Viandinea

Eh i znów weekend...

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

3,894 posts in this topic

45 minutes ago, Dark_Havoc said:

Następnym razem możesz synowi i jego koledze zasugerować inne wykorzystanie pancerników w grze albo przesiadkę na CV. W końcu jako ojciec masz na nich wpływ.

A dlaczego mam coś im sugerować? Bawią się jak lubią, masz coś przeciwko? Zabronisz im tak grać?

Wytykając im ostatnie miejsce w tabeli, chcesz zasugerować, że źle grali? Uważasz, że jako 7 latkowie źle zagrali?

Chyba że pisząc o ich ostatnim miejscu, co innego miałeś na myśli.

3 minutes ago, KrzysiekEg said:

Wytykając im ostatnie miejsce w tabeli, chcesz zasugerować, że źle grali? 

A to trzeba coś sugerować? Nie jest to oczywiste?

16 minutes ago, KrzysiekEg said:

A dlaczego mam coś im sugerować? Bawią się jak lubią, masz coś przeciwko? Zabronisz im tak grać?

Wytykając im ostatnie miejsce w tabeli, chcesz zasugerować, że źle grali? Uważasz, że jako 7 latkowie źle zagrali?

Chyba że pisząc o ich ostatnim miejscu, co innego miałeś na myśli.

Mistrzu! O co Ci chodzi? Masz problem ze mną? To mnie zignoruj. Tak źle zagrali. No i?

EDIT: wytłumacz mi, czemu nie reagujesz jak niektórzy źle grających wyzywają od warzyw, idiotów i debili? To robią dobrze? A jak ja wskazuję błędne i zabawne zachowanie BBczków to źle. Nawet nie próbuje ich wyzywać. Nawet bym nie śmiał.

1 minute ago, Dark_Havoc said:

Mistrzu! O co Ci chodzi? 

Włączył mu się tryb obrony potomstwa. :-D

3 minutes ago, Basmacz said:

Włączył mu się tryb obrony potomstwa. :-D

Raczej chodzi mu o moje wcześniejsze wypowiedzi, z których zapamiętał, że uważam że każdy może w to grać. Nigdy nie pisałem za to, że nie powinien się uczyć... ale... co ja biedny żuczek mogę.

15 minutes ago, IrishBreakfast said:

Każdy może grać i każdy może komentować jego grę. Tak to działa, czy nam się to podoba, czy też nie. Proste :Smile_child:

Oczywiście, że może. Warunek jest: nie piętnować. Czyli nie wyśmiewać się i nie obrażać. Dla mnie w całej sytuacji z BBczkami zabawne było, że wołali by im pomóc, gdy my kończyliśmy kapować a przeciwnik miał przewagę.

Tak, kultura to jest coś bardzo pożądanego w dyskusji i szkoda, że wielu ludziom najzwyczajniej w świecie jej brakuje. Krytyka: jak najbardziej, ale wycieczki osobiste i wyzwiska są już nie na miejscu. A takich BBeczków to się spotyka na tony i nikt, komentując taką postawę, nie będzie brał pod uwagę faktycznego wieku gracza, lecz to, jak się dana osoba zaprezentowała w bitwie. Dlaczego? Bo większość tych graczy jest dla nas anonimowa.

1 hour ago, Dark_Havoc said:

Mistrzu! O co Ci chodzi? Masz problem ze mną? To mnie zignoruj. Tak źle zagrali. No i?

EDIT: wytłumacz mi, czemu nie reagujesz jak niektórzy źle grających wyzywają od warzyw, idiotów i debili? To robią dobrze? A jak ja wskazuję błędne i zabawne zachowanie BBczków to źle. Nawet nie próbuje ich wyzywać. Nawet bym nie śmiał.

Wykazuję Twoją niekonsekwencję. W jednym z tematów w których narzekano na źle grających i z drugiej strony proponowano, szukano rozwiązań, by to zmienić, twierdziłeś że wszystko jest w porządku. Każdy ma prawo grać jak umie, a cała gra jest super i nie ma potrzeby jej zmieniać. Teraz zaś w temacie, który piętnuje złą grę, sam umieszczasz post z krytyką.

