FM6a

Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

• You need to play a total of 30 battles to post in this section.

3,240 posts in this topic

Nie ma co polemizować, bo koleś pisze prawdę, całą prawdę i tylko prawdę. Czego by nie dali, zawsze będą narzekać. A jakbym nadal grał w WoTa, zaraz bym kupił Pudla, bo raz, z polską załogą, dwa, Pantera-moja ulubiona maszyna w WoT, trzy, Pantera na 6 tierze będzie miała sporą skuteczność, coś jak trochę lepsza VK. Ja jestem bardzo zadowolony z takiej premki. A jak to już ktoś wspominał, ile my mieliśmy typów, czy choćby projektów czołgów? TKS, 7TP, 14TP i podobno 21TP. To masz, 4 tiery, 5 tier to już T-34, potem T-34-85, i wio! bo nic później już sami nie zrobiliśmy.

Niech sobie będzie ta Pantera (naprawdę nie mam nic przeciwko), ale nie jako pierwsza premka. Można dać papiery do prawdopodobnie T5 (cała seria xTP, zaczynając od TKS) można dać jakieś T-54 mod.XYZ na VIII poziomie (zawsze to jednak czołg 'sojusznika', który jednak nie puszczał nas przez komin, trochę mniejszy żal.pl, do tego coś w ten czołg upchnąc z polskiej myśli technicznej). Jeżeli chodzi o mnie, to WG kolejny raz pokazuje swoje 'rusko-mongolskie' oblicze. Natomiast post kolegi piszącego 'całą prawdę, całą dobę' zabrzmiał jak słaba klaka w nędznym teatrze, brak było tylko wazeliny z napisem 'Wpieriod WG'. Chyba jedynie polskie drzewko ma się zacząć od czołgu premium niewiele mającego wspólnego z krajem tego drzewka, a do tego czołgu wyprodukowanego przez Niemców czyli w okresie kiedy 'dzieje się WoT' najbardziej zajadłego wroga Polski. Nie czujecie tego, że to taki trochę plaskacz w twarz ?

Przymiotniki piszemy z małej litery. Z resztą posta nawet nie ma sensu polemizować, bo jest po prostu żałosna.

Widzę brak argumentów.

Drzewko japońskie rozpoczęło się od takiego czegoś jak Chi Nu Kai - a niech mnie; toż to kadłub Chi-Nu z wieżą Chi-To - jednym słowem klon i to jaki bezczelny. A nie czekaj takie coś istniało lub miało być budowane.  

Może zacznę inaczej. Co jest złego w Pudlu? Nazwa? No "Sorry Winetou" ale tak ten pojazd nazwali w Powstaniu. Pochodzenie? To z kim prowadziliśmy wojnę? Z Niemcami? Tytularnie jeszcze z Japonią i europejskimi wasalami III Rzeszy (nie z Włochami :trollface:) ale to raczej dyplomatyczne śmieszkowanie. No generalnie ciężko byśmy zdobyli pojazd innego kraju niż Niemcy. LWP na przykład używało zdobycznych Hetzerów czy Pzkpfw IV.

Czołg z PSZ - klony pojazdów z drzewek USA i GB. Czołg z LWP - klony z pojazdów radzieckich. Rodzime konstrukcje łał: Mamy I tier dajemy FT-17 ( no TKS nie wiem czy nadawał by się wymiarami) , II tier 7TP jako analog T-26, no niemożliwe mamy sami jeszcze III tier i IV a może nawet do V dojdziemy z jakimś papierem rysowanym na kacu w kawiarni u Serba w Petersburgu po bardzo dużym piwie z wkładką jako klinie.

No niestety ale premki II czy III to oprócz gry dla zabawy (jeżeli są OP lub przynajmniej dobre) nie nadają się ani do szkolenia ani do zarabiania. W dodatku docelowo drzewko ma istnieć więc powinien być to pojazd umożliwiający szkolenie.

Błyskawica, Anshan i Lo Yang pokazały, że jednak musi być to okręt wyższego tieru, żeby takiego premiuma ktokolwiek poza zainteresowanym krajem zechciał.

Popatrzmy. Premki w WoT jak te, które podałem jako przykłady to pojazdy unikalne, ciekawe, o trochę bardziej skomplikowanych dziejach. Tak samo jak Pudel. 

FCM36Pak40 jest we francuskim drzewku. Tak samo jak Iefh105B2. Pojazdy te nigdy w tej tej wersji nie służyły w Armii Francuskiej. Na dodatek w powszechnej opinii uchodzą/uchodziły za OP.

