Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kayi4ek

Verze 0.5.13 - Bristké křižníky

12 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
375 posts
1,313 battles

Námořníci,

v tomto vlákně se s  námi můžete podělit o vaše názory, postřehy a připomínky k nově přidaným britským křižníkům. Děkujeme :honoring:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,955 battles

Tak to téhle hře opravdu chybělo. Další lodě, co mají smouky. Paráda

• Cool 1

Players
3,762 posts
18,821 battles

No, meli jsme ve hre RN T9 a ze smouku rozkladal Bismarck docela uspesne na prvocinitele...

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,955 battles

Ja vcera hned prvni hru narazil na divizi. 2x Leander a 1x Aoba. Byli to dobri hraci. Celou hru je nebylo videt. Jen palili do vsech okolo. Ta bezmoc byla znacna. Opravdu jsem si tu hru uzil. Po dalsi hre jsem to radsi vypnul...

[IDDQD]
Players
564 posts
7,086 battles

Neboj, až si dost hráčů nakoupí premiový RN lodičky a zaplatí pár přeškolení kapitánů, tak to WG zase nějak "vyváží" a za odměnu jim ty lodičky nerfne...

[IDDQD]
Beta Tester
2,573 posts
4,514 battles

Koukal jsem včera na Houmra s panem Sekundárkou (hráli 6 ),po 10 ? minutách vylezli ze smouku.A že homár nadával na ty náladový AP,tak si to tam celkem dost podávali.Solo hraní bude těžký,ale v divizi ... Tydle lodičky opravdu nejsou pro lamku mého ražení,nedejbože pana :D

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Je s nimi sranda. DMG teda žádný zázrak, ale dají se dobře používat jako přerostlé torpédoborce. Zatím spousta hráčů na BB netuší jak velký rozsah a jak rychle ty torpédomety přebíjejí, takže kolikrát čekají příliš dlouho na moment, kdy se musely těžké křížníky vytočit pro torpédový útok. No a v tu chvíli už k nim kolikrát pluje 8 ryb.

Edite: Tak mě napadá, že netuším jak kluci od WG přišli s tím, že CL je lovec DD. Já se do nich za boha na tieru 3 a 4 nemůžu trefit a když se trefím tak mu to nic neudělá. Uvidíme jak to bude vypadat na sedmém.

Edited by CerVus

[IDDQD]
Players
564 posts
7,086 battles

S těmahle křižníkama to je nějaký divný:

Vezmu si jeden z nich, nebo jiný CL nebo DD na nízkým tieru a těchle britských blbinek je po 11ti v týmu.

Vezmu si Nassau nabo jinou BB a v týmu jsou najednou max 2. WG si nějak vzalo k srdci dva dny mýho sealclubbingu a už je s BB prostě nepotkám, zato ale spoustu DD a letadel jo, plus BB vyššího tieru pro sichr.

[O-S-W]
Beta Tester
110 posts
9,933 battles

No Danae tragédie tolik citadel co jsem dostal i od DD jsem snad nedostal za celou dobu hraní, munice další tragédie, snad se to výše zlepší:ohmy: 

Modder
1,596 posts
3,451 battles

já chci poukázat hlavně na jednu věc, která nechápu, jak se mohla dostat do hry, protože jí totálně kompromituje

a to jsou nepřirozené nautické vlastnosti těhle křižníků - respektive super-rychlá akcelerace a naprosto žádná ztráta rychlosti v zatáčce

vůbec nechápu jak jste přišli na to, že tyhle vlastnosti můžete zahrnout do "national flavor" (tedy nějaké specifikum daného stromu). vždyť to je podmíněno fyzikou - konkrétně hmotou, energií, třením atd. případně technologií, kdy možná mladší lodě díky výkonějším strojům a lépe designovanému trupu jsou schopné rychleji akcelerovat, ale zkrátka nemůžete říct, že britské křižníky jako jediné mají tuhle unikátní vlastnost. tím říkáte že británie jako jediná měla nějakou zázračnou technologii, která jí umožňovala porušit zákony fyziky. hmotnější loď bude vždycky akcelerovat a zpomalovat pomaleji než loď méně hmotná a je úplně jedno jestli je britská nebo turecká, nemluvě o ztrátě rychlosti v zatáčce. vždyť ty lodě se chovají naprosto nepřirozeně. to je úplně stejné jako přidat do WoT strom, kde tanky pojedou rychleji do kopce než z kopce, jen proto, aby byly originální. ve hře je spousta reálně neměřitelných prvků jako spotovací vzdálenost, hit pointy, damage apod. a spousta arkádových prvků volně historických jako radary, opravářské týmy,... tady je prostor pro to pohrát si s "national flavor", ale ne v něčem, co podmiňuje existenci a chování lodí jako takových. to už zkrátka zacházíte příliš daleko a pak je otázka proč dělat vůbec hru s loděmi, proč vůbec na planetě Zemi, proč vůbec v tomhle vesmíru - a ne nějaké úplné sci-fi. navíc ty lodě něco takového k unikátnosti vůbec nepotřebují. je to naprostá zbytečnost. 

odstraňte to prosím asap

• Cool 1

[T-N-T]
Players
856 posts
11,895 battles

No dostal jsem se zatím jen k Danae, ale pro mě zatím nejméně zábavná větev lodí co jsem jel. Asi neumím ocenit jejich přednosti no:trollface:, hra s nima mi připomíná vše, jenom né zábavu. Jak tu někdo psal, že tyhle lodě nebudou pro všechny, tak s tím se dá jen souhlasit. Jó takový Minotaur může být zajímavý strojek, ale toho si zkusím na testu. Klasickou cestou by mi to trvalo tak2 roky a 3 infarkty :teethhappy:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.