1 person likes this

2 minutes ago, KrzysiekEg said:

Wykazuję Twoją niekonsekwencję. W jednym z tematów w których narzekano na źle grających i z drugiej strony proponowano, szukano rozwiązań, by to zmienić, twierdziłeś że wszystko jest w porządku. Każdy ma prawo grać jak umie, a cała gra jest super i nie ma potrzeby jej zmieniać. Teraz zaś w temacie, który piętnuje złą grę, sam umieszczasz post z krytyką.

Gdzie widzisz niekonsekwencje? Gdy bronię ludzie nieumiejących grać przed nazywaniem ich warzywami, a teraz bawi mnie to, że kolesie nieogarniają co się dzieje na mapie? Czyli skoro twierdzę, że marni gracze mogą i powinni grać to nie mogę krytykować ich za to, że nie potrafią grać?
Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć: uważam nadal, że każdy ma prawo grać jak chce. Nijak to się ma do tego, że mogę wskazywać na zabawne zjawiska związane z tym, że nie umieją grać.

To tak jakbym bronił marnych piłkarzy i twierdził, że mogą grać i jednocześnie pokazywał, gdzie słabo grają? Gdzie tu niekonsekwencja?

Ja z miłą chęcią, każdemu marnemu graczowi poświęcę chwilę czasu - by wskazać mu błędy i pokazać jak lepiej grać. Nie bronie im grania i nawet zachęcam. Jednak uważam, że nadal mogę wytykać im błędy i pokazywać złe zachowanie. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Przeczytaj jeszcze raz mój wpis i znajdź niekonsekwencję - czy gdziekolwiek napisałem, że tacy ludzie nie powinni grać? Czy napisałem, że to warzywa i podludzie? Czy napisałem, że przez nich się dobrze nie bawiłem? To była by niekonsekwencja. A ja bawiłem się setnie - w końcu zrobiłem misję, 4 okręty zatopiłem, obroniłem kapa, zdobyłem kapa, pogoniłem lotnisko. Było wspaniale i właściwie należy dziękować tym 2xBB za to, że odciągnęły 3 okręty od ich bazy.

Nadal twierdzę, że każdy ma prawo grać. Nadal będę pokazywał, że niektórzy nie umieją grać, bo jedno z drugim się nie łączy. Krytykowanie czyjejś gry nie jest tożsame z zabranianiem takiemu graczowi grania.

17 minutes ago, Dark_Havoc said:

Przeczytaj jeszcze raz mój wpis i znajdź niekonsekwencję - czy gdziekolwiek napisałem, że tacy ludzie nie powinni grać?

A gdzie ja stwierdziłem, że Ty stwierdziłeś, że oni nie powinni grać?

Krytyka to zniechęcanie do gry, a niektórzy na pewno to tak odbierają.

Skąd wiesz, że sam grasz tak dobrze, by wytykać innym ich błędy?

Co Cię do tego upoważnia?

26 minutes ago, KrzysiekEg said:

Krytyka to raczej wskazówka, jak nie należy grać. Jeśli ktoś zamiast się poprawić zniechęca się do gry to droga wolna, i gra na tym skorzysta, i on bo się nie będzie frustrować. 

Ach, czyli tu nie chodzi o logikę i argumenty, tylko żeby pocisnąć drugiej osobie w mniej lub bardziej irracjonalny sposób. Dobrze, już się nie odzywam i biorę popcorn :Smile_popcorn:

46 minutes ago, KrzysiekEg said:

Brawo!!! Piękne. Jesteś moim "idolę". Pocisnąłeś mi. Skoro już po statykach to jeszcze po rodzinie proszę jakiś pojazd.

Odpowiem: nie mam bladego pojęcia czy gram dobrze. Właściwie przyjmijmy na potrzeby tej dyskusji, że gram fatalnie i bardzo źle. Czy zmienia to sytuację zastaną w grze, gdy BBki będące na końcu mapy wołają swoich sojuszników kończących zdobywanie bazy do powrotu? Chyba nie. Czy takie zachowanie jest dobre? Według mojej fatalnej i nierzetelnej oceny: NIE.
No chyba, że uważasz całkiem inaczej. Czy wpis piętnuje kogokolwiek? NIE. Nawet nie widać tam nicków.

