Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kayi4ek

Verze 0.5.13 - Hlášení chyb

64 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Team
375 posts
1,313 battles

Kapitáni,

narazíte-li během testování na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

• Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.
  • Založte vlákno s jasným názvem
  • Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna
  • Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.
  • Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.
  • Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Seznam známých chyb a bugů:

• Vypnutí hry v přístavu způsobuje pády klienta a oznámení o chybě Windows
  • Dlouhý čas načítání uživatelského rozhraní během načítání bitvy
  • Video o nové funkcionalitě 4. úrovně účtu je pouze náhrada, video bude změněno společně s vydáním živé verze 0.5.13

Děkujeme :honoring:

• Cool 1

[ATOM]
Players
16 posts

Při dnešním hraní jsme si všimnul, že u Bismarcka se mi při zásahu objeví ikonka zničené sekundárky nebo AA. Ale přitom mám upgrade na 100 přežití.

[BL4CK]
Players
76 posts
11,543 battles

Budyonny pri najvecsiom oddialeni nepocut zvuk strojovne, na ostatnych lodiach to nerobi.

Masakr11: to ale neznamena ze mas sekundarky nesmrtelne! Iba maju o sto percent viac vydrze.

[IDDQD]
Alpha Tester
2,760 posts
16,794 battles

Při team dmg není kompenzace

WyaWsn1.jpg

O07Ix5A.jpg

To že jsem dříve dostával malé kompenzace nepokrývající škody je jedna věc, ale nedostávat žádné? To jako fakt?

Pevně doufám, že to jen divně zobrazuje (neznám přesná čísla). Tak jako tak je tady chyba.

Doufám, že jsem v patch notes nepřehlédl poznámku o free team killingu :unsure:

[-VU-]
Players
153 posts
3,586 battles

Mna by zaujimalo , ked som v zozname chyb. 

• Dlouhý čas načítání uživatelského rozhraní během načítání bitvy

A samozrejme po nacitany som uz bol potopeni  Aku dostanem kompenzaciu?   v kybli su nielen vlajky ale bonus dna  a kedze som sposobil 0 poskodeny a nepohol sa tak som este skodni. 

Players
19 posts
3,163 battles

Většinou k večeru se mi stává že při přechodu z herní mapy do přístavu mě to vyhodí ze serveru a nemožu hru znovu rozjet. Když se znovu připojím dostanu se do přístavu, hra začne načítat model lodi a sem zas venku. Nezáleží na typu lodi kterou mám zrovna aktivní. naposledy se mi to stalo asi dvě minuty zpátky. Tento bug zažívám od předposledního updatu. Dříve se tato chyba nevyskytovala

[WG-EU]
WG Team
375 posts
1,313 battles

Zase sa opakuju penetracie s 0 dmg dostane sa mi tentokrat odpovede preco sa to deje?

shot_16_10_25_21_48_18_0381.jpg

shot_16_10_25_21_48_18_0381.jpg

Odpovědi se ti dostane. Jsou dvě vystvětlení. Buď jsi trefil část lodi, která je již zničená a nemá HP (což není tento případ), nebo jsi trefil místo, kde má loď velmi slabý pancíř, za kterým je pancíř silnější, který střelu zastavil.

Při team dmg není kompenzace

WyaWsn1.jpg

O07Ix5A.jpg

To že jsem dříve dostával malé kompenzace nepokrývající škody je jedna věc, ale nedostávat žádné? To jako fakt?

Pevně doufám, že to jen divně zobrazuje (neznám přesná čísla). Tak jako tak je tady chyba.

Doufám, že jsem v patch notes nepřehlédl poznámku o free team killingu :unsure:

Kompenzace za poškození spojenci byla společně s předělanou ekonomikou odstraněna.

Edited by Kayi4ek

[BL4CK]
Players
76 posts
11,543 battles

Odpovědi se ti dostane. Jsou dvě vystvětlení. Buď jsi trefil část lodi, která je již zničená a nemá HP (což není tento případ), nebo jsi trefil místo, kde má loď velmi slabý pancíř, za kterým je pancíř silnější, který střelu zastavil.

hmmm takze penetracia bez penetracie :) myslim ze to by mala byt nakoniec ikona neprebitia... koniec koncov to je aj vysledok

aj tak si myslim ze je to hlupost a strelil si odpoved len tak aby vyzerala ako odpoved..

pancier za ktorym je pancier... :/ to musel jaky rozum vymyslet taku lod :D

[IDDQD]
Players
1,338 posts
10,654 battles

To  je nějaká nová technologie? Dvojitý pancéř s tím, že první vrstva je slabší jak ta druhá? V praxi to bylo naopak. Teda WG z toho pěkně trollí..

