Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
kania

ARP Takao

90 comments in this topic

Recommended Posts

[AKNH]
Beta Tester
318 posts

Obstawiam, że będą podobne jak w przypadku Myokou. Czyli np. pierwsze 2 etapy: traf wroga 3k razy i zadaj 4kk dmg. 

Players
165 posts
10,591 battles

Obstawiam, że będą podobne jak w przypadku Myokou. Czyli np. pierwsze 2 etapy: traf wroga 3k razy i zadaj 4kk dmg. 

Najlepiej by było,choć Takao to będzie 8t więc mogą dać coś bardziej wymagającego. Choć się nie obrażę jak dadzą takie zadania jak w poprzednich.  Fletcher i Benson na coś się nadadzą, jak i Essex do takich misji :trollface:

Players
6,386 posts
8,505 battles

Najlepiej by było,choć Takao to będzie 8t więc mogą dać coś bardziej wymagającego. Choć się nie obrażę jak dadzą takie zadania jak w poprzednich.  Fletcher i Benson na coś się nadadzą, jak i Essex do takich misji :trollface:

Kebab jest debeściak do drukowania trafień. I demedża:trollface:

Jest tylko jedno pytanie czy Tsundere Cruiser będzie miał ekipę naprawczą jak Atago.

Tak.

CAUTION: PRELIMINARY STATS, CAN BE CHANGED
ARP Takao
Tier 8 Japanese Cruiser

The stats of the ARP Takao appear to be the same as Atago; Acquisition method unknown (Very hard ARP mission presumably)
Stats:
Ship HP: 40100
Max Speed: 35.5 knots
Rudder Shift Time: 10.63 seconds
Turning Circle Radius: 790 m
Surface Detectability: 11.88 km
Air Detectability: 8.67 km
Main Battery
203mm/50 3rd Year Type mod.E (5 x 2)
Range: 15.78 km
Secondary Battery
127mm/40 Type 89 A1 (4 x 2)
Range: 5.5 km
Torpedoes
610mm Quadruple Torpedo Launchers (4 x 4)
AA
127mm/40 Type 89 A1 (4 x 2)
25mm/60 Type 96 mod.1 (28 x 1)
Consumables
Damage Control Party on first slot, Defensive AA fire/Hydroacoustic Search on second slot, Catapult Fighter on third slot and Repair Party on fourth slot

ja tam chętnie przytulę jeden z najlepszych krążków 8 tieru, nawet jeśli będzie niebieski i kapitan będzie piszczał jak stara opona.

Players
220 posts
6,070 battles

ja tam chętnie przytulę jeden z najlepszych krążków 8 tieru, nawet jeśli będzie niebieski i kapitan będzie piszczał jak stara opona.

Nawet niebieski mogę zaakceptować jak będzie mieć torpedy Atago. I to będzie pewnie jedyny ARP którym pogram dłużej

Edited by Zoombach

[ZGZ2]
Players
2,112 posts
10,259 battles

Wydaje się, że będzie miał gorszego spota niż Atago, który ma 10,6km z kamuflażem premium załączonym do okrętu.

[-DWS-]
Beta Tester
4,705 posts
13,072 battles

Nawet niebieski mogę zaakceptować jak będzie mieć torpedy Atago.

A mi się one nie podobają. Wolę już układ Mogami/Ibuki, gdzie mogę przy odwrocie walnąć wachlarz 8 torped i poprawić kolejne 8 z drugiej burty. Fakt, nie mogę strzelać do przodu, ale coś za coś.

[RCHT]
Beta Tester
174 posts
5,095 battles

1.10 będzie iwent na ARP Nachi (na azjatyckim już teraz jest).

A nachi to? kongo , myoko czy cóś? Są zawsze dwa , to może razem będą i chyba póżniej niż zaraz po 1,10. Zawsze była jakaś przerwa

[TF16]
Players
980 posts
17,357 battles

A nachi to? kongo , myoko czy cóś? Są zawsze dwa , to może razem będą i chyba póżniej niż zaraz po 1,10. Zawsze była jakaś przerwa

Czwarty-ostatni bliźniak Myoko. Na pocieszenie powiem, że Takao miało też cztery okręty: Takao, Atago, Chokai, Maya.