Greyshark - na forum WoTa serio mają niektórzy ból pewnej części ciała.

Widzę brak argumentów.

Drzewko japońskie rozpoczęło się od takiego czegoś jak Chi Nu Kai - a niech mnie; toż to kadłub Chi-Nu z wieżą Chi-To - jednym słowem klon i to jaki bezczelny. A nie czekaj takie coś istniało lub miało być budowane.  

Może zacznę inaczej. Co jest złego w Pudlu? Nazwa? No "Sorry Winetou" ale tak ten pojazd nazwali w Powstaniu. Pochodzenie? To z kim to prowadziliśmy wojnę? Z Niemcami? Tytularnie jeszcze z Japonią i europejskimi wasalami III Rzeszy (nie z Włochami :trollface:) ale to raczej dyplomatyczne śmieszkowanie. No generalnie ciężko byśmy zdobyli pojazd innego kraju niż Niemcy. 

Czołg z PSZ - klony pojazdów z drzewek USA i GB. Czołg z LWP - klony z pojazdów radzieckich. Rodzime konstrukcje łał: Mamy I tier dajemy FT-17 ( no TKS nie wiem czy nadawał by się wymiarami) , II tier 7TP jako analog T-26, no niemożliwe mamy sami jeszcze III tier i IV a może nawet do V dojdziemy z jakimś papierem rysowanym na kacu w kawiarni u Serba w Petersburgu po bardzo dużym piwie z wkładką jako klinie.

No niestety ale premki II czy III to oprócz gry dla zabawy nie nadają się ani do szkolenia ani do zarabiania. W dodatku docelowo drzewko ma istnieć więc powinien być to pojazd umożliwiający szkolenie.

Błyskawica, Anshan i Lo Yang pokazały, że jednak musi być to okręt wyższego tieru, żeby takiego premiuma ktokolwiek poza zainteresowanym krajem zechciał.

Popatrzmy. Premki w WoT jak te, które podałem jako przykłady to pojazdy unikalne, ciekawe, o trochę bardziej skomplikowanych dziejach. Tak samo jak Pudel. 

Greyshark - na forum WoTa serio mają niektórzy ból pewnej części ciała.

Żle widzisz, po prostu nie kompletnie nie zrozumiałeś. Pogrubiłem najistotniejsze, może dojdziesz w czym rzecz, a jeżeli nie to miłej gry w niemieckim czołgu - obserwuj jak Niemcy będą darli łacha, że Polacy nawet własnego czołgu nie maja :trollface:

Chi Nu Kai był jednak japońskim czołgiem, japońskim projektem, a nie np. zdobycznym Shermanem czy zakupionym od Niemców Tygrysem (który się pojawił, jednak dużo później). Taka malutka różnica, ale wyraźnie Ci umknęła.

Niech sobie będzie ta Pantera (naprawdę nie mam nic przeciwko), ale nie jako pierwsza premka. [....]  Chyba jedynie polskie drzewko ma się zacząć od czołgu premium niewiele mającego wspólnego z krajem tego drzewka, a do tego czołgu wyprodukowanego przez Niemców czyli w okresie kiedy 'dzieje się WoT' najbardziej zajadłego wroga Polski. Nie czujecie tego, że to taki trochę plaskacz w twarz ?

Wiesz co? To skandal, że Powstańcy zdobyli panterę. To skandal, że nadaje się jako premka, bo nie musi mieć nic technologicznie wspólnego z drzewkiem jako takim. To obrzydliwe, że wystąpi w malowaniu z szachownicą, w wersji historycznej. 

Doprawdy, bardzo Cię proszę - rozważ pospieszne udanie się w stronę najbliższej uprawy popularnej rośliny z rodzaju amarylkowatych i rozważ pozostanie tam do wykopków. 

Ah, bo się zdenerwuję zaraz. 

Wiesz co? To skandal, że Powstańcy zdobyli panterę. To skandal, że nadaje się jako premka, bo nie musi mieć nic technologicznie wspólnego z drzewkiem jako takim. To obrzydliwe, że wystąpi w malowaniu z szachownicą, w wersji historycznej. 

Doprawdy, bardzo Cię proszę - rozważ pospieszne udanie się w stronę najbliższej uprawy popularnej rośliny z rodzaju amarylkowatych i rozważ pozostanie tam do wykopków. 

Ah, bo się zdenerwuję zaraz. 

Akurat od pracownika WG nie spodziewam się niczego innego niż taki post. Pokazuje to właśnie jak bardzo jesteście 'ruscy'. W sumie jakby mi płacili też bym prawdopodobnie twierdził, że deszcz pada jak mi w twarz plują... Chociaż nie, są jednak pewne granice zrobienia z siebie sługusa.

