Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kayi4ek

Verze 0.5.13 - Kontejnery

52 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
375 posts
1,313 battles

Námořníci,

v tomto vlákně s námi můžete sdílet vaše návrhy, postřehy a připomínky k nově přidané funkci kontejnerů.

Players
205 posts
5,013 battles

Cituji z webu:

"Každých 24 hodin může hráč nasbírat až tři kontejnery za použití zkušeností nahromaděných v bitvách. Při současném nastavením stojí první kontejner 2 000 ZK, druhý 10 500 ZK a třetí 24 500 ZK."

Tak proč mám třetí kontejner za 37 000?

Players
3,746 posts
18,780 battles

Umis pocitat ? Secti si to... ukazuje ti to celkovy prubeh nasbiranych XP.

Edited by ims21

[IDDQD]
Beta Tester
194 posts
16,351 battles

Umis pocitat ? Secti si to... ukazuje ti to celkovy prubeh nasbiranych XP.

To už je velká násobilka:trollface:

Players
205 posts
5,013 battles

Aha, tak to jo. Já to bral od pevného bodu, kdy začínám na 0 exp a "neresetuju" expy.

Jinak jsem rád, že jsem pobavil ty. Je mi jasné že cizí chyba vždycky potěší...Jinak ano, jelikož jsem absolvoval 5 vysokoškolských matik, tak opravdu umím počítat.

Edited by stefino_cz

Players
33 posts
3,984 battles

Aha, tak to jo. Já to bral od pevného bodu, kdy začínám na 0 exp a "neresetuju" expy.

Jinak jsem rád, že jsem pobavil ty. Je mi jasné že cizí chyba vždycky potěší...Jinak ano, jelikož jsem absolvoval 5 vysokoškolských matik, tak opravdu umím počítat.

Určite si sa na to pozeral z toho zložitejšieho pohľadu, to sa nám múdrejším stáva :D Derivácie a integrály bez problémov ale ako náhle vidíš jednoduchú vec tak rozmýšľaš že kde je háčik .... pritom je to úplne primitívne. :) Aj keď logicky by to malo byť tak ako si ty uvažoval. Keď už dosiahnem prvú odmenu tak logicky začínam od 0 aby som dosiahol druhú odmenu. Ale to zase len my múdrejší tak rozmýšľame :B

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

prvý krát, čo som počul o kontajneroch tak som z nich nebol nadšený ale po odskúšaní musím WG pochváliť, sú oveľa lepšie ako daily misie

Players
3,746 posts
18,780 battles

Jak je to s tim vybráním a otevřením ?

Vybrat (převžít) je musím, jinak druhý den je po nich, ale otevirat si je mohu jak chci ?  Nebo obojí mohu kdy chci ?

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

myslím, že sa ti na konci dňa atomaticky pozbierajú, pokiaľ si ich nezobral ručne

[FO3]
WoWs Wiki Team
285 posts
4,775 battles

Kdyz si nepromenis expy na kontejner, hra ti je na konci casu vybere sama. Vzdy se vybere jen tolik kontejneru, na kolik mas expy (to je imho duvod, proc je to pocitani expu udelane tak jak je). Prebytecne expy se mazou, nejde si jeden den nahrat "do zasoby". U kazdeho kontejneru na ktery mas narok ti vylosuje jestli bude Credit, Camo+Signal nebo Consumable. Nikdy ale ten kde mas lepsi sanci na vzacne veci (lode atd). 

Otevreni "vyzvednutych" kontejneru udelas kdy chces. Pokud jich mas 1000, hra ti je zacne sama otevirat od nejstarsiho pri vyzvednuti dalsiho, aby si udelala misto. Nikdy neprijdes o zadny obsah.

Edited by yaketymasq

[GWDYS]
Community Contributor
260 posts
8,836 battles

zbytečně dlouhé animace při sbírání a otevírání konetejnerů, kdyby se daly přeskočit, tak by to bylo méně otravné :trollface:

• Cool 1

[T-N-T]
Players
856 posts
11,895 battles

Zkusil jsem "štestí" a dalo mi to 5 docela zajímavých halloweenských kamufláží, tyhle neznám. Budu asi zkoušet zatím ten štastný kontajner, napětí jak ve sportce:D...včera to dalo jen 2 x 5 vlajek.

worldofwarships_2016_10_21_12_48_32_42.jpg

edit- ve druhém kontíku zase hezké kamufláže, oproti misím co bývaly, já jsem spokojen:great:

worldofwarships_2016_10_21_14_39_26_58.jpg

Edited by ladisg

[IDDQD]
Players
564 posts
7,086 battles

Já nějak nepochopil, jak si mám vybrat, co to bude za kontejner. U toho úplně prvního mi to nabídlo výběr a od té doby to frčí automaticky a asi náhodně - tak jak si mám vybrat ten "jako premiovej"??

EDIT: tak teď mi najednou vybrat šlo - asi provozní slepota - koukám furt na čudlík, mačkám a nic a najednou to jde?

Edited by noob_on_steroids

Players
1 post
2,407 battles

Zapnem hru a kontajnery celych 5 odkial neviem ale co je dolezite z jedneho mi vypadlo 250 havarijnych sad :) a este camo niake pekne takze spokojnost urcite ;)

Players
11 posts
7,570 battles

Za sebe musim říct, že daily mise mi chybí. Snad to nejak vykompenzujou týdeníma misema.

