Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FM6a

Który okręt VIII tieru jest najlepszy na ranki?

7 comments in this topic

Recommended Posts

[-FWS-]
[-FWS-]
Beta Tester
225 posts
7,423 battles

Atago, Kutuzow ale w obu przypadkach musisz ogarniać krążki. Jeśli tego nie potrafisz to będziesz tylko powodował frustracje w swojej drużynie a uciechę z cytadel w drużynie przeciwnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
4,154 posts
9,221 battles

Samotny Bismark to nie problem, gdyby może był pod AA zrobiony ale każdy pływa na secondary . Problemem jest to że ciężko o samotnego Bismarka . Nawet lepiej bo dla dobrego gracza to i 2 samotne Bismarki obok siebie nie maja jakiegoś strasznie zabójczego tego AA

Edited by KaraMon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
3,137 posts
10,652 battles

IMO

BB - Bismarck

DD - Fubuki

CA/CL Czapajew

Na chwilę obecna jednak jak dobrze ogarniasz CV to Szokaku może być bardzo szybką drogą do rank 1.

Graczy na CV jest naprawdę mało, najczęściej jak już się trafiają to aż żal patrzeć. Lexingtony, jakieś Szokaki, które zamaist spotować i polować na DD to lecą na najbardziej wysunięty BB (wiem, bo często ja tym celem bywam). O ile 1 atak może być groźny jak pozostałe BB zaczynają spieprzać - atak pełną siła i zawsze coś wejdzie, tym bardziej, że nie moge pokazać burty wrogim BB. Jednak następne ataki są rzucane tak jak startują eskadry - pojedynczo, a te najczęściej nie dolatują do zrzutu, czasem doleci 1-2 samoloty. Często cv kończą  z gównianym wynikiem. Ogólnie gra cvłek na rankedach ostatnio przypomina paraolimiadę - nei przez to jak są słabe tylko kto je prowadzi. Stąd ogarnięty gracz na CVce potarfi zrobić kolosalną różnicę.

 

Edited by Ter_ion

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×