Players
6,386 posts
8,505 battles

Czwarty-ostatni bliźniak Myoko. Na pocieszenie powiem, że Takao miało też cztery okręty: Takao, Atago, Chokai, Maya.

Takao i Maya pojawiły się w anime, Atago w mandze. Pytanie, czy WuGie sięgnie po zasoby mangi - Nagato, Lexington, Bismarck, Yukikaze (Kagero), Zuikaku (Shokaku)

Players
165 posts
10,591 battles

Takao i Maya pojawiły się w anime, Atago w mandze. Pytanie, czy WuGie sięgnie po zasoby mangi - Nagato, Lexington, Bismarck, Yukikaze (Kagero), Zuikaku (Shokaku)

Wątpię by brali okręty z mangi, za dużo by mieli roboty a widać że się z niczym WG nie spieszy.

Oczywiście bym był happy jak by i inne dodali ;)

[TF16]
Players
980 posts
17,357 battles

Niestety akurat anime nie oglądam więc nie wiem co tam było. Wiem co Japończycy zbudowali w latach 30.

Players
165 posts
10,591 battles

Czas pokarze z czego korzystają :P Najlepsze będzie jak sięgną po Musashi i Yamato :D

Musashi i Yamato jak by dodali to by w ogóle na IJN nie myślał iść bo bym miał za free. To to jeszcze by jakoś uszło lecz wyobraź sobie 401 (coś w postaci DDka).

Niestety akurat anime nie oglądam więc nie wiem co tam było. Wiem co Japończycy zbudowali w latach 30.

Tak na prawdę to do IJN mogło być jeszcze parę krążków, nowa linia CV z Shinano na 10t, DDki już zapowiedzieli. 

Znając WG to jak by chcieli to by Projekt A150 dali jako premke :trollface:

[AKNH]
Beta Tester
318 posts

Musashi i Yamato jak by dodali to by w ogóle na IJN nie myślał iść bo bym miał za free. To to jeszcze by jakoś uszło lecz wyobraź sobie 401 (coś w postaci DDka).

I 401 jeśli dodadzą to będzie pewnie krążownikiem. W końcu w anime była fuzja z Takao. 

Ale jakbyś chciał Musashi i Yamato to i tak do misji X była by potrzebna.

Edited by Mat98

Players
165 posts
10,591 battles

I 401 jeśli dodadzą to będzie pewnie krążownikiem. W końcu w anime była fuzja z Takao. 

Ale jakbyś chciał Musashi i Yamato to i tak do misji X była by potrzebna.

Se wyobrażam misję na Yama, "zniszcz 200 DD" lub "wygraj 15 bitek pod rząd":trollface:

Players
165 posts
10,591 battles

Dało by radę.

Z DD nie miał bym dużego problemu (chyba), ale 15 bitek pod rząd to prędzej do Korei Pół, pojadę i obywatelem zostanę

Weekend Tester
651 posts

Banalność misji na serwerze RU poraża. Okręt można praktycznie zrobić w jeden dzień dysponując jedynie VI tierem w porcie poprzez granie rankingów i bitew kooperacyjnych. Okręt to kopia Atago z tą tylko różnicą że nie możemy go pomalować i jego pani kapitan może tylko walczyć na okrętach ARP. Wraz z okrętem dostajemy 12 punktową panią kapitan, no szkoda że nie 15, ale poprzez banalność misji nie ma co narzekać. Największym problemem tego okrętu na serwerze RU jest jego ilość poprzez prostotę jego zdobycia. Zazwyczaj widząc na bitwach losowych te okręty możemy najpewniej spotkać słabszych graczy, bo to nie okręt premium, a pewnikiem często i gęsto to ich jedyna VIII w porcie.

[-FZO-]
Players
4,505 posts
10,899 battles

na bitwach losowych te okręty możemy najpewniej spotkać słabszych graczy,

Na losowych to pół biedy, ale co zrobić jak na rankedach 5/7 okrętów w teamie to właśnie Kakao? Plus jakiś BBek i moja biedna niszczarka :) 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.