ikincisi seni ben bir -iki kez filoya davet ettim mic. den konuşmak için ,sen şimdi olmaz deyip kestirip attın daha neyin polemiğini yaşayalım ki ?!!!Neyin kafasını yaşıyorsun diye merak ettim!!!o içtiğinden fazladan varsa bana da gönder!!!

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.