Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Pentakon

Ponorky vo WoWs?

64 comments in this topic

Recommended Posts

[SPX]
Weekend Tester
79 posts
620 battles

Zdravím moreplavci, v poslednej dobe som si povšimol zopár indícií, že by sa tu mohli objaviť aj ponorky. :bajan:

Pre začiatok tým bol obrázok na stránke, hovoriaci o tom, že stránka neexistuje, v ktorom dominuje ponorka.

0oEAQNf.jpg

Ďalej som si niečo podobné všimol po jednej z posledných aktualizácií hry World of Warplanes, keď som sa bol preletieť so Zerom. V čakačke objavila scéna zachytávajúca vzlet lietadiel z lietadlovej lode, v popredí ktorého je ponorka. Je na nej dokonca vidieť nejaký tunelovitý druh otvoru. Čítal som o ponorkách, ktoré boli schopné niesť lietadlá a dokonca z nich mohli štartovať. Žeby sa pridali aj lietadlové ponorky? :D

shot384.jpg

A dokonca do nedávna bola na jednej z máp vo WoWp aj zakotvená ponorka v doku, ktorú bolo možné aj zničiť.

Takže pokiaľ WG už nakreslil nejaké ponorky a vytvoril aj model, aké ťažké môže byť implementovať to do hry? Myslíte, že môžeme v hre očakávať aj tento druh podvodných plavidiel? :yes_cap:

Players
4,449 posts
24,471 battles

Tak ja uz jsem ponorku jednou mel a i jsem ji neprimo ridil, byt to byla Pensacola pod moji Gneisenau :teethhappy:

Za mě mohu rict, nebylo to na manevrovani nic prijemneho, nicmene za dobu ponoru chlapec usetril radne vysoky pocet HP...

Ponorky nechci.

K te strance "404" s ponorkou. Kdyby tam na té "404" byli cestáři ( "ve výstavbě"), take bys myslel, že budou cestáři ve hře ?

[SPX]
Weekend Tester
79 posts
620 battles

Myslím si, že tá otázka je trochu absurdne postavená. Predovšetkým pretože som to bral len ako jeden z príkladov. A navyše ... uveď mi prosím ťa aspoň jeden príklad akým by si chcel použiť cestárov v boji proti lodiam? :teethhappy: Už len z toho princípu, že lode cesty nepotrebujú :D

[SPX]
Weekend Tester
79 posts
620 battles

Stříleli by hořící asfaltové sudy z ostrovů na německé bitevky...

Alebo postavia cesty, takže lode nebudú môcť plávať :teethhappy:

Snad nikdy nepříjdou...

Prečo, podľa mňa by to mohlo byť s ponorkami zábavnejšie než s loďami. Predsa len, pod vodou by bol človek asi vo väčšom bezpečí :nerv_fish:

Players
108 posts
1,826 battles

Ja by som okrem ponoriek uvital aj godzilu. Ta to ponorkam v prvom filme pekne natrela :P Ale teraz vazne. Ja si v hre ziadne ponorky nezalam. Uplne mi stacia DD a CV :P Kto chce ponorky, nech si zahra Silent hunter :P

[S-O-S]
[S-O-S]
Players
129 posts
7,311 battles

Hlavně jde o to, že taková ponorka dá maximálně 20 uzlů ... většina má jedno nebo dvě palebuní děla, který moc poškození nenapáchaj ... pod vodou rychlost ještě klesna na nějakejch 8-12 uzlů. V boji proti křižníkům atd by byly hodně v nevýhodě.

[SPX]
Weekend Tester
79 posts
620 battles

Hlavně jde o to, že taková ponorka dá maximálně 20 uzlů ... většina má jedno nebo dvě palebuní děla, který moc poškození nenapáchaj ... pod vodou rychlost ještě klesna na nějakejch 8-12 uzlů. V boji proti křižníkům atd by byly hodně v nevýhodě.

Ale zase, keby na križníky z pod vody vypálili salvu torpéd, tak by to určite nejako dorovnali :red_button:

[IDDQD]
Korzár
1,763 posts
13,296 battles

Já bych zase do WOWS chtěl skin Emmy Watson, aby se na nepřátele usmála a ti mě nechali být a mohli se na tu rozkošnou tvářičku koukat..

[BIA]
Alpha Tester
1,605 posts
5,756 battles

Tak jedna ponorka tu je. I-401 - Iona - jedna z ARP flotily. WG jí může používat a v nějakém stavu se do konce roku ve hře objeví.

Klasické ponorky v herní podobě byly pokud pamatuju zamítnuty s tím, že by připadaly v úvahu jako "pasti" do případných CW nebo ve formě misí v PvE (ochrana konvoje atd)

• Cool 1

[SPX]
Weekend Tester
79 posts
620 battles

Tak jedna ponorka tu je. I-401 - Iona - jedna z ARP flotily. WG jí může používat a v nějakém stavu se do konce roku ve hře objeví.

