Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kayi4ek

Verze 0.5.13 - Všeobecná diskuze

5 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
375 posts
1,313 battles

Milí kapitáni,

jak bývá zvykem, i tentokrát bychom rádi viděli vaši zpětnou vazbu ohledně testované verze 0.5.13.

V tomto vlákně nám můžete zanechat svůj názor na celkový charakter nadcházející aktualizace a váš obecný dojem z ní.

Ke konkrétním prvkům se pak můžete detailněji rozepsat ve vláknech k tomu určených, která najdete zde:

Verze 0.5.13 - Hlášení chyb

Verze 0.5.13 - Kontejnery

Verze 0.5.13 - Stabilita a výkon herního klienta

Verze 0.5.13 - Změny provedené na mapách

Verze 0.5.13 - Změny v uživatelském rozhraní

Verze 0.5.13 - Hráčské profily

Verze 0.5.13 - Britské křižníky

Děkujeme :)

[CSN]
Beta Tester
21 posts
7,419 battles

Prosím vypouštění torpéd po jednom zavést i u stávajících lodí. Je to super vychytávka. :) Když k Vám jede loď čelně , vypouštění po jednom paráda. Asi se dost diví, ale dostane celou salvu, sice postupně, ne jen jedno a odchod do přístavu.

[IDDQD]
Players
564 posts
7,086 battles

V tom videjku s Dashou před uvedením patche slibovali rychlejší reakce v přístavu, jestli si teda dobře pamatuju, ale mě to připadá úplně stejný, možná ještě horší.

[CULMY]
Players
112 posts
8,216 battles

tak jestly si tedy nekdo mysli, ze po tomto vykonu v bitve  http://prntscr.com/d3f67k     je to adekvatni odmena, tak bych tedy chtel vedet, co delat, abych dokazal vydelat na dalsi lod ve vyvojovem stromu, protoze po odecteni vsech nakladu mi zustalo 92 925creditu  a to s premiovym uctem. a musim se priznat, ze takovy vykon je spis vyjimecny, vetsinou jsem rad, pokud nekoncim financne v minusu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.