Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Minotaur

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
814 posts
245 battles

Námořníci,

pokud chcete rozebírat vlastnosti a vše, co se týká britského křižníku X. úrovně Minotaur, jste v tom správném vlákně :)

[CALM]
Players
241 posts
12,944 battles

Spot 8.9km, dostřel 18.5km. Výborná agilita. Smoke je tu už jen na nutnou obranu jinak se dá vpohodě hrát na 15+ v pohybu. Cca 14-18km unspot fire. AA jsou dobrý ale DM je pořád král. 3,5 rof je mucakr.

Píšu o Minotaurovi. prosím o přesun :)

Edited by marwin303

[IDDQD]
Beta Tester
2,569 posts
4,511 battles

ňa je největší adept na nerfíček.Se Zaem 2x citoška HE-čkama a pak mě stejně roz***al.Ten jeho ROF je brutus a než jsem si ho znova nasvítil v čmoudu,šmarjá já byl bit jak žito :D a umřel..

A ted vážně - Není to loď pro lamy a človék na ní už musí mít skill a smysl pro situační podvědomí,co se děje na mapě.Inu papír je papír.

PS : A je škaredej :teethhappy:

Players
3,746 posts
18,787 battles

hele, jsem lama a hral jsem s nim jen na testu - ale pomerne dost her. Moje maximum bylo 192k DMG.

Potopi te, kdyz uz to beres jako rutinu a nekde se zapomenes nebo jses uz moc drzej. Nicmene s tim dostrelem, ktery ukusuje z Yamata spolehlive porad, nemas potrebu jit do velkeho rizika, ale pak to zacina byt velka nuda.

Players
343 posts
10,062 battles

Byl jsem hrozně nedočkavej, tak jsem po sérii špatných bitev s Neptunem použil free expy šetřený na Missoury a posledních 100.000 expení přeskočil na Minotaura.

Spot 8,9, s doplňkem nabíjí za 2,8 vteřiny. Je to kulomet. Co se týče pancíře, klasicky GB papír, takže velice snadno člověk padne. Nemyslim, že by bylo nutný ho nerfovat, každopádně sranda s nim je veliká. :)

Jakákoliv bitevka vás pošle salvou ke dnu, i zepředu. Je třeba dávat bacha na čas, kdy končí smouk a pak zdrhat a někde se krejt. Křižník stihnete ustřílet, pokud vyloženě nestojíte bokem. Zatim ve dvou bitvách na férovku Zao a Baltimore, když šli ke dnu, zbývalo mi 3/4 života.

Pozitivum, má opět brutální léčení, takže po salvě od Yamata, kdy mi zbývalo pár dílků života, jsem jednim máčknutím dostal cca přes 20.000 zpátky.

Když se nenecháte uvidět, resp. když vás uvidí oběť pozdě, naděláte spoustu paseky. Na čemkoliv. :

Minotaurkraken.md.jpg

Edited by General_Lefik

[LOTO]
Players
46 posts
6,102 battles

No Miňotaur je riadny minometnik :) Británia patrí medzi moje obľúbené vetvy.Myslím ze môžem s istotou povedať v absolútnej väčšine hrám už iba s flotilou HMS, obľúbil sim si ich ale nehrajú sa ľahko ale klasická strategia ako u Miňometnikovych predchodcov plati. Snazim sa s nim hrať ako support ddciek aj im pomaham capocat však spot 8,9 je dobrý a da sa využit + ta rýchlosť streľby paráda ale nedari sa vždy sústrediť iba na ddcka .Mrzim ma však úspešnosť s Miňom. :( iba 48% (25hier= 13 porážok & 12 výhier, verim že sa to vylepší len tie náklady na opravu + údržbu sú veľké bez prémia som v strate) Na X tieroch si každý hľadí  svoje HP a s Miňom ste naozaj odkázaný na pomoc alebo skôr nepomoc tímu :(. Mate nejaké rady ako si hru Miňom vyšperkovať.Pripajam moduly + kapitanske skili naozaj dobre sa mi s nimi hra ale budem sa tešiť na vaše rady. :)

1529005036397582580115.jpg

15290051239771952442865.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.