FM6a

Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

6,604 posts in this topic

Wychodzi na to że nagrodą za nową kampanię będzie Bismarck wraz z dowódcą.

​a fuj, mam na nim 17 punktowego Mietka :( a z flagami i premką za coe wbije 19 zanim sie zacznie :D

Według opisu testu publicznego nagrody najprawdopodobniej ulegną zmianie. Swoją drogą ciężko wbić te misje na testowym?

Bardzo prosto, no ale to test więc pewnie to się akurat zmieni.

Posted (edited)

Bardzo prosto, no ale to test więc pewnie to się akurat zmieni.

Misje prawdopodobnie będą takie same, zgadzam się, że są bardzo proste. Zapewne liczba gwiazdek do odblokowania misji końcowej będzie dużo większa. Na testowym wystarczy zdobyć 3 gwiazdki.

Jako nagrody dostaje się kontener, w którym są 2 emblematy i dodatkowo kamuflaże.  W albumie jest miejsce na 24 emblematy. Nagrodą za zebranie wszystkich emblematów jest kamuflaż premium dla Bismarcka.

Edited by Maximurr

Gdyby dawali do Bismarcka przynajmniej 14 punktowego kapitana, to by to miało jakiś sens. Można by mieć dwa drzewkowe niemieckie BB'czki z dobrym kapitanem. Ale jak dadzą tak jak na testowym - z jedno punktowym kapitanem, to nie ma to żadnego sensu IMO.

Gdyby dawali do Bismarcka przynajmniej 14 punktowego kapitana, to by to miało jakiś sens. Można by mieć dwa drzewkowe niemieckie BB'czki z dobrym kapitanem. Ale jak dadzą tak jak na testowym - z jedno punktowym kapitanem, to nie ma to żadnego sensu IMO.

Dla mnie miałoby, choć minimalny. Kasa za okręt, a dowódca do piachu. Lepsze to niż oranie na Kamikaze.

Według opisu testu publicznego nagrody najprawdopodobniej ulegną zmianie. Swoją drogą ciężko wbić te misje na testowym?

Moim zdaniem na testowym niewarto ich robic. Flag mało a troche czasu na ich zrobienie sie zejdzie. Owszem , tylko 3 gwiazdki są potrzebne ( na normalnym to będzie minimum 6 skoro za misje robione Hoodem jest aż 5 gwiazdek).

Musimy odblokowac 7 misji. Aby wszystkie odblokowac musimy zdobyc 88 tys expa (z wszystkimi modyfikatorami) a potem zrobic misje finałowe czyli w sumie zadać 1mln 340 tys dmg.

no to 8-10 bitew  , nic strasznego

Posted (edited)

no to 8-10 bitew  , nic strasznego

Na 88 tys expa z modyfikatorami potrzebujesz jakieś 20 gier. To ci odblokowuje kolejne misje na dmg (7 misji) gdzie znowu będzies potrzebował minimum 10 gier. I pamiętaj że jak w pierwszej misji masz do zdobycie 120 k dmg to zrobisz 115 i musisz zagrac drugą, w drugiej możesz zrobic nawet 400k ale zaliczone będziesz miał tylko 120 bo kolejne 120 jest w drugiej misji która dopiero odblokujesz. Edited by mcjrosa

a, no to niefajnie, trochę to potrwa w takim układzie

Dobrze sie sklada bo nie mam Bismarcka a bede w polowie drogi do kurwursta. 

Na 88 tys expa z modyfikatorami potrzebujesz jakieś 20 gier. To ci odblokowuje kolejne misje na dmg (7 misji) gdzie znowu będzies potrzebował minimum 10 gier. 

Źle rozumujesz. Chodziło o to, że 88 tys expa trzeba zdobyć WE WSZYSTKICH misjach, a nie tylko jednej :P. Inaczej byłaby to przesada.

Co do misji, postępów i nagród. Na serwerze testowym są wymagane 3 gwiazdki do wbicia kolejnego etapu. Normalnie będzie pewnie potrzebne 6 albo i nawet 10 gwiazdek. Na szczęście prawdopodobnie będzie można misje powtarzać, tak jak w innych kampaniach, ale nagród wtedy nie dostaniemy. Misje są proste i łatwe, same się robią podczas grania. Są również misje na lotniska. Co do zbierania orderów czy tam kart to w zasadzie nie opłaca się wymieniać dubli na nowe sztuki, można się pokusić na zamianę dopiero pod koniec kampanii, jak jeszcze jakimś cudem nie wypadną sztuki. Po uzbieraniu kolekcji reszta kart jest z automatu zamieniana na kredyty(10k za jeden - jak dla mnie beznadzieja). Kamuflaże trwałe dla Bismarcka NIE SĄ identyczne z tym, który można kupić za dublony(w sensie nie dają tych samych efektów, co dla mnie jest głupotą), ale fajnie wyglądają. Jeszcze nie udało mi się ukończyć kampanii, więc nie wiem jaka rekompensata jest posiadanie w porcie Bismarcka(bo to on jest ostateczną nagrodą za kampanię), pewnie kredyty.

Źle rozumujesz. Chodziło o to, że 88 tys expa trzeba zdobyć WE WSZYSTKICH misjach, a nie tylko jednej

A gdzie napisał że tylko w jednej?

Z tymi gwiazdkami to na pewno będzie ich trzeba więcej.

Kamuflaże trwałe dla Bismarcka NIE SĄ identyczne z tym, który można kupić za dublony(w sensie nie dają tych samych efektów, co dla mnie jest głupotą)

I to już jest powód żeby jej nie robić :P Co one konkretnie dają?

