Viandinea

7 sezon rankingówek :)

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

4,349 posts in this topic

Na razie mało ludzi na 13 randze i gra się z tymi samymi osobami :P odpuszczam dziś, ale Benek ma potencjał. Co ciekawe NO bardzo przydatny z 30 sec radarem i zasięgiem o wiele większym niż hydro innych okrętów. Czapki na razie nie uświadczyłem.

Btw. Potencjalne obrażenia 1,5mln :D

shot-16.10.01_10.14.04-0872.jpg

shot-16.10.01_10.14.06-0766.jpg

shot-16.10.01_10.14.08-0020.jpg

shot-16.10.01_10.14.10-0436.jpg

shot-16.10.01_10.14.21-0080.jpg

shot-16.10.01_10.14.24-0670.jpg

shot-16.10.01_10.14.27-0986.jpg

shot-16.10.01_10.14.31-0284.jpg

moje na wierzchu ważniejsze niźli gópi temat od wg, trzeba sei pochwalić w osobnym topicu:trollface:, właśnie tam temat chyba do dyskusji,   a ten może być do pokazywania e-pitolków

No tamtem temat brzmi, "przygotujcie się na rankedy", a ten myślałem, że będzie o samych rankedach. Jak nie to do zamknięcia.

i po co temat nowy zakładać jak już jest jeden przypięty o góry???

kolega ma po prostu parcie do zakładania chodliwych tematów, idealnie wkomponował się w do klanu, który głównie znany jest z tego że jest znany Edited by punisher82

1 person likes this

kolega ma po prostu parcie do zakładania chodliwych tematów, idealnie wkomponował się w do klanu, który głównie znany jest z tego że jest znany

Nie mam pojęcia o co chodzi z chodliwymi tematami. Klan jak każdy inny - spoko ludzie można pograć razem :)

Taki słaby żart, wiem ze spoko bywam często :) nawiązywałem do słów mmiga.

To w końcu jak jest? wszyscy którzy dostali Flinta w poprzednim sezonie zachowali flagę joly roger 2? nie mało być tak, że mieli ją stracić, a w tym sezonie miał być niszczyciel Black?

Dżizus ja jutrow tyrze będę grał a tu weekend jest....... jak ja przeżyję te stada ma..p..... muszę wymyśleć jakąś skrzynkę żeby nie roznieść go w szale :)

kurna jestem w robocie ale już się boje jak wrócę grać, dzisiaj chyba dam sobie spokój

Ja wczoraj pierwszy raz od dawna mogłem więcej pograć, bo takto  z pięć bitew na krzyż, kupiłem nawet premke i okazało sie ze od czwartku zapomniałem jak sie gra... 44% win, ehh.

dzisiaj sobie juz przypomniałem. Za to zapomniałem, że rankety startują i dziwiłem się co tak mało ludzi w kolejce do randomòw.

Zagrałem 5 bitew i dno ... teamy jakie mi dobiera to dno, a moja gra to poziom chyba pod tym dnem. Chyba trza będzie odpuścić ten sezon. Tier VIII mi zupełnie nie pasuje. z BBkó amm nie do końca wygrindowane NC, którym na randomach mam oszałamiające 39% WR - mogę grać czymkolwiek i mieć 100% WR biorę NC i 5-7 bitew pod rząd w plecy. Ten okręt to magnes na przegraną jak w niego wsiadam. Amagi .. nie nadaje się IMO o czym później. Zostaje Benson, którym średnio lubię grać kosmiczna trajektoria - nie potrafię się na nią przestawić. Bak wyszkolonego kapitania w rankingach przepełnia czarę goryczy.

Do rzeczy 5 bitew:

1 na Amagi, jako przeciwnicy 3 x Bismarck.... No nie bardzo. Team wygrał ja dołożyłem jakieś marne 50 k dmg i przyjąłem z 80 k. Ta bitwa mnie utwierdziła w przekonaniu, że jeżeli BB to tylko niemcy.

Kolejne 4 gry na Bensonie - za każdym razem zanim wyświeciłem przeciwnika sam musiałem manewrować jak debil bo prezenty leciały z każdej strony. Jedyna dobra bitwa jaką miałem to team się wyłożył (nie ma to jak jedyny w teamie BB postanowi, że odłącza się od grupy i płynie yolo na inny cap). 1 na 4 czy 5 już nie dało się nic zrobić.

Za to po ostatniej grze mam przemyślenia jak w z sezonie 3 - czy w to jest w ogóle sens grać. Losuje po 4 DD 2 BB i 1 CA na strone. Początkowo DDki obu teamów wpadają na capa. Po czym z każdego teamu pada po 1. Następnie 2 sojusznicze DD palą wrotki. Zostaję sam. Kupa dymu, staram się spotować torpedy unikając ostrzału. W między czasie pada kolejny DD ze strony przeciwnej. Ja ciągle na capie i tu mały zonk. opada dym i mam przed sobą 2 wrogie BB, które zrobiły wjazd na capa i bensona. Padłem rozstrzelany jak szmata. Moje BB - jeden 12-14 km za pelcami (Bismarck) powoli płynący na capa i Tirpitz z 20 KM od capa ... of coz full HP. Gdzieś z boku wrogie Atago goni się z sojuszniczym Mogami. Po chwili pada 1 wrogi BB. Sojusznicze Fubuki i Benson rozwalaja przeciwnego Fubuki. Można powiedzieć jednak wygrana - no i się zaczyna. 

