Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Viandinea

W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

6,302 comments in this topic

Recommended Posts

1,088 posts
1,729 battles
1 minute ago, Korsarz_87 said:

Bądź jedynym jangiem w meczyku.

Dostań torpedy od własnego czapa (też jedynego w grze zresztą).

I nie to, że płyne, jest kocioł, kazdy panikuje i stało sie. Nie. Stoje w dymie i sonaruje wszystkie dd, mała odległość. ten kretyn nawet nie powinien był przełączać sie na torpedy tylko lutować z działek ile fabryka dała. \Dobra, juz mi lepiej

Współczuje. A ja zaczynam wpadać w stan galopującego zdziwienia. Kolejna bitwa, w której ja-pomidor musiałem się wykazać, bo by było po bitwie. No to się wykazałem. Ale świat się kończy, skoro to ja zaczynam (do tego, żeby to było regularne jeszcze mi sporo brakuje) wyciągać wynik 

Spoiler

shot-18_01.06_19_47.45-0184.thumb.jpg.4a8257a60fd174d8751358bd2fa5218e.jpgshot-18_01.06_19_47_47-0852.thumb.jpg.e5ab782f1ca983e8ee2a6bc763943e9b.jpg

To mi zapewniło 15.1

[B-EYE] dannywu
266 posts
4,540 battles

Jak dziś idzie? WinLooseWLWLWLWL. I niestety słabo z gwiazdkami, ogólnie słabo.

Ale takie kwiatki jak stockowy Amagi, albo Benek ginący przy capie od torped zanim cokolwiek zostało wyspotowane. Ok, zdarza się. Ale cały czas płynął dziobem wprost na nie...

[LOBUZ] Zlociutk1
1,857 posts
8,883 battles

Poziom kretynow i idiotow osiagnal apogeum, na 10-5 nie da sie grac 10 gier 7 porazek... obojetnie czy wezme NC czy Atago. z jednej gwiazdki do 5 spadlem na 7

rankedy porazka.jpg

• Cool 1

[HOB] Memku
667 posts
10,956 battles

To już koniec 8 sezonu, rozegrałem 195 bitew o 2 mniej niż w poprzednim.  WR 57%

Do rangi 5 szlo się bardzo łatwo, potem ściana i balansowanie miedzy 5 a 6. W końcu pościło,  ostatnie 13 gwiazdek zdobyłem w 2 dni.

Do zobaczenia w 9 sezonie :)

shot-18_01.06_22_13.14-0752.thumb.jpg.cd091a56de32800deb744466f0a9a444.jpg

• Cool 3

[SOK] baxowaty
1,974 posts
18,435 battles

z 70% wbiłem do piątki grając z graczami z najwyższej ligi.

Ostatnie 40 gier (tydzień) - 36% z pomidorami.

WTF?

Już ch.. z graczami, ale jakie losowania. 4 radary kontra mój lo yang, albo to:

3 słownie TRZY afki na rankedzie.

shot-18.01.07_00.27.12-0425.jpg

• Funny 2

[LOBUZ] _s1ash_
820 posts
2 minutes ago, Tumaniszwili said:

@up, baxiu... zawsze możesz im dać reporta, że są AFK. To ich oduczy takich "manewrów".

:cap_haloween:

No ale gwiazdki ci nie wróci... dziś mnie tez 2 razy wywaliło 

[SOK] baxowaty
1,974 posts
18,435 battles

*edited*

Bitwa za bitwą, 4vs1 radary, 3 afki, na lotni gorzej niż bot.

Tak bardzo WG nie chce oddac blacka czy jaki [edited]?

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.

• Funny 1

2,460 posts
13,479 battles
1 hour ago, _s1ash_ said:

No ale gwiazdki ci nie wróci... dziś mnie tez 2 razy wywaliło 

Mnie wczoraj w jednej grze wywaliło 3 razy - przegrana i dzisiaj to samo, ale inni grali - bo miałem problemy z netem lokalnie. W randomach mi nie wywala, tylko w rankedach. Ale to takie wk.... - znaczy się takie miłe ;-) Cóż ładuje się następna grę i gra dalej.