Klasické ponorky v herní podobě byly pokud pamatuju zamítnuty s tím, že by připadaly v úvahu jako "pasti" do případných CW nebo ve formě misí v PvE (ochrana konvoje atd)

No dobre boli zamietnuté. Ďakujem konečne za normálnu odpoveď :great:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,890 posts
5,171 battles

Ale jak zname WG, vubec nic to nemusi znamenat, ze je kdysi zamitli.

[BIA]
Alpha Tester
1,605 posts
5,756 battles

On to tam i ten vývojář zdůvodňoval. Většina druhoválečných ponorek se pod vodou ploužila nějakými 6ti uzly. Nejrychlejší ponorka války I-201 byla schopna plout pod vodou 19 uzlů přičemž nad vodou vytáhla jen 17,5. Takhle by měly použitelné stroje jen němci a japonci. Přičemž Japonci by měli ohromný náskok pokud by WG nesáhlo po poválečných ponorkách, které z japonské I-201 a německé XXI vycházely.

• Cool 1

Players
112 posts
9,960 battles

nó teoreticky by to asi i šlo:trollface:, jen by bylo hodně těžký je vybalancovat:sceptic:

- při startu hry by byla ponorka nad hladinou a potápění by bylo jako modul = časově omezený, torpéda co si tak vybavuju mývaly 4-6 vepředu, 1-2 vzadu, děla 1-2,

- lovily by se torpédoborcema a křižníkama s radarem, hlubinnými náložemi, stejně jsou na nich už nakreslený:child:

[SPX]
Weekend Tester
79 posts
620 battles

nó teoreticky by to asi i šlo:trollface:, jen by bylo hodně těžký je vybalancovat:sceptic:

- při startu hry by byla ponorka nad hladinou a potápění by bylo jako modul = časově omezený, torpéda co si tak vybavuju mývaly 4-6 vepředu, 1-2 vzadu, děla 1-2,

- lovily by se torpédoborcema a křižníkama s radarem, hlubinnými náložemi, stejně jsou na nich už nakreslený:child:

Tiež som to chcel navrhnúť, že by to bolo také .. ako napríklad u torpédoborcov je zvýšený výkon motora, tak tu by bolo potopenie pod hladinu na .. jeden a pol minúty. A potom by sa automaticky vynorili s tým, že .. im napríklad dochádza kyslík. Mali by síce slabšiu palebnú silu, ale možno by to dokázalo vynahradiť to, že by WG dalo nižší čas na nabíjanie torpéd.. Ono by to podľa mňa nejako šlo a bolo by to aj zaujímavé obohatenie hry. Predsa len .. v koľkých hrách si môžete zahrať za ponorku? :playing:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,890 posts
5,171 battles

Jednoduse. Ponorky by byly konec tehle hre. Nevybalancovatelne, nudne, otravujuci ostatni. Konec, tecka

Players
1,480 posts
4,330 battles

Tiež som to chcel navrhnúť, že by to bolo také .. ako napríklad u torpédoborcov je zvýšený výkon motora, tak tu by bolo potopenie pod hladinu na .. jeden a pol minúty. A potom by sa automaticky vynorili s tým, že .. im napríklad dochádza kyslík. Mali by síce slabšiu palebnú silu, ale možno by to dokázalo vynahradiť to, že by WG dalo nižší čas na nabíjanie torpéd.. Ono by to podľa mňa nejako šlo a bolo by to aj zaujímavé obohatenie hry. Predsa len .. v koľkých hrách si môžete zahrať za ponorku? :playing:

napr. v

tahat do WoWs ponorky je nesmysl

[BIA]
Alpha Tester
1,605 posts
5,756 battles

Ta čínská kopie wows ponorky má. Ale už i z videí je to o třídu horší hra.

Players
108 posts
1,826 battles

Niekde som cital nejaky rusky preklad a tam bolo jasne zdvoraznene, ze ponorky nebudu. Mame v hre len 4 nekompletne narody a este min. 3 narody chybaju. Za rok co pridali? Nemecke CA, BB a Britske CL. To vsetko. USA a IJN boli uz pri spusteni hry. To radsej nech pridaju vetvy tier 0, tier -1, tier -2, ... ako ponorky :D Bola by sranda s lodmi typu pred-dreadnought, parniky, plachetnice, triremy :D

Edited by Cimbik_Von_Bismarck

Players
4,449 posts
24,471 battles

Radar pod vodou nefunguje.

Ja se s tebou nehadam o tom, kde radar funguje a kde ne. Jen jsem te opravoval, ze je honili i radarem - vynorene ponorky na hladine.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.