Odbijamy pytanie:
Krytyka zniechęca do gry? Czy Ty krytykując mnie nie zniechęcasz mnie do pisania na forum? Skąd wiesz, czy piszesz na forum tak dobrze, by wytykać innym błędy? Co Cię do tego upoważnia?
:Smile_trollface:

Pójdźmy dalej. Przejrzyj 148 stron tego wątku i zwróć uwagę na WSZYSTKIE posty wyzywające i obrażające innych graczy od złej gry. Następnie napisz do nich, że NIE MOGĄ tak pisać.
W czymże ja jestem wyjątkowy? Czyżby w tym, że gracze o słabych statystykach mi nie przeszkadzają, a wytykając im błędy wskazuje im, że tak nie należy grać - podnosząc ogólny poziom ich wiedzy.

Jesteś wspaniały i cieszę się, że zwracasz uwagę na tak kontrowersyjne wpisy jak mój. Mam nadzieję, że będziesz w dalszym ciągu tak aktywnie piętnował krytykę złych graczy. Jestem w stanie Ci w tym pomóc.

Jak sądziłem od początku to osobisty przytyk, raczej nic nie wnoszący do dyskusji o dobrych i złych graczach.

24 minutes ago, Dark_Havoc said:

Brawo!!! Piękne. Jesteś moim "idolę". Pocisnąłeś mi. Skoro już po statykach to jeszcze po rodzinie proszę jakiś pojazd.

Absolutnie nie masz racji, nawet nie spojrzałem na twoje staty.  Zapewne są lepsze od moich. Śmiem twierdzić, że nie znajdziesz ani jednego mojego postu w którym jadę komuś po statystykach.

Krytyka zniechęca do gry? Czy Ty krytykując mnie nie zniechęcasz mnie do pisania na forum? Skąd wiesz, czy piszesz na forum tak dobrze, by wytykać innym błędy? Co Cię do tego upoważnia?

Ależ ja Ciebie nie krytykuję, tylko napisałem, że w są tematy w których jesteś obrońcą "warzywnych" graczy, w innych zwolennikiem gry bez jakichkolwiek zmian, a mimo to można znaleźć Twoje posty, w których, krytykujesz, ośmieszasz innych graczy, lub potwierdzasz, że jakaś zmiana będzie dobra dla rozwoju gry. I nie mów mi proszę, że tego posta o tych dwóch graczach zamieściłeś by kogokolwiek czegoś nauczyć, lub jak to nazwałeś przez krytykę zwrócić im uwagę, że powinni grać inaczej. Na pewno wiele wartościowych nauk przekazałeś im tym postem.

Jak sądziłem od początku to osobisty przytyk, raczej nic nie wnoszący do dyskusji o dobrych i złych graczach.

Tak, to jest osobisty przytyk do Ciebie. Taki sam jak Twój w temacie dotyczącym równoważenia drużyn przez WG.

3 minutes ago, KrzysiekEg said:

Ależ ja Ciebie nie krytykuję, tylko piszę że w są tematy w których jesteś obrońcą "warzywnych" graczy, w innych zwolennikiem gry bez jakichkolwiek zmian, a mimo to można znaleźć Twoje posty w których, krytykujesz, ośmieszasz innych graczy, lub potwierdzasz, że jakaś zmiana będzie dobra dla rozwoju gry. I nie mów mi proszę, że tego posta o tych dwóch graczach zamieściłeś by kogokolwiek czegoś nauczyć, lub jak to nazwałeś przez krytykę zwrócić im uwagę, że powinni grać inaczej. Na pewno wiele wartościowych nauk przekazałeś im tym postem.

Tak, to jest osobisty przytyk do Ciebie. Taki sam jak Twój w temacie dotyczącym równoważenia drużyn przez WG.

Mam fana. Mam fana. :cap_win:
Specjalnie dla Ciebie, będę wskazywał INNYM graczom na tym forum, jak ŹLE grają niektórzy w tej grze!
Wystarczy odrobina chęci, by pokazując ten post złym graczom - pokazać jak NIE NALEŻY grać.

A tutaj popatrz jak przeciwny zespół ładnie się zgrupował olewając kapy i przegrywając. Jej jak ja ich piętnuje i obrażam oraz wyśmiewam. Oczywiście nie mając prawa, bo bronie słabych graczy, których Ty tak ładnie nazywasz "warzywami".
shot-17_08_10_23_10.46-0776.thumb.jpg.54ec445063e55f693a070acbe211d3ec.jpg

1 hour ago, Dark_Havoc said:

których Ty tak ładnie nazywasz "warzywami"

Jeśli zauważyłeś użyłem cudzysłowu, więc to jest cytat. Nie ja nazywam, ale cytuje innych, chyba że wymagasz jeszcze przypisów na dole.

