Ivana_Drago

Diskuze k otázkám pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

625 posts in this topic

Otevře nějaký moderátor topic u Itala, když ho už máme ve hře?

Otevře nějaký moderátor topic u Itala, když ho už máme ve hře?

A rovnou by mohl i pro Alabamu. :)

Já bych se přimluvil za nějakou aktivitu odpovědných na fóru. Abychom získávali informace taky od někoho jiného, než beta testerů (kterým tímto děkuji). Toto by snad měli mít na starosti WG pracovníci a ne nadšenci ze strany hráčů. Nadávali jsme, že to tu dělali jen tři lidé z WG (Ketankis, Ivana a Kajíček) a že to je málo. Nyní to dělá jen Ivana (takže de facto vůbec nikdo) a my máme být spokojeni s tímto stavem?

Já bych se přimluvil za nějakou aktivitu odpovědných na fóru. Abychom získávali informace taky od někoho jiného, než beta testerů (kterým tímto děkuji). Toto by snad měli mít na starosti WG pracovníci a ne nadšenci ze strany hráčů. Nadávali jsme, že to tu dělali jen tři lidé z WG (Ketankis, Ivana a Kajíček) a že to je málo. Nyní to dělá jen Ivana (takže de facto vůbec nikdo) a my máme být spokojeni s tímto stavem?

Když vidíš jak se WOWS plácá ze strany na stranu...viz např. poslední poladění Tirpitze, tak to, že se nikdo nevěnuje fóru (kromě hlídacích psů na sprosté slova) si myslím, že už jen detail.

Správně to určitě není, ale netuším jaké náplně mají pracovníci WG přidělení pro naši komunitu, tak nechci přehnaně kritizovat ... je to mizérie.

Hoj

Z nudy jsem znova nainstaloval lodě a jsem rád, že už mi na jednom PC normálně funguje Chrome i WoWs. Nicméně furt se mi lodě sekají. Sice míň než před půl rokem, ale stále. Novinka je zaseklý chat, zůstane nějak mezi, nejde střílet, nejde psát. Sice se dá opět 2x klepnout na enter a pak střílet jde, ale co se týká běhu hry, zvláštnost.

Co mě štve stále tak tisíckrát opakované letadlovky, na vyšším týru už je člověk potká málokdy, jsou na nic. A když už jsou, hrají si svou CV hru. Moje NO se skillem nějak málo sestřeluje a když z Independence pošlu TB na Bisse, nevrátí se ani jeden. Dneska jedna hra s CV, dvě Indy proti sobě a nejvíc sestřelů měla Carolajna s Bissem. Docela odvaz. Krujzr se stává na vyšším týru celkem zbytečná loď. co se střelby týká, je daleko lepší a zábavnější US DD , je malý, má torpéda a smoke, boost na motory a ten kouzelnej arzenál. Proti němu má NO co? Talent dostat tři citadely naráz? Nebo rychlost s jakou jde ke dnu? Jen to prosím neřešte tím, že nerfnete další lodě.

Edited by jarek070

Můj poslední topic zmizel? Něco jsem po...?

Nicméně další věcí je klávesnice. Psal jsem, že jsem půpl roku negrál, takže newim os kdy to dělá. V čatu mi píše klávesnice jako americká a když volím boosty, klikám normálně. Jde o klávesu Z/Y.

Omlouvám se dva dva topicy, ale po najetí na forum se mi předešlý nezobrazil, až po uložení nového.

Edited by jarek070

Zdravím,prosím,existuje nějaký způsob jak zpustit hru přes Widows XP? Mám starší pc,asi do něj nebudu kupovat za 3000kš windows10:-(moc díky za případnou radu.

Hoj

Z nudy jsem znova nainstaloval lodě a jsem rád, že už mi na jednom PC normálně funguje Chrome i WoWs. Nicméně furt se mi lodě sekají. Sice míň než před půl rokem, ale stále. Novinka je zaseklý chat, zůstane nějak mezi, nejde střílet, nejde psát. Sice se dá opět 2x klepnout na enter a pak střílet jde, ale co se týká běhu hry, zvláštnost.

Co mě štve stále tak tisíckrát opakované letadlovky, na vyšším týru už je člověk potká málokdy, jsou na nic. A když už jsou, hrají si svou CV hru. Moje NO se skillem nějak málo sestřeluje a když z Independence pošlu TB na Bisse, nevrátí se ani jeden. Dneska jedna hra s CV, dvě Indy proti sobě a nejvíc sestřelů měla Carolajna s Bissem. Docela odvaz. Krujzr se stává na vyšším týru celkem zbytečná loď. co se střelby týká, je daleko lepší a zábavnější US DD , je malý, má torpéda a smoke, boost na motory a ten kouzelnej arzenál. Proti němu má NO co? Talent dostat tři citadely naráz? Nebo rychlost s jakou jde ke dnu? Jen to prosím neřešte tím, že nerfnete další lodě.

