Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FullBroadside

İngiliz Kruvazörleri Serisi

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
735 posts
9,936 battles

incelemeler için teşekkürler.

sevimsiz oldukları kadarda tırt olduklarını düşünüyorum. premium radarı olan bir moskva için sisin içindeki ördekten farkı yok minotaur'un. keza diğerlerininde farklı olduğunu düşünmüyorum. bunlarla uğraşana kadar yorck alıp alman kruvazörlerine tekrar başlarım daha iyi.

Players
186 posts
4,140 battles

İlk başta çok tatmin olamamıştım Minotaura ama son vidoe beni çok tatmin etti cidden bana göre çok iyi bir gemi her ne kadar sevimsiz olsalarda.videoların çok güzel olmuş can abi bu arada Leander video çekermisin clevelanda göre nasıl diye merak ettim :)

Players
226 posts
1,739 battles

Oyunda dengeli olduğunu düşündüğüm tek gemiler oldular. Her ne kadar seviye VIII-X arası absürt bir tamirleri olsa da(900 hp/sec) çoğu gemiden tek yedikleri için o kadar bir sorun olduğunu sanmıyorum. Ancak normalizasyon açıları Amerikanlarınkine eşitlenmeli çünkü burnumu döndüğüm Fiji'den köşk yemişliğim var Hipper ile. Yüksek seviye kruvazörlerden gizlenme modülü de kaldırılabilir çünkü 8,6 km tespit menzili olan Minotaur oldukça saçma. 

Players
22 posts
8,399 battles

Bu kadar mı kötü bir kruvazör sınıfı yapılırdı. 6. seviyeye kadar binbir eziyetle geldim. Bu seviyeden sonra da düzelme olacağına dair hiçbir ümidim yok sahsen. Kendi sınıfındaki diğer ulusların gemileriyle karşılaştırıyorsunuz her açıdan ciddi oranda güçsüz. İsabet ettirmek son derece güç. Bir okadar da zevksiz ve eziyetli onayışa sahip gemiler. Beka kabiliyeti geride, toplarının gücü geride, menzili haydi haydi geride ki, 5. seviyedeki geminin menzili 6. seviyedeki Leander den daha iyi. Manevra kabiliyeti olarak ta gerideler. Hasar alınca da ciddi hasarlar alıyorlar. Neymiş sis özelliği ve tamiri varmış. Eksik olsun böyle olduktan sonra. Hiçbir avantaj sağlamıyor. Ortaya yem olsun diye atılmışlar sanki. Kim neden bu gemileri tercih edip oynasın ki? Düşük sınıf destroyerlerle bile başa çıkamıyor.

Şahsen oyuna yeni başlayanlara- başlayacaklara asla tavsiye etmiyorum. 

Edited by solaris1212

[TCG]
Players
63 posts
20,495 battles

Solaris1212 tümüyle katılıyorum. Heyecanla bu gemilerin gelmesini bekliyordum ama ne yazıkitamamen bir hayal kırıklığı oldu.Leander'e aynı eziyetle geldim ve oynamayı bıraktım. Biraz videoları karıştırıp bu kruvazör dalını inceleyen çoğu oyuncu aynı fikirdeler. Ayrıca tanıdığım birçok kişi biriktirdiği sebest deneyimle direk olarak tier 7 veya 8den gemileri kullanmaya başladı ve çoğunun memnun olmadığını düşünüyorum. Değişmesi gereken şunlar; menzileri hafif bir artış, kesinlikle YP mermilerin olması (diğer ülkelerine göre daha az hasar olabilir). Dengeleme açısından dumanın süresi biraz azaltılabilinir. Bunlar gerçekleşmediği sürece bu sınıf (en azından bende) limanda paslanmaya devam edecek. Ne kadar çok kişi itirazda bulunup buna katılırsa belki bir sonuç alabiliriz.

Players
521 posts
12,368 battles

Bu kadar mı kötü bir kruvazör sınıfı yapılırdı. 6. seviyeye kadar binbir eziyetle geldim. Bu seviyeden sonra da düzelme olacağına dair hiçbir ümidim yok sahsen. Kendi sınıfındaki diğer ulusların gemileriyle karşılaştırıyorsunuz her açıdan ciddi oranda güçsüz. İsabet ettirmek son derece güç. Bir okadar da zevksiz ve eziyetli onayışa sahip gemiler. Beka kabiliyeti geride, toplarının gücü geride, menzili haydi haydi geride ki, 5. seviyedeki geminin menzili 6. seviyedeki Leander den daha iyi. Manevra kabiliyeti olarak ta gerideler. Hasar alınca da ciddi hasarlar alıyorlar. Neymiş sis özelliği ve tamiri varmış. Eksik olsun böyle olduktan sonra. Hiçbir avantaj sağlamıyor. Ortaya yem olsun diye atılmışlar sanki. Kim neden bu gemileri tercih edip oynasın ki? Düşük sınıf destroyerlerle bile başa çıkamıyor.

Şahsen oyuna yeni başlayanlara- başlayacaklara asla tavsiye etmiyorum. 

Solaris1212 tümüyle katılıyorum. Heyecanla bu gemilerin gelmesini bekliyordum ama ne yazıkitamamen bir hayal kırıklığı oldu.Leander'e aynı eziyetle geldim ve oynamayı bıraktım. Biraz videoları karıştırıp bu kruvazör dalını inceleyen çoğu oyuncu aynı fikirdeler. Ayrıca tanıdığım birçok kişi biriktirdiği sebest deneyimle direk olarak tier 7 veya 8den gemileri kullanmaya başladı ve çoğunun memnun olmadığını düşünüyorum. Değişmesi gereken şunlar; menzileri hafif bir artış, kesinlikle YP mermilerin olması (diğer ülkelerine göre daha az hasar olabilir). Dengeleme açısından dumanın süresi biraz azaltılabilinir. Bunlar gerçekleşmediği sürece bu sınıf (en azından bende) limanda paslanmaya devam edecek. Ne kadar çok kişi itirazda bulunup buna katılırsa belki bir sonuç alabiliriz.

İkinize de katılmıyorum. Şuan Edinburgh a kadar geldim. Leander gemisinden başladım. Oynanış olarak büyük dikkat ve yetenek istiyor. Takım içinde etkileşim kurup smoke paylaşımı yaparsanız her elin en az 120k hasarla kapatırsınız. O seviyelerde 120k 4-5 gemi ediyor zaten. Her sınıf belirli karekteristik özellikleri ile birlikte oyuna ekleniyor. Buna da alışırsınız.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.