ghashpl

SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

1,614 posts in this topic

5 hours ago, umpaumpaX said:

Co się dzieje z losowaniami??? 2 razy z rzędu przeciwnicy mają 1 BB więcej + 1 CA więcej i to o 2 tiry wyżej!!

O co tu chodzi.

Wszystko w normie.

3 hours ago, siwobrody said:

Jak zdobyć flagi smok+333%? Nie widzę tego nawet w sklepie

To są specjalne sygnały, więc poza nagrodami za misje, to tylko z Superkontenera masz szansę.

When the season starts, any player who played a Random OR Clan Battle with Tier VIII–X ship, will be given a set of three special Tier X ships for temporary use

Pytanie odnośnie "wypożyczanych" okrętów T10. Niech mi ktoś mądry wyjaśni, bo nie bardzo rozumiem powyższy zwrot:

- jeśli ktoś nie ma T10, to może wypożyczyć - OK, jasne.

- chcąc wypożyczyć, trzeba wcześniej rozegrać jedną bitwę klanową okrętem od T8 w górę...

- ...ale klanówki są na T10.

Czy to znaczy, że TYLKO pierwsza bitwa będzie mogła się odbyć na T8? I jeszcze - w jakim czasie, czy też "prime time"???

Z góry dzięki.

Dzięki, qaramell. Moja wątpliwość brała się również stąd (cały czas chodzi o tę PIERWSZĄ bitwę):

Misja: Misje w Bitwach klanowych

Ograniczenia:
  • Bitwy losowe i klanowe.
  • Tylko okręty VIII poziomu lub wyższego.
  • Raz na konto.

Jeśli nic się nie zmieni - to już sobie popływałem. Wyruszyć krążownikiem T8 naprzeciw tabuna BBrajanków i zostać zmasakrowany pociskami 15 i 16 cali - średnia przyjemność. Cóż, moja decyzja - masochistą nie jestem.

Pytanie: rozumiem, że prime time odnosi się do wszystkich bitew klanowych, także tej Misja: pierwsze starcie (gdzie można ugrać trochę flag specjalnych - uroboros i smoki)?

Wie ktoś może kiedy w najbliższym czasie będzie zniżka na wymianę wolnego PD za dublony na 35:1 

10 minutes ago, michu1899 said:

Wie ktoś może kiedy w najbliższym czasie będzie zniżka na wymianę wolnego PD za dublony na 35:1 

SOON™

1 person likes this

On 18.10.2017 at 9:06 PM, umpaumpaX said:

Co się dzieje z losowaniami??? 2 razy z rzędu przeciwnicy mają 1 BB więcej + 1 CA więcej i to o 2 tiry wyżej!!

Jak jeszcze powiesz, że niszczycieli też mieli więcej, to poproszę o screena.

A poważnie, nierówne losowania niszczcycieli to ostatnio standard. Jak grasz dominację i masz 2 niszczyciele (z czego jeden to rusek) a przeciwnik trzy, czy cztery, to się robi kłopotek.

1. Czy kamo, perki kapitana i wszelkie inne modyfikatory zmniejszają wykrywalność okrętu w dymie po wystrzale z głównej artylerii? 

2. Czy stojąc pancernikiem w dymie i strzelając z dodatkowej też będę się świecił z 13km? 

1 hour ago, _Donaukinder_ said:

1. Czy kamo, perki kapitana i wszelkie inne modyfikatory zmniejszają wykrywalność okrętu w dymie po wystrzale z głównej artylerii? 

2. Czy stojąc pancernikiem w dymie i strzelając z dodatkowej też będę się świecił z 13km? 

1. Nie, tak jak nie zmieniają wykrycia na zbliżenie (2k lub 3k)
2. Nie. Pomocnicza nie zwiększa wykrycia. (tak bynajmniej zapowiadali - nie sprawdziłem osobiście)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.