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

...

pancier za ktorym je pancier... :/ to musel jaky rozum vymyslet taku lod :D

Ano, byl velmi chytrý. A rozhodně chytřejši, než někdo nejmenovaný...

To  je nějaká nová technologie? Dvojitý pancéř s tím, že první vrstva je slabší jak ta druhá? V praxi to bylo naopak. Teda WG z toho pěkně trollí..

Ajáj kluci, vysmívat někomu bez toho, aby jste si to ověřili... Tak se ještě jednou podívejte na modely některých lodí...

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,667 battles

Kompenzace za poškození spojenci byla společně s předělanou ekonomikou odstraněna.

to vysvetluje prečo v poslednom čase viac schytávam torpéda od vlastných ako od červených

[BL4CK]
Players
76 posts
11,543 battles

Dobre tak uznajte ale sami ze ked nastane taka situacia malo by sa to ratat ako nepenetracia cize aj prislusny obrazok.. ci?

Je to dohromady par hapeciek o ktore som prisiel resp isty kill na lod co ma par stovak hp a 2x pene mu nic neurobi ale ok budiz... pre mna uz je to uzavrete.

Ja sam uznavam ze nemam mechaniku hry nastudovanu dokonale. ALE!
TIE TORPEDA CO PRECHADZAJU CEZ LODE A VESELO PLAVAJU DALEJ !!! hmm?

chlapi ved ja si nepotrebujem ego honit ani staty ani nic ine ale ked sa do prkna taketo veci stavaju chcem vediet ze kde sa stala chyba...
takze pene za 0 by sme mali vysvetlene a uzavrete no a teraz tie torpeda.. niekto nejake rozumne vyvetlenie?

Players
1,388 posts
4,330 battles

Dobre tak uznajte ale sami ze ked nastane taka situacia malo by sa to ratat ako nepenetracia cize aj prislusny obrazok.. ci?

Je to dohromady par hapeciek o ktore som prisiel resp isty kill na lod co ma par stovak hp a 2x pene mu nic neurobi ale ok budiz... pre mna uz je to uzavrete.

Ja sam uznavam ze nemam mechaniku hry nastudovanu dokonale. ALE!

TIE TORPEDA CO PRECHADZAJU CEZ LODE A VESELO PLAVAJU DALEJ !!! hmm?

chlapi ved ja si nepotrebujem ego honit ani staty ani nic ine ale ked sa do prkna taketo veci stavaju chcem vediet ze kde sa stala chyba...

takze pene za 0 by sme mali vysvetlene a uzavrete no a teraz tie torpeda.. niekto nejake rozumne vyvetlenie?

0 DMG = zasahl jsi modul (sekundarky, torpeda, ...)

Moduly maji taky HP akorat se nezobrazuji.

---

torpedem das za nula nebo minimalni DMG v radu desitek HP jenom kdyz zasahnes znicene kormidlo (modul).

jinak davas normalni zasahy s DMG,

polovicni DMG kdyz vycerpas HP modulu (predek napr. Yamato = 7800, Shimikaze = 2600 , zadek Yamato =8300, Shimikaze = 2000, stred Yamato = 9400, superstruktura = 3700)

pod lodi to muze proplout uplne normalne

protoze pod lodi to vypada takhle

navic lode nestoji na hladine rovne ale se pohupuji, taky kdyz zatacis tak se naklani

EFgNbSl.jpgzKmbfXg.jpghyi7Fm5.jpg

Edited by M8ii

[IDDQD]
Alpha Tester
2,760 posts
16,794 battles

To zas tak nevadí. protože to byly stejnak drobné. Spíše drobné z drobných. Alespoň vím co je jinak, protože v patch notes jsem to nějak přehlédl :hiding:. Dík za info.

JInak k pokutám bych něco měl. Už to tady padlo dříve, ale co to navýšit v řádech stovek procent . Za torpéda ja zodpovědný ten, kdo je vypalí  (Občas se mi to také stane, velmi, velmi zřídka, ale milerád bych zaplatil takovou pokutu). A pokud se růžovka rozhodne spáchat sebevraždu tím, že začne střílet do vlastních, tak by jej ještě mělo čekat překvapení v garáži. Třeba půl milionek dolů a on už to příště neudělá.

