Ivana_Drago

Diskuze k otázkám pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

625 posts in this topic

No taak Ivankooo. Udělejte už něco s těma topickama v lodní sekci. Vždyť jak dlouho už je ve hře Alabama, frantíci, Duca. Pěkně prosím, smutně koukám.

1 person likes this

No taak Ivankooo. Udělejte už něco s těma topickama v lodní sekci. Vždyť jak dlouho už je ve hře Alabama, frantíci, Duca. Pěkně prosím, smutně koukám.

jen je nech ... oni přichází o prachy ...

začal jsme uvažovat že bych pořídil Ducu když je tma ta misen a kapitána ... ale nikde ení topic kde bych se dozvěděl víc jak se hraje (a Flamu zahraje dobrou hru s čímkoliv) ... takhlej enom vím že má rychle APčka které nic neprostřelí (wiki) ... takže ušetřím :)

než tam budou francouzký křižníci, tak už budu na T10. Takže k nim už nebudu mit co napsat, protože to bude zapomenuto :aqua:

jen je nech ... oni přichází o prachy ...

začal jsme uvažovat že bych pořídil Ducu když je tma ta misen a kapitána ... ale nikde ení topic kde bych se dozvěděl víc jak se hraje (a Flamu zahraje dobrou hru s čímkoliv) ... takhlej enom vím že má rychle APčka které nic neprostřelí (wiki) ... takže ušetřím :)

Náhodou to prostřelí i bitevku. Takové Fuso může koukat, když zůstane k Emilii bokem. Tolik 4fragových bitev jako s ní jsem snad měl jen s Atagem.

Edited by CerVus

Ahojte. Chcel by som sa spýtať, aký presne má v hre význam karma. Neberte to ako nejaké sťažovanie alebo chválenie sa (nemyslím si že sa mám čím chváliť len konštatujem fakty) ale drvivú väčšinu bitiek som v tabuľke v top 5 no karmu, ktorá má odzrkadlovať moje herné snaženie a výkony (aspoň tak som tomu pochopil) mám v mínuse. Poviem príklad, náhodou vyžeriem kill nejakým uplakaným deťom v platoone dohodnú sa medzi sebou a všetci traja ma naraz reportnú a mne ide karma do mínusu, bezdôvodne. Aký má potom význam mať v hre takú neobjektívnu hlúposť? Ak už ste chceli zohľadnovať a hodnotiť hráčov za ich herné výkony tak by ste mohli konečne začať brať do úvahy osobné štatistiky hráčov, myslím že hráčov, ktorí sa svojim herným umením môžu rovnať s botmi a akurát kazia hru máte v hre požehnane a takí majú možno lepšiu karmu ako ja... Aspoň sa nad tým trošku zamyslite či to má reálny a objektívny význam mať také niečo v hre...

Karma nemá vůbec žádný vliv, takže si z těch čísílek nic nedělej. Do mínusu určitě nejdeš, zastaví se to vždy na nule, ikdyž ti někdo pošle více reportů. Jediné co vím, že z karmy funguje, je ban za nevhodné chování v chatu. Kamarád už ho dostal několikrát, protože jeho nervy neudržely nával trotlů za kormidlem. Chudák pak nemohl psát ani ve hře, ani v přístavu do divizního chatu. Je to jeden z řady dalších WG nedodělků, kterými se tahle hra jen hemží. A obranu proti těmhle dětským reportům asi nenajdeš, protože tahle hra je plná hloupých a morálně nízkých hráčů, kteří nemají jinou obranu na svou špatnou hru, než ti ji takhle znepřijemňovat reporty. Ale jak jsem řekl, je to jen číslo, nevšímej si ho. Já rozdávám pořád repoty i pochvaly, a snažím se (ipřestože vím, že je to k ničemu) tímhle označovat špatné a dobré hráče. Bohužel k jejich roztřídění nikdy nedojde, což je jedna z nejzásadnějších a nejcitlivějších chyb této hry. Já osobně bych si neskutečně přál, aby někdo z vývojářů konečně pochopil, že je třeba oddělit dobré a špatné hráče od sebe a dát nějaké smysluplné hranice přes které by se pak postupně mohl hráč propracovávat nahorů k těm lepším. Ale díky tomu, že je tu spoustu hráčů, kteří do toho valí neskutečnou sumu peněz, toho snu se nikdy nedočkáme. 

