Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Rubasznyrabarbar_1

kapitanowie z okrętów premium.

25 comments in this topic

Recommended Posts

Players
12 posts
7,561 battles

Chciałbym się zapytać jak działa robienie kapitanów z okrętów premium. Sądziłem, że istotą okrętu premium jest to że kapitan może hulać bez straty perków na każdym okręcie danej floty np mój kapitan z campeltowna będzie się bezstresowo przesiadał na krążki brytyjskie. Ku mojemu zaskoczeniu to tak nie działa i na black swan  moje perki są pomarańczowe na 8000 pd. Czy coś robię źle ? A może to tak nie działa. Szukałem na forum ale nie znalazłem. Z góry dziękuję za wyjaśnienie. 

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles

Kapitan przeszkolony na zwykłym okręcie (np. Black Swan) będzie bez problemów (=konieczności przeszkalania) pływał na okrętach premium (Campbel, Warspite, Belfast). Nie działa to jednak w drugą stronę, tj. kapitan ze spacjalizacją na okręt premium musi być ponownie przeszkolony na okręt standardowy.

Żeby uniknąć utraty korzyści z perków przy przechodzeniu między okrętami standardowymi należy:

1. rozpocząć przeszkalanie na nowym okręcie (i ew. zapłacić 200k kredytów za przyspieszenie)

2. przenieść kapitana na premkę i grać tą premką tak długo, aż skończy się przeszkalania do nowego okrętu standardowego

[BUSHI]
Players
3,035 posts
16,230 battles

Model szkolenia kapitana wg gry. Kapitanie pancernika "premium" przenosimy was na krążownik, a żeby szybciej się doszkolić w umiejętnościach krążowniczych zostajecie z powrotem redelegowani na swój pancernik ! Bez poł litra etawo nie razbieriosz - znaczy sie dublonów ;-)

Edited by Odo_Toothless

[TF16]
Players
1,198 posts
12,838 battles

Ja mam Pancernikowego kierownika premium z Tirpitza, którego używam na Szarym i innych niemcach. Niestety minusem jest konieczność przeszkalania na kolejne zwykłe okręty za golda czy srebro (częściowo). I tu pytanko, bo jakoś tego nie ogarniam. Kapitan z Tirpitza na specjalizację na Koniga, pytanie czy specjalizacja na kolejny okręt (np. Gneisenau) kasuje specjalizację na Koniga i ewentualne przeniesienie kapitana na Koniga oznacza konieczność kolejnego szkolenia (czyt. zapłaty)? Głupio zrobiłem, że nie szkoliłem kapitanów zwykłych na premki, chyba źle poniałem opisy WG.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Tak, kazdy drzewkowy to kara do treningu i mus pzeszkalania od nowa, kazdy zwykky kapitan dziala na 100% na premce, ale taki, ktory jest/byl szkolony i desygnowany na przykladowo Tirpica, dziala tylko na 50% na zwyklym okrecie, i wymaga szkolenia

[TF16]
Players
1,198 posts
12,838 battles

Ło matko, to lipa straszna. Premkowego kapitana niemcowych BB mam już na wymaksowanego na 18 punktów. Nazbieranie tego na zwykłym kapitanie to masakryczny czas :(( No nic, przynajmniej będę wiedział i nie zlamię angielskich krążków :)

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles

Ło matko, to lipa straszna. Premkowego kapitana niemcowych BB mam już na wymaksowanego na 18 punktów. Nazbieranie tego na zwykłym kapitanie to masakryczny czas :(( No nic, przynajmniej będę wiedział i nie zlamię angielskich krążków :)

Nie do końca masakryczny czas. Wrzuć kapitana na drzewkowe BB (co tam chcesz) i przeszkol go (najlepiej z przyspieszeniem za 200k kredytów) Masz 50k ekspa do odrobienia. Ale nie musisz pływać z tą karą na owym BB. Po prostu wrzucasz z powrotem na Tirpitza (nie przeszkalasz!) gdzie wszystkie perki działają na 100% i pływasz nim tak długo aż odbębnisz kare do owego BB, a jeszcze troche zarobisz.

[PLO]
Players
640 posts
7,716 battles

A jak jeszcze dołożysz do tego flagę na 50% szybsze przeszkalanie + smocza flagę, to ho, ho!

