Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Skrzetusky09

Wynajem / dzierżawa okrętu? :)

19 comments in this topic

Recommended Posts

Players
160 posts

Witam.  Wpadł mi do głowy pewien pomysł i chciałbym zasięgnąć Waszych opinii. 

Otóż gdyby tak np. w world of warships znalazła się opcja wynajęcia/udostępnienia innemu graczowi własnego okrętu na określony czas i na określonych  warunkach?

Pomyślałem o tym przede wszystkim w kontekście gier z przyjaciółmi, gdyż obecnie różnica tieru w dywizjonie może wynosić tylko 1 +/-, więc jeśli moi koledzy są noobami to nijak nie mogę pograć z nimi na wyższych tierach, przy założeniu oczywiście że mam wyższe poziomy. 

Tymczasem jeśli mam w porcie pokaźną flotę wysokich tierów, to przy opcji udostępniania, mogę podzielić się nią z przyjaciółmi na kilka gier.  

Pomijam tutaj narazie propozycje jakichś szczegółowych regulacji i zasad takich udostępnień, chodzi mi tylko o ogólną ideę. 

Zapraszam do dyskusji, chociaż ten temat być może był już kiedyś wałkowany :) 

Pozdrawiam.

[AKI]
Players
4,147 posts
7,130 battles

yyyy... nie bo na razie grind jest jedyną formą trzymania graczy przy grze

Players
1,308 posts
11,490 battles

Niemożliwe, bo:

WG się nie zgodzi, bo to pozbawia ich kasy za ewentualny grind oraz nic z tego nie mają, a jest to dla nich skomplikowana operacja z punktu widzenia programisty.

Wpuszczanie nowego gracza na wysokie tiery jest karaniem drużyny, do której tego gracza by wrzuciło - bo zwyczajnie nie umie grać. I tak na wysokich tierach gra zbyt dużo słabych graczy (aż kusi, żeby powyzywać od rozmaitych naczelnych).
Jeżeli chcesz pograć z kolegą zacznijcie wspólny grind jakiejś linii.

• Cool 3

Players
1,745 posts
11,972 battles

więc jeśli moi koledzy są noobami to nijak nie mogę pograć z nimi na wyższych tierach

i dobrze że nie możesz wprowadzać noobów na wyższe tiery

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

Ten jeden tier różnicy to i tak za dużo. Już widziałem Kawachi na szóstkach, bo było w dywizjonie z jakimś krążkiem. Efekt? Free frag, który nawet nie postrzelał, bo pojedyńczy Cleve go spalił siedząc poza zasięgiem jego dział.

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles
AAAAAAA Dyskretnie wypożyczę okręty 8T komuś, kto dojdzie nimi do 1. rangi na moim koncie.

[ZORRO]
Beta Tester
1,186 posts
2,448 battles

AAAAAAA Dyskretnie wypożyczę okręty 8T komuś, kto dojdzie nimi do 1. rangi na moim koncie.

Daj konto na dwa miesiące

Zobaczę co da się zrobić :D

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

Od paru patchy wstecz jest to niemożliwe. Kawachi to III tier i może być w dywizjonie co najwyżej z IV tierem. Czyli mamy Kawachi w dywizjone liczonym jako tier iV. Czwórki podlegają noob protection i są losowane do bitwy co najwyżej z piątkami. Zasada losowania +/- 2 tiery w bitwie dotyczy piętek i wyżej, do czwórek włącznie jest +/- 1 tier.

Fakt, od jakiegoś czasu nie spotykam pancernych Kum na tierach VI. Może uznali, że kapitanowie NM nie mają z nimi szans :trollface:

Niemniej dawniej dywizjon Kuma + Kawachi mógł trafić spokojnie na tiery VI i być sporym osłabieniem. Dzisiaj zaś trafi na piątki i... też BBek trzeciego tieru nie da rady, gdyż wszystkie krążki mają większy zasięg od niego i go z łatwością spalą (Omaha i Furutaka), czy też sklepią z APeków (Koniu, Kirov, którym cytadelowałem nawet pancerze wyższych tierów).

A dzisiaj dywizjon Furutaka i Myogi wparował na tiery siódme i mam bardzo niemiłe wspomnienia z tej bitwy, bo zostałem zwyzywany od idiotów przez pomidora na Padace, który uznał, że to moja wina, jak przytuliłem jego rybki puszczane zza moich pleców.

