Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FM6a

Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

6,729 comments in this topic

Recommended Posts

rtfm_pl   
38 minutes ago, KaraMon said:

Nic z tym spotem nie zrobisz , Kebab i tak cię zje na dowolnymn dystansie, Gearing cię zje , z52 jak będzie miał "ulta" załadowanego też cię zje . Pchanie się Gruzem do pierwszej lini to samobójstwo , jest za duży, za mało zwrotny , łyka za dużo od pancerników . Tak bufują okręt , ale nie ruszają tego co tak naprawdę czyni ten okręt trudnym i mało efektywnym w uzyciu .

Może tak może nie. Ogniewoj też niby w niczym specjalnie mocny nie jest, a ja go lubię. I też go buffują.

Po prostu, jak pływam niszczycielem, to chcę niszczyciela a nie mały krążowniki. Dlatego nie lubię Udałoya, Taszkienta i Kijowa i w ogóle mnie nie ciągnie do Kebaba. A Ogniewoja zostawiłem i robię Gruza.

Może się zawiodę, zobaczymy. Ale ja lubię trudne okręty.

Donczur   

Jako posiadacz Belfasta szanuje, gdybym go nie miał to bym się ostro wkurzył ;)

X RN BB spot 14,76 km, bo 10,8 km nie jest wcale OP. Krążki mają po 12 km i więcej, a BB będzie miał niecałe 11 km rewelacja. Na szczęście na sea-group nie ma słowa o Belfascie i zasięgu radaru 9,9 km tylko o Indianapolis.

6 hours ago, rtfm_pl said:

The Torpedo Reload Booster [...] For Shiratsuyu, the consumable was placed in the same slot with the Smoke Generator.

Czyli Shitarsuyu RIP. Bez boostera to będzie bardzo słaby niszczyciel, z boosterem bez dymu z tą jego prędkością będzie cholernie ciężko.

Kagero i Yugumo mają lepsze camo, są szybsze i pracują w mocno "radoarowym" środowisku, gdzie dym nie jest aż tak ważny. A i na nich pływanie z boosterem to jazda po bandzie.

Nie no, serio?

Tak BTW wczoraj mnie wyradarował Conqeror. Zasięg radaru ma dość konkretny, niestety nie powiem jak długo trwa, bo padłem po paru sekundach.

What?!?! No chyba kogoś prąd kopnął, że taką zmianę na "-" robi. Nie inaczej! Ten DD-ek będzie teraz rozstrzeliwany jak zostanie wyspotowany, tak przynajmniej może uciec w dym... a znów bez torpedo booster zwyczajnie czekamy czekamy i czekamy na torpedy [baaardzoo długo reload]. Kiepsko!

KaraMon   
Just now, Viandinea said:

X RN BB spot 14,76 km, bo 10,8 km nie jest wcale OP. Krążki mają po 12 km i więcej, a BB będzie miał niecałe 11 km rewelacja. Na szczęście na sea-group nie ma słowa o Belfascie i zasięgu radaru 9,9 km tylko o Indianapolis.

Ja już zbieram free expa na najbardziej Op linię w grze :p . Taki spot bo przecież z tym radarem podejść jakoś musi

57 minutes ago, MiklosVonHorthy said:

Shiratsuyu pójdzie do lamusa, tak jak moje stare, kochane Fubuki... R.I.P. powolny skośnooki spamerze torpedowy!

Tak się zastanawiam. Skoro zmieniają to doładowanie przeładowania to może też dają je na inne okręty? Gdyby dostały je wszystkie  JAP DD VI+ to nie było by złe.

Shiratsuyu musiało za bardzo generować puacz, skoro ten naprawdę dobrze zbalansowany okręt jest teraz gnojony. No ale skoro Belfast dostaje 10 km radaru to czego się spodziewamy. 10km to jest chore - pewnie puacz był, że DD siedzi na tych 0,4km między zasięgiem spota a radaru i nie można go wyczaić. Piszę to jako posiadający ten okręt, ale uważam, że jest i tak jest bardzo mocny i nie potrzebuje żadnego ulepszania.

Dla Kagero i Yugumo ta zmiana to buff duży. Akizuki lekki nerf ale chyba bardzo lekki bo chyba nie ruszają mu rozmieszczenia sprzętów eksploatacyjnych?

Jak twierdzi WG i widzą gracze BB jest za dużo i mają być buffy innych klas. Póki co poza wprowadzeniem AP bomb na Big E (czyli ułamka populacji) i zmianie HE na DE CA jakoś słabo to widać :Smile_sceptic: A nie czekaj. Ma wejść kolejna linia RN BB, które to też mają dostać radar. 

• Cool 1

3 minutes ago, Marblehead_1 said:

...No ale skoro Belfast dostaje 10 km radaru to czego się spodziewamy. 10km to jest chore - pewnie puacz był, że DD siedzi na tych 0,4km między zasięgiem spota a radaru i nie można go wyczaić...

