Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Viandinea

W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

6,302 comments in this topic

Recommended Posts

24 posts
9,724 battles
37 minutes ago, _s1ash_ said:

I takiemu helmutowi na bismarku wbiłeś gwiazdkę heh, tez tak chce.

ależ proszę:

shot-18.01.04_21.17.22-0569.jpg

• Cool 1
  • Funny 3

[ALKO] LoveMeMore
41 posts
2,624 battles
9 hours ago, Zlociutk1 said:

Rankedy nie powinny sie tak nazywac, tylko konkurs kto dostanie wiekszych debili i idiotow do druzyny. [edited]tam rng i mm i klasy okretow, ten kto ma wieksze spierdoliny ten i tak przegra. kampiace okrety przez pol bitwy, afk na bb( o dziwo wygralismy bo wyciagnalem bitwe z kolega z alko). DEbile ktorzy przegrywaja wygrana gre( ktora cudem i tak wyciagnalem z pshemozzem) . I tak sie bujam 6,1-6,-3 przez caly dzien.

Bitew o range 5 mialem z 6, normalnie [edited] wyczyn jak rank 1. i dalej 5 wbic nie moge. 

shot-18.01.08_20.25.26-0556.jpg

shot-18.01.08_22.16.56-0126.jpg

Bitwa była dziwna bo musiałam robić za wielką niszczarkę. Pomóc koledze zająć C i odeprzeć atak kagero wypływający za wyspy w odległości 3 km. Łyknął torpedy jak pelikan xD. Później wrogie BB płynące bokiem i bitwa udana :-) 

Dziękuję i do następnego :-) 

• Cool 1

[TF16] blacman_pl
937 posts
13,471 battles
9 hours ago, paaul_p said:

ależ proszę:

shot-18.01.04_21.17.22-0569.jpg

Najlepszy żart poranka... Trafiles z tym screenem....   :Smile_playing: idealnie....

[MS-B] SonnyPsycho
456 posts
6,425 battles

Ranga 1 wbita po raz 3 :Smile_izmena:. Zajęło mi to 213 bitew, startując z rangi 13. No to czekam na Flinta w porcie :cap_haloween:.

Co do sezonu to oceniam go dość kiepsko. Myślałem, że VIII poziom daje pewną różnorodność i zbalansowane drużyny. Tymczasem było odwrotnie. Bitwy były zdominowane wręcz przez LoYangi czy Czapki i kto miał ich więcej, ten zazwyczaj wygrywał. Chyba jednak VI były lepsze pod tym względem.

Sam grałem głównie LoYangiem(niestety) oraz Charles Martelem, który również dawał wiele frajdy. Czasami wychodził z portu Czapajew czy Kutuzov.

shot-18.01.09_19.14.41-0714.jpg

• Cool 1

[CZCHB] naiMADos
82 posts
15,910 battles

Sezon 8 zaliczony.....SHAME on ME ale BBki nie rozdają kart na 8 tierach ...do 4ki gładko potem 3-2 ranga ściana chyba z 200 bitew :Smile_facepalm:z 2 ---> 1 obstrukcyjnie :Smile_teethhappy:

shot-18.01.09_23.39.00-0657.jpg

shot-18.01.09_23.39.58-0322.jpg

shot-18.01.09_23.40.17-0333.jpg

shot-18.01.09_23.40.53-0589.jpg

shot-18.01.09_23.41.49-0043.jpg

[USSCO] jairzinho7
2 posts
6,101 battles

Panowie, czy ktokolwiek zna użytkownika *edited*

Najpierw pokazuje kulturę z Gimbazy na czacie, a potem jak zwróciłem mu uwagę przez pierwsze 2 minuty strzelał we mnie. Na szczęście nie trafił, ale nie byłem w stanie omijać jego pestek i torped Kagero czerwonych w tym samym czasie.
Przesiedział taki później pomiędzy wyspami i włączył się do gry jak już przeciwnik był dobrze poobijany i zdobył "Duży Kaliber"... Bitwa niby wygrana, ale ręce opadają, że na 5 randze takie Neandertale się trafiają... 

