Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MrBad_Guy

Angielskie dziwadła!

50 comments in this topic

Recommended Posts

[KLOC]
Players
138 posts
7,108 battles

Sorry ale tymi dziwacznymi krążkami nie da się grać! Mogli jeszcze wprowadzić zmianę w reakcji steru - skręcasz w lewo, a okręt w prawo i na odwrót! Przecież a UK ruch jest lewostronny odwrotnie do innych krajów. Brak OB całkowicie dyskwalifikuje te krążki. Niszczarka jest mocniejsza, bo PP nie robi jej szkody, krążek jest mocniejszy, bo pod kątem może nas podpalać, pancernik jest mocniejszy, bo pancerz z papieru i lotnisko jest lepsze, bo obrona PL jest cienka. Po jaki uj.... WG wprowadziło te dziwactwa?

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,484 battles

Sorry ale tymi dziwacznymi krążkami nie da się grać!

Bo grać trzeba "umić".

• Cool 2

Players
280 posts
4,383 battles

Taa... słabe jak cholera:

Jak to ktoś niedawno na czacie, na RU serwerze napisał (przepraszam za transliterację, ale nie mam klawiatury z cyrylicą):

płochomu tancoru, jajca mieszajut.

• Cool 3

[-DWS-]
Beta Tester
4,474 posts
12,081 battles

Przy okazji zauważyłem, że nadzwyczaj często detonują.

Mi jeszcze nie zdetonował.

Choć oczywiście gwałtowne zgony pełnego Danae czy Emeralda to coś do czego się trzeba przyzwyczaić.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,408 posts

Mogli jeszcze wprowadzić zmianę w reakcji steru - skręcasz w lewo, a okręt w prawo i na odwrót! Przecież a UK ruch jest lewostronny odwrotnie do innych krajów. 

W innych krajach też jest ruch lewostronny, np. w takiej Japonii. Jak powinny reagować na ster ich okręty?

Jak to ktoś niedawno na czacie, na RU serwerze napisał (przepraszam za transliterację, ale nie mam klawiatury z cyrylicą):

płochomu tancoru, jajca mieszajut.

translit.net, bardzo przydatna stronka :)

Edited by Greyshark

Players
122 posts
3,591 battles

Yeap, beznadziejne są. Kto to widział, żeby na 6t krążku dreadnoughta zdobyć, a ilość przekleństw wylana na czacie przez pomidorka w colorado była niczym muzyka:trollface:

shot-16.10.25_18.15.01-0636.jpg

Players
6,008 posts
7,043 battles

Eh... Przyszedłeś i wylewasz żale.

A mogłeś przyjść i zapytać, czy możemy pomóc ci w tym jak wykorzystać ich słabe i silne strony.

A tak :popcorn:

No chyba, że zechcesz posłuchać rad innych kapitanów.

Players
24 posts
2,203 battles

Jeśli kolego nie odnosisz sukcesów w RN to pooglądaj filimiki YT:

1.Dropsiqa  : nazwa YT  Casual Drops dzięki nim z pomidora zamieniłem się w kapuste dalej warzywo ale progres widzę

2.Ichasegaming :    gośc gada po angielsku ale daje wspaniałe wskazówki

3. Aerron:   podobnie jak nr2

4 Powtórki: najlepszych rozgrywek

5. Ujea :    bardzo chwali brytyjskie krążowniki i ma o każdym odcinek :)

Ja mam belfasta i mi bardzo odpowiada tylko musisz wiedziec kiedy puscic dym i manewrowac w tym dymie aby się wycofać jeśli będzie gorąco

:popcorn:

Edited by supergenius171
  • Cool 1

Players
251 posts
14,946 battles

Sprzedam popcorn, albo przytulę Tirpitza za popcorn  :) 

Troszkę są miękkie te krążki  bo od salwy padają gdy strzelam w nie. Nawet zdarza mi się trafić dużo DMG gdy płynie przodem taki Anglik, dziś RNG jest po mojej stronie. 

piwo-emotikon-ruchomy-obrazek-0001.gif

Beta Tester
179 posts
4,535 battles

Też uważam, że nie da się tym grać. Beznadziejne, słabo biją , brzydkie, papierowe, za krótki dym, brak wzmocnienia, brak HE... Dno i trzy metry mułu...

wincyj taki tematów, to może ich nie znerfią.

Edited by Piechu777

[ARES-]
Players
165 posts
9,288 battles

Brytole gdyby mieli chociaż HE to jeszcze bym zrozumiał a tak to nie mają racji bytu. Racja mają dymek co coś im to tam daje ale ich podatność na łapanie cytadel jest tak duża że nie to osobiście bawi, no bo nie ma nic lepszego jak free (przyjmijmy) dmg w postaci 27k na początku bitki.