P.S. Mam też propozycję na premkę w drzewku 'polskich' TD - Hetzer jest jak znalazł, to powinien być drugi 'polski' czołg w drzewku.

Serio, aż tylu ludzi się czepia o tą premkę w WoT? Serio? Naprawdę serio?

Cholera - jeden z najważniejszych symboli Powstańczej Warszawy. I ja tą premkę odbieram jako hołd - a śmiejcie się z tego ale tak to odbieram. Dla historii, dla wysiłku Powstańców. Naprawdę świetny pomysł z tą premką, absolutnie świetny.

Puknijcie się w łeb narzekacze i malkontenci.

Akurat od pracownika WG nie spodziewam się niczego innego niż taki post. Pokazuje to właśnie jak bardzo jesteście 'ruscy'. W sumie jakby mi płacili też bym prawdopodobnie twierdził, że deszcz pada jak mi w twarz plują... Chociaż nie, są jednak pewne granice zrobienia z siebie sługusa.

<insert Wiedźmin pitolisz video here>

Serio, aż tylu ludzi się czepia o tą premkę w WoT? Serio? Naprawdę serio?

Cholera - jeden z najważniejszych symboli Powstańczej Warszawy. I ja tą premkę odbieram jako hołd - a śmiejcie się z tego ale tak to odbieram. Dla historii, dla wysiłku Powstańców. Naprawdę świetny pomysł z tą premką, absolutnie świetny.

Puknijcie się w łeb narzekacze i malkontenci.

Tylu ? Tylko ja. Śmiało, wdepczcie mnie w glebę :teethhappy: Hołd dla PW... OMG :facepalm:

Wymień Polskie udane projekty czołgów. (historycznie). I zrozumiesz czemu musi być niemiecka premka. Przecież Polacy nie skonstruowali po 1940 roku ŻADNEGO czołgu. To jakbyś wymagał polskiego projektu pancernika w Wows... 

Tylu ? Tylko ja. Śmiało, wdepczcie mnie w glebę :teethhappy: Hołd dla PW... OMG :facepalm:

Jak wiele premek, w Wows też - Hood, Tirpitz, Missouri, Enterprise i tak wiele wymieniać. Każda z tych premek prezentuje okręt (no w WOT nie okręt), który ma za sobą pewną historię. Pudel to idealny przykład - za tym czołgiem stoi naprawdę mocna historia. Bardzo mocna.

Nie musimy Ciebie wdeptywać w glebę - ze swoim podejściem to już tam od dawna siedzisz i nie jesteś w stanie ogarnąć szerszej perspektywy. Tak jak wielu malkontentów na forum WOT. Szkoda, serio chłopie, szkoda.

Wymień Polskie udane projekty czołgów. (historycznie). I zrozumiesz czemu musi być niemiecka premka. Przecież Polacy nie skonstruowali po 1940 roku ŻADNEGO czołgu. To jakbyś wymagał polskiego projektu pancernika w Wows... 

7TP na II/III tier i jest ok, a zaraz potem niech napchają niemieckiego sprzętu. W sumie to ten cały płacz o polskie drzewko jest z w/w (pogrubione) powodu śmieszny - nigdy nie byłem zwolennikiem takiego, ale to co chce zrobić WG... Po co to drzewko skoro nie mieliśmy nigdy nic sensownego ? Po co to tworzyć ?

Jak wiele premek, w Wows też - Hood, Tirpitz, Missouri, Enterprise i tak wiele wymieniać. Każda z tych premek prezentuje okręt (no w WOT nie okręt), który ma za sobą pewną historię. Pudel to idealny przykład - za tym czołgiem stoi naprawdę mocna historia. Bardzo mocna.

Nie musimy Ciebie wdeptywać w glebę - ze swoim podejściem to już tam od dawna siedzisz i nie jesteś w stanie ogarnąć szerszej perspektywy. Tak jak wielu malkontentów na forum WOT. Szkoda, serio chłopie, szkoda.

I który z tych okrętów był przejęty od wrogiej strony w trakcie przedsięwzięcia, które zakończyło się ogólną rzezią i było totalną klęską ? Chociaż jeden ?

PS. Z chłopami to możesz paść krowy na pobliskim polu, będziecie mogli porozmawiać o 'polskich' czołgach.

I który z tych okrętów był przejęty od wrogiej strony w trakcie przedsięwzięcia, które zakończyło się ogólną rzezią i było totalną klęską ?

