Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
kania

ARP Takao

90 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
452 posts
1,564 battles

Nawet gdybym go zdobył i tak pewnie bym nie grał. Jestem uczulony na ten mangowy syf.

• Cool 2

[GOFER]
[GOFER]
Players
1,528 posts
7,826 battles

Nawet gdybym go zdobył i tak pewnie bym nie grał. Jestem uczulony na ten mangowy syf.

nie zeby kogos to obchodzilo, ale skoro jestes uczulony, to na cholere piszesz w temacie o "tym mangowym syfie" ? nie wyskoczy ci cos na twarzy z tego powodu?
Edited by stryk33
  • Cool 9

Beta Tester
318 posts

No i zarąbiście :) Atago jest epickie a to ten sam okręt.

Zastanawia mnie tylko w jakiej formie dadzą Ionę (i 401), bo raczej nie jako łódź podwodną :P

[GOFER]
[GOFER]
Players
1,528 posts
7,826 battles

No fani anime mają już kisiel w majtach.

ja akurat za bardzo anime nie lubie, ale nie zaprotestuje jak mi wpadnie takao do portu(tym bardziej ze nie mam atago, wiadomo ze nie bedzie to mialo premium bonusow, ale atago sam w sobie w obecnej formie jest dobrym okretem) - poza tym sa mody zmieniajace wyglad arp okretow na normalne

Beta Tester
318 posts

Skoro się wam coś nie podoba, to nie rozumiem po co tu wchodzicie :P Chyba, że jesteście ukrytymi mangozjebami, przed ludźmi mówią, że to gówno a w zaciszu oglądają. :trollface:

• Cool 1

Players
1,745 posts
11,972 battles

Co wam przeszkadza wygląd okrętu? Przecież 95% czasu bitwy oglądacie tylko przeciwników. 

Dzięki mangozjebom mam w porcie kongo i myoko czyli dwa bardzo dobre okrety a teraz mam szansę zdobyć Atago które UP raczej nie jest.

• Cool 1

[FL]
Players
340 posts

....  a teraz mam szansę zdobyć Atago ....

co do podobieństw do Atago to jeszcze rodzi się pytanie, jakie będzie miał kąty wystrzelenia torped, bo nigdzie tego nie znalazłem

Players
1,745 posts
11,972 battles

Wiadomo że jak się nie płaci to zbyt wiele oczekiwać nie można, ale naprawka jest. Zawsze lepiej będzie mieć go w porcie niż zostawić sobie NO

[GOFER]
[GOFER]
Players
1,528 posts
7,826 battles

co do podobieństw do Atago to jeszcze rodzi się pytanie, jakie będzie miał kąty wystrzelenia torped, bo nigdzie tego nie znalazłem

nie bardzo moze miec inne bo ma ten sam model okretu
  • Cool 1

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,857 posts
5,510 battles

Pływający bar "Błękitna Ostryga"...

Jak tylko to przeczytałem od razu zaczęła mi grać w głowie ta muzyka ;p

Beta Tester
318 posts

Olbrzymie. Atago (najlepszy krążek 8 poziomu) ma wychyły torped większe niż niektóre niszczarki. Jest tylko 1 ale. Przednie nie łapią do tyłu i vice versa. Mniej więcej tak to wygląda (Mistrz painta :P):

59e4f7bd78a00.png

Jest tylko jedno pytanie czy Tsundere Cruiser będzie miał ekipę naprawczą jak Atago.

Weekend Tester
651 posts

Śledzik bo ci żyłka pęknie. Ogólnie okręt spoko, bo Atago jak pamiętam fajnie się grało. Poza tym misja będzie chyba zdeka trudniejsza. 

Beta Tester
318 posts

Nie pęknie :) Jak już to Kato jak wspomni mu się o mruwce :trollface: Jemu to całkiem już odwaliło. A tak właściwie za co cię wywalił?

Players
165 posts
10,591 battles

Wszystko pięknie ale ciekawi mnie jakie zadania na Takao będą, jeżeli bicie trafień i dmg to będzie szybkie zdobycie, gorzej jak coś w typie: Zniszcz daną ilość okrętów itp, (byle nie DD 0.o).

Players
4,154 posts
9,221 battles

wygraj 100 bitew w ciągu miesiaca , biorąc pod uwage płacze ludzi typu "20 bitew i 2 wygrane , haxy czity, noob i wg oszukuje! " powinno być wystarczające żeby wielu sie poddało

tumblr_m3v8aaYd851rvb8z3o1_500.gif

[FL]
Players
340 posts

wygraj 100 bitew w ciągu miesiaca , biorąc pod uwage płacze ludzi typu "20 bitew i 2 wygrane , haxy czity, noob i wg oszukuje! " powinno być wystarczające żeby wielu sie poddało

to już potwierdzone info??

Players
165 posts
10,591 battles

Wygrać 100 bitek nie problem w ciągu miecha, gorzej  by było gdyby zrobili "wygraj 5-10 bitek pod rząd":trollface:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.