A ty animace vybírání kontejnerů bych taky nejraději přeskakoval. Popravdě, kdyby šlo nekde nastavit kerý typ kontejneru se mi bude automaticky pořizovat, bylo by to supr abych si toho nemusel vubec všimat.

• Cool 1

Players
7 posts
4,830 battles

Tak dneska první superkontejner - 100x Dragon flag

Už je nějaká statistika, jaká je pravděpodobnost, že ho člověk získá?

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Já dnes dostal také první super kontajner. 250x vlajka na rychlost. To jde.

[WG-EU]
WG Team
375 posts
1,313 battles

Tak dneska první superkontejner - 100x Dragon flag

Už je nějaká statistika, jaká je pravděpodobnost, že ho člověk získá?

Ty Dragon flag ti závidím! Potřebuju pár kapitánů potahat na 15 :)

[IDDQD]
Alpha Tester
2,628 posts
16,264 battles

Tak jsem se také dočkal :). Padlo mi 250 prem oprav. Takže 500 za týden, když vezmu ten start. Jsem pěkně spokojenej parchant.

Jinak souhlasím s Coleem (sakra - je to správně? :amazed:) Bylo by fajn mít možnost přeskočit tu animaci.

Všimli jste si, že vám animace ukáže už při losu, že jste získali superkontejner?

JInak měl jsem představu, že je budu pouze vybírat, ale otevřu je až časem naráz, ať má ten mamon pořádnej říz, ale pak jsem si řekl, že raději nebudu důvěřovat v systém. Nerad bych o něco přišel (chci alobal emotikon!). Na druhou stranu se děsím toho, že mi třeba padne prem loď, kterou vlastním a dostanu jen nějaké ušmudlané kredity. To bych asi psychicky neunesl a bylo by zle, bany etc :trollface:. Fix bude v dalším patchi doufám.

Za mě jsou kontejnery super počin :great:

p.s. Co takhle nějakej easter egg? Ten chlapík co imrvére leští to torpédo by se někdy mohl dočkat překvapení a mohl by se proleštit až k finální explozi :trollface:. Ehm.

Jo a Dračích vlajek mám ješte asi 250 kousků Kájíčku. Muehehe

Edited by TheComedian1983

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,027 battles

ja zatim uspesne dostavam dratem peti vlajkama do oka za kazdou bednu kazdy den :teethhappy:

marwe, kajo, jake ze je to cislo uctu na Kypr ? Nebo se to ma posilat primo Serbovy na raketovy program ?

Asi je potreba jit tomu stesticku vazne naproti

PES3a2e3b_200757_2791857.jpg

:trollface::trollface::trollface:

[IDDQD]
Beta Tester
2,569 posts
4,494 battles

p.s. Co takhle nějakej easter egg? Ten chlapík co imrvére leští to torpédo by se někdy mohl dočkat překvapení a mohl by se proleštit až k finální explozi :trollface:. Ehm.

No,za výbuch jsem taky,aspoň malý.Nemusí být v řádu megatun,takové to - sice malý,ale potěší.

A k tomu leštění,námořník je půl roku na vodě,tak leští co mu přijde pod ruku :hiding::D

P.S. Mě to dalo 20M kreditů,potěšilo

Edited by Stratos_HF

[WG-EU]
WG Team
375 posts
1,313 battles

Tak jsem se také dočkal  Padlo mi 250 prem oprav. Takže 500 za týden, když vezmu ten start. Jsem pěkně spokojenej parchant.

Jinak souhlasím s Coleem (sakra - je to správně?) Bylo by fajn mít možnost přeskočit tu animaci.

Všimli jste si, že vám animace ukáže už při losu, že jste získali superkontejner?

JInak měl jsem představu, že je budu pouze vybírat, ale otevřu je až časem naráz, ať má ten mamon pořádnej říz, ale pak jsem si řekl, že raději nebudu důvěřovat v systém. Nerad bych o něco přišel (chci alobal emotikon!). Na druhou stranu se děsím toho, že mi třeba padne prem loď, kterou vlastním a dostanu jen nějaké ušmudlané kredity. To bych asi psychicky neunesl a bylo by zle, bany etc :trollface:. Fix bude v dalším patchi doufám.

Za mě jsou kontejnery super počin :great:

To s tou animací napíšu do zpěnté vazby. A napíšu na podporu, ať ti ty vlajky odeberou, protože si je nezasloužíš :smart_fish:

ja zatim uspesne dostavam dratem peti vlajkama do oka za kazdou bednu kazdy den :teethhappy:

marwe, kajo, jake ze je to cislo uctu na Kypr ? Nebo se to ma posilat primo Serbovy na raketovy program ?

Asi je potreba jit tomu stesticku vazne naproti

PES3a2e3b_200757_2791857.jpg

:trollface::trollface::trollface:

Kdybych to věděl, tak si taky připlatím za Dragon flag :P

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,628 posts
16,264 battles

Mám takovej dojem, že kontejnery čeká brzký nerf, když to tady tak čtu. 20 mega Stratosi? To si žádnej balíček asi kupovat nebudeš co? :)

Beta Tester
6 posts
167 battles

Ako si to myslel, ked si pisal, ze superkontajner poznas uz na zaciatku? Ja som zatial dostal max. 3000 volnych skusenosti. Neviem, ci uz je to superkontajner :D

[IDDQD]
Alpha Tester
2,628 posts
16,264 battles

Když ti to hází kostkama tak při superkontejneru ty kostky zezlátnou. 3000 xp? To je pevně doufám obyčejná odměna :amazed:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.