Skoro dla ciebie Powstanie Warszawskie kojarzy się tylko z tym, to jest to tylko i wyłącznie twój problem.

Przymiotniki piszemy z małej litery.

Pisze to osoba stawiająca spacje przed znakami interpunkcyjnych.

I który z tych okrętów był przejęty od wrogiej strony w trakcie przedsięwzięcia, które zakończyło się ogólną rzezią i było totalną klęską ? Chociaż jeden ?

Ale co to ma do rzeczy? Czemu usilnie szukasz powodu do przyczepienia się tam, gdzie go nie ma?

Był symbolem? Był. 

Dużo większym i okupionym większą krwią i tragedią niż wiele innych okrętów czołgów.

PS.

Jeśli tak odebrałeś moje określenie "chłopie" jak odebrałes to faktycznie nie ma o czym dyskutować - wszędzie znajdziesz problem jak widać. Powtórzę - szkoda.

Macie problemy...
1. To jest forum WoWs, nie WoT, także wszelki ból Adriana proszę skierować tam.
2. Ta pantera jest jednym z najbardziej znanych czołgów pod dowództwem Polaków z okresu prezentowanego w grze. Drugim takim jest Rudy, którego już wrzucono wcześniej do gry.
3. Jeżeli naprawdę tak bardzo wam przeszkadza ta premka to jej zwyczajnie nie kupujcie, a dla bardziej radykalnych polecam deinstalację gry oraz robienie czarnego PR w mediach społecznościowych :trollface:

4. Wszelkie prawilno-lewackie pyskówki prosiłbym precz z tego forum. I tak jest tego zbyt dużo w przestrzeni publicznej, a jeszcze trochę i tu będzie syf.
A w ogóle to:
7a2add73451638e1c8eb8a617f7a58228bfaa041

Skoro dla ciebie Powstanie Warszawskie kojarzy się tylko z tym, to jest to tylko i wyłącznie twój problem.

Pisze to osoba stawiająca spacje przed znakami interpunkcyjnych.

Kojarzy mi się z wieloma rzeczami, ale taki był efekt tego powstania. Interpunkcyjne przed spacją może się i zdarzają, ale to jednak nie taki masakryczny ortograf na poziomie podstawówki (powtórzony n-krotnie trochę jednak irytuje).

Ale co to ma do rzeczy? Czemu usilnie szukasz powodu do przyczepienia się tam, gdzie go nie ma?

Był symbolem? Był. 

Dużo większym i okupionym większą krwią i tragedią niż wiele innych okrętów czołgów.

PS.

Jeśli tak odebrałeś moje określenie "chłopie" jak odebrałes to faktycznie nie ma o czym dyskutować - wszędzie znajdziesz problem jak widać. Powtórzę - szkoda.

W WoT będzie symbolem tego, że Polacy nie potrafią nic wyprodukować i nawet czołgi musieli 'ukraść' Niemcom tak jak po wojnie kradli samochody - przykre ? Zapewne tak, a jestem pewien, że tak będzie ten czołg w EU (poza Polską) odbierany, a nie tak jakbyś chciał.

W zasadzie na zakończenie dyskusji z mojej strony - dorastałem w otoczeniu weteranów Powstania. Miałem do czynienia min z ludźmi, którzy walczyli wówczas na Woli. Jako podsumowanie osobistego podejścia mógłbym wrzucić piosenkę Grzesiuka - oto i

do nowszej aranżacji. 

Zasadniczo, mam dość krytyczne (nawet bardzo) podejście do samego pomysłu Powstania i ówczesnych decydentów - ale czepianie się wrzucenia zdobycznej, powstańczej Pantery jest czymś, co delikatnie mówiąc przechodzi moje pojęcie. 

Dziękuję za uwagę. 

W WoT będzie symbolem tego, że Polacy nie potrafią nic wyprodukować i nawet czołgi musieli 'ukraść' Niemcom tak jak po wojnie kradli samochody - przykre ? Zapewne tak, a jestem pewien, że tak będzie ten czołg w EU (poza Polską) odbierany, a nie tak jakbyś chciał.

Tak. Całe EU naturalnie będzie uważać, że Polacy podjumali czołg, zamiast zdobyć go w ciężkiej, nierównej walce z Niemcami.

Serio...?

Zejdź z tego słońca, za mocno Cię przypiekło.

Tak. Całe EU naturalnie będzie uważać, że Polacy podjumali czołg, zamiast zdobyć go w ciężkiej, nierównej walce z Niemcami.

Serio...?