A jeśli tam było całe zgrupowanie 7 latków, w końcu to gra Pegi 7, i oni tam się razem świetnie bawili. 

To oni bawią się tak jak chcą, w końcu sam tak to argumentowałeś.  Musisz przyjąć, że tam jest cały team 7 latków i baw się dalej. Jest super.

8 minutes ago, KrzysiekEg said:

Jeśli zauważyłeś użyłem cudzysłowu, więc to jest cytat. Nie ja nazywam, ale cytuje innych, chyba że wymagasz jeszcze przypisów na dole.

A jeśli tam było całe zgrupowanie 7 latków, w końcu to gra Pegi 7, i oni tam się razem świetnie bawili. 

To oni bawią się tak jak chcą, w końcu sam tak to argumentowałeś.  Musisz przyjąć, że tam jest cały team 7 latków i baw się dalej. Jest super.

Hipokryta:

On 6.09.2017 at 4:09 PM, KrzysiekEg said:

Tyle tylko że ja napisałem o spadku wymagań co do wykonania misji. Czy taka, czy inna nie ma dla mnie większego znaczenia. W tym samym kierunku podąża ta gra. Nieważne na jakim poziomie, byle tyle grali. Dlatego mamy taki wysyp debili grających na x tierze, nie wspominając o premium okrętach, których posiadanie, poza kasą, niczego nie wymaga od gracza. Targetem WG jest głupkowaty klient który wyda swoją kasę na "szczelankę ładnie wyglądających statków", a do tego nie ma żadnych wymagań odnośnie jakiegoś poziomu trudności.

Nie bym obrażał Twoją inteligencje, czy coś, ale dalej nie rozumiesz różnicy między tym, że nie ma się pretensji o to że w grze są słaby gracze (albo dzieci), a tym, by na forum pokazywać jak źle grają. Nawet 7-latkowie. No i nie widzisz, że JA nie widzę w tym problemu. Za to TY widzisz ogromny. Kwestia perspektywy i empatii. Wybacz, ale na tym forum, jest mnóstwo desperatów, którzy wszystko widzą tylko ze swojej perspektywy, a każde zdanie inne niż ich mają za atak.
Niekonsekwencją z mojej strony byłoby, gdybym napisał, że takich ludzi jak Ci z BBczków należy eliminować z gry, bo ją psują.

Zresztą to forum coraz bardziej robi się pełne agresji słownej i wzajemnych pretensji.

Mam nadzieję, że będzie teraz bronił wszystkich obrażanych graczy na tym forum. Nie tylko tych, których ja pokazuje.

1 person likes this

25 minutes ago, Dark_Havoc said:

Hipokryta:

Nie bym obrażał Twoją inteligencje, czy coś, ale dalej nie rozumiesz różnicy między tym, że nie ma się pretensji o to że w grze są słaby gracze (albo dzieci), a tym, by na forum pokazywać jak źle grają. Nawet 7-latkowie. No i nie widzisz, że JA nie widzę w tym problemu. Za to TY widzisz ogromny. Kwestia perspektywy i empatii. Wybacz, ale na tym forum, jest mnóstwo desperatów, którzy wszystko widzą tylko ze swojej perspektywy, a każde zdanie inne niż ich mają za atak.
Niekonsekwencją z mojej strony byłoby, gdybym napisał, że takich ludzi jak Ci z BBczków należy eliminować z gry, bo ją psują.

Zresztą to forum coraz bardziej robi się pełne agresji słownej i wzajemnych pretensji.

Mam nadzieję, że będzie teraz bronił wszystkich obrażanych graczy na tym forum. Nie tylko tych, których ja pokazuje.

Po co się kłócić z trollem? 

12 minutes ago, GensuiKaigunTaisho said:

Staram się przedstawić swój punkt widzenia. Chyba jednak masz rację.

shot-17_09.26_21_42.55-0236.thumb.jpg.c8a405e0045ac53e6b3255f2c90ea4e5.jpg shot-17_09.26_21_46.07-0305.thumb.jpg.5152e9ac9adc536b9e03c427c0a6b393.jpg

Tak wyglądają dziś wszystkie gry ... Banda idiotów w BB robi lemminga na skraj mapy i czeka na rozwój wypadków.