1 person likes this

Umíte si představit, jak by vypadaly hry, kde by proti sobě nastoupilo 24 skilleru? Totálně statická hra, kde stojí všichni čelem a 90% času jsou ve smouku. Stačí se podívat na libovolný competetive. Takže i kdyby byl nějaký skill rating MM, naprostá většina těch dobrých by jej vypla.

3 people like this

Umíte si představit, jak by vypadaly hry, kde by proti sobě nastoupilo 24 skilleru? Totálně statická hra, kde stojí všichni čelem a 90% času jsou ve smouku. Stačí se podívat na libovolný competetive. Takže i kdyby byl nějaký skill rating MM, naprostá většina těch dobrých by jej vypla.

Naprosty souhlas

Posted (edited) · Report post

Jestli by se hra proměnila ve statické čelní odstřelování v 90% času ve smouku, pak je na zamyšlenou, jestli tu není něco špatně. 

Edited by R0bspierre

2 people like this

Jestli by se hra proměnila ve statické čelní odstřelování v 90% času ve smouku, pak je na zamyšlenou, jestli tu není něco špatně. 

Není. Vždy bude existovat způsob boje který bude obecně lepší než jiný a dobří hráči jej budou preferovat. Nyní se vyplatí tankovat čelně, tak se tak hraje. Dříve se vyplácelo lízat lajnu, snipit z dálky, což je naštěstí pryč.

S tím se nic dělat nedá. To je jako si stěžovat že formule a sjezdaři jezdí pořád ideální stopou, cyklisti v balíku a plavci kraulují...

1 person likes this

Otevře už někdo diskuze k těm nově přidaným lodím nebo se čeká až na francouzské a britské bitevky? 

2 people like this

Není. Vždy bude existovat způsob boje který bude obecně lepší než jiný a dobří hráči jej budou preferovat. Nyní se vyplatí tankovat čelně, tak se tak hraje. Dříve se vyplácelo lízat lajnu, snipit z dálky, což je naštěstí pryč.

S tím se nic dělat nedá. To je jako si stěžovat že formule a sjezdaři jezdí pořád ideální stopou, cyklisti v balíku a plavci kraulují...

Řekl jsi to naprosto správně - "nyní se vyplatí."  A tohle kempování ve smouku příjde někomu zábavné? Jestli ano, pak dejte všem hráčům smouk a nezahrajeme si tu nikdo. Jestli takhle WG uvažuje, pak mě jako hráče okrádá o zábavu ze hry a to je, myslím, asi to nejpodstatnější o co by tvůrci hry mělo jít.  O čelním způsobu boje se snad ani bavit nebudu, je to jeden z nejzákladnějších způsobů boje a to asi nejen v této hře, o tom se s  nikým přít nebudu, tam není co řešit.

Řekl jsi to naprosto správně - "nyní se vyplatí."  A tohle kempování ve smouku příjde někomu zábavné? Jestli ano, pak dejte všem hráčům smouk a nezahrajeme si tu nikdo. Jestli takhle WG uvažuje, pak mě jako hráče okrádá o zábavu ze hry a to je, myslím, asi to nejpodstatnější o co by tvůrci hry mělo jít.  O čelním způsobu boje se snad ani bavit nebudu, je to jeden z nejzákladnějších způsobů boje a to asi nejen v této hře, o tom se s  nikým přít nebudu, tam není co řešit.

A co ma competive hrani spolecneho se zabavou? :trollface:

1 person likes this

"Přehlídka flotily" - vsude ctu, ze si muzu koupit maskovani, ale nikde jsem nezjistil, co mi to da ...

