Viandinea

7 sezon rankingówek :)

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

4,408 posts in this topic

A ja przekornie zapytam: dlaczego osobom nie celującym w Flinta/Blacka zalezy w ogóle na wbiciu 1 rangi skoro udowodniono dobitnie, że jest to coś, co może zrobić każdy taboret przy odpowiedniej ilości grindu?

1 hour ago, KTKM4tw said:

A ja przekornie zapytam: dlaczego osobom nie celującym w Flinta/Blacka zalezy w ogóle na wbiciu 1 rangi skoro udowodniono dobitnie, że jest to coś, co może zrobić każdy taboret przy odpowiedniej ilości grindu?

To przekornie Ci odpowiem - bo ludzie lubią współzawodnictwo - a w szczególności Ci którzy są "na świeczniku...  forumowo/gejmingowym" - a fakt, że realia 7 edycji pozwalają własnie "taboretom" pływać już z flagą jolly rogera... tak bez iluś tam walk... tak bez znaczącego wkładu własnego - będącego w końcu wyznacznikiem umiejętności - jest dodatkowym motorem - skoro "on" mógł - czemu ja nadal tkwię na X poziomie? Tak to własnie działa...

@up współzawodnictwo to może być w zorganizowanej grze, ale nie przy losowym doborze ludzi, gdzie możesz stawać na uszach zrównoważyć 3 osoby z wrogiego teamu, a i tak będziesz miał przegraną, za przegraną. Jedyne co to uratujesz część gwiazdek. To wielkie g..., a nie współzawodnictwo. 

W związku z powyższym, mam dość, pomimo wkurzenia się na akcje jakie widywałem i grę pod znajomych z przeciwnego teamu, zapytuję tych, którzy jeszcze się meczą - może współny TS i gra na klika? Trafimy do 1 drużyny może pomożemy sobie wzajemnie, trafimy do przeciwnych walczymy normalnie, jeżeli jakiś team zyska bezdyskusyjną przewagę wystawić się na odstrzał, aby pomóc utrzymać gwiazdkę? 

Mam w dupie fair play, chcę już tylko dotrwać do tej pieprzonej rangi 1, bez konieczności miesięcznej sesji u psychoanalityka.

Ktoś chętny i dysponuje TS, żeby umówić się na kilka gier, w miarę potrzeby porać kilka/kilkanaście dni? (nie wiem ile ten sezon jeszcze ma trwać).

Rozumiem - może użyłem złego słowa - mając na mysli  współzawodnictwo - chodziło mi o walkę o prymat wśród ód "lokalnego - polskiego" community... stąd użycie słowa współzawodnictwo - choć daleko mi było do nawiązania do gry zespołowej

27 minutes ago, Ter_ion said:

@up współzawodnictwo to może być w zorganizowanej grze, ale nie przy losowym doborze ludzi, gdzie możesz stawać na uszach zrównoważyć 3 osoby z wrogiego teamu, a i tak będziesz miał przegraną, za przegraną. Jedyne co to uratujesz część gwiazdek. To wielkie g..., a nie współzawodnictwo. 

W związku z powyższym, mam dość, pomimo wkurzenia się na akcje jakie widywałem i grę pod znajomych z przeciwnego teamu, zapytuję tych, którzy jeszcze się meczą - może współny TS i gra na klika? Trafimy do 1 drużyny może pomożemy sobie wzajemnie, trafimy do przeciwnych walczymy normalnie, jeżeli jakiś team zyska bezdyskusyjną przewagę wystawić się na odstrzał, aby pomóc utrzymać gwiazdkę? 

Mam w dupie fair play, chcę już tylko dotrwać do tej pieprzonej rangi 1, bez konieczności miesięcznej sesji u psychoanalityka.

Ktoś chętny i dysponuje TS, żeby umówić się na kilka gier, w miarę potrzeby porać kilka/kilkanaście dni? (nie wiem ile ten sezon jeszcze ma trwać).

15 dni, nie ciśnij na sile odpocznij 1 dzień i na loozie graj jak przegrywasz 2 pod rząd to pauza nie idź na sile bo tylko będziesz się frustrował i popełniał błędy :) powodzenia. 

114 gier 65% WR z czego 111 gier Leanderem i tylko 3 gry Arizoną gdy kilka gier pod rząd po jednej salwie z Fuso chodziłem na spotkanie z Posejdonem :P

Wrażenia? Z całkowitego braku czasu przegapiłem start sezonu a po kilku dniach mogłem zagrać co najwyżej 2 gry około 23 godziny, doszedłem tak do rangi 5 z 89%WR i tu albo z racji posiadania więcej czasu albo MM i rngsusa  trochę przystopowało. 

Ogólnie granie Leanderem to loteria albo zejdziesz na salwę(zostaniesz na 5k hp) albo robisz pogrom.

Teraz tylko czekać na Blacka :) 

shot-17_07.23_00_03.38-0881.thumb.jpg.d3322af717f57d6aa490e6443cdd52d4.jpg

To z dzisiaj jedna porażka ze stratą gwiazdki :) 

Jak grałeś leanderm?

Na początku próbowałem, ale pomimo faktu, że na randomie go lubię to się nie sprawdzał. 

Ogólnie kiepsko dmg bije na BB, szczególnie Fuso i Bayern, a te na rankach są najczęściej.

5 hours ago, Ter_ion said:

Jak grałeś leanderm?

Na początku próbowałem, ale pomimo faktu, że na randomie go lubię to się nie sprawdzał. 

Ogólnie kiepsko dmg bije na BB, szczególnie Fuso i Bayern, a te na rankach są najczęściej.

Ja przybierałem najczęściej taktykę wyganiania drużyny na jednego capa tak aby doprowadzić do konfrontacji mojej drużyny z wrogą i uniknąć kampy polegającej, że jedna drużyna zajęła A, druga B i teraz rzucają do siebie kartoflami na te odległości. Sam szedłem na capa teoretycznie pustego. W zależności od matchmakingu albo przejmowałem bezkarnie capa, albo trafiałem na jedną deskę wroga, jeśli dajmy na to w grze były trzy. Czasem też zapuszczał się wrogi krążek, którego w 80% rozstrzeliwałem, choć trafiali się godni zawodnicy, którzy wyganiali mnie. Ale zawsze osiągałem cel jakim było odwrócenie uwagi.

Leander przez swój dym i ogólną niechęć do brytoli przykuwa uwagę i to jest w mojej ocenie atut Leandera na te rankedy. Podobnie na mapie Bełt zawsze płynę na tego trzeciego capa i znowu tak w 80% przypadków przynajmniej połowa wrogiej floty rzuca się za mną w pogoń bądź kieruje ku mnie działa. Jeśli reszta mojej drużyny ma w tym momencie łeb na karku to wchodzi na B jak na własne podwórko.

Atutem Leandera na te rankedy to odwracanie uwagi przeciwnika.

No ale ja jestem pomidor na krążkach, niemniej może coś pomogę ;)