Tak w ogóle to mam taką teorię odnośnie ranków, że jeśli zrobimy wysoki WR to daje nam coraz słabsze zespoły. Nie wiem, czy to prawda, ale mi na to wygląda. Jak mi WR ostro spadnie, to nagle się okazuje, że ludzie znów umieją pływać i gry wygrywają się same. W zeszłym roku grałem Bayernem raczej tak przeciętnie, ale jakoś tak samo wskoczyło się do 3 z wysokim WR i nagle stanałem. WR zaczął się kilkudziesięciu grach robić czerwony. Byłem 2 razy w 2, żeby w końcu spaść do 4. Zostało mi coś tylko 2 dni i wziąłem Anshana, na którym już gram ok. I nagle stał się cud seria cudownych wygranych w jeden dzień z 4 na 1. Takie dostawałem ogarnięte zespoły, ze wydawało się, że ja jestem tutaj wręcz zbędny.

[BSW-W] DrTorbix
110 posts
11,329 battles

Do 6  było w miarę  łatwo ,  nawet przyjemnie . Chyba już nastał dla mnie czas ściany , ale dzień jeszcze był udany - zdobyte dwie gwiazdki i jest ta 5 .

2,460 posts
13,479 battles
4 hours ago, DrTorbix said:

Do 6  było w miarę  łatwo ,  nawet przyjemnie . Chyba już nastał dla mnie czas ściany , ale dzień jeszcze był udany - zdobyte dwie gwiazdki i jest ta 5 .

Ja stawiam sobie proste cele. 1 dzień grania = 1 poziom do przodu. Nigdy nie gram zmęczony tylko na swieżo. Kilka gier max - nic na siłę. Jeżeli będziemy więcej, to zaczynamy popełniać błędy - spadamy w dół i to jest bez sensu.

Jak wejdę do jakiejś ligi to stawiam sobie zadanie przede wszystkim utrzymać się w niej. Przeskok między każdą, to zazwyczaj lepsi gracze i inny sposób grania. Kwestia przyzwyczajenia, a czym dłużej gramy danym okrętem tym łatwiej nam idzie. Nawet jeśli zrealizujemy najprostszy cel - nie schodzić w głupi sposób i będziemy grać rozważnie (ale nie zachowawczo), to już to powinno nam dać z 1% WR więcej. Dasz radę !

U mnie ostatnimi czasy pokazuje niby fiolet w randomie, ale w rankach wcale nie idzie tak prosto. Normalnie w randomie nie gram krążkiem na tak bliskich odległościach mając pancerze pod nosem i tak nie ryzykuję. Przyznam, że w poprzednich sezonach jak grałem DD-kami to byłem zdenerwowany, bo to jednak jest presja. Teraz to już bardziej na spokojnie, bo wiem, że jak zdobyłem 2 razy jedynkę, to ona jest tylko kwestią ilości rozegranych gier. Dodatkowo gra Atago w rankach sprawia mi wielką frajdę :-)

• Cool 2

[LOBUZ] Zlociutk1
1,857 posts
8,883 battles

Dostane bana, a co tam. Poziom *edited* na rankedach jest 10x gorszy niz na randomach, do tego boski MM i RNg, jak biore Atago to 1 dd i same bb, i nagle cyty przez dziob i hity po 25k, biore bb to same dd w druzynach. Rzygac mi sie chce na ten tak mocno *edited*  tryb i na *edited* ktorzy w nim graja. Od 2 dni poprostu nie mozna nic ugrac staty na poziomie 25% WR. 6-7 i tak w kolko. Gdyby nie to ze za uciulane dublony kupilem miesiac premium, Wywalilbym ta gre z dysku i zrobil przerwe do nastepnych CW. Poziom absurdow i *edited* w tej grze, przekroczyl moja granice. Najgorsze ze z sezonu na sezon jest coraz gorzej coraz wiecej nieuadanych eksperymentow genetycznych, i mimo ze czlowiek gra lepiej dalej czuje sie jak w zoo, albo cyrku. *edited*.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.