Čau,

WoWs je dobře optimalizovaný. Sice to někomu někdy zlobí, ale většinou jsou na vině mody. Nebo totálně zastaralý hardware/software. So se CV týče... Je pravda, že na vyšších tierech to není žádný med. Ale zrovna Bismarck nepatří, narozdíl od NC mezi lodě, které by měly nějak extra silnou AA. Problém spíš bude v tom, že letadla z T6 posíláš na T8 bitevku. 6e ti NO nesestřeluje? To bude asi tím, že hráči na takových vysokých tierech už nejsou takové lamky, aby někdo s CV kolem LO létal. Je to sebevražda i pro T9 CV.

No a co se gameplaye týče, CA/CL na vyšších tierech jsou o mnoho težší než na těch nižších. Zkrátka nejsou zbytečné, ale musíš je umět zahrát.

Zdravím,prosím,existuje nějaký způsob jak zpustit hru přes Widows XP? Mám starší pc,asi do něj nebudu kupovat za 3000kš windows10:-(moc díky za případnou radu.

No ono ti stačí sehnat licenci na win 7, 8 nebo 8.1 a z těch upgradovat. Nebo je ještě šance (za tu 100% neruším) vstoupit do Windows Insider Programu. Tam tě nechají stáhnout testovací verzi 10. Mě na jedom PC běhala 2 roky.

Potažmo se ještě dá hra rozjet v Linuxu pomocí Playonlinux(placená) nebo wine 2.0(zdarma).

Edite: Tady je teoreticky port pro wine: http://fidblog.ru/world-of-warships-linux/

Edited by CerVus

Můj poslední topic zmizel? Něco jsem po...?

Nicméně další věcí je klávesnice. Psal jsem, že jsem půpl roku negrál, takže newim os kdy to dělá. V čatu mi píše klávesnice jako americká a když volím boosty, klikám normálně. Jde o klávesu Z/Y.

Omlouvám se dva dva topicy, ale po najetí na forum se mi předešlý nezobrazil, až po uložení nového.

To je tím, že při hře používáš klávesovou zkratku Windowsu Shift+Alt, která přepíná jazyk klávesnice. Řešením je druhý nastavený jazyk v nastavení Windowsu odebrat.

Já mám otázku ohledně činnosti fora. Proč už nemůžeme zakládat nové topicky v sekci lodí, když na to ten odpovědný člověk očividně kašle? A ne poprvé.

Já chápu, že je snažší přesně struktuované forum pročišťovat, ale ruku na srdce on nikdo z moderátorů do těch sekcí neleze a nic nepročišťuje.

Je sice hezké, že naše subfora jsou mnohem přehlednější než je tomu v Eng sekci, ale nedostatek pozornosti po vydání jákehokoli patche to pak sráží.

2 people like this

No ono ti stačí sehnat licenci na win 7, 8 nebo 8.1 a z těch upgradovat. Nebo je ještě šance (za tu 100% neruším) vstoupit do Windows Insider Programu. Tam tě nechají stáhnout testovací verzi 10. Mě na jedom PC běhala 2 roky.

Potažmo se ještě dá hra rozjet v Linuxu pomocí Playonlinux(placená) nebo wine 2.0(zdarma).

Edite: Tady je teoreticky port pro wine: http://fidblog.ru/world-of-warships-linux/ 

Děkuji moc,nejsem moc machr na pc,je to v ruštině,normálně mám tedy program stáhnout a nainstalovat ju?vše si to najde samo a hra se spustí?Moc děkuji na radu.

Děkuji moc,nejsem moc machr na pc,je to v ruštině,normálně mám tedy program stáhnout a nainstalovat ju?vše si to najde samo a hra se spustí?Moc děkuji na radu.

Tak za prvé, doufám že jsi pochopil, že jde o instalaci pro Linux a ne Windows. za druhé celá záležitost je trochu složitější a bez určitých znalostí o fungování Linuxu, které by umožnily prostudování scriptu bych do neznáme scriptu třetí strany nikdy nešel. Pokud Linux, vyzkoušet instalaci pomocí PlayonLinux. jde o serioznější zdroj. Jinak jedině sehnat Licenci Windows aspoň 7. Pokud nechceš nakupovat, tak je řešení tady. https://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/evaluate-windows-8-1-enterprise - pouze anglicky.

Tak za prvé, doufám že jsi pochopil, že jde o instalaci pro Linux a ne Windows. za druhé celá záležitost je trochu složitější a bez určitých znalostí o fungování Linuxu, které by umožnily prostudování scriptu bych do neznáme scriptu třetí strany nikdy nešel. Pokud Linux, vyzkoušet instalaci pomocí PlayonLinux. jde o serioznější zdroj. Jinak jedině sehnat Licenci Windows aspoň 7. Pokud nechceš nakupovat, tak je řešení tady. https://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/evaluate-windows-8-1-enterprise - pouze anglicky.