[TF16]
Players
1,198 posts
12,838 battles

no jest to metoda :) tym bardziej, że nie ruszałem jeszcze zapasu smoczych :) ostatnie 3 punkty kapitana wbiłem raczej szybko szarym i tirpem na rankedach. dzieki :)

[W_PL]
Players
14 posts
6,471 battles

coś jednak sie zwaliło miałem fajnego kapitana na cambelu, dziś zacząłem przeszkalać go na caledonie lecz gdy chciałem wrzucić na cambela celem dokończenia przeszkalania to okazało sie że ma karę :-(

Edited by jaruch_pl

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles

Bo ma kare ale ta kara na Cambelu nie działa. Jest pasek kary do odrobienia ale jak klikniesz na perki to w ich opisie one działają na 100%. Normalnie na okręcie, na który przeszkalasz w opisie perków pokazuje ci że 50% albo że perek nie działa. nie działa.

[W_PL]
Players
14 posts
6,471 battles

to czemu pokazuje na cambelu  perki kapitana na pomarańczowo ?

Edited by jaruch_pl

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles

Sprawdziłem. I faktycznie wszystko wygłada jakby nie działały. Mam perk na przyspieszenie torped do Umikaze którego akurat przeszkalam od pół roku :D. Sprawdziłem zasięg torped, na Tachibanie jest 20% krótszy a na Umi 10%. Perki działają na pewno na premkach.

[LOBUZ]
Players
1,649 posts
7,564 battles

Jak szkoliłem kapitana na Fletchera to 50k expa wbilem na Atlancie w 4 bitwy z czego w samej czwartej 26k :P

[AKI]
Players
4,147 posts
7,130 battles

Główny problem wynika z tego że granie na Atago za pomocą kapitana od Shokaku to średni pomysł :sceptic:

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles

Ach... Gdyby japońce mieli coś na kształt Albany...

Nie no tak dobrego okrętu to nie znajdziesz. Ale jest Katori czy Tachibana właśnie do takich ekstemalnych przeszkoleń jak te z CV. Swoją drogą materiału na premke IJN CV jest mnóstwo.

Players
280 posts
4,383 battles

Nie do końca masakryczny czas. Wrzuć kapitana na drzewkowe BB (co tam chcesz) i przeszkol go (najlepiej z przyspieszeniem za 200k kredytów) Masz 50k ekspa do odrobienia. Ale nie musisz pływać z tą karą na owym BB. Po prostu wrzucasz z powrotem na Tirpitza (nie przeszkalasz!) gdzie wszystkie perki działają na 100% i pływasz nim tak długo aż odbębnisz kare do owego BB, a jeszcze troche zarobisz.

Fajny patent (sam z niego korzystałem) i przestał działać. Sprawdzone przy pomocy Nowego Orleana i Indianapolis na serwerze RU.

.

Po rozegraniu jednej bitwy na NO, kapitan wrócił na Indianapolis i dalej na 50% (po wstępnym przeszkoleniu za kredyty)

Dodano:

A teraz, to już zgłupiałem: wchodzę do gry, wyświetlam kapitana a tam wszystko jak trzeba. Pierwsza część postu, to panika jakaś.

Edited by HMS_Emden

[-DWS-]
Beta Tester
4,474 posts
12,081 battles

Dodano:

A teraz, to już zgłupiałem: wchodzę do gry, wyświetlam kapitana a tam wszystko jak trzeba. Pierwsza część postu, to panika jakaś.

A takie coś się zdarza jakoś od 2 ostatnich patchy. Mi czasem nie gasi gwiazdki na okręcie, mimo, że już mam wygraną zaliczoną. Przelogowanie "wyrównuje" sprawę.

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles

A takie coś się zdarza jakoś od 2 ostatnich patchy. Mi czasem nie gasi gwiazdki na okręcie, mimo, że już mam wygraną zaliczoną. Przelogowanie "wyrównuje" sprawę.

Również to zauważyłem. Znaczy się nie gaszenie gwiazdek. Dodam gwiazki na rankedach też wygrane/przegrane bywają nie odnotowane. Ale to z kapitanem to pierwszy raz widze.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.