[IDDQD]
Players
1,781 posts
16,139 battles

Nevím jestli je to chyba nebo záměr, ale zdá se mi že si mi přepíná kamera při střelbě podle toho který děla jsou schopný v danou chvíli vystřelit. Např. jedu bokem kdy jsou všechny děla zaměřený a mám zazoomováno, začnu se točit čelem takže se zadní děla dostanou mimo palebnou výseč (nelze s nima střílet). V tu chvíli mi jakoby kamera poposkočí na předek, trochu se tím změní můj pozorovací úhel a je to docela otravný když člověk manévruje a děje se to 100x za bitvu. V předchozím patchy to určitě nedělalo. Přiznám se že jsem nezkoumal nastavení jestli to lze někde vypnout.

Snad jsem to popsal trochu srozumitelně :unsure:

Players
140 posts
3,107 battles

Aj mne sa to uz parkrat stalo, ale po par sekundach sa mi to vratilo hned spät. Nejako extra mi to nevadi.

[BL4CK]
Players
76 posts
11,543 battles

M8ii: ale neexistuje aby to preslo skrz kirov - s plnymy HP na  !strede! trupu a dalej plavalo, to by museli byt aspon 2 metrove vlny aby to s tou lodou hadzalo tak ze by z toho bol miss...

proste sa to stava a miesto toho aby sa napisalo ano hej vieme o tom je to chyba mechaniky/hry/vyvoja... ach....

[POFF]
Beta Tester
195 posts
16,790 battles

Tak mi chyběla jedna hvězda k tomu,abych postoupil ze 4 na 3,přišla výhra,shodou okolnosti proti mě v týmu steroid:honoring:,výhra přišla a dostal jsem po 50 signálech na 3 ranku.Ted přichází otázka,po pár minutách po večeři se vracím zpět k pc,že si jdu užívat postupu a ejhle,v levo nahoře vidím 4 rank a navíc bez hvězdy,tak si říkám....co to je????:red_button:

Po restartu hry je vše OK,ale vyděsilo mne to:angry:

shot-16.10.27_18.27.54-0100.jpg

shot-16.10.27_18.27.40-0987.jpg

Edited by Excites

[VTNS]
Players
16 posts
12,452 battles

Zdar všem, nevím zda to je až aktualizací z dneška, nebo aslainem, ale je změněné přehazování kapitánů mezi loděmi, to co dříve šlo v podstatě na 1 klik, tak dnes je jako detektivka s rozklikáváním do 5 úrovně rodokmenu.... Prosím o zkušenosti ostatních, zda je to systémové, nebo např. posledním aslainem. Díky.

Edited by Carllito

[T-N-T]
Beta Tester
838 posts
6,865 battles

Halloween mise je bugnutá.

V půlce bitvy se Transylvánia zastaví uprostřed mapy a už se dál nehne. Další enemy lodě nepřijedou, Rasputin se neukáže a když jsme do Transky (evidentně je to hormonální deprivát:ohmy:) šťouchali, tak se otočil čumákem ke stratu bitvy, takže jsme ho nemohli do konce ani došťouchat.

Viz screen kde už stojí čumákem ke stratu.

P.S.: Loď stojí, i když se mu kola pomalu točí...shot_16_10_28_14_14_52_0056.jpg

[IDDQD]
Players
1,338 posts
10,654 battles

Ano, byl velmi chytrý. A rozhodně chytřejši, než někdo nejmenovaný...

Ajáj kluci, vysmívat někomu bez toho, aby jste si to ověřili... Tak se ještě jednou podívejte na modely některých lodí...

Tak ještě jednou. Já napsal, že v praxi byl první plát pancéře silnější jak ten druhý. Dívat se na model od WGnepotřebuji. Že to tam je jinak je "jejich technologie" Nelogická, špatná. ;)

Players
3,788 posts
18,943 battles

... jiz nekolikrat se mi stalo, ze jsem namontoval Dragon Flags a nakonec ve vyuctovani nebyla a presto se odecetla...  Naposledy to bylo dneska - ve zpravach o namontovani je , ze je namontovana, ve vysledku 333% nikoliv ...

Jsem zvedav, co mi zase prijde z podpory za cancy...

EDIT: super - opět ... vlajka DF pridana, na konci ve vyuctovani neni ( nastesti neni ani odebrana )... mam radost takhle expit a vyhazovat ostatni vlajky, ktere bych jinak bez DF nenandaval...

Edited by ims21

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.