Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
piroman177

Bitwy drużynowe sezon 2

22 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
729 posts
6,409 battles

Doszły do nnie plotki o tym że, po tym sezonie bitew rankingowych będzie rozgrywany sezon 2 bitew drużynowych.  Moim celem jest złożenie w miarę mocnej 10 osobowej drużyny. Wśród tych 10 osób chciałbym zeby kazdy miał 3-4 okrety 8 poziomu. W tamtym sezonie drużyna w której grałem często miała problem ze skompletowaniem stanu niszczycieli, często musieliśmy wybierać Błyskawice zamiast Bensona. Chciałbym uniknąć takiej sytuacji. Nikt z nas nie wie jak będzie wygladac meta okretow na druzynowki. Choć nie da się ukryć ze niezależnie od patchy Atago i Kutuzow są mocne. Co do celów druzyny, top 5 mi się nie marzy, nikt na nikogo się nie będzie wydzieral aczkolwiek gramy dla przyjemności,  a wygrywanie jest przyjemne, będę wiec wymagal poważnego podejscia do sprawy i nie marnowania czasu innych osób.  Najchętniej widzialbym w drużynie ludzi często grajacych wspólnie w dywizjonie, dobrze wspolpracujacych. W celu komunikacji w gronie drużyny zamierzam zalozyc grupę na fb na której będziemy zamieszczać informacje o terminach rozgrywek i ewentualnych treningów. Grupa ma służyć tez temu żebyśmy znie byli tylko anonimowymi osobami na Ts. Poznanie drugiego człowieka ułatwia wspolprace z nim.

• Cool 5

Players
1,618 posts
7,380 battles

Taler, Viandinea i ja. Możesz śmiało zapisywać.

PS. Nie mam fejszbuka, z góry informuję.

PS2. Oni jeszcze nie wiedzą, ale postawię ich przed faktem, spokojnie :D oni lubią takie niespodzianki.

Edited by RapujaceFistaszki
  • Cool 1

[GOFER]
Beta Tester
2,856 posts
6,641 battles

Doszły do nnie plotki o tym że, po tym sezonie bitew rankingowych będzie rozgrywany sezon 2 bitew drużynowych.  Moim celem jest złożenie w miarę mocnej 10 osobowej drużyny. Wśród tych 10 osób chciałbym zeby kazdy miał 3-4 okrety 8 poziomu. W tamtym sezonie drużyna w której grałem często miała problem ze skompletowaniem stanu niszczycieli, często musieliśmy wybierać Błyskawice zamiast Bensona. Chciałbym uniknąć takiej sytuacji. Nikt z nas nie wie jak będzie wygladac meta okretow na druzynowki. Choć nie da się ukryć ze niezależnie od patchy Atago i Kutuzow są mocne. Co do celów druzyny, top 5 mi się nie marzy, nikt na nikogo się nie będzie wydzieral aczkolwiek gramy dla przyjemności,  a wygrywanie jest przyjemne, będę wiec wymagal poważnego podejscia do sprawy i nie marnowania czasu innych osób.  Najchętniej widzialbym w drużynie ludzi często grajacych wspólnie w dywizjonie, dobrze wspolpracujacych. W celu komunikacji w gronie drużyny zamierzam zalozyc grupę na fb na której będziemy zamieszczać informacje o terminach rozgrywek i ewentualnych treningów. Grupa ma służyć tez temu żebyśmy znie byli tylko anonimowymi osobami na Ts. Poznanie drugiego człowieka ułatwia wspolprace z nim.

dobra myśl- organizujcie się.

Ja jak zwykle zbiorę niedobitki więc kto nie znajdzie z różnych względów drużyny będzie mógł uderzyć do mnie.

Players
1,344 posts
7,105 battles

Ja chętnie, mam Atago, Hippera, Smarka i Amagiego. Jak wejdzie nowa linia japońskich DD to będę grindował ósemkę.

Sailing Hamster
1,545 posts
3,274 battles

Nie bedziesz;p Ona narazie ma 760m skretu i 6.8 sec reakcji na ster przy 33 maks speeda:D

[LOBUZ]
Players
1,649 posts
7,564 battles

Mnie dyskwalifikuje ilość okrętów :P Mam NC, ale nie chce nią grać :P Potem mam NO, ale on jest meh na rankedy. No to zostaje Benson z 18pkt kapitanem :P

Players
1,344 posts
7,105 battles

Nie bedziesz;p Ona narazie ma 760m skretu i 6.8 sec reakcji na ster przy 33 maks speeda:D

Będę, najwyżej poczekam na buffa ;P

Beta Tester
729 posts
6,409 battles

Przydaloby sie mysle miec w porcie tez Lexa. Kto wie czy do rozpoczecia druzynowek go nie naprawia. Ciekawy jestem tez czy VIII brytyjska sie nadaje do gier druzynowych.

[HEROS]
Alpha Tester, In AlfaTesters
4,581 posts
12,128 battles

Też rozkminiam zebranie ekipy, ale myśle, że najpierw przydałoby się jakieś info od WG.

Beta Tester
729 posts
6,409 battles

No wlasnie ja licze tez na nowe osoby nie bedace w klanie. Poczekamy zobaczymy moze ktos sie zglosi.

Alpha Tester, In AlfaTesters
2,265 posts
7,850 battles

Też rozkminiam zebranie ekipy, ale myśle, że najpierw przydałoby się jakieś info od WG.

aco stara była za śłaba? :)

[GOFER]
Beta Tester
2,856 posts
6,641 battles

Oczywiście,że podsłuchują.

To celowe działanie z naszej strony celem rozpracowania operacyjnego.

• Cool 1

[-FWS-]
[-FWS-]
Beta Tester
225 posts
7,423 battles

Do rozpracowania operacyjnego potrzeba parę lub parenaście flaszek wódki( zależy ile osób trzeba rozpracować) :teethhappy:

[GOFER]
Beta Tester
2,856 posts
6,641 battles

Do rozpracowania operacyjnego potrzeba parę lub parenaście flaszek wódki( zależy ile osób trzeba rozpracować) :teethhappy:

Wszystko jest, a że do rozpracowania jest całe środowisko to trochę zejdzie.....

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.