Zejdź z tego słońca, za mocno Cię przypiekło.

Chyba mało czytasz chat, z pewnością reprezentanci ojczyzny Krecika oraz kilka nacji o germańskich korzeniach skomentuje ten czołg równie 'zabawnie' jak ja, o ile nie bardziej - czytaj dosadniej.

U mnie słońca za dużo nie ma, jest przyjemne 19*C, za to najwyraźniej w Bolandzie nadmiar słońca wypalił już niektórym resztki logicznego myślenia. Za WG dacie się pokroić, posolić i jeszcze poprosicie o więcej ognia pod patelnią :teethhappy:

edit: warning za post do ghasha ? lol, ghash sam zakapowałeś czy moderator Haribo gorączkowo szukał ? To forum jest z roku na rok zabawniejsze :teethhappy:

Edited by ThePoisonDwarf

Chyba mało czytasz chat, z pewnością reprezentanci ojczyzny Krecika oraz kilka nacji o germańskich korzeniach skomentuje ten czołg równie 'zabawnie' jak ja, o ile nie bardziej - czytaj dosadniej.

Oczywiście, że znajdą się osoby, które tak pomyślą. Nie powiedziałem, że nie.

Ale co mnie to w sumie obchodzi? Absolutnie nic. Można tylko załamać ręce nad głupotą/niedouczeniem tych ludzi a nie mieć pretensje do WG. To problem tych ludzi. Pudel jest głównie symbolem dla Polaków. I ja, jako Polak, bardzo ten symbol doceniam. Szkoda, że zamiast ten symbol docenić to szukasz usilnie dziury w całym.

Oczywiście, że znajdą się osoby, które tak pomyślą. Nie powiedziałem, że nie.

Ale co mnie to w sumie obchodzi? Absolutnie nic. Można tylko załamać ręce nad głupotą/niedouczeniem tych ludzi a nie mieć pretensje do WG. To problem tych ludzi. Pudel jest głównie symbolem dla Polaków. I ja, jako Polak, bardzo ten symbol doceniam. Szkoda, że zamiast ten symbol docenić to szukasz usilnie dziury w całym.

Doceniłbym jako drugi czy n-ty czołg w drzewku, ale pierwszy ? Nie, nawet pomijając w/w ewentualne docinki to jednak ten czołg jest tak polski jak buma z importu jeżdżona tylko do kościoła przez Helmuta i Hermenegildę. Naprawdę, mogli się postarać i wrzucić tego 7TP, a potem zwyczajowy skok na kasę i PanteraPL na VI tierze. Tak po prostu, z przyzwoitości, żeby polskie drzewko zaczęło się od faktycznie polskiego czołgu.

Doceniłbym jako drugi czy n-ty czołg w drzewku, ale pierwszy ? Nie, nawet pomijając w/w ewentualne docinki to jednak ten czołg jest tak polski jak buma z importu jeżdżona tylko do kościoła przez Helmuta i Hermenegildę. Naprawdę, mogli się postarać i wrzucić tego 7TP, a potem zwyczajowy skok na kasę i PanteraPL na VI tierze. Tak po prostu, z przyzwoitości, żeby polskie drzewko zaczęło się od faktycznie polskiego czołgu.

Pierwszym był Rudy-w drzewku radzieckim. Wtedy też była gównoburza, i rozeszło się po kościach. Marudzisz koleś, dla samego marudzenia. A podarowanego nam przez brytoli krążownika nie chciałbyś mieć w drzewku WoWSa? Panterę przynajmniej sami zdobyliśmy, a Conrad i Dragon to była jałmużna, bo inaczej trudno to nazwać...

Okej, starczy mi już, sam otwieram teraz popcorn i pooglądam dalej, bo widzę, że niestety z nabytą/wrodzoną* umiejętnością szukania problemu tam, gdzie go nie ma to nie wygram.

* - niepotrzebne skreślić.

U mnie słońca za dużo nie ma, jest przyjemne 19*C, za to najwyraźniej w Bolandzie nadmiar słońca wypalił już niektórym resztki logicznego myślenia. Za WG dacie się pokroić, posolić i jeszcze poprosicie o więcej ognia pod patelnią 

Rozumiem, że jeśli ktoś nie podziela Twojej opinii o nadchodzącej premce w WoT, to musi być zaślepionym klakierem WG? Interesujące podejście.

:popcorn:

====================================

Nie wiem, czy już tutaj ktoś wrzucał, ale Sub_Octavian popełnił parę dni temu przydatny artykuł o mechanice odpowiadającej za celność/rozrzut.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.