Wrogi Fubuki walnął torpedy. Nasz benson pomimo spota torped ustawia się do nich bokiem i łąpie 1 (jak to możliwe .... przeca najlpeiej ustawić się bokiem do torped). W każdym razie nie jest źle. U mnie Full Tirpitz, Bismarck na 50 k HP, Mogami, Benson na 4 k i Fubuki. U przeciwnika Bismarck na 45 k HP, Benson i Atago. Jest 5vs3 w okrętach.

1. Nasz benson na 4 k rusza yolo na pełnego bensona przeciwnika. Oczywiście łapie dno. robi się 4vs3

2. Mogami dostaje w końcu wciry od Atago (po co korzystać z wpsarcia teamu, lepiej się skitrać za skałką i wdupić) 3 vs 3

3. Po [...] Tirpitz się rusza. Przestaje strzelać (w końcu płynąc i strzelać to za dużo jak naraz) idzie yolo na Bismarcka przeciwnika. w tym czasie wrogi Bismarck z Bensonem dobijają naszego Bismarcka. 2 vs 3

4. Fubuki po kilku niecelnych torpedowaniach płynie na 2 capa. Tirpitz na 20 k HP dopływa na 4 km od wrogiego Bismarcka pokazuje boczek puszcza torpedy, któymi oczywiście nie trafia i idzie an dno. 1 vs 3

5. Po chwili dobijają Fubuki. Wtogi Bismarck ma nadal w okolicy 40 k HP.

Pytam jak [...]. Stracili 5 okrętów w zasadzie zabierając kilka k Bensonowi. OK - sam praktycznie gówno dmg zadałem, ale skupiłem na sobie uwagę (1,1 mln potencjalnego dmg) pomogłem przegonić wrogie DD i zdobyć capa i spotowałem na 1 linii , jak reszta DD zwiała.

Po takim show i kosztach gry na 8 zastanawiam się czy jest sens. 

Edited by EilaAurora
Ten post został edytowany przez moderatora z uwagi na naruszenie regulaminu. ~EilaAurora

Nie zauważyłem, że już od 15 rangi są 8t i trochę się zdziwiłem jak mogłem zagrać tylko 2 bitewki na Indyku :(
Jeśli miałbym porównać rankedy do randomów to dostawałem o lepsze drużyny i jako CV mogłem szaleć ile dusza zapragnie. W pierwszej bitwie nawet nie musiałem polować na dd bo po tym jak wroga CV padła bo moim random spocie i focusie od BB mogłem spokojnie powiesić fightery na wrogim dd, który uciekał od miejsca walki i zająć się nabijaniem pustego dmg na wrogich BB. Wynik? http://i.imgur.com/OC2f68L.jpg

też tak macie czy tylko ja?

Też tak miałem :Dhttp://i.imgur.com/oQPmGHR.jpg
Ta bitwa wyglądała jakbyśmy się przejechali po wrogiej drużynie walcem drogowym. Kompletnie nie mieli pomysłu na grę a po stracie jednego z dwóch dd całkowicie się wycofali a mój team zrobił death ball i ruszył prosto na nich ;D.

Chciałem dłużej się pobawić na 6t jak w poprzednim sezonie ale dane mi były tylko 2 bitwy teraz pozostaje tylko ulepszyć NC i na zmianę z Bensonem próbować sił na 8t.

Przedziwny jest ten MM na VI. Oczywiście większość pancerniki. Ale zdarzyło się, że w bitwie nie było niszczycieli, w ich miejsce krążowniki i odwrotnie. Najmniej lotniskowców.

Grindując taszkienta przypadkiem wbiłem 10:D I dupa, koniec grindu... Nie ma ludzi, 8 osób do 12 minut czekania w kolejce.

Jak mnie spotkacie na taszkiencie to wybaczcie, jeszcze 40k expa:P

1 person likes this

Tylko mi się wydaje, że mniej gwiazdek potrzeba do wbicia kolejnej rangi? Z tego co pamiętam od piątej rangi trzeba było zrobić siedem zwycięstw. 

Jak wam idzie wbijanie rang ? Przed chwilą wpadła 10ta, czekam i czekam a trzech graczy w kolejce ;(

A tak, kolega lobuzjeden już o tym nadmienił ;P Ja grinduje Hippera i Czapajewa ;)

Edited by mickecobra

Na 10 ranku już tak długo się nie czeka, widać coraz więcej osób do niego się doczołgało. Swoją drogą mam śmieszną technikę Bismarckiem, jeżeli na capie stoją 2 DD w dymie - Ostrzegam wcześniej team i robię yolo z włączonym sonarem, najczęściej DD giną lub uciekają, a i wróg nie może zająć capa. Ginę szybko, ale wygrywam sporo :)

Benson czy Tashkient?

edyta: mam Lo Yanga, po co mi odkupywać Bensona

Edited by HectorBarbossa

1 person likes this