Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FM6a

Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

14,160 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4,154 posts
9,221 battles

Ciekawi mnie co dostaną IJN CA w zamian za nerf HE

Dwukrotne powiększenie cytadeli ?
  • Cool 1

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Spełnia się mokry sen Elberetha

Ship and HE shells balance

Even if “nerf this ship/class/ammo” threads will always exist since they are quite subjective, there are often complaints on the forum regarding HE shells, fires and balance. We need to work on those subjects, we are aware of it and are studying the situation.

I will not write about what we have already done since the size of the list would be as large as this whole post. If you want to look it up yourself, just reread patchnotes.

Ciekawi mnie co dostaną IJN CA w zamian za nerf HE

Ta, już to widzę. Jedyne, co zrobili przez prawie rok z HE to bufy. Teraz też jest na tapecie kompletnie bezsensowny pomysł olbrzymich bufów dla HE na niemieckich pancernikach. Po co to w ogóle potrzebne? Przecież te cholerne HE to w tej chwili totalne wynaturzenie i skrót obchodzący pracowicie wymęczoną mechanikę pancerza.

A, i 40% bitew w pve. Może jakiś szanowny pracownik WG udzieli mi info dlaczego na EU takich informacji nie udzielają a na RU już drugi raz i to właściwie nawet bez konkretnego pytania?

Alpha Tester
1,343 posts
9,545 battles

Mamy najlepsze torpedy w grze, a poza tym, postrzelaj sobie do pancernika z APków. Przy trafianiu w nadbudówki są równie skutecznie, w przypadku lżej opancerzonych okrętów potrafią wbić cytadelę, A jedyne czego nie robią to nie zostawiają tego zakichanego damage over time.

[GOFER]
Beta Tester
2,893 posts
6,788 battles

Nie będzie więcej niż 18 punktów na umiejętności dowodcy.

Za to całe zdobyte doświadczenie będzie można zużyć w inny sposób-planowana ( i już opracowywana) jest druga metoda rozwoju kapitanów i tam pójdzie owe doświadczenie.

JEdnak nie w najbliższej przyszłości (w 2-3 dużych patchach jeszcze nie będzie )

Players
1,254 posts
984 battles

Nie będzie więcej niż 18 punktów na umiejętności dowodcy.

Za to całe zdobyte doświadczenie będzie można zużyć w inny sposób-planowana ( i już opracowywana) jest druga metoda rozwoju kapitanów i tam pójdzie owe doświadczenie.

JEdnak nie w najbliższej przyszłości (w 2-3 dużych patchach jeszcze nie będzie )

Ciekawe czy to jest opis najnowszej zmiany w samolotach, bo pasuje: wprowadzili po prostu możliwość wlania free expa do załoganta w stosunku 1 do 5 (5 kapitana za 1 free).

Wtedy będzie można zagospodarować expa zebranego na okręcie - przetopić go za golda na free expa i wlać w kapitana. Tadam, profit.

Edited by jakub_czyli_ja

[WOB]
Players
4,738 posts
13,530 battles

Ciekawe czy to jest opis najnowszej zmiany w samolotach, bo pasuje: wprowadzili po prostu możliwość wlania free expa do załoganta w stosunku 1 do 5.

Tzn. 1 free exp = 5 xp kapitana, czy 5 free xp = 1 xp kapitana?

[BASIC]
Players
3,296 posts
5,097 battles

Za TAP.

Na RU mała krucjata przeciw aimbotom. 508 dostało permbana. W tym 39 z top tauzena. Zadziwiające, jak to na RU wszystko wiedzą :]

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Za TAP.

Na RU mała krucjata przeciw aimbotom. 508 dostało permbana. W tym 39 z top tauzena. Zadziwiające, jak to na RU wszystko wiedzą :]

Może nie muszą mieć rozkazu na piśmie w trzech egzemplarzach żeby się podetrzeć? Trochę ironiczne.