Skoro takiego Fija, konigsberg może poskładać to raczej nie jest zbyt dobrze z tą linią

[B-EYE]
Beta Tester
598 posts
7,679 battles

Ja, także jako ciężki przypadek zespołu PEBKAC wezmę jednak autora wątku w obronę.

Czekałem na RN w sumie od początku, myślałem że wyjdą po USN i IJN, ale rynek rosyjski ponoć wymagał czegoś innego :trollface:

Natomiast gdy już się doczekałem, podano mi tak odrębną w sposobie gry linię, że... zniechęca to do dalszej zabawy. Nie powiedziano jak i co. 

Wielu noobów, takich jak ja chciałoby zagrać RN, bo po prostu są entuzjastami. I tak jak ja, męczą się na ciężkiej do opanowania linii. Szkoda trochę :(

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,578 posts
12,045 battles

lulz konigsberg. Fiji robi Konigsberga jak chce kiedy chce. I z przerwą na herbatę.

Players
2,183 posts
13,466 battles

Ja, także jako ciężki przypadek zespołu PEBKAC wezmę jednak autora wątku w obronę.

Czekałem na RN w sumie od początku, myślałem że wyjdą po USN i IJN, ale rynek rosyjski ponoć wymagał czegoś innego :trollface:

Natomiast gdy już się doczekałem, podano mi tak odrębną w sposobie gry linię, że... zniechęca to do dalszej zabawy. Nie powiedziano jak i co. 

Wielu noobów, takich jak ja chciałoby zagrać RN, bo po prostu są entuzjastami. I tak jak ja, męczą się na ciężkiej do opanowania linii. Szkoda trochę :(

Protip sprawdzający się póki co do VIII tieru - dwa brytole obok siebie i premkowy dym + sonar.
  • Cool 1

Players
119 posts
330 battles

Gram trochę na ruskim serwie i do IV tieru to brytole to tylko dawcy HP. Od V tieru widać że już te krążki coś tam potrafią zrobić w bitwie, a często są na czubie tabeli expa swojej drużyny. Co do wkładania cytadel moje pancki najlepiej lubią Danae. Okręt łapie cytki pod każdym kątem. Natomiast dalej to tak nie za bardzo wchodzą. Ogólnie to teraz zauważyłem że moje pancki z krążków V i w górę najlepiej wkładają cytadele japońcom. Inne nacje jakoś tak nie specjalnie łapią. Co do dobrych wyników na brytolach na wyższych tierach to się nie dziwię, bo w większości robią je bardzo dobrzy gracze którzy przeskoczyli niskie tiery.

[PWS]
Beta Tester
798 posts
9,892 battles

Pewne jest ,że  jeśli WG liczyło ,że zachęci  nowych graczy  ta  linią, to optymizm porównywalny do tego ,że cieciorka leczy raka. Jak nowy na tym zacznie to jeśli go szlag nie traf zanim dojdzie do VI-VII to ma świetne predyspozycje,żeby zostać drugim Ghandim. Odkurzyłem ananasa biedę i mam ubaw po pachy  jakbym nie  strzelał  cytadele  lecą,  widząc 3x Phoenixa czy nawet Kirowa pisałbym testament , widząc 3x Leandra, albo Danae  kuźwa zacieram ręce ze szczęścia.  Fakt,  ludziki  uczą się grać i to nie potrwa wiecznie,ale  na teraz łomot jakie zbierają te  krążki  jest nieziemski i pomijając królów  książąt ,wicehrabiów ,  baronów i baronetów  CL , to przeciętny gracz robi w tym okręcie  za  chłopca do bicia, dawce HP,  i zajmuje miejsce w  kolejce. WG ma prawo pisać ,ze to linia trudna, nie typowa, ciekawa, z unikalnym gameplayem, no i że to RN, ok można i tak optymizm mode  on. Tylko , że tak pograwszy trochę  mój zestaw przymiotników do jej opisu to udziwnione,  przekombinowane. Grać się da, tylko poziom uwagi i zaangażowania w  rozgrywkę w stosunku do innych okrętów to 300% normy,  jak  ktoś nie wie  jak czuje się  pitbull wpuszczony na Corridę to teraz  już wie,  powalczy coś  ugryzie, może  przeżyje , ale  strach o życie  przez 99% czasu bo wszyscy więksi i groźniejsi do ciebie. Idąc  tym torem , unikalnego gamepllayu a'la WG , to nie wiem co mogą wymyślić Francuzom czy  Włochom, żeby  byli unikalni , pierwsi będą pływać do tyłu i kapitan będzie  miał na imię  Mohhamad, a drudzy kadłub z  papardele i perk kpitana strajk  włoski- jest to ciut przerażające!?

Edited by WscieklyPL01
  • Cool 1

Sign in to follow this