[HOB] Memku
667 posts
10,956 battles
7 minutes ago, Tumaniszwili said:

A u mnie w końcu ruszyło się do przodu! Jak przez cały tydzień nie mogłem wyjść z 10-go stopnia, tak dziś gładziutko i po mojej myśli... Przeskok z 10_1 na 9_2 w kilka bitew - 6 wygranych / 2 porażki (raz obroniona gwiazdka):

shot-18_01.07_16_03.19-0969.thumb.jpg.fb5c3877e9586f14b250e9ed5cbadf16.jpg

Atago robi robotę. Taki wrzód na dupie przeciwnika gdy wejdzie mu się na flankę - pali / torpi / spotuje - bardzo niewygodny jestem co % w ilości wygranych :cap_rambo: Chwila przerwy i wieczorem sie wróci do rozgrywek, będę robić atak na 8-smy stopień :cap_tea:

przy okazji dostajesz minusy za to, że nie płyniesz z pozostałymi 6 lemingami w jedno miejsce.

1,054 posts
3,918 battles

Wbiłem przed weekendem z rozpędu 9kę, miałbym ochotę pchać dalej, ale patrząc jak mi dzisaj idzie i co się odpierdziela na randomach to nie wiem czy jest sens, bo pewnie polece gdzieś na 11, a 10 ma być na koniec... poza tym wbijając tę 9 już mi parę razy wreszcie bardziej ogarnięte ddki tudzież Atago/Takao wytumaczyły, że moja taktyka ma solidne braki... chyba odpuszczę.

1,088 posts
1,729 battles
17 minutes ago, Tumaniszwili said:

Jak dotąd się nie zdarzyło. Zawsze przed rozpoczęciem bitwy informuję gdzie będę płynąć i co robić i w dzisiejszych grach nikt nie miał pretensji :D

To gdzie płynąć i co robić będąc ciężkim krążownikiem Atago?  Osoby nie lubiące mangi, upraszane są by nie zaglądać w spoiler ;)

Spoiler

MSPANC

[SOK] baxowaty
1,974 posts
18,435 battles
1/7/2018 o 13:26, FM6a napisał:

Mam azjatę, ale chcę blacka.  ~ baxo 2018

@baxowaty , serio? - WG_Lumberjack

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: użycia czerwonej czcionki, która zarezerwowana jest dla moderatorów.

• Cool 1
  • Funny 1

466 posts
4,654 battles
53 minutes ago, Zlociutk1 said:

Dostane bana, a co tam. Poziom spierdolin umyslowych na rankedach jest 10x gorszy niz na randomach, do tego boski MM i RNg, jak biore Atago to 1 dd i same bb, i nagle cyty przez dziob i hity po 25k, biore bb to same dd w druzynach. Rzygac mi sie chce na ten tak mocno popierolony tryb i na debili ktorzy w nim graja. Od 2 dni poprostu nie mozna nic ugrac staty na poziomie 25% WR. 6-7 i tak w kolko

Nie mam się co porównywać z graczami Twojego pokroju ale bujam się między 10 a 11 tydzień. BBki płynące same na wroga, DDki strzelające z odległości 6,7 km do BBkow i zatapianie w minutę , okręty bez camo, i jak wczoraj w paru bitwach BBki opływające mapę z dala od capow itd. A widząc coś takiego nie chce się po prostu męczyć. Biorę to już na spokojnie. A i jeszcze dwa radary u wroga a u nas none!

1,054 posts
3,918 battles
24 minutes ago, AbrahaM_fighter said:

MSPANC

Z braku Fubuki taranuj napotkane Kagero (także MSPANC) :Smile_trollface:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.