Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kudlaty505

Technicznie - posty nieprzeczytane

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
21 posts
822 battles

Jak rozpoznać na tym forum, od którego postu zaczynają się te nieprzeczytane?

Na niektórych forach jest przy poście "post nieprzeczytany", na innych zamknięta koperta lub czerwony znaczek. A tutaj?

Pozdro.

Players
1,796 posts
2,177 battles

Jak rozpoznać na tym forum, od którego postu zaczynają się te nieprzeczytane?

Na niektórych forach jest przy poście "post nieprzeczytany", na innych zamknięta koperta lub czerwony znaczek. A tutaj?

Pozdro.

Jak najedziesz na pasek z nazwą tematu to masz mniej więcej po środku taką strzałkę w czarnym kółku. Naciskasz ją i z tematu wychodzą Ci 3 posty - pierwszy, pierwszy nieprzeczytany i ostatni. Klikasz na dole "View latest unread" i otworzy Ci się strona ustawiona automatycznie na pierwszy nieprzeczytany post. Czasami musisz chwilkę poczekać, aż post Ci się ustawi.
  • Cool 2

Players
280 posts
4,383 battles

Jak najedziesz na pasek z nazwą tematu to masz mniej więcej po środku taką strzałkę w czarnym kółku. Naciskasz ją i z tematu wychodzą Ci 3 posty - pierwszy, pierwszy nieprzeczytany i ostatni. Klikasz na dole "View latest unread" i otworzy Ci się strona ustawiona automatycznie na pierwszy nieprzeczytany post. Czasami musisz chwilkę poczekać, aż post Ci się ustawi.

Dziękuję, niby takie proste, a tyle się wnerwiałem, bo zawsze kilka ostatnich stron przewijałem. To powinno być podpięte obok "gdzie szukać statków ARP" :)

Weekend Tester
6,159 posts
4,329 battles

Ja korzystam z trybu mobilnego. Forum jest bardziej przejrzyste, szybciej się ładuje, i z automatu wrzuca do ostatniego nieprzeczytanego posta.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.