[LUZ]
Players
2,713 posts
5,047 battles

Może to głupie pytanie, ale czemu nie radar, przecież pancerniki go miały, powiem więcej, te w grze zresztą też go mają, już na V tierze mogę sobie kupić "modyfikację radiolokacji artyleryjskiej" dzięki czemu mogę walić na 18 km, ale będącego kilka km ode mnie 130 metrowego niszczyciela  oczywiście nie wykrywa. :D 

Taki radar do samoobrony dla BB byłby fajny. Czas działania 10s, żeby jedną salwę tylko dało się walnąć, jak ktoś chce z HE strzelić, musi wcześniej przeładować.

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Może to głupie pytanie, ale czemu nie rafajnierzecież pancerniki go miały, powiem więcej, te w grze zresztą też go mają, już na V tierze mogę sobie kupić "modyfikację radiolokacji artyleryjskiej" dzięki czemu mogę walić na 18 km, ale będącego kilka km ode mnie 130 metrowego niszczyciela  oczywiście nie wykrywa. :D 

Taki radar do samoobrony dla BB byłby fajny. Czas działania-10s, żeby jedną salwę tylko dało się walnąć, jak ktoś chce z HE strzelić, musi wcześniej przeładować.

BB MAFIA! UKRZYŻOWAĆ!

#kompletnyszok #jakmożesz #prawdziwygraczgratylkoniszczycielem

[-DWS-]
Beta Tester
5,123 posts
14,971 battles

Taki radar do samoobrony dla BB byłby fajny. Czas działania 10s, żeby jedną salwę tylko dało się walnąć, jak ktoś chce z HE strzelić, musi wcześniej przeładować.

Średnio fajny. Musiał byś wiedzieć kiedy go odpalić. Krążek ma żarówkę, jak nie strzelał a się świeci, to na tych 10km jest niszczyciel. A Pancernik świeci się w zasadzie ciągle.

Natomiast sonar to faktycznie by się BB-kom przydał, bo wykrywa torpedy. Można puszczać profilaktycznie przy wychodzeniu zza winkla, albo jakiś czas po tym jak niszczyciel gdzieś mignął.

A 10sek to na pancerniku czasem nie starczy żeby wieże obrócić.

Players
1,462 posts
12,078 battles

nie przeginajcie, co to za pomysł aby bufować najmocniejszą klasę okrętów.

Players
6,008 posts
7,043 battles

To nie przeciek, a potwierdzone info: http://worldofwarships.eu/pl/news/common/german-bb-stats/

Niemieckie BB wejdą z aktualizacją 5.10 czyli najpewniej w czwartek (11 sierpnia 18 sierpnia).

Co mnie osobiście dziwi to o wiele mniejszy hype zrobiony przez WG niż w przypadku radzieckich CA.

Edited by ghashpl

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,324 battles

To nie przeciek, a potwierdzone info: http://worldofwarships.eu/pl/news/common/german-bb-stats/

Niemieckie BB wejdą z aktualizacją 5.10 czyli najpewniej w czwartek (11 sierpnia).

Co mnie osobiście dziwi to o wiele mniejszy hype zrobiony przez WG niż w przypadku radzieckich CA.

Raczej 18 sierpnia

Sailing Hamster
2,136 posts
8,066 battles

Niemieckie BB wejdą z aktualizacją 5.10 czyli najpewniej w czwartek (11 sierpnia).

Po co rozpowszechniasz własne bzdury? Bzdury z Wg ci nie wystarczają? Gamescon zaczyna się 17'go, więc wcześniej nie ma szans.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Raczej 18 sierpnia

Po co rozpowszechniasz własne bzdury? Bzdury z Wg ci nie wystarczają? Gamescon zaczyna się 17'go, więc wcześniej nie ma szans.

Łej sorka! Tygodnie mi się po[edited]ały!

Tak, najprawdopodobniej 18 sierpnia.

[GOFER]
Beta Tester
2,893 posts
6,788 battles

W najbliższej przyszłości nie będzie drużynówek- wcześniej otrzymamy kolejny sezon rankingówek.

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,324 battles

Znaczy ORP Conrad w drodze?

Nie mogłem sobie przypomnieć skąd znam HMS Danae, teraz już wiem :)