Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FM6a

Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

6,729 comments in this topic

Recommended Posts

Dla użytkowników MK i Belfasta. Z devbloga.

ST, Smokes, IFHE and Radar update. Radar changes have been reverted. IFHE fire chance penalty for 139mm+ guns have been reverted to -3%. The penalty for smaller caliber remains decreased (-1%). Detectability changes remain. These settings combined will be tested in update 0.6.11 ST.

:cap_rambo:

Scarrry   

jeszcze niedawno ktoś ze mną rozmawiał o unikalności Hooda i że już nie będzie do kupienia... 

The following ships are now available for purchase in the game client:

Hood

chciwość nie zna pojecia unikalności, byłem tego pewny ;)

Just now, Scarrry said:

jeszcze niedawno ktoś ze mną rozmawiał o unikalności Hooda i że już nie będzie do kupienia... 

chciwość nie zna pojecia unikalności, byłem tego pewny ;)

Ale WG nigdy nie twierdziło, że Hood ma być unikalny.

• Cool 1

1 hour ago, Dark_Havoc said:

Zauważyliście link: "czech-navy-comming" :)

To pewnie żart, bo gracze latami czekali na RN, więc było coś na zasadzie, że "dadzą je jak świnie zaczną latać". No to WG w końcu to zrobiło i dla żartu zrobili easter egga ;)

49 minutes ago, HalSteiner said:

Dla użytkowników MK i Belfasta. Z devbloga.

ST, Smokes, IFHE and Radar update. Radar changes have been reverted. IFHE fire chance penalty for 139mm+ guns have been reverted to -3%. The penalty for smaller caliber remains decreased (-1%). Detectability changes remain. These settings combined will be tested in update 0.6.11 ST.

:cap_rambo:

da się przeżyć, myślałem, że bardziej te 152 w odbyt dostaną :Smile_Default:

33 minutes ago, Ledzik1144 said:

Ktoś kojarzy ile dublonów za Hooda sobie liczą?

obstawiam jakieś 8500-9000, sprajt i mutsu po 6500, a tyrpy i balabamy po 12 000

To jest tyle samo co obecnie jeżeli chodzi o IFHE, ale Atlanta i Flint dostaną niezłego buffa do pożarów. Zamiast 2% będzie 4% :Smile_trollface: lub 6% jak ktoś ma DE jeszcze, a z flagami nawet 7% - płacz BB murowany. 14 pocisków na salwę z 7% szansą na podpałkę to co salwa pożar :Smile_trollface:

• Cool 1

3 hours ago, Viandinea said:

To jest tyle samo co obecnie jeżeli chodzi o IFHE, ale Atlanta i Flint dostaną niezłego buffa do pożarów. Zamiast 2% będzie 4% :Smile_trollface: lub 6% jak ktoś ma DE jeszcze, a z flagami nawet 7% - płacz BB murowany. 14 pocisków na salwę z 7% szansą na podpałkę to co salwa pożar :Smile_trollface:

No i mają szczęście dziady ! :Smile_great: Ja im dam nerfić moje ukochane krążki, najbardziej skillową klasę w tej grze ! :Smile_izmena:

PS. Taa, wiem że akurat te z dymem są największymi samograjami :Smile_teethhappy: Mój Flint będzie jeszcze bardziej OP ! Już widzę na czacie te lamenty palonych żywym ogniem i rozbieranych na kawałki, nowych brytolskich BaBeczek, jako że na Flincie wożę obowiązkowo prócz IFHE jeszcze DE, plus dwa sygnały na podpałkę które prawie codziennie żmudnie farmię na Kumie :Smile-_tongue:

• Cool 1

Tak sobie czytam patchnote z wersji 0.6.10 i tam jest napisane ze supertesterzy dostana do testow

krazownik Cheng An oraz reszte panasia DD.

Nigdzie wczesniej nie widzialem info o krazowniku z drzewka azjatyckiego.