1. :great:

2. souhlas, už mám asi 3 řádky všemožných vlajek, je to pěkný, ale jen na okrasu. Přitom by stačilo přesně jak píšes +1% ke kreditům, +1% k expům, jakýkoliv minimální bonus by byl lepší než nic. Hru by to nijak neovlivnilo, jen by to dalo lidem pocit, že tam ta vlajka k něčemu je.

1 person likes this

Přesně. Tohle téma jsem tady načnul už párkrát. Já mám těch vlajek cca 20+. A docela rád bych si je rozvěsil.

Jinak bonusy vlajek jsou a to pouze u WGE, Devs, ST a AT. Vždy je to 5% něčehoa nejvíc dávaj asi ty WG. Mělo by to jít dohledat na wiki. Osobně pochybuju, že by WG dalo jen

Tak a teď mužem začít uzavírat sázky na to, kdy bude na tento dotaz nějaká reálná a smysluplná odpověď

1 person likes this

Posted (edited) · Report post

Tak jsem vytáhl Z-23... jak to dopadlo? Našel jsem Bensona, chci střílet na Bensona... a co se nestane zase se se objeví ta nová featura která vám nedovolí střílet... samozřejmě že něž jsem to zprovoznil dostal jsem přes držku... a samozřejmě že když jsem tuhle pakárnu přežil tak mi přilítně za 7 od BBčka na 15km...

Takhle jsem se už dlouho [Editováno] a mám toho po krk! Ptám se tedy kdy se o tuhle hru začne někdo starat? Nebo se s touhle hrou něco dělá jenom když [Editováno]?

Edited by Haatra
Úprava slovníku

5 people like this

Kam mám poslat ticket, že podpora nereaguje? Tak nějak jsem si vzpoměl na Hlavu 22

1 person likes this

2) Jsou plány na upravu expu/výdělku u CV vysokých tieru? Hraju teď občas Taiho a když vyhrajeme a potopím 3 lodě, mám 30+ sestřelů, 21 zásahů torpédy a 10 bombami a dostanu za to 1700expů s premkem? To jako vážně? Když vezmu Roona nebu Yugumo a udělám 1/3 z toho, tak mám pomalu 3000 expů za bitvu a CV dostane jen cca polovinu? Proč? Nemluvě o výdělku (pomalu prodělku)  - loď má pořád plná HP, nikdo mě za celou dobu nespotl ani nepoškodil, ubránil jsem CAPy, sejmul pár lodí a stejně jsem pomalu v mínusu? S premiem a výhrou, to jako myslíte vážně?

Oficialni zprava, ktera jiste potesila hlavne hrace americkych letadlovek : 

Dobrá bitva: způsobili jste celkem 300 % poškození standardních bodů výdrže lodí nepřátelského týmu – potopili alespoň tři nepřátelské lodi.

Ja kdyz toto cetl, tak mi bylo nevolno :)) i s japoncem je to dost casto peklo... baraze, mega AA obrany a cyklony... Ono Taiho je takova... divna... s Haku clovek udela vetsi peklo a nemusi se tolik bat ani Minotauru, kdyz vi jak na nej letet.. 

3) Loď Shinonome - je v plánu nějaký buff (zvýšení rychlosti, otáčené věží, dostřel atd.?)

hráči sobě :)

Shinonome žádný buff jen tak nedostane, cca 14 dní zpátkaj sme někde četl (tuším to by Sub Octavian) že ta loď má dobré výsledky a buff není potřeba (a údajně přihlíží i tomu že ji nemá každé rajče)

já ji dostanu dneska max pozítří takže za mě škoda :)

2 people like this

hráči sobě :)

Shinonome žádný buff jen tak nedostane, cca 14 dní zpátkaj sme někde četl (tuším to by Sub Octavian) že ta loď má dobré výsledky a buff není potřeba (a údajně přihlíží i tomu že ji nemá každé rajče)

já ji dostanu dneska max pozítří takže za mě škoda :)

No ja dnes splním základné úlohy. A idem na čestné. Tak uvidíme, ako dlho mi bude trvať získať túto loď :)

4. me se to jeste nestalo, ze by neslo oznacit cil

je pravda, ze nekdy musim ruzne klikat, ikona, lod, nazev ale pak se to oznaci

hodnekrat si lidi nevsimnou, ze chteji oznacit letadla, ale ukazuje se jim ikonka na oznacovani lodi, vetsinou, kdyz jsou kolem tech letadel i lode a oni zmacknou CTRL a prejizi pres lode. Pak to letadla neoznaci (je potreba najet na letadla a znova zmacknout CTRL + oznacit)

pak jeste muze byt pricina, ze ti vymlatili vsechny AA na lodi, pak letadla uz oznacit nejde.

