Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
____BOOM_____

Bye bye Montana & Iowa

20 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,659 posts
7,975 battles

Miałem zamiar doexpić Iową do Montany, ale mi się odechciało :P IX i X tier RN nie wygląda za ciekawie za to VI do VIII rewelacja :)

Iowa też do niczego. NC the best.

Players
4,154 posts
9,221 battles

Za armor viewer trzeba im pogratulować . Już nie bedzie gadania "głupie Mogami przez dupę łapie cytadele" tylko wystarczy popatrzeć na pancerz i już widać problemy :p

Podsumowując

YAAAAAAMAAAAAAATOOOOOOO

• Cool 1

Players
4,154 posts
9,221 battles

Nie przesadzaj, z NC+ jestem zadowolony, jak nie przypłynie Yamato mając w nosie jak jestem do niego ustawiony to i MOntanie można dość długi czas pokazywac środkowy palec , a niech spróbuje walić z wszystkich armat to dostanie cytkę :izmena:  .A tak w sumie to od dawna czułem że NC dużo lepiej tankuje jak przystawiasz lufy do czaszki przeciwnikowi niż jak kampisz daleko :D , teraz dzięki podgladowi elegancko to widać

JUz dzisiaj gdzies wspominałem ale nadchodzi wysyp poradników typu "strzelaj w ta płytkę 30x30 cm nad armatą is-a 3 i przebijesz ją praktycznie dowolna armata"

Edited by KaraMon
  • Cool 1

[TF16]
Players
2,531 posts
20,871 battles

Co wy gadacie, NC -> jeden z lepszych na sparingach/drużynówkach (bismarck może mu zagrozić), Iowa>Izumo, a i Montana jest ok.

[MIRKO]
Beta Tester
452 posts
1,564 battles

Dobrze, że będzie można zobaczyć jak wygląda armor okrętu. To co się dzieje w drzewku BB USN to tragedia.

Nie tylko BB. Jedyne grywalne okręty amerykańskie to niszczyciele.
  • Cool 1

Players
4,154 posts
9,221 battles

nie marudz , jesli wprowadzą te radar skrócony o połowe to Des Moines > cała reszta bez jakichkolwiek dyskusji :p

Players
4,154 posts
9,221 battles

Kto na lądze był największym rywalem bratniego narodu radzieckiego? Niemcy . Juz mamy wyjasnione tłumaczenie "niemcy są gorsi"

Kto na oceanie był najwiekszym rywalem bratniego narodu radzieckiego ? USA   "Siara , i wszystko jasne"

Beta Tester
66 posts
862 battles

Widać, narzekacze na okręty USA nie rozumieją taktyk grania nimi. Pancerniki i krążowniki USN to bardziej jednostki do walk w grupie. Krążowniki robią typowe AA spam na samoloty a Pancerniki łupią krążowniki i pancerniki wroga w zasięgu artylerii. Krążownikiem USA nie pływa się solo bo inne okręty łatwo mogą go zniszczyć. Owszem w dobrych rękach da radę ale jeśli wygra pojedynek to mocno poobijany.

• Cool 1

Beta Tester
362 posts
7,572 battles

Dla mnie pancerniki USN skończyły się na Colorado, dalej to dno i 3 metry mułu.

szczerze? w dupie byleś i gówno widziałeś...:)

Edited by punisher82

[L_B]
Players
165 posts
10,152 battles

Powiem tak. NC jest kapitalna i z żalem sprzedałem, Iowa  na razie to dramatycznie mi idzie, a jeśli chodzi o montanę to jeszcze dużo nie powiem bo nie mam. Wolę NC niż amagiego, mimo że Ama jest też kapitalny, Izumo vs Iowa? Iowa, izume z tymi wieżami to dramat +słabe AA i mniejsza prędkość, a jeśli chodzi o montanę to jedyne + to AA, prędkość i ilość dział

Players
16 posts
4,085 battles

Kurde chyba gramy w inne gry jak tak czytam te posty. Jak dla mnie NC to drugi Myogi (najgorszy okret w grze) i nie moge sie doczekać jak ją wreszcie sprzedam bo wgl dmg nie wchodzi a nawet z trafieniami ciezko. Amagi pozostaje najlepszym BB narazie. Nie grałem jeszcze Bismarckiem jak coś :P

[1WWW]
Players
29 posts
7,993 battles

dziś na teście publicznym trafiłem w montane z groser kurfursta 7 razy za łączne 82350 z jakiś 10-12 km fakt że płyną idealnie bokiem i losowanie pewnie dopisało ale takie wyniki trochę przerażają bo sam też mam montane

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

dziś na teście publicznym trafiłem w montane z groser kurfursta 7 razy za łączne 82350 z jakiś 10-12 km fakt że płyną idealnie bokiem i losowanie pewnie dopisało ale takie wyniki trochę przerażają bo sam też mam montane

na teście nie działa RNG, więc dmg wydaje sie duży

[GOFER]
[GOFER]
Players
1,520 posts
7,826 battles

jezeli mialbys zamiar plynac na live serwerze montana idealnie bokiem do niemieckiego pancernika 10tego tieru to moze czas sprzedac montane i odinstalowac gre?

[1WWW]
Players
29 posts
7,993 battles

jasna sprawa że tak się nie pływa ale np niemiecki/japoński pancernik 10 tieru raczej nie dostanie salwy na 82 tys w tej samej sytuacji

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.