Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kayi4ek

Verze 0.5.13 - Stabilita a výkon herního klienta

2 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
375 posts
1,313 battles

Milí námořníci,

v tomto vlákně můžete diskutovat o stabilitě a výkonu herního klienta verze 0.5.13 :honoring:

[BSW-F]
Players
31 posts
20,604 battles

-zatím se zdá stabilní, jen někdy se chybně načte karta čekání na zařazení do bitvy a ještě méně často se načte chybně karta před zahájením bitvy, bitva pak běží v pořádku

- výrazné snížení DMG střel moc hře neprospívá, s křížníkem jsem nastřílel přes 60 střel bitevní lodi a nic-on se s obtíží strefil 2x a já byl vyřazen

-sestavování soupeřů se mi ani trochu nelíbí, s křižníkem V úrovně jsem často zařazen proti lodím VI a VII úrovně a bitva se stává z mého pohledu nehratelná, bitevní lodě mají výrazně delší dostřel, silný pancíř, účinější střelivo a přibližně podobně jsou na tom i křižníky

hra se stává spíše otravnou než zajímavou a zábavnou, taková hra nemůže zvyšovat investice hráče do hry a naopak odrazuje od užívání, stejně se to děje s tanky kde hru užívám stále méně a už do ní nic neinvestuji pokud se to nezmění

-bylo by dobré zavést možnost výběru ze všech spotřebních doplňků pro každou loď snad jen mimo přídavných letadel

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.