Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Edinburgh

14 comments in this topic

Recommended Posts

Players
814 posts
245 battles

Námořníci,

pokud chcete rozebírat vlastnosti a gameplay křižníku Královského námořnictva VIII. úrovně, je vám k dispozici toto vlákno.

[GWDYS]
Players
168 posts
11,784 battles

Nom nom nom.

S 15tkovym kapitanom a concealment modulom ideme z 11.3? na 9.0 km. 

Super-heal (750HP/s) , super lod !

Edited by celeb2k
  • Cool 1

[O-S-W]
Players
154 posts
9,378 battles

Námořníci,

pokud chcete rozebírat vlastnosti a gameplay křižníku Královského námořnictva VIII. úrovně, je vám k dispozici toto vlákno.

Zdravím... Nějak v této sekci postrádám křižník Belfast... :) Nezapomělo se na něj tak trochu?

Ale k této lodi... Je to stejná třída jako Belfast (ne tier samozřejmě) a proto jsem se chtěl zeptat jestli se ve hře chová stejně? Přesněji, jestli je stejně nemotornej při brždění a rozjíždění jako Belfast? Zatím jsem se dostal v normálním stromě jen k Leanderovi a tam mi toto ve srovnání s Belfastem připadá mnohem svižnější... Jasně, DDčko to neni, ale pohnout se stojícím Belfastem je někdy věčnost a zaručená pozvánka pro AP granáty bitevek případně jedoucí torpy do kouře.

Edited by MarfyArt

Players
343 posts
10,062 battles

Je to vylepšená Fiji o brutální oživování. I když dostanete pecku skoro do nuly, oživení je schopný vyhnat třičtvrtě ztraceného života hned zpátky. A to i po citadelách a zásazích torpédy. Teď jsem třeba koupil 3 torpéda, zbývalo mi 3000 HP a jednim healem jsem se dostal během pár vteřin na 20.000. 

Pomaleji než FIJI brzdí, tak bacha na to, když se chcete schovat do kratičkýho kouře. Nepouštějte ho dřív, než zpomalíte na alespoň 15 uzlů. V nouzi to narvěte někam na břeh a pusťte kouř.

Jednoznačně nejlepší křižník na tieru VIII a to i po započtení prémiových osmiček. Hodně OP loď, ale neodpustí chybu.

Myslim, že tenhle screen mluví za vše. S lodí v základu a s nedoškoleným kapitánem mít v prvních X bitvách WR nad 90% je brutal.

Edinburghzacatek.jpg

Edit 6.12. Po sérii bitev, ve kterých víc než polovinu osazenstva tvořily tiery 9 a 10 se statistiky trošku zhoršily, nicméně pořád se dá s lodí zahrát parádní bitva. Je to moc dobrej křižník.

Edinburghkraken.md.jpg

Edited by General_Lefik
  • Cool 2

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Zasloužila by i upgrade motoru. To než se rozjede, tak uběhne až nechutné množství času.

Players
812 posts
2,660 battles

Tak zatím odehrány asi jen 4 bitvy s šílenými tier X hráči, takže zatím těžko hodnotit. Celkově ale je o dost méně obratný než Fiji. Bonusem je lepší AAA a počet životů. Trochu mě zklamalo, že děla jsou s Fiji identická. Čekal jsem mírný buff DPM, ale ten se nekoná. Jediným upgradem jsou pak torpéda na 10km. Ty jsou však na každé straně jen 3 a kromě obrany před lidmi, co vás chtějí zabít v kouři jsou víceméně k ničemu. Narozdíl od Fiji má už Edinburgh plnokrevný anglický heal, který vám umožňuje opravovat brutální poškození, které na vyšších tierech do kouře prostě lítá. Hrát to půjde, ale Op jako Fiji to asi nebude. 

[T-N-T]
Players
856 posts
11,895 battles

Mám s ním taky 4 bitvy a po výborném Fiji(který si nechávám) je to trochu zklamání. Už to není taková zábava, protože T8-10 už nejsou žádná ořezávátka a jde s ním v podstatě jen kempit. Jakýkoli křižník T8+ vás čelně ustřílí a máte šanci jen když natrefíte na naivku co ukáže bok, ale i tak moc šancí nemáte. Čekal jsem větší progres, nebo alespoň nějaký:sceptic: třeba malinko rychlejší nabíjení...Nedává mi ta loď mezi Fiji a Neptunem moc smysl