Ej to prawda że wraz z okrętami:Kaga,Hood wchodzą USS Kidd i jakąś siódemka krążownik francuski?Bo nie jestem pewien czy mie się to śniło ,widziałem to czy mam jakieś urojenia.

Ej to prawda że wraz z okrętami:Kaga,Hood wchodzą USS Kidd i jakąś siódemka krążownik francuski?Bo nie jestem pewien czy mie się to śniło ,widziałem to czy mam jakieś urojenia.

A dokładniej De Grasse

Ej to prawda że wraz z okrętami:Kaga,Hood wchodzą USS Kidd i jakąś siódemka krążownik francuski?

W gwoli ścisłości to Kaga i Hood do sprzedaży, a Kidd i De Grasse do testów [czyli do sprzedaży w kolejnym paczu].

I to już jest powód żeby jej nie robić :P Co one konkretnie dają?

To samo, co kamuflaże dla okrętów premium VIII poziomu, czyli -3% wykrywalność, +4% dyspersja i +50% expa. NIE DAJĄ one -10% do kosztów obsługi okrętu po bitwie, tak jak mają kamuflaże permanentne do kupienia za dublony :fishpalm:. Wiem, że to co prawda są drobne(ten sam efekt można osiągnąć z flagą), nie mniej jednak i tak według mnie powinni dać ten efekt na stałe do tych kamuflaży.

W gwoli ścisłości to Kaga i Hood do sprzedaży, a Kidd i De Grasse do testów [czyli do sprzedaży w kolejnym paczu].

Dzięki,serio myślałem że mam jakieś urojenia.

Na RU wyłączają możliwość wyboru regionu. Automatycznie zostanie się połączonym z regionem przewidzianym przez WG. WG jak twierdzi planuje przeprowadzić serię testów różnicujacych ceny w grze. To pierwszy krok.
Ciekawe kiedy EU zamknie swoje granice? Już teraz EU jest traktowane ekhm... inaczej. Jak ryzyko ucieczki gawiedzi na inne serwery zniknie to dopiero zaczną nas ładować bez mydła.

edit:

Albo chodzi tylko o Premium Shop. Niech ktoś z lepszym rozumieniem ruskie ewentualnie mnie skoryguje. ;-)

No to ściągniez sobie klienta sowieckiego i będziesz grał :p

Na RU wyłączają możliwość wyboru regionu. Automatycznie zostanie się połączonym z regionem przewidzianym przez WG. WG jak twierdzi planuje przeprowadzić serię testów różnicujacych ceny w grze. To pierwszy krok.

Ciekawe kiedy EU zamknie swoje granice? Już teraz EU jest traktowane ekhm... inaczej. Jak ryzyko ucieczki gawiedzi na inne serwery zniknie to dopiero zaczną nas ładować bez mydła.

edit:

Albo chodzi tylko o Premium Shop. Niech ktoś z lepszym rozumieniem ruskie ewentualnie mnie skoryguje. ;-)

Raczej chyba łączą promocje regionów rosyjskiego i białoruskiego.

zrodlo - TAP

1 - modul na 16% zasiegu nie zwieksza dyspersji

2 - ijn bb maja wieksza dyspersje wertykalna (nie horyzontalna)

3 - modul na zmniejszenie dyspersji dotyczy tylko horyzontalnej (ta wartosc dyspersji jest widoczna w kliencie gry)

4 - nie blokowanie celu powoduje podwojenie dyspersji

5 - balistyka w grze jest niemalze identyczna do tej w realnym zyciu, jednoczesnie celnosc dzial jest o wiele wieksza abysmy mieli wiecej trafien

6 - brak plunging fire jest zamierzone przez WG

7 - obnizenie cytadel dla Iowy i Montany mozliwe w 0.6.6 (co ciekawe podobno byly ich pancerze testowane w specjalnych autotestach gdzie pancerze byly trafiane pare tysiecy razy)

8 - spotownie zalezy od zobaczenia szczytu masztu choc sa proby powrotu do spotowania na bazie dziobu i rufy

9 - przyspieszenje okretu bazuje na jego masie i sily silnikow

10 - wartosc zalania od torped nie zalezy od predkosci poruszania sie

11 - modul (lub ulepszenie) na przyspieszenie tylko w nieznacznym stopniu pomaga sie szybciej zatrzymac

12 - fazy testowania okretow: supertesterzy, balans supertestu, test na serwerach, okret jest wypuszczany, kolejne balanse

13 - balans robiony przez dewsow polega na tym ze widza oni statystki roznych graczy i.... widza gdzie gracze najczesciej plywaja/kampuja sie

1 person likes this

Posted (edited)

Europejski serwer nie dostał poważnych promocji z okazji dnia zwycięstwa. Rosyjski to pełna wielka oferta i na to nie liczyłem ale pokazanie środkowego palca EU to typowe zachowanie wschodnich sąsiadów. Obejrzyjcie rosyjską ofertę to zrozumiecie kto był jedynym zwycięzcą.

Edited by w_wilk

Prosiłbym o jakieś konkrety.  Jak oglądam ich ofertę w sklepie premium to widzę, że mają Olega i Smitha, które to jedynie za darmo bym przytulił ale to i tak już jakby niekoniecznie. Błyskawica ma cenę normalną, Młotek trochę tańszy. Mają Albany to fakt  - a to bym kupił, bo to podobno bardzo dobry okręt. Konig Albert jest na stale w ofercie - to dobry okręt. Wart zakupu. Albany i Albert to lolki więc tylko użyteczne jako zabawki. Nikołaja, Katori, Pertha, Gremiaszczego, Yubari, Simsa nie ma a to są okręty poszukiwane.