Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
martin_hill

Statistika obsahu kontejnerů

1,182 comments in this topic

Recommended Posts

[CKVN]
[CKVN]
Beta Tester
52 posts
6,796 battles

Ahoj všichni,

začal jsem si dělat statistiku obsahu kontejnerů. Jednu už jsem viděl v průběhu public testu, nicméně mi přijde až příliš optimistická.

Proto jsem si začal dělat svoji, ale pokud by se na ní podílelo více lidí, získáme relevantní data o pravděpodobnosti dropu zajímavých odměn mnohem dříve. Statistiku je možno filtrovat i dle jména uživatele, takže si každý může sledovat i svoji vlastní statistiku obsahu kontejnerů.

Zřídil jsem jí jako online document na goole doc, nicméně editace nebude anonymní.

Kdo má zájem podílet se na sběru dat, pište mi prosím PM, dám vám přístup.

Pravidla : zapisovat opravdu VŠECHNY kontejnery (mimo těch 5ti startovacích), nejen ty zajímavé. V případě dropu prémiových lodí bych poprosil i o screenshot kvůli věrohodnosti.

Players
3,746 posts
18,780 battles

Vzhledem k tomu, ze jsem vcera dal vsechny 3 na losovani a v kazdem dostal 5 vlajek, losovat uz nebudu. 

Nejde mi o to, ze to je jen 5 vlajek, jde mi o to, ze kontejner za 24k XP vysype stejne smesnej obsah jako kontejner za 2k XP.

Ale co bych od WG mohl cekat:teethhappy:

Edited by ims21
  • Cool 2

[T-N-T]
Players
119 posts
8,137 battles

Ahoj, tak to nejsi sám. Já dal včera dva kontejnery. U obou jsem zkusil štěstí a padlo mi 2 x 5 vlajek a to ještě dost bídných. Prvních pět byl boost AA a zadního střelce letadel. Ta druhá sada byla na taranování (tuhle vlajku nechápu vůbec, to jde někdo do bitvy s plánem kamikadze?).

• Cool 1

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

Nejde mi o to, ze to je jen 5 vlajek, jde mi o to, ze kontejner za 24k XP vysype stejne smesnej obsah jako kontejner za 2k XP.

Ale co bych od WG mohl cekat:teethhappy:

tak to pane beriete dosť špatne, pretože je jedno koľko expov treba na daný kontajner, šance na odmenu sú rovnaké (stále sú tie kontajnery rovnaké), akurát pri tom 24k expovom už si si dve vyzdvihol a teraz otáraś tretiu na rozdielod 2k expovom, kde máš iba ten

čiže žiaden fail od WG sa nekoná

• Cool 1

Players
3,746 posts
18,780 battles

Ale jo, o tom hovorim ...2k expovy az 24k expovy jsou stejne, ale prace na druhy a treti bylo potreba mnohem vic. Tak bych cekal trosku vyssi odmenu.

• Cool 2

[FO3]
WoWs Wiki Team
285 posts
4,753 battles

Znam hru, kde je podobny system, jen padaji odmeny uplne bezcenne. Takze budte radi, ze si muzete aspon vybrat jeden ze tri kontiku s "predpokladanym" obsahem. 

Ja mel vcera na luck tusim 2x vlajky a jednou 500free xp.

[GWDYS]
Alpha Tester
497 posts
9,420 battles

Ježiši lidi, to se zas našel někdo kdo to nepochopil? :D Tak to je snad jasné, že ty kontejnery jsou stejné, jde jen o to, že kdyby všechny stáli 2500xp, tak by si za 2 hry měl všechny a tohle se WG nelíbí a proto to nastavil tak, aby si těch herl musel odehrát alespoň 6-7. :)

• Cool 2

Players
995 posts
5,140 battles

U prvního kontejneru za 2000 expů má pravidelně u vlajek a kamufláží: 3 x 5 vlajek.

Nedaří se mi pak když dám s těmi kostkami ... tam občas skončím třeba s 5 vlajkami, už to zkoušet nebudu, je lepší mít vrabce v hrsti, než holuba na střeše.

Beta Tester
54 posts
13,468 battles

Já se nestěžuji. První získaný kontejner při 2000ZK (nepočítám ty darované) jsem si dal losování a vytáhl jsem si tzv. superkontejner a v něm Arizona s kapitánem. Pak již vždy jen 5 vlajek. 

[O-S-W]
Players
69 posts
9,724 battles

Dnes třetí den sem jel loterii a dnes přišel superkontejner. Dostal sem deset mega kreditu tak že za mě spokojenost:-)

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,934 battles

Ja stesti zkusil zatim 2x a nic. Zatim na to kaslu. Uvidim co v budoucnu.

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Ze 13ti beden mi to 11x dalo vlajky a 2x camo. Takže kdo chce vlajky, může klikat i na bednu s náhodným losem :D

Každopádně za jedinou povedenou hru s t4 CL jsem dostal pomalu tolik vlajek jako z těch 11ti beden.

Edited by CerVus

Players
812 posts
2,660 battles

Za 12 kontejnerů mám 55 vlajek a 100k kreditů. Spoluhráč ale vytáhl 10mil kreditů a 250 vlajek na zapalování.

Edited by Porpoisee

[CALM]
Players
241 posts
12,944 battles

Včera superkontejner se ..... 250ti signalama na zápal. Bych se ..... Z ty ceny. Nejhorší co mohlo padnout.

[IDDQD]
Beta Tester
2,565 posts
4,494 battles

Teď mi přišel kontík na 20M,potěšil ( koupil jsem totiž moduly na Iowu a zbylo mi 68K ) :coin:

ohJTYZn.jpg

[CSNL]
Players
218 posts
8,351 battles

Superkontík 5M kreditů. Je to milé, zvlášť v porovnání s denními misemi... 

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,027 battles

Včera superkontejner se ..... 250ti signalama na zápal. Bych se ..... Z ty ceny. Nejhorší co mohlo padnout.

ramovaci vlajky na tebe nevdecniku jeden

• Cool 4

[IDDQD]
Players
1,291 posts
10,268 battles

To ja za celou dobu vzdy po peti vlajkach. Neva, stejne mam premiaky co chci (mozna Atago bych vzal) a kreditu taktez.. :)

[CALM]
Players
241 posts
12,944 battles

ramovaci vlajky na tebe nevdecniku jeden

heh co bych za ně dal :) ne že by tyhle byly k prdu ale mám jich prostě moc. takže místo 400 jich mam 650.