FM6a

Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

6,688 posts in this topic

Jest juz podobny temat, zamykam.

Jest juz podobny temat, zamykam.

Chyba kpisz

Darmowy kapitan z jakieś 100k expa już uzbieranego...

Ciekawe, czy coś takie będzie u nas. Ale już jest, tylko, że trzeba oprócz logowania zrobić bańkę dmg (bez problemu), a dostajemy za to tylko 3 punkty.

Na serwerze NA wprowadzają zaostrzone kary za gwałty na regulaminach.

źródło: https://thearmoredpatrol.com/2016/08/01/wows-new-wargaming-rules-violation-policy/

Czyli malutka losowa  i  pewnie z GMO pochodząca  jankeska marcheweczka  przywiązana do  taaaaaaakiego  kija, bo ludziki zaczynają podskakiwać, wszytko polane lukrem " dla dobra graczy". Prawdziwy american dream  nie powiem  :trollface:

Wargaming’s 18th anniversary is right around the corner!

In celebration of this epic milestone, we will be giving out ARPEGGIO commanders “Iona” and “Kirishima” for free! All you need to do is to log into the game!

Don’t miss out on this unique opportunity!

kurna serio? u nas też jest za zalogowanie się, dostaje Ione?

kurna serio? u nas też jest za zalogowanie się, dostaje Ione?

Prędzej doczekamy  się jonizacji od  monitora LCD, niż  takich akcji na EU. 

1 person likes this

zaiste, smutne.

przecież urodziny ma firma na cały świat a nie na region.. te różnice między serwerami są przygnębiające i zniechęcające do gry!! 

Ba to jest kurna rasistowskie, dlaczego mam czegoś nie dostawać tylko dlatego że urodziłem się na innym kontynencie?

3 people like this

Dlaczego mam dostawać nic nie warty animowy syf?

1 person likes this

Poszczególne serwery mają bardzo dużo luzu w obsłudze gry. Np. na pewno wiem, że tak podstawowa zmiana jak obniżenie na serwerze NA kosztów naprawy na wysokich tierach o nawet 40% na tierze 10 była własną inicjatywą zespołu tegoż serwera. A jakby nie patrzeć jest to daleko idąca ingerencja w święte dogmaty WG, co do której w życiu się nie spodziewałem, że decyzja może zapaść na szczeblu niższym niż centralny (wystarczy poczytać jakikolwiek wątek o ekonomii gry, żeby spotkać masę sztokholmskich wpisów o tym jak to trzeba cierpieć bo WG musi zarabiać, w związku z tym stfu i gtfo).

W sprawie innych nierówności pomiędzy serwerami jest, jak podejrzewam, tak samo. Nasuwa się zatem logiczny wniosek, że skoro NA i RU może, a EU nie, to przyczyna leży wyłącznie w pięknym mieście nad Sekwaną.

5 people like this

zaiste, smutne.

przecież urodziny ma firma na cały świat a nie na region.. te różnice między serwerami są przygnębiające i zniechęcające do gry!! 

Ba to jest kurna rasistowskie, dlaczego mam czegoś nie dostawać tylko dlatego że urodziłem się na innym kontynencie?

Póki mieszkańcy Turkmenistanu na zachód  od Odry i  Islamabadu  nad Sekwana,  oraz  Wysp  Arabskich, będą dostawać swoje  zasiłki i będzie ich stać , aby kupili a nie dostali, ba  i sami się  będą w tym przeświadczeniu  ,że ich stać, to żadnych  zmian nie ma się co spodziewać. Niesmak po czerwonym krymie,  mam  cały czas,  bo to jest  najjawniejszy przykład , kto tu funduje  prezenty  wszystkim serwerom. Juz nie  ględzę  allh ..  kur zapiał znaczy do Nic nie  kupienia  drogie  WG. 

1 person likes this

Piszecie, że u nas nic nie będzie. A w kalendarzu na wrzesień jest poniższy wpis. Może po prostu wystarczy trochę cierpliwości i dać się miło zaskoczyć? A u nas tylko narzekanie. Z drugiej strony jak za dużo się dostaje, to później przestaje to już cieszyć i powszednieje.

Nigdy nikomu starałem się nie zazdrościć, bo wolę mieszkając w Polsce dostać cokolwiek, niż Czerwony Krym marznąc gdzieś na Syberii ;-). Najlepiej zróbmy podobną grę w Polsce i tutaj obdarowujmy wszystkim do pełnego znudzenia, a innym w tym czasie damy figę za kasę. Wtedy pewnie zaspokoimy swoje ambicje i poczujemy się adekwatnie docenieni. Ja ich trochę rozumiem, sami zrobili tą grę i traktują bardziej priorytetowo lokalny rynek. Czy jest w tym coś dziwnego ?

6–9 sierpnia: Weekendowa oferta specjalna: Wargaming kończy 18 lat!

Czy zdawaliście sobie sprawę, jak starzy jesteśmy? Teraz już wiecie! Teraz, skoro jesteśmy pełnoletni, możemy robić mnóstwo różnych rzeczy. Pełna swoboda... Szczegóły znajdziecie na portalu, gdy nadejdzie odpowiednia chwila.