Sam jestem raczej pomidorowy i wcześniej różnie mi szło, ale w porównaniu z poprzednimi sezonami ten jest wybitnie po...j...ny :/ Jak sam nie spapram bitwy, to "kolega" lub kilku z drużyny to zrobią.

*edited*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.

255 posts
11,698 battles
7 godzin temu, jairzinho7 napisał:

Panowie, czy ktokolwiek zna użytkownika Dvarven z klanu [O-R-P]?

Sam dowódca "klanu". To sobie chłopaki reklamę robią, jak w najlepszej agencji PR... :cap_haloween:

[ORKAN] verlay
1,919 posts
7,311 battles

Jak już myślisz, że rng jest po twojej stronie i wygrasz tą bitwę:

ranking.png.9da052c94897e84cda767f818fce1fa9.png

Tyrpitz vs Loyang

1 pestka z pomocniczej vs 1 torpeda :)

• Cool 2
  • Funny 6

[ALKO] Pshemozz
646 posts
10,146 battles
On 8.01.2018 at 10:57 PM, Zlociutk1 said:

Rankedy nie powinny sie tak nazywac, tylko konkurs kto dostanie wiekszych debili i idiotow do druzyny. [edited]tam rng i mm i klasy okretow, ten kto ma wieksze spierdoliny ten i tak przegra. kampiace okrety przez pol bitwy, afk na bb( o dziwo wygralismy bo wyciagnalem bitwe z kolega z alko). DEbile ktorzy przegrywaja wygrana gre( ktora cudem i tak wyciagnalem z pshemozzem) . I tak sie bujam 6,1-6,-3 przez caly dzien.

Bitew o range 5 mialem z 6, normalnie [edited] wyczyn jak rank 1. i dalej 5 wbic nie moge. 

shot-18.01.08_20.25.26-0556.jpg

shot-18.01.08_22.16.56-0126.jpg

To była bitwa z założenia nie do wygrania.

Deska-debil - stanął obok capa w dymku i sobie szczelał do bebeczków ale capa zająć to po co - to mało istotne. Ludzie spadali cały czas jak głupi. W końcu jeden z naszych bebeków zirytowany debilną deską sprzedał jej salwę i ubił. Wróg ma capy, przewage w okretach, przewage w punktach i przewagę umysłową.

A mimo to bitwa wyciągnięta - wielki szacun dla Złociutkiego za nerwy ze stali na samym końcu.

5,081 posts
5,467 battles
12 hours ago, verlay said:

Jak już myślisz, że rng jest po twojej stronie i wygrasz tą bitwę:

ranking.png.9da052c94897e84cda767f818fce1fa9.png

Tyrpitz vs Loyang

1 pestka z pomocniczej vs 1 torpeda :)

nooob :Smile_trollface:

[SOK] Hanurabi
293 posts
9,275 battles

Co za sezon.... Dramat. Stoję jak piz.... na 5 randze nic do przodu. Owszem , czasem człowiek zawali bitwę, ale poziom jest dramatyczny.

338 posts
11,331 battles
26 minutes ago, Hanurabi said:

Co za sezon.... Dramat. Stoję jak piz.... na 5 randze nic do przodu. Owszem , czasem człowiek zawali bitwę, ale poziom jest dramatyczny.

Cierp -liwości ;)

Ja drugiego dnia rankingów wlazłem na 9 rangę i potem przez 2 tygodnie ani rusz.

A potem nagle, w 3 dni do 5 dolazłem.

[USSCO] jairzinho7
2 posts
6,101 battles
48 minutes ago, DrunkenFish said:

Cierp -liwości ;)

Ja drugiego dnia rankingów wlazłem na 9 rangę i potem przez 2 tygodnie ani rusz.

A potem nagle, w 3 dni do 5 dolazłem.