Indianapolis nie Belfast.

8 minutes ago, Viandinea said:

Indianapolis nie Belfast.

Na poprzedniej stronie:

4 hours ago, ghashpl said:

Źródełko:

Jeszcze nie spotkałem się, żeby sea-group miało złe info :Smile_Default: tą stronkę powyżej pierwszy raz widzę.

• Cool 1

1 hour ago, Viandinea said:

Jeszcze nie spotkałem się, żeby sea-group miało złe info :Smile_Default: tą stronkę powyżej pierwszy raz widzę.

Ta strona jest dobra, bo ona bierze dane z API WG.

Tylko też nie chce mi się wierzyć, że WG by coś takiego odwaliło. Natomiast buff Indianapolis to dobry krok, który za wiele nie zmieni.

32 minutes ago, ghashpl said:

Screeny nowych premek DD z T5

Są dostępne na publicznym teście do wersji 0.6.8

http://imgur.com/a/kUduS

Nowy port Dunkierki... hmmm... No będzie zabierał więcej zasobów.

Chciałbym nadal skandynawskie fjordy.

Brytol pod prawie każdym względem lepszy (poza max. obrażeniami z HE i AP, szansą na podpałę + zasięgiem).

@Pozrezowy

Nie, po prostu wychodzi na to, że FRA nie może być lepsza od UK ;)

PS

Nie znamy jeszcze trajektorii pocisków na Cyclone, bo Anthony prawdopodobnie będzie miał taka jak Gallant.

rtfm_pl   
5 hours ago, ghashpl said:

Ta strona jest dobra, bo ona bierze dane z API WG.

Nie bierze z API bo tam takich danych nie ma, jakby były, to porównywarka by to też miała. Oni toto wyciągają podobno z plików gry, zresztą jeśli wyciągają modele 3D to i inne rzeczy pewnie też.

A co do tych niszczycieli T5, to Anthony nie ma dymu. Ma za to wzmocnienie plot, co przy jego potężnej pelotce (2 pom-pomy i jakieś karabiny maszynowe) wygląda na błąd ... albo kiepski żart.

5 hours ago, rtfm_pl said:

A co do tych niszczycieli T5, to Anthony nie ma dymu. Ma za to wzmocnienie plot, co przy jego potężnej pelotce (2 pom-pomy i jakieś karabiny maszynowe) wygląda na błąd ... albo kiepski żart.

Te samoloty ze scenariusza mają mało HP tak pisali, a jeżeli te okręty miałyby zostać w porcie, to wzmocnienie nawet jeśli nic nie zbija, to zawsze rozbije nalot. Chociaż nikt by nie zamienił dymu na coś takiego ;-)

A pro-po radaru, to teraz NO na VIII będzie miało krótszy radar niż VII tierowe premki. hehe. Co do Belfasta, to nie chciałbym ponownie grać Błyską na rankingach. Nie ma to jak wzmacniać chyba najbardziej OP okręt w grze. A ciekawe czemu Lanta nie dostała ?

Edit. Sub_Octavian napisał wczoraj, że dla Belfasta nie planuje się niby żadnych buffów:

I suggest not talking offensive stuff about us based on 3rd party unofficial sneaky data mining.
No changes for Belfast are planned. Relax please :Smile_sad:

Memku   
9 hours ago, rtfm_pl said:

Nie bierze z API bo tam takich danych nie ma, jakby były, to porównywarka by to też miała. Oni toto wyciągają podobno z plików gry, zresztą jeśli wyciągają modele 3D to i inne rzeczy pewnie też.

Anthony nie może mieć dymu, ma tylko rozbicie. To są okręty skrojone pod kampanie Dynamo. Kapitana robimy full retard AA.

W tym scenariuszu głównym przeciwnikiem są samoloty i małe kutry torpedowe padające od 2 pociskow.

Na serwerze testowym za pierwszym razem 5* zrobiłem z randomami.

• Cool 2

Schizus   

Operacja Dynamo i Anthony w akcji.

Jeśli ktoś chce sam przetestować to zapraszam na serwer testowy

Spoiler

Jest zabawnie, w drugiej rozgrywce połowa drużyny władowała się na miny zanim jeszcze dopłynęliśmy do punktu załadunku. :fish_palm:  

FM6a   

Pytanie. Czy tylko dla mnie nowe forum jest chaotyczne i o wiele gorsze pod względem przejrzystości od poprzedniego? Bo o tym żeby spammer gubił się na forum to jeszcze nigdy nie słyszałem :cap_wander_2:

• Cool 2

FM6a   

To jest jakiś dramat. 10 minut głowiłem się nad tym jak wkleić obrazek z url...