Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Bieszczadzkiwilk

BELFAST,Sankt Petersburg czy może Scharnhorst co wybrac

34 comments in this topic

Recommended Posts

Players
168 posts
9,872 battles

Jak w temacie poradźcie co wybrać żeby się dobrze bawić,graczem jestem raczej średnim jeśli nawet nie słabym Tak w kolorze żółtym.Gram wszystkim po trochu i chciałem sobie kupić kturyś z wyżej wymienionych okrętów i nie wiem który:yes_cap:.

[ZGZ]
Players
4,114 posts
9,027 battles

Jak w temacie poradźcie co wybrać żeby się dobrze bawić

Inną grę...

kupić kturyś 

i słownik ortograficzny.

• Cool 4

Beta Tester
640 posts
2,090 battles

Kup sobie pierw jakąś premke z T6, nie rzucaj się na wyższe bo to nie ma sensu. 

Edited by Hazi_PL28

Players
168 posts
9,872 battles

O widzę że profesor prawie Miodek się w pierwszej kolejności odezwał ,szkoda że tylko prawie

ps.A ty sobie kup młotek i Pier... się w czoło.  może pomoże.Bo widzę że twoje wpisy na tym forum jeszcze nikomu nie pomogły za to w czepianiu się literówek jesteś misssstsz.

Trypica kup, co sie bedziesz rozdrabnial, ewentualnie super krazownik Atlanta

Tirpitz już mam od dawna i parę innych też ,a teraz zastanawiam się nad którymś z tej trojki ,liczyłem na jaką pomoc w wyborze.

[LOBUZ]
Players
1,649 posts
7,564 battles

O widzę że profesor prawie Miodek się w pierwszej kolejności odezwał ,szkoda że tylko prawie

ps.A ty sobie kup młotek i Pier... się w czoło.  może pomoże.Bo widzę że twoje wpisy na tym forum jeszcze nikomu nie pomogły za to w czepianiu się literówek jesteś misssstsz.

Tirpitz już mam od dawna i parę innych też ,a teraz zastanawiam się nad którymś z tej trojki ,liczyłem na jaką pomoc w wyborze.

Ukryte staty powodują, że nie da się nic doradzić, bo nie wiadomo jak Ci idzie na danej klasie. Tirpitza masz więc shinyhorse bez sensu. DD albo CL zależy czym Ci lepiej idzie.

• Cool 1

[ZGZ]
Players
4,114 posts
9,027 battles

Rozmijasz się z prawdą, nie całkiem bez udziału świadomości,...

Dzięki uprzejmości kolegi PanNickt Texas zameldował sie w porcie. Przy okazji jest tez jakieś ARP kongo czy inne takie. Ogólnie różnych misji i bonusów tak z 5 razy tyle co na EU.

Pozdrowienia.

a tłumacząc, żebyś zrozumiał - kłamiesz.

A tu masz wytłumaczone dlaczego nie powinieneś spodziewać się sensownej podpowiedzi:

Ukryte staty powodują, że nie da się nic doradzić, bo nie wiadomo jak Ci idzie na danej klasie. Tirpitza masz więc shinyhorse bez sensu. DD albo CL zależy czym Ci lepiej idzie.

Chyba nikt na forum nie ma daru jasnowidzenia - czy najlepiej gra ci się na pancernikach, krążownikach czy niszczycielach.

Players
168 posts
9,872 battles

Zupełnie nie rozumiem co twój post wniósł do dyskusji,nie którzy na tym forum piszą tylko po to żeby pisać.

PS.Temat do zamknięcia wybór dokonany.

Beta Tester
1,066 posts
1,217 battles

Mam nadzieję, że inną grę, a nie kupkę pikseli do tej gry sterowanej stalinowskimi metodami. 

• Cool 1

Players
168 posts
9,872 battles

Rozmijasz się z prawdą, nie całkiem bez udziału świadomości,...

a tłumacząc, żebyś zrozumiał - kłamiesz.

A tu masz wytłumaczone dlaczego nie powinieneś spodziewać się sensownej podpowiedzi:

Chyba nikt na forum nie ma daru jasnowidzenia - czy najlepiej gra ci się na pancernikach, krążownikach czy niszczycielach.

Czytaj ze zrozumieniem w pierwszym poście napisałem że wszystkim po trochu i że jestem raczej słabym graczem.

Ps.kupiłem flaszkę żeby się odstresować po wizycie na forum:Pa poważniej to HMS Belfast.

I jeszcze jedno pytanie po zakupie premki wyparowało mi 2 miliony srebra może ktoś wie co się z nimi stało ,czy trzeba będzie pisać do suporty ,a może jest gdzieś w grze historia moich wydatków.:angry:

Edited by Bieszczadzkiwilk

[ZGZ]
Players
4,114 posts
9,027 battles

Czytaj ze zrozumieniem w pierwszym poście napisałem że wszystkim po trochu i że jestem raczej słabym graczem.

No to trzeba sobie było kupić po trochu każdej z wymienionych premek.

Players
168 posts
9,872 battles

No to trzeba sobie było kupić po trochu każdej z wymienionych premek.

Wiesz co lecz się na nogi bo na głowę to już troszkę za późno.
Edited by Bieszczadzkiwilk

[ZGZ]
Players
4,114 posts
9,027 battles

Wiesz co lecz się na nogi bo na głowę to już troszkę za późno.

Ja tam i głowę i nogi mam zdrowe.

Co do ciebie - mam wątpliwości. Zdrowy na umyśle potrafi sam podjąć racjonalną decyzję, a jeśli już pyta o radę to nie ukrywa kluczowych informacji, które są niezbędne by rzetelnie pomóc. 

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Ja tam i głowę i nogi mam zdrowe.

Co do ciebie - mam wątpliwości. Zdrowy na umyśle potrafi sam podjąć racjonalną decyzję, a jeśli już pyta o radę to nie ukrywa kluczowych informacji, które są niezbędne by rzetelnie pomóc. 

Hahahahahaha serio? Przypierdalac sie o staty, samemu majac je ukryte? Buhahahahahaha

Dobrze, ze ma mnie w ignorowanych

• Cool 3

Beta Tester
940 posts
4,768 battles

Tak w ogóle to co to jest ten Sakt Petersburg, bo nigdzie nie mogę znaleźć takiego okrętu?

Chyba chodzi o Leningrad ale ręki sobie za to nie dam uciąć.

[MIRKO]
Beta Tester
452 posts
1,564 battles

Kup okręt klasy, którą ci sie najlepiej gra i daje ci najwięcej frajdy. Proste. Jak jesteś średni to na Belfasta bym się nie porywał.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.