Basmacz   

Moze to taka sama sytuacja jak z misją w kampanii Yamamoto? Napisane jest, że masz zatopić krążowniki a poeta miał na myśli, że niszczyciele. :-P

Radeckij   
51 minutes ago, ghashpl said:

Tak sobie czytam patchnote z wersji 0.6.10 i tam jest napisane ze supertesterzy dostana do testow

Coś musi być na pierwszym tierze, a zgodnie z mechaniką WoWs jest to zawsze krążownik.

O ile dobrze zrozumiałem to tak naprawdę jest eskortowiec typu D, eks-japoński, o jakże poetyckiej pierwotnej nazwie "40-go".

Pozdrawiam

Vanhal   
14 hours ago, Ledzik1144 said:

Ktoś kojarzy ile dublonów za Hooda sobie liczą?

Ponoć 9700.

1 hour ago, ghashpl said:

Proponuję porównanie wersji PL z ENG, w tej drugiej raczej błędu nie będzie.

16 minutes ago, Capricorn_Two said:

A nie jest tak, że każde drzewko zaczyna się od krążownika? 

Jest, ale wątpię, aby dali ST tier 1 i 2 CA (które są tylko po to, aby były) do super ważnych testów ;)

MACK_PL   

Dlaczego nie mieliby testować też 1 tieru?

Na devblogu na FB pokazali obrazek i staty krążownika Huang He, czyli HMS Aurora (Arethusa), pewnie premium, może i brytyjska się pojawi :)

1 minute ago, MACK_PL said:

Dlaczego nie mieliby testować też 1 tieru?

Na devblogu na FB pokazali obrazek i staty krążownika Huang He, czyli HMS Aurora (Arethusa), pewnie premium, może i brytyjska się pojawi :)

Skoro przy premkach jesteśmy, to bym nie miał nic przeciw, jakby poprawili balans na T II (żeby taka Mikasa do czegoś się nadawała) i wprowadzili jako premkę przodka wszystkich BB w postaci Drednota.

• Cool 1

Radeckij   
38 minutes ago, AbrahaM_fighter said:

i wprowadzili jako premkę przodka wszystkich BB w postaci Drednota.

Dreadnought będzie na pewno. I na pewno będzie premką.

Pozdrawiam

2 hours ago, henryk5pio said:

Proponuję porównanie wersji PL z ENG, w tej drugiej raczej błędu nie będzie.

No wlasnie to z eng pochodzi bo jest bardziej poprawne od pl 

Jeszcze ciekawiej:

Stay tuned, we’re adding Katori, Albany, Oleg, Kaga, Mikasa and Hood

W wersji PL nie ma o tym nic.

Oleg, Kaga i Mikasa są już w kliencie. Mikasa jest też w sklepie premium. 

Basmacz   
3 hours ago, Radeckij said:

Coś musi być na pierwszym tierze, a zgodnie z mechaniką WoWs jest to zawsze krążownik.

O ile dobrze zrozumiałem to tak naprawdę jest eskortowiec typu D, eks-japoński, o jakże poetyckiej pierwotnej nazwie "40-go".

Pozdrawiam

Będzie to 6 tier. Na Reddicie jest info. Nie wklejam linka bo mi niewygodnie na telefonie, znajdziecie sobie. :-)

adamL555   

To jednak nie I tier

ST, Pan-Asian cruiser Huang He, tier VI.
Hit points - 24 100, plating - 16 mm, belt - 70 mm. Main battery - 3х2 152 mm. Firing range - 13,2 km. HE damage - 2200, AP damage - 3300. Reload time 7,5 s, 180 degree turn time - 30 s, maximum dispersion - 124 m. Sigma - 2.0. HE and AP initial velocity - 950 m/s. Torpedo Tubes - 2х3 533 mm, torpedo range - 8 km, torpedo speed - 60 kt, maximum damage - 14 400. Maximum speed - 33 kt. Turning circle radius - 570 m, rudder shift time - 6,7 s. Surface detectability - 9,3 km, air detectability - 6 km.

Huang He.jpg