Dlatego, zaprawdę, powiadam wam, jeżeli chcecie już robić dywizjony na +1/-1, to niech to będzie IX i X, czy ewentualnie VIII i IX, ale nigdy niżej, gdyż macie spore szanse na osłabienie teamu poprzez wprowadzenie okrętu spoza widełek -2/+2, jakie przewiduje MM (liczony jest zawsze najwyższy tier w dywizjonie, a nie waga tego dywizjonu. Może nie dlatego, że to przerasta devsów z WG, ale dlatego, że byłaby to swoista ochrona przed wrzucaniem nas jako low tiery w bitwie. Nie chcę Bayernem walczyć ŁAmagami, NC i Smarkami? Bardzo proste, tworzę dywizjon z Nicholasem i trafiam góra na siódemki).

Players
6,008 posts
7,043 battles

Czyli chcesz dać komuś kto powiedzmy zaczyna Yamato, żeby zobaczył jak to jest? Jestem przeciw.

Proponuję korzystać z Publicznego Testu. Tam możecie razem, w dywizjonie, grać na czym chcecie.

Players
3,137 posts
10,613 battles

Ależ tak ... prosimy o możliwość umożliwienia totalnym noobkom gry na top tierach https://eu.warships.today/player/514500114/Skrzetusky09 taki admirał poprowadzi każdy dywizjon do zwycięstwa :izmena:

Boże uchowaj :hiding:

Swoją drogą mówicie, ze CV UP, a rośnie nam nowy Azell :B

Edited by Ter_ion

Players
296 posts
2,891 battles

Ależ tak ... prosimy o możliwość umożliwienia totalnym noobkom gry na top tierach https://eu.warships.today/player/514500114/Skrzetusky09 taki admirał poprowadzi każdy dywizjon do zwycięstwa :izmena:

Właśnie, to powinno być jako osobny tryb, powiedzmy "Zlej sobie Nooba" albo "Masz zły dzień, stłucz Nooba":teethhappy:

Players
3,137 posts
10,613 battles

Raczej postaw się w sytuacji gdy wchodzisz do kolejnej bitwy i ponownie dostajesz dywizjon miszcza na Midwayu z kolegami na Yamato i Zao (którzy dotąd osiągneli poziom 40% WR na chesterach grając ci-opy). Starczy już tego co w tej chwili gra serwuje.

• Cool 2

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles

Ter_ion ale ty jesteś niemiły do nowicjuszy. :D Przecież jakiś tam procencik będzie pro w przyszłości.

Ale serio, wystarczy nam już premium noobów grających na premkach 8t po kilku bitwach i nie mających pojęcia o grze. Także też jestem przeciwko wypożyczaniu okrętów.

Players
296 posts
2,891 battles

Ter_ion ale ty jesteś niemiły do nowicjuszy. :D Przecież jakiś tam procencik będzie pro w przyszłości.

Ale serio, wystarczy nam już premium noobów grających na premkach 8t po kilku bitwach i nie mających pojęcia o grze. Także też jestem przeciwko wypożyczaniu okrętów.

Tu wcale nie trzeba premek by spotkać noobów, przez ostatnie 2 dni mam same porażki bo mój tim idzie pod lufy pokazując pełną burtę, każdy płynie gdzie chcę lub uciekają na koniec mapy i nie robią zupełnie nic i to na 8 tierach. Ale na szczęście jeszcze nie wyszedłem na minus bo zawszę coś zrobię, kogoś zatopię czy sam przejmę cap. Wkurzają mnie te losowania bo w tedy gra jest do dupy, ty się starasz, atakujesz a twoi stoją gdzieś na końcu gdzie nikogo nie ma lub uciekają przed jednym pancernikiem albo lecą solo na środek mapy. Może znajdzie się jeden ogarnięty gdzie we dwóch coś zwojujemy ale to wszystko, powtarzają się sytuacje gdzie zdejmiemy kilku przeciwników gdy my nie straciliśmy jeszcze ani jednego okrętu, bo i jak gdy każdy chowa sie po rogach, tylko ja i kompan długo sami nie damy rady wszystkim wiec w końcu zginiemy. Przeciwnik który ma o kilka okrętów mniej wybija nam wszystkich i znowu przegrana. Więc kto pływa na ósemkach i dziewiątkach i skąd mają te okręty gdy tak grają, wujek im doszedł czy co, przecież kupić Amagi się nie da, trzeba dojść, a żeby dojść trzeba grać, a jeśli się tyle gra to chyba się uczy no nie? Nie kumam tego.

Players
4,154 posts
9,221 battles

Ale możesz kupić tirpitza, naciskasz W i on juz pare groszy zarobił i "mnóstwo" expa . Potem przetapiaz na free exp i problem z głowy , "doszedłeś" do t8 , kredyty też za dolary . Uczyc sie nie musisz nic , jedynie nacisnąć W i trafić ze 3 razy w coś z armat i już zarobiłes "miliony"

Edited by KaraMon
  • Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.