Pozor ten odkaz je nyní nefunkční - varování mohlo jít skutečně o problémovou záležitost.

No samo si to nenajde. Je to krapet složitější.

Nainstalovat v dnešní době Linux zvládne i cvičená opice. Dokonce ani při běžném užívání spousta lidí nepozná, že nepracuje ve windows. Dokud nepříjde na hry. Tady se už láme chleba a je třeba trocha vůle se učit a zkoušet. Play on linux to sice z velké většiny udělá za tebe, ale je to placená služba. S Wine je třeba si hrát a výsledek není úplně 100%

Pokud se ale neorientuješ, tak si opravdu někde na bazoši / sbazaru sežeň licenci na win 7 a z ofi stránek Mrkvosoftu si stáhni instalační usb creator. Instalace win je stejně snadná jako toho linuxu. Stačí kolem enteru nasypat zrní a postavit tam slepici.

Stačí kolem enteru nasypat zrní a postavit tam slepici.

to bych nedelal, to uz zkousel Houmer J.S. a musel to zachranovat holou prdeli :teethhappy:

0095.JPG

1 person likes this

ahoj četl jsem že by měl přijít do hry HMS Hood kdy asi  tak bude přidan do hry dik

Pokud vše půjde dobře a podle plánu, pak již velmi brzy :) Konkrétní datum ale zatím nemůžeme sdílet.

Ahoj chtěl jsem se zeptat na 3 věci:

1) Jestli se chystá nějaká změna ekonomiky? Poslední dobou čím dál více bitev končí tak že během 8 minut s naprostou převahou 1 týmu a nevydělá na tom téměř nikdo, i když skončím ve vítězném týmu na prvním místě tak jsem i s prémiovým účtem v mínusu,což je pro mě dost nepřijatelné. CV nevydělávají téměř nic,pokud nevymlátíte půlku flotily nepřítele. Myslím, že by bylo dobré do hodnocení zahrnout faktor času ,který v bitvě strávím.např. pokud hraju 5min pujdu do capu ,sundam lod udělám 50k a zaberu základnu,tak bych měl mít víc než trouba co stojí 20 minut vzadu a nastřílí 100k a sveze se na tom že se jiní obětují pro tým.

2) jestli se plánují nějaké změny na křížníku Zao?někteří si jej nemůžou vynachválit,ale pro mě je to nejhorší T10(i když s ním hraju rad :hiding:, jakožto by to měl být ohnivý ninja(přepadový křižník) tak je to hodně invalidní ninja,se kterým se dá tak zapalovat s dálky,jakékoliv manevrovánív blízkém boji je utrpení ,lod otáčí pomalu a když chci vystřelit tak musím často zastavit manévr, Myslím že by potřeboval zrychlit otáčení věží tak na 30s a zkrátit rádius zatáčky někde na 750 m + nějaké použitelnější torpéda s 10km dosahem.Pak by sním byla dobrá přepadová hra někde na hraně spotu.

3)Jestli se plánují nějaké upravy na křížníku Chapayev? Podobně jako Zao,po odstranění invis fire je to porcelánová loď s úplně nesmyslným poloměrem otáčení..

1. Co jsme se tak dival na sve T8 bitvy tento tyden, tak prumer trvani je kolem 14-15min. (nejkratsi byla 9:20)

Neni tech 8 min kolik vydrzis s lodi v bitve ? =)

2,3

Lode se upravuji v kazdem patchi, kdyz je to potreba a podle statistik, ktere se sleduji

Nikdo ti dopredu nerekne, ze se bude neco upravovat. Zjistis to az kdyz to napisou v testu

Nezlob se ale zbytecne otazky, na ktere ti odpovi asi takhe

To jako bych se zeptal, kdy mi na NC pridaji hydro ~ 6km, protoze me torpi DD =)

Taky se mi ten bod 1 nelíbí. 
To jako hodím suicide rush s DD, umístím dva torpy, v 3. minutě zakukám a budu nejlepší z týmu protože budu mít nejlepší poměr dmg/čas? 
Já bych to snesl protože tak občas hraju, ale reálný smysl to nemá, pokud z toho nechceme udělat závody lumíků:izmena:.

Dotaz: Proč na vyšších tierech není spawn jako na low tierech?
Konkrétně myslím to počáteční rozestavení:   

DD - DD 

CA - CA - CA - CA - CA

BB - BB - BB - BB - BB

Vždycky přemýšlím kolik kočiček zabil ten frajer v BB co se spawne sám na křídle proti několika lodím nepřítele. Obvykle ani nedojede ke zbytku týmu. Případně jedno křídlo bez DD a na druhém 2.

Edited by HavranRyc

3 people like this

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.