Karma nemá vůbec žádný vliv, takže si z těch čísílek nic nedělej. 

Oukej ďakujem za vysvetlenie len som v tom nemal celkom jasno, či to náhodou nejak nevplýva na MM pretože v poslednej dobe tú hru nedokážem hrať solo bez divízie bez toho aby som sa nerozčuloval a po 3 bitkách to s nervami a nechuťou vypol so slovami že tú hru už v živote nezapnem (jediný dôvod prečo to hrám je predplatené premko) a mal som podozrenie či za to náhodou nemôže tá karma.

A čo sa toho match makingu na základe štatistík týka tak radšej by som bral "statické čelní odstřelování v 90% času ve smouku" osobne sa mi oveľa lepšie hrajú hodnotené bitky (aj keď sa tam sem tam nájde nejaký menej rozmýšľajúci hráč dá sa tým vždy niečo spraviť aj solo) než v klasických bitkách trpieť trotlov v divízií, ktorí majú dokopy 100 bitiek a nakúpené všetky prémiáky, nemajú absolútne šajnu ako čo funguje a púšťajú torpéda na 18km vzdialené lode a podobné dobroty. Poprípade bitky kde vystrieľam polovicu súperovho týmu no moji spoluhráči nie su schopní spraviť absolútne nič až mám niekedy pocit že hrám sám proti 12 hráčom (česť výnimkám sem tam sa nájdu), v tomto mám pocit, že je to absolútne nedoriešené a je to obrovská škoda, že sa tou upadajúcou úrovňou hráčov nikto nezaoberá a miesto toho aby boli zle hrajúci hráči wargamingom nejak motivovaný aby sa v hre posúvali dopredu, zlepšovali si štatistiky a hrali lepšie hrajú miesto toho ešte horšie a už ma absolútne neprekvapuje ak stretnem v týme hráča, ktorého priemerne hraný tier je 7-8 a priemerne nastrieľaný dmg má okolo 17000.

Dúfam, že WG spraví niečo na štýl klanových bitiek a aspoň tým to nejak zachránia, pretože solo bez divízie v klasických je to na nervy.

Mam malinku otazozku!!! niektory su ozaj zavislaci ,niektory si myslia ze bitevnikom nabijam kazde 3 sekundy.. nejaky sa nastve a vyplakava na chate, ze mu nepomozem a ze som mob.. potom sa chce pomstit ze cervenym da suradnice lodi ---takze moja otazka zvazuje wargaming urobit to co urobilo vo world of tanks, ze sa  bitve neda pisat cervenym ?

Baci a proč ti to vadí. Tohle není wot. Tady ti nepomůže v nákladech že přežiješ na plných hp. Tady dostáváš též kredity a zkušenosti za obdržené poškození, za spot a další. Opravy jsou fixní za každou bitvu a je jedno jestli jsi potopen nebo jsi skončil s full hp.

Mam malinku otazozku!!! niektory su ozaj zavislaci ,niektory si myslia ze bitevnikom nabijam kazde 3 sekundy.. nejaky sa nastve a vyplakava na chate, ze mu nepomozem a ze som mob.. potom sa chce pomstit ze cervenym da suradnice lodi ---takze moja otazka zvazuje wargaming urobit to co urobilo vo world of tanks, ze sa  bitve neda pisat cervenym ?

pokud vím, tak mrtví psát červeným nemůžou (což je mnohem lepší řešení než to co je ve wot btw)

takže pokud píše enemákům (ergo není mrtvý) je čas to napravit

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.