Edited by Odo_Toothless

dostaniemy 10 kamuflaży rocznicowych i tyle

Edited by FM6a

Piszecie, że u nas nic nie będzie. A w kalendarzu na wrzesień jest poniższy wpis. Może po prostu wystarczy trochę cierpliwości i dać się miło zaskoczyć? A u nas tylko narzekanie. Z drugiej strony jak za dużo się dostaje, to później przestaje to już cieszyć i powszednieje.

Nigdy nikomu starałem się nie zazdrościć, bo wolę mieszkając w Polsce dostać cokolwiek, niż Czerwony Krym marznąc gdzieś na Syberii ;-). Najlepiej zróbmy podobną grę w Polsce i tutaj obdarowujmy wszystkim do pełnego znudzenia, a innym w tym czasie damy figę za kasę. Wtedy pewnie zaspokoimy swoje ambicje i poczujemy się adekwatnie docenieni. Ja ich trochę rozumiem, sami zrobili tą grę i traktują bardziej priorytetowo lokalny rynek. Czy jest w tym coś dziwnego ?

6–9 sierpnia: Weekendowa oferta specjalna: Wargaming kończy 18 lat!

Czy zdawaliście sobie sprawę, jak starzy jesteśmy? Teraz już wiecie! Teraz, skoro jesteśmy pełnoletni, możemy robić mnóstwo różnych rzeczy. Pełna swoboda... Szczegóły znajdziecie na portalu, gdy nadejdzie odpowiednia chwila.

serio? hamburgery to lokalny rynek dla Białoruskiej gry? dlaczego taki amerykanin dostaje coś za to ze w ogóle zainstaluje grę a ja za to samo muszę zapłacić? mi chodzi o to żeby traktować wszystkich odbiorców równo, w większości produkcji nie ma z tym problemu! równolegle gram w swtor i tam jako europejczyk mam identyczne promocje i prawa i zniżki i te same bonusy a nawet gifty z okazji amerykańskich świąt i eventów których nie ma w europie co amerykanie, a tutaj nie, mi chodzi o to!

4 people like this

Kupujta więcej premek ..... to na pewno zmusicie wg (nawet nie powiem z czym mi się ten skrót kojarzy) do zmiany postawy względem UE. Nie udało się na WoT i tu tym bardziej się nie uda. 

1 person likes this

dostaniemy 10 kamuflaży rocznicowych i tyle

Nawet tyle nam nie dadzą. 

Dlaczego mam dostawać nic nie warty animowy syf?

Wyluzuj. Ten syf jest dla amerykanów. My nie dostaniemy nic.

A to wszystko dzięki dobrej i fachowej robocie polskich i europejskich pracowników wugie

Wincyj premkuf w sklepie!!!

"Grasz, płacisz,

Zdrowie tracisz"...

2 people like this

https://thearmoredpatrol.com/2016/08/03/wows-qa-3rd-august-2016/

Krótko (wszystko się odnosi do RU):

Matchmaker

Dużo narzekań; w ostatnich dwóch patchach porobili parę rzeczy; ludzie chcą +1, ale bitwy będą monotonne, więc odkładają to ad acta.

Rankedy

Dużo narzekań na serie porażek, więc wprowadzili brak utraty gwiazdki dla najlepszego w przegranej drużynie. Pierwszą rzeczą do zrobienia, to nowy MM dla rankedów.

Mody

Zakazali niektórych modów i banują ludzi, którzy ich używają. Teraz, jak banują, to nie publikują tego oficjalnie. Dzieje się po cichu. Ale to się zmieni, będą znów informować, kto, za co.

Wysokie tiery

Ludzie narzekają na nudę na wysokich tierach. Wprowadzili zmiany, jak bastion i nerf torped oraz misje dla tych tierów. W przyszłości nie chcą nerfów, chcą drużynówek i clan wars, większej dynamiki.

Wynagradzanie w bitwie

Żeby nie liczył się tylko DMG, ale i inne zasługi graczy dla teamu.

Interface

Dużo już zrobili (prawda, przyp. mój), we współpracy z modderami i nie tylko. Jeszcze więcej chcą zrobić. Np. nowy wygląd pokoju treningowego (żeby go wprowadzić oficjalnie), nowy ekran ustawień, celowniki laureatów konkursu.

HE i pożary

Wiedzą, pracują. Dużo zrobili, czytać patchnoty.

Ukryta mechanika

Pracują nad odkrywaniem tych sekretów. Na pierwszy ogień rozkład pancerza w porcie. Bardziej zrozumiałe krytyki. Chcą zmniejszyć wpływ RNGesus.

PvE

40% bitew to te przeciw botom (!) Chcą ten tryb rozszerzyć i usprawnić. W lipcu wprowadzili jakąś misję na PvE. Jak będzie popularna, to wprowadzą więcej.

Edited by aguir

Spełnia się mokry sen Elberetha

Ship and HE shells balance

Even if “nerf this ship/class/ammo” threads will always exist since they are quite subjective, there are often complaints on the forum regarding HE shells, fires and balance. We need to work on those subjects, we are aware of it and are studying the situation.

I will not write about what we have already done since the size of the list would be as large as this whole post. If you want to look it up yourself, just reread patchnotes.

Ciekawi mnie co dostaną IJN CA w zamian za nerf HE

Spoko. Zanim do tego dojdzie (o ile w ogóle), to WoT będzie już w wersji 1.0 :]