Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TheComedian1983

CZ/SK neoficiální in-game kanál

31 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Alpha Tester
2,636 posts
16,301 battles

Vzhledem k tomu, že oficiální chat ve hře je samozřejmě moderován, tak se stává, že si hráči nemohou ulevit dle své nátury a čeká je oprávněný chat ban pokud poruší WG pravidla (ahoy fugasi!).

Nic proti ofiko kanálu, počin je to dobrej (v tancích dodnes nic takového není :facepalm:), ale je to tam příliš formální a po banu na chat i zbytečně emotivní :teethhappy:.

Zkrátka:

U dlaždičů - to je název té psychoterapeutické místnůstky. Žádné heslo, téměř žádná pravidla (hráč samozřejmě může být reportován formou screenu či pokud budete kontrolováni za reporty ve hře tak vám projedou i log v tomto chatu - bacha na to) a každý je vítán.

Po vyhledání a vstupu si dejte kanál do oblíbených ať ho pak nemusíte hledat, pokud ho třeba zavřete. Pokud kanál nezavřete, měl by být spuštěn automaticky. Pak můžete plkat, brečet, nadávat a hledat divizníky (na rozdíl od ofiko chatu je vidět přítomné hráče) dle libosti.

Kanál založil Des_Moines, takže díky mu!

• Cool 2

[S-O-S]
Players
116 posts
6,436 battles

No, řekl bych že Haatra je ještě relativně dost mírnej. Znám hry, kde na chatu nemůžeš říct ani to, co si můžeš dovolit tady na lodích a hned dostaneš banána na tejden. Celkem jsem i čuměl, co Haatra nechá všechno jít :O

Takže zase takovej opruz to tady není, to mi věř.

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

... Celkem jsem i čuměl, co Haatra nechá všechno jít :O ....

"...nechá jít..." No smazat to nemůžu :)

Varování nebo hlášení "Banned" se vůbec nemusí objevit. Varování obvykle posílám formou PM a ban můžu já nebo Support udělit i později. Taky nikdo nemůže vyžadovat, abych moderoval fóra a chaty 24 hodin denně a na vše reagoval okamžitě :) Často ale zůstávám přihlášený do hry i když tu nejsem. Proč? Hráči často porušující pravidla hry nikdy neví jestli skutečně jsem nebo ne - a jestli nedostanou ban. Takže se chovají lépe :)

No, řekl bych že Haatra je ještě relativně dost mírnej. ...

Pokuď jde o mírnost, tak "dobré časy" už skončily. Velmi, ale skutečně velmi dlouho jsem zkoušel hráče především napomínat a vysvětlovat jim pravidla hry. Bohužel musím konstatovat, že i když jsem do toho investoval ohromné množství času a úsilí, tak tudy cesta nevede. Počet hráčů porušujících pravidla hry se jen rozrůstal. Plané sliby většiny z nich o tom, že už tyto pravidla porušovat nebudou, způsobily, že byl zaveden běžný (a tedy přísnějši) režim i ve WoWS...

...

U dlaždičů - to je název té psychoterapeutické místnůstky. Žádné heslo, téměř žádná pravidla (hráč samozřejmě může být reportován formou screenu - bacha na to) a každý je vítán.

... Pak můžete plkat, brečet, nadávat a hledat divizníky dle libosti. ...

Pravidla hry jsou závazná i tam. Jedinou výhodou tohoto kanálu je to, že moderujeme jen oficiální kanály a privátní ne. Případné vulgarity na privátních kanálech se proto netrestají banem od moderátorů. Když se ale bude na základě reportu kontrolovat log některého hráče, může tento hráč na základě vulgarit na privátním kanálu dostat trest tvrdší...

• Cool 4

[S-O-S]
Players
116 posts
6,436 battles

"...nechá jít..." No smazat to nemůžu :)

Smazat sice ne, ale banána poslat můžeš :D
  • Cool 1

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

Smazat sice ne, ale banána poslat můžeš :D

Jenže ty nevidíš, kdo každý banán dostane, kdy a od koho. To vidí jen Vyvoleni a Ještě Vyvolenější :) Takže i když si myslíš, že to někomu prošlo, tak to vůbec nemusí být pravda ;)
  • Cool 1

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

[Příspěvek odstraněn]

[Příspěvek odstraněn]

[Příspěvek odstraněn]

[Příspěvek odstraněn]

[Příspěvek odstraněn]

[Příspěvek odstraněn]

fugasi, mám tě rád jako člověka, ale co je moc, to je moc. Prosím tě, využívej kanál "U Dlaždičů", oficiální kanál je a bude monitorován. Se slobodou slova to vůbec nesouvisí. Přečti si (nejen ty) Pravidla fóra a Pravidla hry. Omezení týkající se privilegia využívat fórum a herní chat jsou tam jasně definované. Kamarád – nekamarád, bany tam udělujeme všem.

• Cool 2

[IDDQD]
Alpha Tester
2,636 posts
16,301 battles

Tak ještě jeden finální post na tomto zpraseném foru...