[O-S-W]
Players
215 posts
10,610 battles

Edinburgh mám ve fullu a odehraných cca 30 bitev. Loď se hraje stejně jako Fiji, má o trošku lepší děla a torpy, jinak je to samé o tier výše. Pokud MM dá lodě tier 8, tak jste králem bojiště (mám s ním asi 2 krakeny během 30ti bitev) a když chytnete 10tky, moc toho neuděláte. Vadí mi pomalejší rozjezdy/zastavení než u Fiji, ale dá se to přežít. Základ je naučit se dobře hrát se smokem (rozjezdy, aktivace kouře, zmizet před jeho koncem atd.), jinak jste prostě papír a zásah do boku lodi = citadela. Loď se ale hraje dobře a je to pořád velmi zábavný křižník, se super děly a healem, který obnoví 30% HP lodi během pár sekund. Jedna z lepších osmiček ve hře...

• Cool 1

[T-N-T]
Players
274 posts
2,260 battles

Aaaa!! Same desitky, leniva, nebrzdi, krehka, obratnost podezrela.. Ech. Dal jsem se to zas na vojnu :p Heal uz velmi slusny, abych jen nehanel, do kocabek cpe na kolmo slusnou porci damaze, a to s poradnou kadenci. Jenze tech chvilek pro takove udery rapidne ubylo, napr. oproti Fiji, neni to snadne. Zatim se velmi trapim. Jde to hrat nejak nebo je to jen kempidlo? Tapu..

[BIA]
Players
81 posts
8,801 battles

brutalni

naucte se s fiji. a pak se budete jen bavit toto je brutus.montana celne z koure cca 6-3 km = -30 000, je to jak brat diteti lizatko

no a na konec torpeda samozrejme

jezdit 2 linii a sledovat minimapu, nejezdit nikam kde budete v mensine, neubranite nic

maskrator , ale nejde ubranit stranu sam a bez spotu , nezkousejste to, nejde to proste. jak zustanete nekde sam zdrhejte za rimrovym stinem

Edited by vrahoun
  • Cool 1

[LOTO]
Players
46 posts
6,104 battles

Vskutku veľmi dobrá loď :) ako písal vrahoun. (Teraz som si uvedomil že som ťa zachytil nedávno v spoločnej hre:) )  Mám s ňou dobré skúsenosti jediná vec čo je na nej nie veľmi dobré je to že som odkázaný na pomoc týmu a treba rátať s tým jeho dlhým a lenivým rozjazdom a nespoliehať sa spätný chod, lenivý je poriadne.  Edino toho veľa nezmôže ale v tandeme je fakt dobrý. Ak sa vám zapáči Fiji a navyknete si naň ste zahojený. Len potrebujete dobrých tímových hráčov. Skúšal som radar ale vyhral u mňa smoke, dáko mi to s ním nejde. Mám ešte aj Hippera to je tiež dobrá loď ale vyššie som ne-šlapal. Uvidím čo dá Neptune poctivo naňho šporím ale bez prémia ťažko. Hrám ho ako "prepadové komando" spot som stiahol na 9km takže potajomky a potichúčky a potom začnem, hlavne so smoku. Milujem keď ddčka nečakajú že sa na nich vyrútim ale ja idem a potom pif paf a dd is down :) :) Edino sa nebojí ani bbčiek čuduj sa aj na jeho menší kaliber prerážam a citadelky napr, Atago, Ruské krížniky idú jedna radosť. :)     

[IDDQD]
Players
564 posts
7,086 battles

Zatím se s Eddiem sžívám, takže nemůžu úplně hodnotit, ale co se mi s ním povedlo, byla citadela Montaně. Navíc po prapodivným úhlem a na asi 10-13 km vzdálenost?!? Něco podobnýho se mi už stalo cca před rokem, kdy můj Cleveland dal citadelu tuším Kongu.

[IDDQD]
Weekend Tester
694 posts
6,712 battles

Vytiahol som ho znovu z prístavu po buffe dymu a veľmi príjemne sa mi s ním zrazu hrá. Aktuálne si s ním dovolím oveľa viac krkolomných manévrov, pretože viem, že smoke ma pokryje, aj keď budem spomaľovať na dlhšom úseku. Obrovským bonusom je, že konečne môžem  vymanévrovať jednu sadu torpov od DD bez toho, aby som musel vyplávať z dymu. Celkovo som z neho po buffe zatiaľ mierne nadšený a uvažujem, že z ní začnem pravidelne hrávať :)

Spoiler

shot-17.11.18_08.24.32-0344.jpg

shot-17.11.18_08.24.37-0568.jpg

shot-17.11.18_08.24.41-0332.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.