Ivana_Drago

Diskuze k otázkám pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

620 posts in this topic

Tuhle odpověď vymyslel někdo z WG žejo?

Tady je perfektně vidět jak moc ví o svém vlastním produktu a o jeho problémech... chjo... :Smile_sad:

1 person likes this

Co máš s atlantou za problém jako. Dle mého velmi kvalitní křižník.
na 117 bitev 76% wr a 67k průměrný dmg mi přijde celkem v klidu.
A co se týče vysokých tierů, neni problém v těch lodích ale spíše mapě, když dostaneš dobrou mapu tak rozsekáš fridricha jak nic, důležité je si vybrat dobré místečko za ostrovem, toď vše.....

18 minutes ago, paserak1 said:

Co máš s atlantou za problém jako. Dle mého velmi kvalitní křižník.
na 117 bitev 76% wr a 67k průměrný dmg mi přijde celkem v klidu.
A co se týče vysokých tierů, neni problém v těch lodích ale spíše mapě, když dostaneš dobrou mapu tak rozsekáš fridricha jak nic, důležité je si vybrat dobré místečko za ostrovem, toď vše.....

tak a ted zkombinuj IX tiery a špatnou mapu ... a zahraj si takhle 10-20 her s atlantou a budeš mít ten samý problém :)

6 minutes ago, marty01234 said:

tak a ted zkombinuj IX tiery a špatnou mapu ... a zahraj si takhle 10-20 her s atlantou a budeš mít ten samý problém :)

Jako promiň, ale po 120 hrách bych řekl že vím jaké tiery to tam dává a nemám pocit že bych byl v devítkách tak často. jestli se tak stalo ve 20% her tak je to snad moc Ono taky záleží na denní době, ale kolem poledne to je v pohodě.

38 minutes ago, paserak1 said:

Jako promiň, ale po 120 hrách bych řekl že vím jaké tiery to tam dává a nemám pocit že bych byl v devítkách tak často. jestli se tak stalo ve 20% her tak je to snad moc Ono taky záleží na denní době, ale kolem poledne to je v pohodě.

promin kolem poledne jsem jako většina lidí v práci takže opravdu nemám čas hrát tuto hru más-li na to čas v poho :) klidně to hraj 24/7 :) já sní mam zatím takovéto zkušenosti moc bitev sní nemám cca kolem 40 a je fakt že to mám tak jak říkám a když jezdím VIII IX tiery tak atlantu potkávam prakticky pravidelně 

14 hours ago, marty01234 said:

promin kolem poledne jsem jako většina lidí v práci takže opravdu nemám čas hrát tuto hru más-li na to čas v poho :) klidně to hraj 24/7 :) já sní mam zatím takovéto zkušenosti moc bitev sní nemám cca kolem 40 a je fakt že to mám tak jak říkám a když jezdím VIII IX tiery tak atlantu potkávam prakticky pravidelně 

Tak to dokaz obrazkama ze 40 bitev za sebou.

Treba takhle

16 hours ago, marty01234 said:
  Reveal hidden contents

Ahoj Ivčo děkuji za zodpovězené otázky ALE měl bych jen doplnující věci k mé otázce bitevních lodí rád bych věděl proč jste snížli u bitevek odměny za potencionální dmg o -70% dolu když odpověd na toýku je že kdo se přiblíží má větší výdělky to sui trochu protiřečí ne? jakmile se bitevka přiblíží začne na ní focus a tam jsou výdělky sníženy o 70% jak to mám teda chápat ? :cap_yes: a druhá věc s otázkou ohedně atlanty ..... atlanta moc podporu nepotřebuje takovýhle nesmysl řekl kdo ?? atlanta je "papír" je to více méně přerostlé DD se spotem křižníku to za prvé a zadruhé když se objeví a že díky zdařilému MM je to 90% ze 100% bitev mezi IX tiery tak jakou má teda šanci bez podpory a se spotem jak křižník který má dvojnásobek HP ??? a další věc píšeš že mezi VII křižníky si vede více než dobře ano to  je fakt ale mezi VII a né mezi IX a hlavně není to křižník ale hybrid DD a křižníku který má 27 tis HP to je mezi IX tierama jedna rána i od IX křižníku natot od bitevky proto jsem se ptal na upravy

Přesunutí citace do spoileru

Tady si to poradne precti at nepises opet z prstu vycucany nesmysly. Hazis tu procentama ....

https://worldofwarships.eu/cs/news/updates/smack-my-glitch-up/#2

1 hour ago, marwin303 said:

Avizovali jste do konce roku CW. Zbývají 4 měsíce tak bych se chtěl zeptat jestli už se konečně dočkáme.

Spoiler

3 people like this

Ti co jste si porad stezovali na hromady BB, tak se pripravte na zitra =)))

Spoiler

Na hromady krizniku

V inom vlakne sa podobne riesil smoke. V podstate sa jedna o rovnaky pripad, len iny spotrebny doplnok.

Rad bych se Vas zeptal, proc pujde dokoncit Yamamoto kampan az za dva mesice ?

Proc se kazda etapa kampane otevre az po par tydnech ?

Jaky je pro to duvod ?

diky

asi proto, aby hrace udrzeli u hry co nejdele, respektive, aby se znovu vraceli... uz zkousi vsechno mozne.

Dokonce v tichosti zmenili pocet plnenych ukolu soucasne. Bez PU si muzes vybrat jen 2 ukoly soucasne.

6 hours ago, ims21 said:

asi proto, aby hrace udrzeli u hry co nejdele, respektive, aby se znovu vraceli... uz zkousi vsechno mozne.

Dokonce v tichosti zmenili pocet plnenych ukolu soucasne. Bez PU si muzes vybrat jen 2 ukoly soucasne.

jj, WG je neskutecne prolhana firma 

Spoiler

LOL, co to meles =)

4.12.2016

hSDbYf8.jpg

On 8/12/2017 at 10:58 AM, ims21 said:

Ale to takhle bylo uz od zacatku ne?

On 16. 8. 2017 at 0:14 PM, Sigimundus said:

Ale to takhle bylo uz od zacatku ne?

Jasne, ze je to opet nesmysl, viz. muj obrazek o 3 posty vis.

Je to tu od zacatku ale nekdo to zrejme nevedel a nez by jsi to overil, tak vypusti takovy zvast.

---

jo, jinak se chysta a testuje nova balistika pro AP = buff pro DD,

jedna z moznosti upravy mechaniky je, ze se nebude pocitat efektivni tloustka pancire u DD, t.z. 

s AP nebudou dostavat penetrace i kdyz se nauhliji (naboj se neodjisti po prorazeni urcite tloustky pancire) ale jenom overpenetrace a to uplne ze vsech smeru.

BB, teste se na yolo utoky =))

Ale prej testuji vic moznosti upravy tak se uvidi co bude.

• Recently Browsing   1 member