Snažil jsem se nacpat link na tento topic do podpisu, ale nervy mám jen jedny, takže to zatím nechám být.

Pokusím se to U Dlaždičů znovu rozdmýchat (daří se) a budete tam mít možnost potkat lidi do plutonků (stronk plutonků samozřejmě), splknót (ostře jak jinak), podumat nad klany ( chá chá WG) a především relativně nerušeně reagovat na Vaše čerstvé zažitky ze hry (:cap_rambo::etc_swear::Smile_coin::Smile_sad::Smile_izmena::Smile_facepalm:). A to tak, jak na ofiko chatu nemůžete :etc_swear::etc_red_button:.

Doufám, že se nás tam začne zase pravidelně slejzat vícero a nebudou to jen žvanilové z CALMu a kadeřnická CULM sebranka :Smile_teethhappy:

Jo a adresa na ofiko TS je 92.223.3.90:9989. To jde ruku v ruce s Dlaždičema.

Tak a prozatím dávám tomuto zparchantělému foru vale.

Ahoy

• Cool 4

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles
7 minutes ago, TheComedian1983 said:

U Dlaždičů

Vsichni sem :) Kdo chce poradit a poradne pokecat. Na ofiko chatu to nema cenu,je to tam jak v severni Korei, alespon co se rezimu tyka :)

• Cool 1

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
807 posts
7,334 battles

No "Dlažky" jsou snad jediný kanál , který má cenu navštívit, za mě +++

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,236 posts
9,927 battles

Pánové (doufám i dámy) započali jsme NA server a samozřejmě nesmí chybět oblíbený "Dlaždice" (založil pan TheComedian1983 inkognito) 
Kdo hrajete na NA serveru
(na tajnačku či ne) mazejte za námi a ulevte si, i když je jasné že na NA serveru si lze ulevit beztrestně, oni prostě Не понимаю :Smile_teethhappy::cap_money:
CZ/SK U dlaždičů   ©PILZN

..jinak si vás najdem sami :cap_haloween::fish_boom::Smile_playing:

giphy.gif

[IDDQD]
Alpha Tester
2,636 posts
16,301 battles

TQTFnyn.jpg?1

Dlaždiči stále fungují, takže tímto zvu další námořníky/ce co mají zájem o nějakou komunikaci jakéhokoliv charakteru :Smile_glasses:

Spoiler

Jinak z fora stále mírně bublám. Zkoušel jsem varianty jak najít tento topic a nestačil jsem se divit. Jeden by řekl, že pokud jsem tento topic založil, že bych ho mohl najít v sekci mnou založených vláken.... angry.gif. Na druhou stranu jsem jako poslední zkusil klasické vyhledávání, které na předchozím foru nefungovalo vůbec (a proto jsem zvyklej ho nepoužívat) a výsledek se dostavil. Ale to je jen malé bezvýznamné plus :fish_aqua:

[IDDQD]
Alpha Tester
2,636 posts
16,301 battles

Předpokládám do klanu? Či?

Otázka je trošku nekonkrétní (a uznávám, že se blbě popisuje celej problém - je to na slohovku).

Každopádně jsi ve špatném topicu, ale můžeš použít slovutné Dlaždiče a poptat se tam, či zajít na ofiko TS ( 92.223.3.90:9989 ) a někoho slušně požádat o pomoc a doufat, že ti někdo helfne.

A nebo samozřejmě napsat na podporu.

Mě vyřizování přihlášek šlape bez potíží btw.

Spoiler

A chlape! Mrkni na nějaká videa třeba od Houmera, jak hrát. Je to s Tebou, řekněme, obludné :Smile_hiding:

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,236 posts
9,927 battles
14 hours ago, Trank1 said:

nejde my přijímat přihlášky - čím to je - poradte

Myslíš do klanu ne? btw přišla ti už nějaká? :cap_haloween:

[ALFA]
Players
26 posts
16,341 battles

přišla a už tam pár kluků mám ale když kliknu na přijmutí tak my to odepíše se přijmutí nezdařilo a pak že už je v klanu a tak se to pořád opakuje a když pak kliknu na zrušení přihlášky tak odepíšou že jsem ho nepřijal  - tak nevím čím to je

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,236 posts
9,927 battles

Zkus někomu  v klanu dát náboráře. 

Pak si odinstaluj mody, stáhni feačurku od WG, odinstaluj hru, poplacej se po zádech kopni třikrát do bedny, skoč  do zdi skoč  znova a pak na napiš na support....budeš připraven. :cap_like:

Třeba ke každému supportu jedno platíčko Lexaurinu. :Smile_sceptic:

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,569 posts
4,511 battles
14 minutes ago, LucyCZ said:

skoč  do zdi skoč  znova 

Hele,že vy se v nemocnici nudíte a takhle si zajištujete pacienty ? :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

PS: psal mi Karel,že Kom má po ptákách.Mohl prý mít tantiemy za práva a bude mít prd

Spoiler

• Cool 2

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,236 posts
9,927 battles
4 hours ago, Trank1 said:

žádné mody nemám nainstalované 

tenor.gif

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.