Robimy 1 bazę eliminując 3 okręty wroga. Reszta przeciwników zbija się w tarło, pojawia się cyklon. Co robi team.  Oczywiście, że yolo co 30 sekund to najlepszy pomysł. Co robi ostatni krążek gdy do końca gry jest niecałą minuta, mamy przewagę punktową ale trzeba przeciwnikom zablokować capa i przeżyć 20 sek jest przy samym capie)? Oczywiście, że zaczyna strzelać do  wrogiego DD, w końcu lepiej strzelić 2 razy zamiast wpłynąć na jakiegoś capa i go zablokować.

Ostatnie 3 dni to kiepski żart.

14 hours ago, Dark_Havoc said:

Staram się przedstawić swój punkt widzenia. Chyba jednak masz rację.

Twój punt widzenia zależy od miejsca twojego siedzenia. Moje posty były właśnie po to, by wykazać twoją hipokryzję, jak sam zauważyłeś były złośliwe i ukierunkowane na twoją osobę. Ja zawsze byłem za tym, by dzielić graczy w zależności od umiejętności. Lub o rozsądnym dzieleniu drużyn, tak by w jednej było porównywalnie dużo dobrych, jak i słabych graczy, czy też okrętów tego samego typu lub tieru. 

Masz rację, czas zakończyć tę dyskusję.

15 hours ago, GensuiKaigunTaisho said:

I kto tu jest trollem, odezwałeś się pierwszy raz na forum po to, by stwierdzić, że ktoś jest trolem. Cóż za merytoryczna wypowiedź. 

1 hour ago, KrzysiekEg said:

Ja zawsze byłem za tym, by dzielić graczy w zależności od umiejętności. Lub o rozsądnym dzieleniu drużyn, tak by w jednej było porównywalnie dużo dobrych, jak i słabych graczy, czy też okrętów tego samego typu lub tieru.

ale nie mozesz tego zrobic, jezeli jeden z twoich siedmiolatkow jest lepszy niz sie wydaje, to byc moze bedzie musial trafic do druzyny przeciwnej niz jego koledzy

a on nie chce grac przeciwko swoim kolegom, prawda ?

15 hours ago, Ter_ion said:

shot-17_09.26_21_42.55-0236.thumb.jpg.c8a405e0045ac53e6b3255f2c90ea4e5.jpg shot-17_09.26_21_46.07-0305.thumb.jpg.5152e9ac9adc536b9e03c427c0a6b393.jpg

Tak wyglądają dziś wszystkie gry ... Banda idiotów w BB robi lemminga na skraj mapy i czeka na rozwój wypadków.

Robimy 1 bazę eliminując 3 okręty wroga. Reszta przeciwników zbija się w tarło, pojawia się cyklon. Co robi team.  Oczywiście, że yolo co 30 sekund to najlepszy pomysł. Co robi ostatni krążek gdy do końca gry jest niecałą minuta, mamy przewagę punktową ale trzeba przeciwnikom zablokować capa i przeżyć 20 sek jest przy samym capie)? Oczywiście, że zaczyna strzelać do  wrogiego DD, w końcu lepiej strzelić 2 razy zamiast wpłynąć na jakiegoś capa i go zablokować.

Ostatnie 3 dni to kiepski żart.

@KrzysiekEg Reaguj... obrażają Twoich 7 latków.

2 hours ago, KrzysiekEg said:

I kto tu jest trollem, odezwałeś się pierwszy raz na forum po to, by stwierdzić, że ktoś jest trolem. Cóż za merytoryczna wypowiedź. 

Kim jesteś by oceniać czyjeś wpisy na forum? Czy masz odpowiednie kwalifikacje? Po co trolujesz? Odzywanie się do kogoś by nazwać go trolem, dlatego że nazwał Cię trolem jest trolingiem. I to słabym. Aaaa i jeszcze do tego jesteś niekonsekwentny. Bądź konsekwentny. Hipokryzją jest nazywanie kogoś hipokrytą jednocześnie samemu będąc wielkim hipokrytom i to nie rozumiejącym swojej hipokryzji.