Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Porpoisee

Nahlášení a pochvaly

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
812 posts
2,660 battles

Osobně se domnívám, že systém reportů je totálně nefunkční a tato funkce je ve hře pouze pro zchlazení žáhy potom, co vás někdo z vlastních ztorpí. :)

Rád bych ale udělal malý návrh, jak by bylo možné hru zpestřit a efektivně odměnit hráče, co přispívají velkým dílem k vítězství.

Jistě jste si všimli, že kromě možnosti nahlásit hráče je ve WOWS implementovaná i možnost ocenit. Myslím, že by bylo třeba zajímavé, kdyby se hráčům takto počítaly jakési karma body a ty by pak bylo třeba možné vyměňovat za ingame věci. Napadají mě třeba speciální vlajky, nově příchozí kontejnery by byly taky fajn, nebo třeba symbolická částka dublonů. Například na kontejner navíc by bylo potřeba 5 pochval, na vlajku by se sčítaly a například by jich bylo potřeba 100. Komplimenty by se samozřejmě daly udělovat jen hráči, kteří jsou s Vámi v bitvě a nejsou členy divize a klanu v kterém hrajete. Jednalo by se samozřejmě o symbolické odměny, ale je prokázané, že motivovat je lepší než trestat. Navíc by bylo pěkné dostávat nějaký feedback od spoluhráčů ve formě pochval. Například něco podobného je v Overwatch, kdy po zápase můžete ohodnotit hráče hvězdičkou za dobrý přínos pro tým. Sice to tam nemá žádný dopad na XP apod, ale dostanete tím jakýsi feedback od spoluhráčů. Co myslíte vy?

[IDDQD]
Players
1,746 posts
15,965 battles

Karma body už jsou a můžeš je vidět ve služebním záznamu malým číslem nad svým jménem.

Akorát nejsou k ničemu, jen člověk ví kolikrát byl pochválen. Tuším že za pochvalu je +1, za nahlášení "hraje špatně" je -0,5.

Kdyby se k tomu přidaly odměny tak si myslím že by se to "zneužívalo". Komunita by rychle přišla na to, že rozdat maximum pochval každý den (7) by bylo nejlepší pro všechny, protože časem by každý nějakou dostal.

Navíc dobří hráči kteří jsou často na špici v XP by je dostávali výrazně častějc -> víc odměn -> a víc stěžování těch kteří je nedostávaj. Plus už vidím ten chat - pls give me compliment, need just 4 more for signals atd.

Určitě bych s karmou něco udělal, teď je tam jen tak, ale vázat na to nějaký odměny...? nevím aby se to nezvrtlo (jde se např dostat do stejné hry s kámošem jen tím že ve stejnou chvíli zmáčknete start, tzn. nejste v divizi a můžete si dávat pochvaly)

[-VU-]
Players
149 posts
3,540 battles

Ako nieco by sa mohlo s karma body urobit ale zatial skor skodia, Vlastny pokial hram s no lifermi  ta uminusuju lebo nehras podla ich predstav . Alebo sa ti neluby MM  tak si pofrfles ze great MM  a  uz sa ti sipu minusky ( napr rekord mam 7 nahlaseny)  zato ze sme boli v divizii 7+7+8 a samozrejme ostatok bol 10 tak sme necheli byt lachke zradlo  tak aj ta hra tak vyzerala  :teethhappy: Alebo nedavno hra s yamatom  a nechcelo sa mi ist medzi ostrovy kde cihali 4 shimakaze . Nielen instinkt mi vravel ze tam nemam ist :sceptic:ale jeden tam vliezol a  samozrejme world of torpedos   a samozrejme v chate si to zgustol namne ze som nesiel snim  a pripadali sa a hraci enemy DD a vysledok bum 5 nahlaseni . Ale ked sa ti zadari  tak ti da plusko mozno jeden zo 200 spoluhracov.  A presne ako pise Quetak  ludia by to hned zneuzili , kto by bol dobry automaticky minusky aby nedostal vela odmien a vela hracov co by skemralo . Mozno si niekto povie ze len 7 pochval/ nahlaseni sa da udelit . Osobne mne to staci kedze som obcasni hrac  a max cez vykend dam viac hier ako 3 za sebou. 

[10GO]
Players
1,105 posts
11,088 battles

Systém karmy by bylo třeba vylepšit, nějaké odměny bych dával až třeba při 50 nebo 100 bodech karmy, aby se to nedalo tak lehce obejít.

Další vítaná změna by mohla být to, že potom co skončí bitva by mohl člověk vidět jestli dostal nějakej report nebo pochvalu. Mám na mysli nějakou tabulku která vyjede a řekne mi: Hej! Tenhle člověk tě reportoval protože podle něj neumíš hrát, ale sám brousí hranici mapy s BB...

A nebo: Tenhle člověk si myslí že hraješ dobře, nebo tenhle člověk tě ocenil za pomoc v chatu...

Nebo něco takovýho, je trošku divný když někdo dostane 7 reportů v jedný bitvě a nemá ponětí co si o tom má myslet...

Stalo se mi to nedávno, hrál jsem s Kutuzovem, udělal jsem 150k damage 2 killy, a takřka sám jsem ubránil celý křídlo... A potom mi karma spadla ze 64 na 57, a já ani nevím jestli to byl někdo z enemy týmu, nebo z našeho týmu, nebo někdo vyplejtval všech 7 reportů protože jsem využil toho že neumí hrát v můj prospěch...

Potom by mohlo bejt supr kdyby se do týmů dávali hráči s podobnou karmou to by se potom hned hrálo líp :)

Players
3,762 posts
18,821 battles

nebo někdo vyplejtval všech 7 reportů protože jsem využil toho že neumí hrát v můj prospěch...

muze dat jen jeden report jednomu hraci

[10GO]
Players
1,105 posts
11,088 battles

muze dat jen jeden report jednomu hraci

V tom případě mě muselo reportovat všech těch 7 blbounů který jsme ve 3 zastavili, asi nikdy neviděli jak funguje smoke, ale tak čemu se divím když po mě BB střílela celou dobu HE :teethhappy:

Players
23 posts

Tak jsem si dneska zahrál jednu hru, která mě celkem dost znechutila a to hráčem Yorshka [HOTEL] . Pokud zde v této hře budou takovíto hráči, kteří po celou dobu hry používají HACK! Pak nemá cenu tuto hru hrát. Po celou dobu hráč s lodí Akizuki VIII i když nepoužíval mlžný opar, byl neviditelný. Tudíž na dálku i malou vzdálenost bez použití torpéd zničil bez problémů mojí BB aniž bych já cokoli zkoušel. Totéž se opakovalo po celou dobu jeho hry, stále neviditelný bez použití, jak jsem již uvedl mlžného oparu. Ve výsledném zúčtování tento hráč nasbíral 2236 ZK včetně 4 potopených lodí. Pokud se tým WG dostatečně nebude zabývat těmito hráči typu "Yorshka" který používá tyto praktiky, pak hra v konečném důsledku pozbývá na hratelnosti. Nevadí mi hráč, který nadává nebo je vulgární. ale tenhle typ hráče ve hře nemá co dělat. Celá tato věc, by se měla prověřit a hráče tohoto typu vyloučit - můj názor. Nechci slyšet od kohokoli, že si od WG koupil nějaký kód či kamufláž neviditelnosti....... naprostý nesmysl.  :facepalm:

Edited by jarmarpav

Players
3,762 posts
18,821 battles

To tu budes tapetovat a trolit do kazdeho vlakna ? Nikdo nemuze za tvoji absolutni neznalost principu hry. 

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.