Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
SlackMamba

Kutumuzda ne var!

143 comments in this topic

Recommended Posts

Players
735 posts
9,936 battles

bu kutulardan büyük ödül filan kazanabilen var mı?

6 kutu açtım şimdiye kadar 250 tane premium tamir kiti dışında dişe dokunur birşey çıkmadı. genelde tırt bayrakları verdi.

hangi kutuları tercih ettiğimizi ve kutumuzdan çıkan güzel ödülleri buradan paylaşalım böylece beğendiğimiz ödül hangi tür kutudan çıkıyor görebilir onu tercih edebiliriz.

Players
179 posts
11,983 battles

İlk 5 tane bedava kutudan herkese çıkan mazemeler aynı sanırım. Banada Tamir kiti, 3-5 bayrak, 1000dp free exp. çıktığını hatırlıyorum. Kendi kazandığım ödülleri daha açmadım bekeleteceğim gibi. Şu özel ödül çıkan kutudan alayım diyorum toplu bir şekilde.

[HEROS]
Players
1,226 posts
12,189 battles

200'dü sanırım sınırı, 3 ay boyunca ellememeyi düşünüyorum ödülleri. Toplu bir şekilde açarım. :)

Players
179 posts
11,983 battles

200'dü sanırım sınırı, 3 ay boyunca ellememeyi düşünüyorum ödülleri. Toplu bir şekilde açarım. :)

Sabredebilirsem eğer bende senin gibi yapacağım :trollface:

[HEROS]
Players
1,226 posts
12,189 battles

Sabredebilirsem eğer bende senin gibi yapacağım :trollface:

nEqjZB.jpg

bu kutular x201'de şuan, ve dahada birikiyor. :D

Players
735 posts
9,936 battles

bu 12 puanlı ingiliz kaptanı kruvazörler gelmeden vermeleri oynayacaklara baya kolaylık olmuş oldu.

ben ingiliz zırhlılarına saklamayı düşünüyorum gerçi. sıkıldım tek atışlık canı olan gemilerle oynamaktan.

Players
735 posts
9,936 battles

Gremyashchy'i çıkarsa dördüncü premium muhribim olacak. o kadar laf ettikten sonra bu kadar premum muhribe sahip olmaya utanıyorum valla. :teethhappy:

Players
179 posts
11,983 battles

byopRm.jpg

Aslında benim merak ettiğim ilk üç seçenekteki kutulardan neler çıktığı. Hiç açan oldu mu? Ben hep 4. şıkkı seçiyorum. Ama daha açmadım kutuları. Bekletiyorum şimdilik.

[TCG]
Players
362 posts

Gremyashchy'i çıkarsa dördüncü premium muhribim olacak. o kadar laf ettikten sonra bu kadar premum muhribe sahip olmaya utanıyorum valla. :teethhappy:

valla ben de anlamıyorum, kruvazör kaptanı olarak zırhlılardan şikayet etmek yerine, muhriplere laf ediyorsun :). özellikle amerikan kruvazörleri, uzaktan vuramıyorlar, yaklaşınca da zırhları yeterli değil, her salvoda en az 3000-4000 hasar alıyorlar.

yakında değişir umarım. yanını göstermeyen kruvazörlerin bu kadar ağır cezalandırılmaması lazım.

Players
735 posts
9,936 battles

valla ben de anlamıyorum, kruvazör kaptanı olarak zırhlılardan şikayet etmek yerine, muhriplere laf ediyorsun :). özellikle amerikan kruvazörleri, uzaktan vuramıyorlar, yaklaşınca da zırhları yeterli değil, her salvoda en az 3000-4000 hasar alıyorlar.

yakında değişir umarım. yanını göstermeyen kruvazörlerin bu kadar ağır cezalandırılmaması lazım.

kruvazörden günü doldurup ssk'dan emekliliğe ayrıldım. :B artık karanlık tarafa, bağkur'a geçtim zırhlı ve muhrip kaptanlığı yapıyorum. :hiding:

zao ve arada moskva hariç kruvazörlere el sürmüyorum artık. belki yorck'ta bıraktığım alman dalına başlarım ama yakın bir zamanda olmaz.

3 tane premium muhribi olan adamım ne işim olur artık kruvazörle. gördün mü amele sümüğü gibi yapıştırıyorum müthiş darbeyi gariplere.:D

[TSG]
Players
192 posts
6,957 battles

Hissetmiyorum, eminim. Kutularımın hepsi büyük. Şüpheyle yaklaşanları görüyorumda hepsi açmış kutuları. Bayrak mı dersin, kredi mi dersin, ne kadar çer çöp varsa millet toplamış. Wargaming iyi bir teklif vermeden o kutuları açmıyorum arkadaş. Teklifi Dasha Perova ile randevu olarak bekliyorum. Ciddi düşünüyorum, saadetime engel olamazsın wargaming. Ver Dashamı al kutularını. Yoksa kutuları açarsam sen pişman olursun wargaming! O kadarrrrrrr!

[HEROS]
Players
1,226 posts
12,189 battles

byopRm.jpg

Aslında benim merak ettiğim ilk üç seçenekteki kutulardan neler çıktığı. Hiç açan oldu mu? Ben hep 4. şıkkı seçiyorum. Ama daha açmadım kutuları. Bekletiyorum şimdilik.

Benim arkadaş 100bin kredi çıkartmıştı ondan.

Players
186 posts
4,140 battles

Son şıkkı birçok kez açtım ve hep gereksiz şeyler veriyor bu durumla karşılaşan oldumu ilk 3 şıkkı açıyorum ve onlardan kredi bayrak sarf malzemesi yağıyor bu gün bana baya verdi

Edited by X_dfialper_X

[VET]
Players
106 posts
12,359 battles

bugün 50,000 serbest deneyim geldi şans kutusundan, daha önce 250 tamir kiti vermişti.

diğerlerinden ilk ikisini denedim. kredi ağırlıklı olandan 1 veya 2 adet 50,000 kredi, sancak ağırlıklı olandan 3 er den sancak ve kamuflaj geldi. üç sandık çıkıyor şans kutusu haricindekilerden. üçüncü 500 serbest deneyim, veya 3 er sarf malzemesi oldu genelde. tamir kiti, hızlandırma, uçaksavar atış desteği gibi.

ilave : yeni süper kutu, 50 adet okyanus ruhu kamuflaj.

Edited by entasis

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.