Miałem dokładnie tak samo WR było na poziomie 50-55%. Jak zacząłem używać premium camo (jakiegokolwiek) nagle drgnęło na 9 randze i WR wskoczył na 70-75% i 5 ranga. W końcu miałem jedną gwiazdkę do 4 rangi. Aż do momentu w którym przestałem używać premium camo - tylko te kupione za kredyty po 22k... WR spadło od razu na poziom 20-30%...
I jeszcze ten inteligent co mnie ostrzeliwał będąc w mojej drużynie... 

Serio, czy camo może mieć wpływ na RNG? Bo choć żadnym unicumem nie jestem, to nie uwierzę, że w przeciągu jednej bitwy zapomniałem jak się gra i WR spadło tak drastycznie. 

Bujam się teraz w okolicach 6 rangi i mam ciągłą migrenę spowodowaną poziomem współpracy zespołu. Aż dziw bierze jak wielu ludzi gra zupełnie nie patrząc na to co robi team.

I jeszcze te Akizuki, które posyłają na dno jednego Bensona za drugim :cap_cool: A jak się zbliżysz do takiego to posyła torpedy i masz detonację już po pierwszej :cap_fainting:

[TF16] MageT91
870 posts
9,194 battles

Cel minimum osiagniety,5 i flaga -20% ale próby pojscia dalej to czysty masochizm i sprawdzian cierpliwosci. Bo na pewno nie umiejętności.

14 posts
2,955 battles

Też się męczyłem między 15-13 - to była jakaś rzeźnia. Raz team ograny, raz pomidory i camperzy.

A potem nagle do 10tki doszedłem no i  na szczęście tutaj już jest emocjonująco.

Ale naprawdę co moje oczy widzały to przerasta pojęcie.

BB pływające w kółko daleko od capów - no normalnie Indianie, jeszcze dać syreny z okrzykami bojowymi.

Albo taki Kutuzow, Atago pływające daleko i palące resztę (no tu jest metoda muszę przyznać)

Ale i tak mnie zadziwia jak DD stawia dym i stoi.... az sie prosi o torpedy.

No dobra nie narzekam bo sam orłem nie jestem i kilka baboli juz popełniłem jako CA lub DD (głównie)

2,460 posts
13,497 battles

Dzisiaj 4 dosyć łatwe wygrane Atago i 7 jest. Raz byłem pierwszy, a raz zginąłem. W widełkach 10-6 poziom jest obecnie dobry, ale już nie bardzo dobry jak na początku i dużo łatwiej się gra. Czym więcej pancerzy, tym gra jest prostsza. Nawet i na rankedach zapalił mi się w końcu fiolet, ale to Atago - mój okręt na którym najlepiej mi się pływa w ogóle. Niby wolno strzela, ale naprawka jest tego warta, a co gra to "podpalacz" :-)

Players, In AlfaTesters
1,076 posts
3,599 battles
17 hours ago, _s1ash_ said:

eW końcu poszło po zmianie na kagero powodzenia pozostałym o/

shot-18.01.11_16.30.17-0353.jpg

U siebie mam nadal rank 13, co się dzieje? 

• Cool 1

[LOBUZ] Misiuuuu
1,344 posts
7,105 battles

Ja od poniedziałku tkwię na piątej randze. Nic do przodu nie idzie.

Ale w sumie nie grałem rankedów od tego czasu, więc może to jest powodem.

• Cool 1

[LOBUZ] _s1ash_
820 posts
On 11.01.2018 at 1:35 PM, Hanurabi said:

Tez siedziałem na 4/5 cierpliwości najlepiej pauzę zrobić na 1 dzień i potem pocisnąć dalej albo okręt zmienić nic na sile powodzenia.

[LOBUZ] _s1ash_
820 posts
9 hours ago, Dropsiq said:

U siebie mam nadal rank 13, co się dzieje? 

Musisz kliknąć w rank battles :cap_cool:

• Funny 2
  • Angry 1

Players, In AlfaTesters
1,076 posts
3,599 battles
1 hour ago, _s1ash_ said:

Musisz kliknąć w rank battles :cap_cool:

Inaczej sie umawialiśmy. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.