Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Emerald

28 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
2,138 posts
10,177 battles

Musím říct, že Emerald je výzva. Schválně jsem ho zatím neprodal s tím, že se pokusím alespoň trochu - jak se tomu říká? - "vycpat" staty (stat padding) extrémně ustrašenou hrou. Prostě mne velice irituje, že má nejnižší průměrné DMG ze všech britských CL po Leander s jedinou výjimkou T1 Black Swan.

[T-N-T]
Players
282 posts
2,265 battles
26 minutes ago, Toivia said:

Musím říct, že Emerald je výzva. Schválně jsem ho zatím neprodal s tím, že se pokusím alespoň trochu - jak se tomu říká? - "vycpat" staty (stat padding) extrémně ustrašenou hrou. Prostě mne velice irituje, že má nejnižší průměrné DMG ze všech britských CL po Leander s jedinou výjimkou T1 Black Swan.

To z duvodu, ze se s nim moc delat neda. Ostrov, smrad a chvili sprchovat enemackeho plechace, unik a za dve minuty znovu jinde, nic moc nooo.. plne Te chapu.

[T-N-T]
Players
2,138 posts
10,177 battles

No, snažil jsem se co se dalo, ale asi to vzdám. Kdyby aspoň nepadal pořád do T7 bitev, něco dělat by se dalo, bohužel ve všech 6 posledních pokusech jsem byl low-tier.

Musím říct, že Emerald je dle mne asi nejhorší loď ve hře, vzato vzhledem k tieru. Izumo chvíli vydrží a dokáže pořádně kousnout, když RNG dovolí. Yamato taky nemám rád, ale tam platí totéž. Nové T5 Mutsuki je překvapivě schopná loď (možná na rozdíl od znovu a znovu vykošťovaného Minekaze, ale to jsem v aktuální verzi nehrál). S Aobou mi to kdysi nešlo, buhvíproč, ale svou práci oddře. Konigsberg a Nurnberg jsou sice taky velice křehké křižníky, ale zdaleka ne tak křehké jako Emerald. A navíc mají ohromnou palebnou sílu i na velkou vzdálenost. Hatsuharu a Fubuki taky nejsou žádní šampioni mezi DD co do výdrže a děl, ale mají dostatečně dlouhý dosah torpéd ke spotu, aby se mohly držet v bezpečné vzdálenosti a občas něco trefit.

Prostě žádná tolik neschopná loď ve hře mne nenapadá.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.